Starity

Brian Molko: „Szükségünk lenne Lady Gagához hasonló popsztárokra”

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 23. 19:15 #1
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
A Placebo frontembere az ausztrália Triple M rádiónak adott interjújában kifejti a véleményét a mai popzenei életről, illetve annak főbb képviselőiről.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: ToriTyler
2013. október 23. 19:22 #2
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
Remélem találnak! smileeee.gif smileeee.gif
2013. október 23. 19:22 #3
botond96
botond96
 
StátuszARTPOP get ready for ARTPOP!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.26.
Hozzászólás: 2265
Csatolások: 1
Azonosító: 146247
Offline offline
god bless you:Brian Molko
2013. október 23. 19:29 #4
javier01
javier01
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.23.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 213952
Offline offline
na végre valaki olyan akivel még nem dolgozott együtt elismeri a munkásságát.. és nem leszólja!
2013. október 23. 19:29 #5
- törölt felhasználó -    
No igen, és akkor ezek után még valaki mindig azt mondja, hogy Gaga a mai tinik egyszerű kis csillaga, akiben semmi egyediség nincs...^^"
2013. október 23. 19:30 #6
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
Ennyi... =D Még egy pofon az utálóknak. Még egy legenda, aki elismeri Gagát. Hát ugye, aki ért hozzá... tongue.gif
2013. október 23. 19:38 #7
Blaze13
Blaze13
visszatérő vendég
 
StátuszNem bírom a tudatlan embereket.!!!! Peace and Gaga!:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.20.
Hozzászólás: 282
Csatolások: 0
Azonosító: 158846
Offline offline
Brian Molko köszönöm smileeee.gif Végre egy értelmes ember. Mellesleg zenei legenda. !! GaGa smileeee.gif <3
2013. október 23. 19:47 #8
- törölt felhasználó -    
Jó, értem, hogy egy 'élő legendá'ról van szó, de most komolyan... Pont Lady Gaga a jelentős??! És Simon Cowell jóvoltából a popzene egyre rosszabbá válik? wtf.gif
Eldobom az agyam... Nem fordítva van? think.gif Gaga botrányokkal lett híres, nem az überszuper hangjával... Amivel talán a nyári diszkókban sikere lehet... De persze mindenkinek megvan a véleménye...
2013. október 23. 19:51 #9
- törölt felhasználó -    
"hiszen Simon Cowell jóvoltából a popzene egyre rosszabbá válik."
nevet2.gif ez..ú basszus
2013. október 23. 19:52 #10
javier01
javier01
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.23.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 213952
Offline offline
macsi40.. ne röhögtesd ki magad.. inkább ne írj semmit.. mi az hogy Gaga botrányokkal tette magát híressé? olvass utána kicsit.. aztán rögtön letörölöd a kommentedet.. És mi az hogy nem az "überszuper hangjával" ?! hallottad te egyáltalán az igazi hangját?! bocs.. ez költői kérdés volt.. mert ha hallottad volna nem írtad volna ezt.. és ha nyári diszkókban van sikere.. igen az igazi NAGYON azért ismerik el..smileeee.gif
2013. október 23. 19:53 #11
javier01
javier01
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.23.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 213952
Offline offline
az utolsó mondtatot rosszul írtam..: igen.. biztos azért ismerik el az IGAZI NAGYOK mert csak a nyári diszkókban van sikere...
2013. október 23. 19:55 #12
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (macsi40 @ 2013.10.23. 19:47)
Jó, értem, hogy egy 'élő legendá'ról van szó, de most komolyan... Pont Lady Gaga a jelentős??! És Simon Cowell jóvoltából a popzene egyre rosszabbá válik? wtf.gif
Eldobom az agyam... Nem fordítva van? think.gif Gaga botrányokkal lett híres, nem az überszuper hangjával... Amivel talán a nyári diszkókban sikere lehet... De persze mindenkinek megvan a véleménye...

én személy szerint nem erősítem a Gaga rajongók táborát, sőt, de mindenféle elfogultság nélkül mondhatom, hogy valamilyen szinten egyet értek Briannel. Gagának legalább a kezdetekben voltak olyan dalai, amit meg bírtam hallgatni, annak ellenére, hogy szerintem mára ő is eladta magát és eltucatosodott, sőt szerettem is, és legalább az ő dalszövegeiben ha épp keresem, találok értelmet - azaz találtam, nem tudom, a legújabb lemezére mit hozott össze - annak ellenére, hogy popzenét csinál, ami manapság általában semmitmondó. ezzel szemben a Simon Cowell által felfedezett emberek zenei értéke nos... valahol a béke feneke alatt van, de ezt ugye magyarázhatom egy 1d rajongónak...
3 felhasználónak tetszik: ToriTyler, Beyla, Szandiiii
2013. október 23. 19:59 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.10.23. 19:55)
én személy szerint nem erősítem a Gaga rajongók táborát, sőt, de mindenféle elfogultság nélkül mondhatom, hogy valamilyen szinten egyet értek Briannel. Gagának legalább a kezdetekben voltak olyan dalai, amit meg bírtam hallgatni, annak ellenére, hogy szerintem mára ő is eladta magát és eltucatosodott, sőt szerettem is, és legalább az ő dalszövegeiben ha épp keresem, találok értelmet - azaz találtam, nem tudom, a legújabb lemezére mit hozott össze - annak ellenére, hogy popzenét csinál, ami manapság általában semmitmondó. ezzel szemben a Simon Cowell által felfedezett emberek zenei értéke nos... valahol a béke feneke alatt van, de ezt ugye magyarázhatom egy 1d rajongónak...



Attól még hogy 1D rajongó vagyok, megértettem, amit írtál... Van néhány jó száma Lady Gagának is, ízlések és pofonok... Magánvélemény.
2013. október 23. 20:04 #14
Ágika21
Ágika21
MézesMαckóღ
 
Státuszpitibuli allias pitbull :3 :'D <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 1836
Csatolások: 109
Azonosító: 180845
Offline offline
Gaga? tényleg még több olyan hírességre van szükségünk akik húsruhákban és egyéb "gusztusos" darabokat vesznek fel ,ezzel példát mutatva rajongóiknak. rég nem hallottunk már Brianról ,szinte eltűnt. Gondolom most így legalább kicsit újra figyelembe került a médiába... Csak azért leszólni Simon Cowell-t mert nem olyan "szókimondó" dalokat ír ,mint ő és nem egy hangú sztárokat fedezet fel ,azért nem kéne egyből neki esni. De a hogy Gaganak is ,neki sincsen hangja élőben. (saját vélemény ,nem kérek a kötekedésből)
2013. október 23. 20:07 #15
javier01
javier01
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.23.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 213952
Offline offline
Ágika21 nem kötekedni szeretnék.. ne haragudj de ha szerinted GAgának nincsen hangja menj el fülészetre... pl...: http://www.youtube.com/watch?v=z8gRp8mEiaU
http://www.youtube.com/watch?v=_7HvURBhMGE

http://www.youtube.com/watch?v=02qmoLaAEi8
2013. október 23. 20:12 #16
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Ágika21 @ 2013.10.23. 20:04)
Gaga? tényleg még több olyan hírességre van szükségünk akik húsruhákban és egyéb "gusztusos" darabokat vesznek fel ,ezzel példát mutatva rajongóiknak. rég nem hallottunk már Brianról ,szinte eltűnt. Gondolom most így legalább kicsit újra figyelembe került a médiába... Csak azért leszólni Simon Cowell-t mert nem olyan "szókimondó" dalokat ír ,mint ő és nem egy hangú sztárokat fedezet fel ,azért nem kéne egyből neki esni. De a hogy Gaganak is ,neki sincsen hangja élőben. (saját vélemény ,nem kérek a kötekedésből)

szinte eltűnt? igen? érdekes, figyelemmel követek mindent ami vele kapcsolatos, de ez nekem valahogy kimaradt, de persze igen, igazad van, sőőőt, ez csak az új lemez promóciója, mert ugye egy húsz éve a pályán lévő embernek ilyenekre van szüksége ahhoz, hogy fentmaradjon a neve... egyébként Brian hol "esett neki"? nem hordta le mindenféle tehetségtelen, beképzelt f*sznak, mint ahogy manapság az egymást "kritizáló" emberektől megszokott, egyszerűen kultúráltan, felnőtt emberhez méltóan kifejetette a véleményét... amúgy meg szerinted ő nem tud énekelni?
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. október 23. 20:15 #17
Ágika21
Ágika21
MézesMαckóღ
 
Státuszpitibuli allias pitbull :3 :'D <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 1836
Csatolások: 109
Azonosító: 180845
Offline offline
javier01 nekem nem tetszik ,de ez SAJÁT vélemény ettől nem fogom megszeretni. és az első videón remek példát mutat a ruhájával ,nagyon menő :* egyébként én is linkelhetném simon cowell felfedezettjeit ,hogy mennyire van jó hangjuk élőben smileeee.gif
2013. október 23. 20:17 #18
botond96
botond96
 
StátuszARTPOP get ready for ARTPOP!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.26.
Hozzászólás: 2265
Csatolások: 1
Azonosító: 146247
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2013.10.23. 19:55)
én személy szerint nem erősítem a Gaga rajongók táborát, sőt, de mindenféle elfogultság nélkül mondhatom, hogy valamilyen szinten egyet értek Briannel. Gagának legalább a kezdetekben voltak olyan dalai, amit meg bírtam hallgatni, annak ellenére, hogy szerintem mára ő is eladta magát és eltucatosodott, sőt szerettem is, és legalább az ő dalszövegeiben ha épp keresem, találok értelmet - azaz találtam, nem tudom, a legújabb lemezére mit hozott össze - annak ellenére, hogy popzenét csinál, ami manapság általában semmitmondó. ezzel szemben a Simon Cowell által felfedezett emberek zenei értéke nos... valahol a béke feneke alatt van, de ezt ugye magyarázhatom egy 1d rajongónak...



több ilyen értelmes ember kéne legyen itt a starity-n mint te rég nem olvastam ennyire értelmes hozzászólást. meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: itsjustme, Szandiiii
2013. október 23. 20:18 #19
Ágika21
Ágika21
MézesMαckóღ
 
Státuszpitibuli allias pitbull :3 :'D <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 1836
Csatolások: 109
Azonosító: 180845
Offline offline
itsjustme gondolom elolvastad az első 2 mondatomat és abból indultál ki és a záró jeles részt pedig már fel sem fogtad.el kell fogadnod ,hogy nem mindenki a te kedvencedért fog rajongani. Nekem egyáltalán nem tetszik a zenéje smileeee.gif
2013. október 23. 20:22 #20
javier01
javier01
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.23.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 213952
Offline offline
félre értés ne essék.. én személy szerint nem az akarom hogy mindenki legyen GAga fan.. csak azt hogy ismerjék el.. tudom vannak olyan dolgai ami másoknak már sok és szánalmas (speciel nekem azok is tetszenek) de azért van benne nagyon sok olyan ami tiszteletre méltó..nem csőlátású rajongó vagyok.. nem szólok le más előadókat..másokat is ugyanúgy hallgatok és szeretek.. csak ha látom hogy lehordják Gagát mindig bevédem
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok