Starity

Lady Gaga ismét Oroszországot kritizálja

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 10. 18:47 #41
darkish
darkish
új tag
 
Státusz~don't psychoanalyze me~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.21.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 0
Azonosító: 210035
Offline offline
Kedvelem Gagát,de most nem tetszett,hogy ide keverte az olimpiát. Nyugodtan lázadhat a maga módszereivel,de ne egy sporteseményt keverjen bele. A sportoknak semmi közük nincs a háborúkhoz, nehogy már egy ilyen békés dolgot vegyen el bárki is olyanoktól,akik erre készülnek rengeteg munkával.
2013. december 10. 18:49 #42
darkish
darkish
új tag
 
Státusz~don't psychoanalyze me~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.21.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 0
Azonosító: 210035
Offline offline
"Hülye mocskos ruszkik mindegyiket egytől-egyig utálom" Mély intelligenciára vall a hozzászólás...
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Diala
2013. december 10. 19:01 #43
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Akela @ 2013.12.10. 18:21)

Legközelebb a pedofilok fognak felháborodni hogy miért üldözik őket mert csak betegek... Aztán a nekrofilok mert az is csak egy szexuális aberráció ugye. Erről is lehetne írni hogy az egyik reklámozza a másikat börtönbe csukják.


Összekevered a dolgokat. A homoszexualitás nem betegség, vagy "aberráció", szemben a pedofíliával és a nekrofíliával. Attól, mert sokan nem bírják elfogadni a dolgot, még köze nincs egymáshoz a kettőnek.
Nem mondom, hogy fel kell vonulni, nem. Azt is elfogadom, hogy ezzel sokakból épp ellenkező hatást váltanak ki. De szerinted ha csak akkor elfogadott, ha "otthon a négy fal között" csinálják (milyen nagylelkű, hogy nem törünk rájuk és feszítjük őket keresztre ugye), az egyenjogúság? Egyenjogúság, hogy a heteroszexualitást bárhol, bármikor lehet reklámozni, de ha két azonos nemű ember kézen fogva sétál az utcán, netán csókolóznak, azokat jobb esetben kiröhögik, megszólják, rosszabb esetben pedig ki tudja mit kapnak? Nem kell rögtön a felvonulást nézni, az egy véglet, de ilyen heteroszexuálisoknál teljesen általános és elfogadott dologgal mennyivel ártanak többet bárkinek, mint a heteroszexuálisok? Márpedig ezzel a felfogással sosem lesz haladás meg elfogadás, rögtön menjünk akkor vissza oda, hogy a feketék szórakozzanak külön helyen és ne merjenek fehér bőrű emberekkel érintkezni például...
Az meg, hogy ők választották...ne haragudj, szerinted egy nap úgy keltek fel, hogy na, akkor most meleg leszek, úgyis olyan buli, hogy elítélnek amiatt, hogy melyik nemhez vonzódom és nem viselhetem nyugodtan, teljesen normális keretek között, mint az úgymond "NORMÁLISAK"?
5 felhasználónak tetszik: Glamster, itsjustme, Jolie_77, Fan-ily6889, Szandi0820
2013. december 10. 19:07 #44
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
sajnos nem mindenki gondolkodik ugy ahogy o. persze, nem normalis ha valaki masik nemet szereti, de attol meg jo ember, es ugyan annyi eselye van az eletre mint masoknak. a legtobb pasi ki nem allhatja a melegeket. sot, nincs is olyan ismerosom, aki ne utne le oket, vagy ne fikazna ki :/
2013. december 10. 19:19 #45
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Akela @ 2013.12.10. 14:17)
Csak az a baj a buzogányokkal, hogy kimennek provokálni, meg parádézni az utcára. Az ember meg magyarázza meg a 5-6 éves gyereknek, miért fogdossa az a bajszos bácsi a tangás bácsi kukiját... Más sem megy felvonulni, amiért szőke, vagy barna vagy fekete, vagy néger. Addig senkit nem érdekel, amíg otthon a 4 fal között csinálják.

Ennyi, meg egy bambi! Ugyanez a véleményem róluk. A rákot sem érdekelné, hogy zsömle vagy virsli kell nekik, hogyha nem reklámoznák. Mindenki azt csinál a négy fal között otthon, amit csak akar, ám nekem - szerencsétlenségemre - volt szerencsém az ilyen felvonulásos b*zikhoz, és megjegyzem erőteljes provokatív viselkedést nyomattak a villamoson. Kábé 5-6 éve, mert mentek vagy jöttek, tudja a bánat, a b*zik felvonulására. Már én is fel akarok vonulni, mert vörös hajú heteró vagyok, komolyan. blink.gif

Azt meg hozzátenném, hogy szerintem a homoszexualitás egy betegség. Több tanulmány és kutatás is alátámasztja, hogy veleszületett hibás genetikai kódolás miatt az agyuk egy része felülműködik. Gyógyszeresen már kezelhető is, csak jelzem. Én sosem csípáztam a melegeket, de elviselem őket, mert el kell viselnem. Nem kívánok erről senkivel sem vitát nyitni. Évek óta próbálnak meggyőzni engem, ám eredménytelenül. Lehet, hogy azért, mert túlságosan is tudományos oldalról közelítem meg ezt a dolgot, és félreértés ne essék, nem nézem le a b*zikat (az egyik nagy kedvencem, Adam Lambert is az), de nem kultiválom a társadalomban való elfogadásukat. Igen, ők is emberek, akik orvosi segítségre szorulnak.

Gagáról meg annyit, hogy k*rvára irigylem, hogy ez a legnagyobb problémája. laugh.gif Bárcsak nekem lenne ilyen életem, hogy mások problémáival és jogaival foglalkozzam. Ez nem jó lelkűség, ez már szimpla ripacskodás, hogy minél többet szerepeljen a médiában, ja és, hogy promotálja a f*s albumát. rolleyes.gif Ahogyan Toto írta, ez szimpla feszültségszítás, amit saját hírnevének fellendítésére használ fel. Egy énekesnőnek az éneklés a dolga, az, hogy showval szórakoztassa az embereket, de ez a nő jócskán belekontárkodik egy idegen ország politikájába. Csak nehogy p*fán verje valaki a hatalmas szája miatt. Aztán lesz neked ne mulass! rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2013. december 10. 19:36 #46
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
nem heteroszexuális emberként csodálatos érzés olvasni az ittfolyó eszmecserét, ami alapján úgy tűnik, én már - ismételten - nem vagyok bármelyik itt jelenlévő emberrel egyenrangú, illetve nem vagyok normális. jó tudni, hogy ilyen egyszerűen el lehet dönteni, hogy valaki szar ember-e vagy sem, de mi úgyis a pokolban rohadunk, mert ez mekkora bűn. nincsennek szavak, amivel kifejezhetném, mennyire imádom a beszűkült látókörű embereket és a fröcsögésüket, nem mintha bárki életére kihatással lenne, hogy én, illetve bármelyik nem hetero társam milyen nemű emberrel osztjuk meg az ágyunkat és a testünket. smileeee.gif
tény, hogy vannak azok, akik engem is irritálnak, akik őrült feltűnésiviszketekségben szenvednek, és ezalapján a homoszexuális embereket elítélik, azonban ha már mindannyian ilyen rohadt okosak vagytok, lehetséges, nem ártana kissé reálisan gondolkozni, hogy mellettük több ezer nem magamutogató, hanem saját magával küzdő ember van a világon - aki a ti szavatokkal élve beteg. csak ugye az ember nem magának válogatja meg a géneit...
lehet bennem van a hiba, de inkább vagyok büszke, nem normális és elítélt beteg ember, mint beszűkült látókörű intoleráns alak. mellesleg a heteroszexualitás nem normális, hanem elterjedt. a kettő nem ugyanaz. rolleyes.gif

éppen ezért kivételesen egyet is értek Gagával valamilyen szinten, hiszen Oroszország tényleg közismert a homofób hozzáállásáról, attól függetlenül hogy a 21. században, ahol ugyebár egyre több helyen elfogadott a melegházasság, illetve homoszexuális párok bizonyos körülmények között akár gyereket is vállalhatnak, mert ugyanolyan emberek, így kell hozzáállni ehhez a témához. bár még mindig jobb, mint az afrikai halálbüntetések.
ettől függetlenül úgy érzem, Gaga kissé túldramatizálta a dolgot, pontosabban inkább túlbonyolította, és nem értem, miért is kellett ebbe az egészbe belekevernie az olimpiát.
6 felhasználónak tetszik: hayley4, Glamster, Jolie_77, janet7, Fan-ily6889, Szandi0820
2013. december 10. 19:50 #47
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9301
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Janet7 és itsjustme meghajolo.gif mindent leírt, amit gondolok.

Csak annyit fűznék hozzá, hogy azért nevetséges, hogy sokan nyafognak, ha két pasi smárolna előttük vagy egymás kezét fogná, de az nem zavarja őket, amikor két tini egymás torkában nyalakodik előttük a tömött buszon?
7 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Glamster, hayley4, janet7, itsjustme, Fan-ily6889, Szandi0820
2013. december 10. 20:04 #48
Mester Diána
Mester Diána
új tag
 
StátuszMikor lesz Justin Bieber koncert??? :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.04.
Hozzászólás: 88
Csatolások: 0
Azonosító: 154630
Offline offline
Igaza van Gagának.. wink.gif jó kis interjút adott!!
2013. december 10. 20:09 #49
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9301
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.12.10. 19:19)
Azt meg hozzátenném, hogy szerintem a homoszexualitás egy betegség. Több tanulmány és kutatás is alátámasztja, hogy veleszületett hibás genetikai kódolás miatt az agyuk egy része felülműködik. Gyógyszeresen már kezelhető is, csak jelzem. . Igen, ők is emberek, akik orvosi segítségre szorulnak.


Általában egyetértek Beyla-val, de ez a fenti szöveg az egyik legnagyobb marhaság, amit valaha olvastam. Gyógyszeres kezelés? Vagyis tudatmódosító szerek? Bájos.
Egyébként sok tanulmány és kutatás azt is alátámasztotta (?), hogy a föld lapos.
5 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Glamster, hayley4, janet7, Szandi0820
2013. december 10. 20:17 #50
Annie Horvath
Annie Horvath
visszatérő vendég
 
StátuszElőadás bitch please! :3 :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.17.
Hozzászólás: 125
Csatolások: 0
Azonosító: 215430
Offline offline
Hajrá Gaga! Én eddig is támogattam a homoszexuális közösségeket, de amióta egy barátomról megtudtam dolgokat (...) azóta méginkább. Ő a legjobb barátom, és néha sokkal könnyebb is vele beszélgetni. Például lányokkal számomra lehetetlen kommunikációt folytatni ruhákról vagy cipőkről, vele viszont ez természetes. smileeee.gif Nem kell senkit elítélni, aki ilyen "szemlélettel él". Köszönük Lady Gaga! smileeee.gif <3
2013. december 10. 20:22 #51
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Jolie_77 @ 2013.12.10. 20:09)
Általában egyetértek Beyla-val, de ez a fenti szöveg az egyik legnagyobb marhaság, amit valaha olvastam. Gyógyszeres kezelés? Vagyis tudatmódosító szerek? Bájos. 
Egyébként sok tanulmány és kutatás azt is alátámasztotta (?), hogy a föld lapos.

Neurostimuláló gyógyszerekkel, illetve hormonális készítményekkel, amiknek még szerintem véletlenül sincs közük a morfin, narkotikum származékokhoz és kábítófájdalomcsillapítókhoz. Én is csak olvastam anno valahol valamerre, hogy a limbikus rendszer illetve a a hipotalamusz szabályozásával lehet előrelépéseket tenni ezügyben. Lehet hőbörögni, lehet cinikus megjegyzéseket tenni és homofóbnak titulálni engem, de ez így van. Jártas vagyok a gyógyszertanban a szakmámból kifolyólag, ám nem a homoszexuálisok biológiai tevékenységére specializálódom. Ha érdekel, akkor a gugli iz jor frend. wink.gif

De, mint írtam feljebb is, ez az én véleményem, amit egyáltalán nem kötelező elfogadni, így a továbbiakban nem is kívánok vitatkozásba bocsátkozni - tapasztalataim szerint felesleges. A szervezet abnormalitásának vélem az efféle ferde hajlamúságot, ami egy neurológiai "problémának" fogható fel. Nekem mindig is ez volt az álláspontom.
2013. december 10. 20:23 #52
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Nekem sincs semmi bajom a melegekkel, éljék a kis életüket, de NE nyilvánosan. Véleményem szerint a másság sosem lesz teljes mértékben elfogadott. Mindig lesznek olyanok akik ellenzik a dolgot. De nem értem miért pont az oroszokat pécézte ki magának Gaga, amikor nem csak ott ellenzik a homoszexualitást. És van egy érzésem hogy a Lady csak feleslegesen tépi a száját, hisz az oroszokat nem érdekli hogy Ő hogyan vélekedik ez ügyről.
2013. december 10. 20:23 #53
- törölt felhasználó -    
itsjustme:

Minden elismerésem. Ha nem is száz százalékosan, de egyetértek.
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. december 10. 20:34 #54
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9301
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.12.10. 20:22)
Neurostimuláló gyógyszerekkel, illetve hormonális készítményekkel, amiknek még szerintem véletlenül sincs közük a morfin, narkotikum származékokhoz és kábítófájdalomcsillapítókhoz. Én is csak olvastam anno valahol valamerre, hogy a limbikus rendszer illetve a a hipotalamusz szabályozásával lehet előrelépéseket tenni ezügyben. Lehet hőbörögni, lehet cinikus megjegyzéseket tenni és homofóbnak titulálni engem, de ez így van. Jártas vagyok a gyógyszertanban a szakmámból kifolyólag, ám nem a homoszexuálisok biológiai tevékenységére specializálódom. Ha érdekel, akkor a gugli iz jor frend. wink.gif


Ha ez igaz, akkor elég undorító. Remélem, arra is kitalálnak valami gyógyszert, ha valaki vörös hajú vagy felemás színű a szeme. Ennyi erővel az is betegség.
3 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Glamster, Szandi0820
2013. december 10. 20:39 #55
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pöttömke @ 2013.12.10. 20:23)
Nekem sincs semmi bajom a melegekkel, éljék a kis életüket, de NE nyilvánosan.

Ilyen hülyeséget még életemben nem olvastam. Miért ne lehetne nyilvánosan? Bujkálniuk kéne? Nem az ő "problémájuk", hanem a társadalomé, mert képtelenek elfogadni azt, hogy kikhez vonzódnak - amihez egyébként semmi közük sincs, mivel ez mindenki magánügye. Azért miért nem szól senki, hogy hetero párok kb. megerőszakolják egymást a buszmegállókban naponta?? Ez miért elfogadott? Meg a sok gusztustalan kép az összes közösségi portálon, a melegek meg nem mernek úgy végigsétálni az utcán, hogy megfognák egymás kezét, mert a zsaruk megverik őket. Ezt nem tudom értelmezni. A homofóbok mind-mind tudatlanok, akik csak másban keresik a "hibát". Nézzenek jó mélyen magukba, mert mindenki egyforma, mindenkiben ugyanolyan szív dobog. Felháborító egyesek gondolkodásmódja.
7 felhasználónak tetszik: itsjustme, chelseagirl18, Glamster, hayley4, janet7, Jolie_77, Szandi0820
2013. december 10. 20:41 #56
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9301
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (compromise @ 2013.12.10. 20:39)
Ilyen hülyeséget még életemben nem olvastam. Miért ne lehetne nyilvánosan? Bujkálniuk kéne? Nem az ő "problémájuk", hanem a társadalomé, mert képtelenek elfogadni azt, hogy kikhez vonzódnak - amihez egyébként semmi közük sincs, mivel ez mindenki magánügye. Azért miért nem szól senki, hogy hetero párok kb. megerőszakolják egymást a buszmegállókban naponta?? Ez miért elfogadott? Meg a sok gusztustalan kép az összes közösségi portálon, a melegek meg nem mernek úgy végigsétálni az utcán, hogy megfognák egymás kezét, mert a zsaruk megverik őket. Ezt nem tudom értelmezni. A homofóbok mind-mind tudatlanok, akik csak másban keresik a "hibát". Nézzenek jó mélyen magukba, mert mindenki egyforma, mindenkiben ugyanolyan szív dobog. Felháborító egyesek gondolkodásmódja.


EZ AZ! meghajolo.gif
2013. december 10. 20:45 #57
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Idézet (compromise @ 2013.12.10. 20:39)
Ilyen hülyeséget még életemben nem olvastam. Miért ne lehetne nyilvánosan? Bujkálniuk kéne? Nem az ő "problémájuk", hanem a társadalomé, mert képtelenek elfogadni azt, hogy kikhez vonzódnak - amihez egyébként semmi közük sincs, mivel ez mindenki magánügye. Azért miért nem szól senki, hogy hetero párok kb. megerőszakolják egymást a buszmegállókban naponta?? Ez miért elfogadott? Meg a sok gusztustalan kép az összes közösségi portálon, a melegek meg nem mernek úgy végigsétálni az utcán, hogy megfognák egymás kezét, mert a zsaruk megverik őket. Ezt nem tudom értelmezni. A homofóbok mind-mind tudatlanok, akik csak másban keresik a "hibát". Nézzenek jó mélyen magukba, mert mindenki egyforma, mindenkiben ugyanolyan szív dobog. Felháborító egyesek gondolkodásmódja.


Nem arra gondoltam, hogy ne sétáljanak kézen fogva. De hogy magyarázza el szerinted egy szülő a kisgyerekének hogy két bácsi miért csókolózik? Én csak erre értettem a mondandómat. Tisztában vagyok vele, hogy a melegek is ugyanolyan emberek mint bárki más. És miből gondolod, hogy az elfogadott, ha heteró párok nyilvánosan élik a szexuális életüket? Mert szerintem nem az.

Egyébként a gondolkodásmódommal kapcsolatban meg nem kértem a véleményedet..
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. december 10. 20:48 #58
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.12.10. 19:19)
E
Azt meg hozzátenném, hogy szerintem a homoszexualitás egy betegség. Több tanulmány és kutatás is alátámasztja, hogy veleszületett hibás genetikai kódolás miatt az agyuk egy része felülműködik. Gyógyszeresen már kezelhető is, csak jelzem. Én sosem csípáztam a melegeket, de elviselem őket, mert el kell viselnem. Nem kívánok erről senkivel sem vitát nyitni. Évek óta próbálnak meggyőzni engem, ám eredménytelenül. Lehet, hogy azért, mert túlságosan is tudományos oldalról közelítem meg ezt a dolgot, és félreértés ne essék, nem nézem le a b*zikat (az egyik nagy kedvencem, Adam Lambert is az), de nem kultiválom a társadalomban való elfogadásukat. Igen, ők is emberek, akik orvosi segítségre szorulnak.

Van benne igazság, de tegyük hozzá, hogy elég sokan a közösség hatására lesznek melegek, a gaga-féle viselkedés is erre erősít rá.
A másik meg az, hogy a média rá akarja erőltetni az emberekre ezt, hogy legyél te is meleg, tranyó, bi, akármi, csak ne normális beállítottságú, mert az király.
A felvonulásról meg annyit, hogy: minek??? Komolyan ezzel kell menőzni? Még csodálkoznak, ha megdobálják őket, mikor ott vonaglanak női ruhába öltözve undorító módon...
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. december 10. 20:51 #59
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pöttömke @ 2013.12.10. 20:45)
Nem arra gondoltam, hogy ne sétáljanak kézen fogva. De hogy magyarázza el szerinted egy szülő a kisgyerekének hogy két bácsi miért csókolózik? Én csak erre értettem a mondandómat. Tisztában vagyok vele, hogy a melegek is ugyanolyan emberek mint bárki más. És miből gondolod, hogy az elfogadott, ha heteró párok nyilvánosan élik a szexuális életüket? Mert szerintem nem az.
Egyébként a gondolkodásmódommal kapcsolatban meg nem kértem a véleményedet..

Manapság már meleg párok is tudnak örökbe fogadni, semmiben nem befolyásolja a gyermek életét és szexuális beállítottságát. Kétlem, hogy egy szülő ne tudná elmagyarázni a csemetéjének a dolgokat. Nem akkora trauma, hogy rémálmai legyenek tőle. A mondandóm többi részét pedig nem neked szántam, csak megszaladtak az ujjaim.
2 felhasználónak tetszik: janet7, Szandi0820
2013. december 10. 20:51 #60
- törölt felhasználó -    
Most megborzongtam... Nincs igaza Gagának, és nem értem a kommentelőket. (Most belekeverek egy kívülállót is.) Mindenki szid egy énekest, hogy a b*zi x. y. így, a b*zi x. y. úgy (szerintem mindenki tudja kire gondolok, és tévedés ne essék én sem szeretem azt az énekest (J.B.)). És ezeket a b*zis megjegyzéseket mindenki úgy mondja mintha az lenne a bajuk az adott énekessel. Na de kérdem én! Ha ennyire támogatjátok a melegeket, miért is b*ziztok egy énekest, mint ha az lenne a probléma??
És a keligkisebb mértéken sem értek egyet Gagával.
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Tom Daley Tom Daley 4085.