Starity

Fifty Shades of Grey / A szürke ötven árnyalata (2015)

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 27. 13:50 #21
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2013.12.17. 12:53)
én egyszer olyasmit olvastam, hogy kétféle verziót akarnak forgatni. Egy 18 alatt nézhetőt és egy afelettit. rohog.gif  _nevet.gif Ezt hogy akarják összehozni? _nevet.gif


Szerintem meg nem kell két verzió, ezt a 18 év alatt nem nagyon értik meg, ha igen, akkor sem nekik való. Ne akarjanak már mindenből tinifilmet csinálni, mert abból már van elég. Szerintem ebben pont az a lényeg, hogy mindent kihozzanak belőle, amit csak lehet és ne kelljen figyelni a pisisekre, akik oda meg vissza vannak érte, de amúgy egy kukkot nem értenek belőle, főleg nem a mondanivalóját, mert szerintem van, csak burkoltan. Ha meg nincs is, akkor sem nekik való és punk-tum...xD
2014. július 11. 21:15 #22
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Július 24.-én érkezik az első trailer! yahoo.gif
10 felhasználónak tetszik: kurrek, Bessie, sMokEe.cLouD, House Of Wax, An_d_a, CandUs, Alexis_0504, Average Girl, baisée, marti27
2014. július 12. 14:57 #23
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (Shenayla @ 2014.07.11. 21:15)
Július 24.-én érkezik az első trailer!  yahoo.gif


A 18 év alattiaknak való vagy a másik??? xD Csak vicceltem, de még mindig ezen vagyok kiakadva és röhögök egész nap, hogyan csinálnak ebből "gyerekeknek" valót...xD
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. július 15. 22:49 #24
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
13 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Évike12, An_d_a, CandUs, zsofeeh, Toxic, kurrek, Bessie, sMokEe.cLouD, jexxica, baisée, Genevieve, Alexis_0504
2014. július 16. 13:55 #25
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (Shenayla @ 2014.07.15. 22:49)
 


Szerintem tökéletesek lesznek..mármint eddig féltünk, hogy majd nem lesznek olyanok, mint a könyvbeliek, de azt hiszem kétség sincs..Jamie tökéletes Christian. biggrin.gif Már alig várom, addig még elolvasom 15* a könyvet. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: An_d_a, Bessie, baisée
2014. július 16. 16:09 #26
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (kurrek @ 2014.07.12. 14:57)
A 18 év alattiaknak való vagy a másik??? xD Csak vicceltem, de még mindig ezen vagyok kiakadva és röhögök egész nap, hogyan csinálnak ebből "gyerekeknek" valót...xD

szerintem egyszerűen. Kihagyják az erotikus részeket - amitől nem is lesz az egésznek ötven árnyalatos feelingje. Marad a love story, enyhe perverzitással. rohog.gif szerintem biggrin.gif
Mert hát a találkozásaikat mindenképp bele kell szőni, és az nem igazán gyerekeknek való, de gondolom finomítanak rajta. Aztán ott van Christian múltja, meg szokásai. Egyik sem piskóták témának. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: kurrek, CandUs
2014. július 17. 12:50 #27
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2014.07.16. 16:09)
szerintem egyszerűen. Kihagyják az erotikus részeket - amitől nem is lesz az egésznek ötven árnyalatos feelingje.  Marad a love story, enyhe perverzitással. rohog.gif szerintem biggrin.gif
Mert hát a találkozásaikat mindenképp bele kell szőni, és az nem igazán gyerekeknek való, de gondolom finomítanak rajta. Aztán ott van Christian múltja, meg szokásai. Egyik sem piskóták témának. rohog.gif


Naja..akkor csak egy sima amcsi love story...aztán annyi mindent kivágnak belőle, hogy marad fél óra, mert más nem igazán volt az első részben és gondolom nem fognak minden mozzanatot vászonra vinni. Mondjuk szerintem az eredeti verzióban sem fognak éjjel-nappal meztelenkedni..na, majd kiderül. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. július 21. 14:24 #28
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
TRAILER ! yahoo.gif



Sajna baromi rövid...
9 felhasználónak tetszik: House Of Wax, An_d_a, Bessie, Shenayla, sMokEe.cLouD, kurrek, Alexis_0504, baisée, Genevieve
2014. július 24. 14:35 #29
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Végre végre véééégree!! yahoo.gif yahoo.gif

12 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Évike12, An_d_a, Empress, kurrek, cintia0023, Toxic, sMokEe.cLouD, Alexis_0504, Bessie, baisée, Genevieve
2014. július 24. 15:01 #30
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (Shenayla @ 2014.07.24. 14:35)
Végre végre véééégree!!  yahoo.gif  yahoo.gif 


Azt hiszem, most már kétség sincs, hogy hű lesz a könyvhöz. Szerintem nagyon jól eltalálták a színészeket! Hihetetlenül várom most már.
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, An_d_a, Shenayla
2014. július 24. 15:20 #31
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Hoztam egy pár forgatási képet, ha már így belelendültem. biggrin.gif
De kár, hogy szeptemberben külföldre megyek, így, hogy nézem meg??? ohmy.gif biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: An_d_a, CandUs, Toxic, baisée, Genevieve
2014. július 24. 15:42 #32
- törölt felhasználó -    
Külföldön is van mozi és még a mozijegy is olcsóbb.
Öhm, izé...nagyon úgy tűnik, (legalább is az előzetes alapján) hogy a rendező jó munkát végzett. Összességében tetszik. A kamerázás a színek, még a zene is nagyon el van találva, de Istenem a lényeg mintha hiányozna; a főszereplők közötti kémia. unsure.gif
Jamie cuki, de most valahogy nagyon nem látom őt Greynek. Dakotát viszont még jobban nem látom Anastasianak.
Nem csúnya Dakota, de egy sokkal fiatalabb, lányosabb lány képében élt a képzeletemben. Dakota inkább egy érett, komoly nő látszatát kelti, aki bizony Charlie Hunnamhez jobban klappolt volna, de a recasting után a szereplők közötti arányérzék valahogy felborult. Úgy értem, hogy Jamie legalább egy dekáddal fiatalabbnak tűnik, mint Dakota. Charliehoz jobban illett volna látszatkorban. Pedig..
Mindegy. Majd jön a többi trailer. Kíváncsi leszek a mellékszereplőkre is. Olyan casting pedig nem létezik, hogy mindenkinek tetszedjen.
5 felhasználónak tetszik: An_d_a, CandUs, kurrek, Shenayla, Bessie
2014. július 24. 15:49 #33
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (Norah @ 2014.07.24. 15:42)
Külföldön is van mozi és még a mozijegy is olcsóbb.
Öhm, izé...nagyon úgy tűnik, (legalább is az előzetes alapján) hogy a rendező jó munkát végzett. Összességében tetszik. A kamerázás a színek, még a zene is nagyon el van találva, de Istenem a lényeg mintha hiányozna; a főszereplők közötti kémia. unsure.gif 
Jamie cuki, de most valahogy nagyon nem látom őt Greynek. Dakotát viszont még jobban nem látom Anastasianak. 
Nem csúnya Dakota, de egy sokkal fiatalabb, lányosabb lány képében élt a képzeletemben. Dakota inkább egy érett, komoly nő látszatát kelti, aki bizony Charlie Hunnamhez jobban klappolt volna, de a recasting után a szereplők közötti arányérzék valahogy felborult. Úgy értem, hogy Jamie legalább egy dekáddal fiatalabbnak tűnik, mint Dakota. Charliehoz jobban illett volna látszatkorban. Pedig..
Mindegy. Majd jön a többi trailer. Kíváncsi leszek a mellékszereplőkre is. Olyan casting pedig nem létezik, hogy mindenkinek tetszedjen.


Az a durva, hogy sokkal idősebbnek látszik a koránál. Amúgy Alexis Bledelt most már jobban el tudnám képzelni, menne neki az a kis félénk csaj. biggrin.gif
Itt nekem is hiányzott a kémia, de igazából nem feltétlenül a filmet várom, hanem azt, hogyan oldottak meg dolgokat. biggrin.gif
Tudom, hogy van mozi, de nem tudom, hogy addigra megtanulom-e annyira a németet, hogy élvezzem a filmet. biggrin.gif Oké, hogy tudok, de úgy nem élvezet, ha nem értek mindent, bár, ha azt nézzük, már többször is olvastam a könyvet...xD
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2014. július 24. 16:06 #34
- törölt felhasználó -    
Idézet (kurrek @ 2014.07.24. 15:49)
Az a durva, hogy sokkal idősebbnek látszik a koránál. Amúgy Alexis Bledelt most már jobban el tudnám képzelni, menne neki az a kis félénk csaj. biggrin.gif 
Itt nekem is hiányzott a kémia, de igazából nem feltétlenül a filmet várom, hanem azt, hogyan oldottak meg dolgokat. biggrin.gif
Tudom, hogy van mozi, de nem tudom, hogy addigra megtanulom-e annyira a németet, hogy élvezzem a filmet. biggrin.gif Oké, hogy tudok, de úgy nem élvezet, ha nem értek mindent, bár, ha azt nézzük, már többször is olvastam a könyvet...xD



Ach so németül:) így már értem. Németországban is rengeteg helyen vetítik a filmeket eredeti nyelven. Egy év alatt pedig, ha te meg fogsz tanulni németül, szólj!smileeee.gif Nekem 12 év alatt nem sikerült.
Alexis, Shailene Woodley, Emilia Clarke, Lily Collins, Felicity Jones, Lucy Hale - emlékeim szerint annyian szóba kerültek, akikre legalább illett is Ana leírása, de mégis Dakotát választották.
2 felhasználónak tetszik: CandUs, kurrek
2014. július 24. 19:20 #35
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (Norah @ 2014.07.24. 16:06)
Ach so németül:) így már értem. Németországban is rengeteg helyen vetítik a filmeket eredeti nyelven. Egy év alatt pedig, ha te meg fogsz tanulni németül, szólj!smileeee.gif Nekem 12 év alatt nem sikerült.
Alexis, Shailene Woodley, Emilia Clarke, Lily Collins, Felicity Jones, Lucy Hale - emlékeim szerint annyian szóba kerültek, akikre legalább illett is Ana leírása, de mégis Dakotát választották.


Lehet, hogy kevésbé híreset kerestek. biggrin.gif
Ausztriába megyek és már eddig is kéttannyelvűbe jártam, de a megértés még nem megy, a beszéd igen. biggrin.gif
Szólok, mondjuk én 10 évig tanultam "csak". biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. július 29. 12:51 #36
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif
Ami a könyvet illeti imádom a borított,a betűtípust,mindent úgy ahogy van.
A trailer-ről meg már ne is beszéljünk.. rolleyes.gif
Elképesztő,hogy milyen jó munkát végzett a rendező.
Az elején egyáltalán nem voltam megelégedve a két főszereplővel.
Azt mondtam,hogy:,,Ez nem lehet igaz.Találhattak volna jobb színészeket is ennél.
Akik talán jobban illetek volna Grey és Anastasia karakteréhez.. dry.gif "

De aztán a forgatásról látott képek magukért beszéltek,ahogy az előzetes is. happy.gif
Most már úgy vagyok vele,hogy mindegyikőjüket elfogadom és szeretem,
s jobbat se találhattak volna,de azért Rita-val kapcsolatban vannak kételyeim.
Hisz ha jól tudom még egyetlenegy filmben sem láthattuk,
úgyhogy kíváncsi vagyok,hogyan alakít.
Sokaknak még Dakota nem tetszik,mert hogy túl idős Ana szerepéhez.
Én örülök,hogy Ő elvállalta,meg hogy egyáltalán valaki elvállalta. biggrin.gif
Jobb mint a semmi,és szerintem a végén sokak nagyot fognak nézni,
hogy milyen jól is formázza meg Ana szerepét. smileeee.gif
Jamie pedig úgy szexy,ahogy van. spiteful.gif
1 felhasználónak tetszik: kurrek
2014. július 29. 12:59 #37
- törölt felhasználó -    
Tudom,hogy nem hivatalos kép,de azért jó. biggrin.gif


szerk.: ne floodolj. 30 percig még utána tudod szerkeszteni a mondanivalódat. wink.gif - Bessie
2 felhasználónak tetszik: kurrek, CandUs
2014. augusztus 04. 22:05 #38
- törölt felhasználó -    
Remélem ez nem a végső szinkronhang.. unsure.gif dry.gif
De attól tartok,hogy igen. sleep.gif

4 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Toxic, kurrek, baisée
2014. augusztus 05. 11:09 #39
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (Henna100 @ 2014.08.04. 22:05)
Remélem ez nem a végső szinkronhang.. unsure.gif  dry.gif 
De attól tartok,hogy igen. sleep.gif 



Dakotanak borzalmas a szinkronhangja, viszont Jamienek meg nem mondom hogy rossz lett, de jó sem olyan elfogadható kategória.
1 felhasználónak tetszik: kurrek
2014. augusztus 05. 12:31 #40
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (Empress @ 2014.08.05. 11:09)
Dakotanak borzalmas a szinkronhangja, viszont Jamienek meg nem mondom hogy rossz lett, de jó sem olyan elfogadható kategória.


Ezért fogom én feliratosan nézni...régen sosem szeretem őket, de mára már meguntam a borzalmas szinkronokat.
1 felhasználónak tetszik: An_d_a
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!