Starity

Demi Lovato Selena Gomezzel járt a rehabon

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 14. 17:51 #61
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Kedves volt tõlük, hogy segíteni akartak. laugh.gif
2013. december 14. 17:51 #62
Fanni_91
Fanni_91
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.09.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 215047
Offline offline
Idézet (dazzleblaze @ 2013.12.14. 17:34)
Honnan veszed, hogy álszentségből tették? Komolyan mondom, ebből annyira elegem van már. Mi vagy te, mindentudó? blink.gif Demi minden évben elmegy a központba, úgyhogy már elég régóta lehet álszent, ugye? Az meg, hogy Selena is elment, nem tudom, hogy miért olyan nagy baj nektek, mindenben csak a rosszat tudjátok keresni, és szerintem pont ez a szánalmas, de hát igen, még mindig én vagyok a hülye.


Erre ismét csak ezt tudom írni -> meghajolo.gif Tényleg Demi mekkora egy 'szem*t liba' amiért hálás annak az intézménynek akik segítettek neki ezért minden évben meglátogatja az ott dolgozókat és ha már ott van akkor beszél pár szót az ott lévőkkel. biggrin.gif És az meg még nagyobb 'szemétség' hogy elkísérte az egyik barátnője is ha már nagy ritkán épp egy városban tartózkodnak. biggrin.gif Ez legyen az ember legnagyobb bűne. thumbsup.gif Szerintem akasszuk fel érte őket...
2013. december 14. 17:59 #63
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
Kedves volt tőlük,hogy mentek beszélgetni! smileeee.gif
2013. december 14. 17:59 #64
Diuska12
Diuska12
 
Státusz" A mai lányok nagyon szépek, de egy vizes zsepi csúnyává teheti őket!xD"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.13.
Hozzászólás: 646
Csatolások: 0
Azonosító: 203688
Offline offline
Bár nem vagyok oda Selenáért de ez nagyonkedves volt mindkettejüktől!!! biggrin.gif
2013. december 14. 18:11 #65
CsakFanniii
CsakFanniii
 
StátuszEverything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.03.
Hozzászólás: 631
Csatolások: 0
Azonosító: 203128
Offline offline
Nagyon kedves volt ez mindkettőjüktől. Olyan jó barátnők. smileeee.gif
2013. december 14. 18:30 #66
Brix3
Brix3
visszatérő vendég
 
StátuszÜdv, 2014!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.28.
Hozzászólás: 244
Csatolások: 0
Azonosító: 198914
Offline offline
Aranyos volt tőlük smileeee.gif
2013. december 14. 18:31 #67
szandi99
szandi99
visszatérő vendég
 
Státusz(nem kötelező)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.17.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 3
Azonosító: 143503
Offline offline
Nagyon aranyosak:)
2013. december 14. 18:46 #68
ILuvJoshHutcherson
ILuvJoshHutcherson
új tag
 
Státusz#TheHungerGames #Divergent #TheMazeRunner #TheGiver <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.30.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 0
Azonosító: 216124
Offline offline
Kedves volt tőlük! smileeee.gif
2013. december 14. 18:51 #69
Lila2001
Lila2001
új tag
 
StátuszListen to your heart!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 213738
Offline offline
Nagyon aranyosak!!!!! smileeee.gif
2013. december 14. 18:58 #70
- törölt felhasználó -    
Idézet (Violet Hepburn @ 2013.12.14. 17:48)
Bocs ,hogy bele szólok de mégis mit tud nekem segíteni Selena Gomez a rehabon ? Még Demit megértem bár számomra aztán úgy hiányozna mint tükörtojásnak a takaró. Már nem azért de ezek az emberek függök ha jól értelmeztem drog függök. Tudod te milyen függőnek lenni ? Hát az biztos ,hogy nem fogod jobban érezni magad ha meglátod ezeket a kis csajokat akik ha jól olvasom még "segíteni" is akarnak. Ha tényleg segíteni akarnak akkor nem papolnak arról ,hogy legyen jobb az életem mert ők aztán akik a dizniben és a pénzben nőttek fel tényleg sokat tudhatnak arról milyen teljesen padlóra kerülni. (Nem nem hiszem ,hogy Demi tisztában lenne ezzel akkor sem ha neki is ez a hely volt a második otthona.)


Úristen biggrin.gif Mit nem lehet azon megérteni h Selena csak E L K Í S É R T E? Tudod, mint amikor valaki elmegy vásárolni, a barátnője meg elmegy vele, h ne egyedül kelljen.. Csak ezt a média másképp hozta le. Ez egy szimpla beszélgetés volt Demi részéről amit még ezredjére is leírok h minden évben megejt itt. És itt nem csak droggfüggőket kezelnek hanem olyanokat is akik depresszióval, étkezési zavarral vagy önbántalmazással küzdenek..
2013. december 14. 19:05 #71
- törölt felhasználó -    
De kedvesek! smileeee.gif)
2013. december 14. 19:18 #72
Gabi10
Gabi10
új tag
 
StátuszAyer un historia.Hoy un misteries.Mañana es un regalo!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.30.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 30
Azonosító: 214430
Offline offline
OLyan kedvesek.
2013. december 14. 19:19 #73
I Viki
I Viki
új tag
 
StátuszBe happy!!! :D ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.12.
Hozzászólás: 75
Csatolások: 0
Azonosító: 203603
Offline offline
Kedves volt tőlük! biggrin.gif
2013. december 14. 19:26 #74
Violet Hepburn
Violet Hepburn
visszatérő vendég
 
Státuszi miss audrey hepburn a lot...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.23.
Hozzászólás: 312
Csatolások: 12
Azonosító: 215707
Offline offline
Idézet (Love1DForeva @ 2013.12.14. 18:58)
Úristen biggrin.gif Mit nem lehet azon megérteni h Selena csak E L K Í S É R T E? Tudod, mint amikor valaki elmegy vásárolni, a barátnője meg elmegy vele, h ne egyedül kelljen.. Csak ezt a média másképp hozta le. Ez egy szimpla beszélgetés volt Demi részéről amit még ezredjére is leírok h minden évben megejt itt. És itt nem csak droggfüggőket kezelnek hanem olyanokat is akik depresszióval, étkezési zavarral vagy önbántalmazással küzdenek..


1. Köszönöm az infókat nem tudtam volna nélkülük élni.
2. Mint írtam ennek a csajnak mindene megvolt. Így nőtt föl. Én most papolhatnék neked és mondhatnám ,hogy Christiane F. és Rekviem egy Álomért úgy érzem fogalmad nem lenne róla ,hogy értem csak besértődnél.
3. Ha neked elkísérni valakit shoppingolni vagy beugrani a rehabra ugyanaz akkor szerintem nézz magadba
4. Nem bocs nem olvastam az interjút és tudod mit ha ennyire tudná milyen padlón lenni akkor végképp nem reklámozná és sajnáltatná magát ezzel. Ez egy nagy és szép marketing fogás mert tényleg nagyon sajnáltam a pici buksiját amíg nem csinált az egészből marketinget.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. december 14. 19:53 #75
Fanciii
Fanciii
visszatérő vendég
 
StátuszCsillagainkban a hiba.<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.09.
Hozzászólás: 237
Csatolások: 0
Azonosító: 135825
Offline offline
ezen a kepen kimondottan aranyosak,mint régen:) azt tudtam hogy Demi szokott jarni ilyen tanacsadasra az ott levő fiataloknak,Selenának is jót tett most szerintem ez az egész:)
2013. december 14. 20:27 #76
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
hányok komolyan
2013. december 14. 20:53 #77
- törölt felhasználó -    
Idézet (Violet Hepburn @ 2013.12.14. 19:26)
1. Köszönöm az infókat nem tudtam volna nélkülük élni.
2. Mint írtam ennek a csajnak mindene megvolt. Így nőtt föl. Én most papolhatnék neked és mondhatnám ,hogy  Christiane F. és Rekviem egy Álomért úgy érzem fogalmad nem lenne róla ,hogy értem csak besértődnél. 
3. Ha neked elkísérni valakit shoppingolni vagy beugrani a rehabra ugyanaz akkor szerintem nézz magadba 
4. Nem bocs nem olvastam az interjút és tudod mit ha ennyire tudná milyen padlón lenni akkor végképp nem reklámozná és sajnáltatná magát ezzel. Ez egy nagy és szép marketing fogás mert tényleg nagyon sajnáltam a pici buksiját amíg nem csinált az egészből marketinget.


Látom nem értetted a lényegét a példának, h két barát ott segít a másiknak ahol tud, mindegy mi van. Képzeld el, volt szerencsém látni a 'Rekviem egy álomért' című filmet. "Mint írtam ennek a csajnak mindene megvolt. Így nőtt föl." Hát bocs, de ha szerinted attól h valaki gazdag, az azt jelenti h soha semmi problémája nem lehet, akkor a saját magad szegénységi bizonyítványát állítod ki. H ne sztárok életét hozzam fel példának hanem reálisabbat, az én családom pl a gazdagabb kategóriába tartozik, de képzeld, ettől roh*dtul nem csak móka és kacagás az életünk mert a pénz nem boldogít. Vicces amúgy h ennyi időt szánsz 2 olyan emberre akit nem szeretsz, miközben simán átgörgethetnél a cikken, de hát ugye az luxus mert az boldogítja az embereket ha olyan személyeket mocskolhatnak akiket nem ismernek, mert ugye ti tökéletesek vagytok. smileeee.gif Itt részemről le is zártam a témát, utálkozz tovább ha ez boldogabbá teszi a pici kis életed. thumbsup.gif
2013. december 14. 21:26 #78
SmilerVivii
SmilerVivii
visszatérő vendég
 
Státusz~~~~~ ♥♥♥ NO MUSIC, NO LIFE ♥♥♥ ~~~~~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.23.
Hozzászólás: 117
Csatolások: 0
Azonosító: 196571
Offline offline
Demiből kinézem hogy ment segíteni, de selenának nem jutott volna magától az eszébe... ezért szeretünk Demi♥♥
2013. december 14. 21:33 #79
- törölt felhasználó -    
Jesszusom, "öröm" volt visszaolvasni a kommenteket, felért egy kisebb kabaréval. biggrin.gif Páran még egy ilyen apró dolog alatt is képesek egymás torkának esni, és átmenni személyeskedésbe..
2013. december 14. 22:38 #80
Violet Hepburn
Violet Hepburn
visszatérő vendég
 
Státuszi miss audrey hepburn a lot...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.23.
Hozzászólás: 312
Csatolások: 12
Azonosító: 215707
Offline offline
Idézet (Love1DForeva @ 2013.12.14. 20:53)
Látom nem értetted a lényegét a példának, h két barát ott segít a másiknak ahol tud, mindegy mi van. Képzeld el, volt szerencsém látni a 'Rekviem egy álomért' című filmet. "Mint írtam ennek a csajnak mindene megvolt. Így nőtt föl." Hát bocs, de ha szerinted attól h valaki gazdag, az azt jelenti h soha semmi problémája nem lehet, akkor a saját magad szegénységi bizonyítványát állítod ki. H ne sztárok életét hozzam fel példának hanem reálisabbat, az én családom pl a gazdagabb kategóriába tartozik, de képzeld, ettől roh*dtul nem csak móka és kacagás az életünk mert a pénz nem boldogít. Vicces amúgy h ennyi időt szánsz 2 olyan emberre akit nem szeretsz, miközben simán átgörgethetnél a cikken, de hát ugye az luxus mert az boldogítja az embereket ha olyan személyeket mocskolhatnak akiket nem ismernek, mert ugye ti tökéletesek vagytok.  smileeee.gif Itt részemről le is zártam a témát, utálkozz tovább ha ez boldogabbá teszi a pici kis életed.  thumbsup.gif


Öhm..Mivel nem ezt írtad le ? rohog.gif
A személyes dolgaid engem meg bőven hidegen hagynak.
De köszönöm ,hogy megosztottad velem elfogult rajongói perspektívádat és gratulálok ,hogy láttad a filmet (megérteni azért már nem nagyon sikerült) thumbsup.gif
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok