Starity

Zendaya nem ítéli el Miley-t és Justint

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. március 24. 20:47 #61
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Szerintem jobb, hogy pártatlan maradt "Ne szólj szám nem fáj fejem"
2014. március 24. 20:50 #62
vikinguyen
vikinguyen
visszatérő vendég
 
StátuszBitch please, I'm a BELIEBER<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.31.
Hozzászólás: 349
Csatolások: 0
Azonosító: 199111
Offline offline
Beyla!!
Eloszor is hallod Justinnak van szinte a legtobb rajongoja! Es Mileynek is rengeteg van es ok mind FELNEZNEK rajuk! Es szerintem azert tisztelni kell egy olyan fiut aki gyerekkoraban szegeny volt es az utcan zenelt!! Es most mindenki ismeri... Es Miley pedig kiskora ota nem elhet normalis eletet mint mindenki mas.. Ugy mond a "reflektorfenyben' nott fel es semmi maganyelete nem volt.. Es mindennap meg kell kuzdeniuk az olyan utalo kommentekkel mint ezek! SZERINTEM AZ ILYEN EMBEREK KENE TISZTELNI!! Gondolkozzal mar el es ne hiddj el minden faszsagot amit irnak.. Masodszor pedig hogy ki a f*szt erdekel??!! Bezzeg ha most valaki mindennek lehordana Justint es Mileyt akkor itt istenitened...-,-
2014. március 24. 20:53 #63
brigitta133
brigitta133
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.02.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 11
Azonosító: 222126
Offline offline
Hát kedves volt tőle,hogy nem szólt semmit. taps.gif
Végre egy normális! pompom.gif
Mileyről már azt sem tudom,hogy mit szóljak grrr.gif mert nem norm. fatcat.gif
2014. március 24. 21:04 #64
- törölt felhasználó -    
Hiába 17 éves több esze van mint Justin-nak ! wink.gif
2014. március 24. 21:06 #65
Hornyák Kriszti
Hornyák Kriszti
visszatérő vendég
 
StátuszSmiler szív, Smiler lélek, Smiler leszek amíg élek!♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.09.
Hozzászólás: 116
Csatolások: 0
Azonosító: 214995
Offline offline
Éretten gondolkozik! smileeee.gif
2014. március 24. 21:29 #66
- törölt felhasználó -    
Ahhoz képest hogy 17 éves nagyon sokat tud!
2014. március 24. 22:22 #67
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (vikinguyen @ 2014.03.24. 20:50)
Beyla!!
Eloszor is hallod Justinnak van szinte a legtobb rajongoja! Es Mileynek is rengeteg van es ok mind FELNEZNEK rajuk! Es szerintem azert tisztelni kell egy olyan fiut aki gyerekkoraban szegeny volt es az utcan zenelt!! Es most mindenki ismeri... Es Miley pedig kiskora ota nem elhet normalis eletet mint mindenki mas.. Ugy mond a "reflektorfenyben' nott fel es semmi maganyelete nem volt.. Es mindennap meg kell kuzdeniuk az olyan utalo kommentekkel mint ezek! SZERINTEM AZ ILYEN EMBEREK KENE TISZTELNI!! Gondolkozzal mar el es ne hiddj el minden f.aszsagot amit irnak.. Masodszor pedig hogy ki a f*szt erdekel??!! Bezzeg ha most valaki mindennek lehordana Justint es Mileyt akkor itt istenitened...-,-

Ómájgád, kérsz egy kis nyugtatót? rolleyes.gif Az a helyzet, hogy nem nagyon vagy tisztában a többi hírességgel, szimplán csak azt hiszed, hogy ezek a nulla tinibálványok léteznek. Ajánlom figyelmedbe a Nyolc mérföld című önéletrajzi filmet, amely feldolgozza Eminem életét - hogyan lesz egy gettóban nevelkedett szegény srácból világhírű rapper. Csakhogy mondjak példát arra, bíbőr über sz*r életére. Valamint nem egy olyan hírességet tudnék mondani, akik gyermekkoruktól kezdve reflektorfényben vannak és nincsenek elzüllve. Pl. Emma Watson a Harry Potter filmekből. Szerintem bíbőr és májli magasról lesz*rják azt, hogy ki milyen kommentet firkál róluk. Nekik csak jó az, ha az emberek róluk beszélnek, legyen az a vélemény pozitív vagy negatív. És még mindig nem látok bennük semmilyen tisztelnivalót. Liam Neesont tisztelem amiért feleségét még mindig úgy szereti, mintha élne. Tisztelem Jennifer Garnert amiért szegény gyermekeknek ad feledelet a fejük felé és segíti a halálos betegeket. Valamint tisztelem Kylie Minogue-ot, mert nem adta fel amikor megtámadta a rák, harcolt és győzött. Akárhogy erőlködöm sem májliban, sem bíbőrben nem találok semmi olyat amiért esetlegesen tisztelhetném. Két ostoba vinnyogó kölyök, akiknek a s*ggük alá toltak mindent, és, ha nem lenne internet akkor a Mekiben sütögethetnének sültkrumplit. unsure.gif Egyébként sokan hordtak már le, sokan ugrottak már nekem az ilyen nyámnyila nulla tinibálványok miatt, és a véleményem még mindig ugyanaz.
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Szandi0820
2014. március 25. 09:13 #68
k. júlia luca
k. júlia luca
új tag
 
StátuszBelieber 4ever!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 48
Csatolások: 0
Azonosító: 210613
Offline offline
Vére valaki normálisan gondolkodik, az ő életük...
2014. március 25. 13:23 #69
- törölt felhasználó -    
Jó, hogy vannak olyan emberek még, akik nem ítélik el azokat, akikhez semmi közük sincs... bravó Zendaya! smileeee.gif
Én nem vagyok belieber, se smiler, soha nem is leszek, de mondja meg valaki, mi okom lenne utálni őket? Teljesen egyetértek abban, hogy ez az ő életük, és szerintem mindenkinek el kéne fogadnia, hogy attól, hogy ők nem szeretik pl. Miley-t vagy Justint, nem kell, hogy a sárga földig sértegessék. Inkább tegyenek rájuk magasról, minthogy értelmetlenül gyűlölközzenek...(mondom ezt úgy, hogy egyiket sem szeretem)
2014. március 25. 14:35 #70
Berrybaba
Berrybaba
visszatérő vendég
 
StátuszI'm a goddamn mermaid.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.25.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 3
Azonosító: 91292
Offline offline
hűű. nem gondoltam, hogy ez a lány ilyen tiszteletre méltó dolgokat tud mondani. smileeee.gif ez tetszik.
2014. március 25. 15:21 #71
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2014.03.24. 22:22)
Ómájgád, kérsz egy kis nyugtatót? rolleyes.gif Az a helyzet, hogy nem nagyon vagy tisztában a többi hírességgel, szimplán csak azt hiszed, hogy ezek a nulla tinibálványok léteznek. Ajánlom figyelmedbe a Nyolc mérföld című önéletrajzi filmet, amely feldolgozza Eminem életét - hogyan lesz egy gettóban nevelkedett szegény srácból világhírű rapper. Csakhogy mondjak példát arra, bíbőr über sz*r életére. Valamint nem egy olyan hírességet tudnék mondani, akik gyermekkoruktól kezdve reflektorfényben vannak és nincsenek elzüllve. Pl. Emma Watson a Harry Potter filmekből. Szerintem bíbőr és májli magasról lesz*rják azt, hogy ki milyen kommentet firkál róluk. Nekik csak jó az, ha az emberek róluk beszélnek, legyen az a vélemény pozitív vagy negatív. És még mindig nem látok bennük semmilyen tisztelnivalót. Liam Neesont tisztelem amiért feleségét még mindig úgy szereti, mintha élne. Tisztelem Jennifer Garnert amiért szegény gyermekeknek ad feledelet a fejük felé és segíti a halálos betegeket. Valamint tisztelem Kylie Minogue-ot, mert nem adta fel amikor megtámadta a rák, harcolt és győzött. Akárhogy erőlködöm sem májliban, sem bíbőrben nem találok semmi olyat amiért esetlegesen tisztelhetném. Két ostoba vinnyogó kölyök, akiknek a s*ggük alá toltak mindent, és, ha nem lenne internet akkor a Mekiben sütögethetnének sültkrumplit. unsure.gif Egyébként sokan hordtak már le, sokan ugrottak már nekem az ilyen nyámnyila nulla tinibálványok miatt, és a véleményem még mindig ugyanaz.

szerencsére mindenkinek szíve joga azt szeretni, akit akar. biggrin.gif Májli és buburka viselkedése sem oylan, mit közvetíteni kellene a rajongói felé. És az is igaz, hogy sok toplistás szám egy hallgathatatlan vacak. Nem sértés, de belehallgattam májli, szelena, buburka és a vandájreksön albumába. Azt hiszem mindent elmond, hogy végighallgatni nem tudtam, de még az albumot se. Sajnálatos, hogy a mai zeneipar inkább alkalmaz celebeket, mint igazi előadókat. Első a profit és az olcsó húzások, amit reklám gyanánt adnak elő.

Mondok egy pozitív példát: anno Leonardo DiCaprio is szépfiúként kezdte a filmezést, és mára mi lett belőle? Tom Hanks neve sem a bulvárral kapcsolatos. És lehetne sorolni. Az itteni sztárlexikon is mutatja, hogy inkább a celebeket szeretitek, és nem a művészeket. Ez van. Most így gondolkodtok, de ahogy idősödni fogtok, és komolyodni (remélhetőleg), majd az ízlésetek is változni fog.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla
2014. március 25. 16:18 #72
LucienneB
LucienneB
visszatérő vendég
 
Státuszthese girls born in the 90s are dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.25.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 217437
Offline offline
Nem hiszem, hogy ez azért volna, mert gyerekkoruktól kezdve így élnek. Számtalan olyan színész és énekes van akik szintén hasonló cipőben járnak még sincsenek elszállva maguktól. Élvezik, hogy ő róluk szól minden és magukon kívül tovább nem néznek. Szerintem ez egy elég elítélendő dolog, a drogról meg az egyéb ügyekről nem is beszélve
2014. március 25. 17:08 #73
almababa
almababa
visszatérő vendég
 
Státuszhappy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.29.
Hozzászólás: 261
Csatolások: 0
Azonosító: 212642
Offline offline
jó hogy már több sztár kiáll értük bár én mind a hármukat nem kedvelem
2014. március 25. 17:51 #74
Vic00
Vic00
 
Státusz♪♫..én azt mondom, hogy Punnany, te azt mondod, hogy Massif...♫♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.14.
Hozzászólás: 652
Csatolások: 0
Azonosító: 211726
Offline offline
Szerintem alap dolog, hogy tiszteljük a másikat. Jó, tény, hogy semelyik nem Szent, se semmi. De az ő hírnevének sem tenne jót, ha ócsárolná őket, szóval nem is baj, hogy nem mondott róluk khm. dolgokat...
2014. március 25. 17:56 #75
Angii69
Angii69
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.04.
Hozzászólás: 283
Csatolások: 0
Azonosító: 218536
Offline offline
Ez rendes Zendeya-tol smileeee.gif
2014. március 25. 18:24 #76
Rocky LoL
Rocky LoL
visszatérő vendég
 
Státusz†♡♥♪ ♫ ♩ ♬♫ ♥♥♫ ♥ツ ღ ღ ღ ღ ✿✿♛♛♥♥✝✝✝✝☆☆♬ ♥ ✗♬ ♥ ✗♬ ♥ ✗❤-♡--♡†††
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.28.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 6
Azonosító: 204716
Offline offline
Ez kedves volt Zendeya-tól smileeee.gif imádom őt
2014. március 25. 19:06 #77
believe forever
believe forever
visszatérő vendég
 
Státuszjustin 4ever <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.01.
Hozzászólás: 147
Csatolások: 0
Azonosító: 204982
Offline offline
szeretlek Zendy :* <3
2014. március 25. 20:51 #78
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
Nos, Miley az o koraban meg egy angyal volt smileeee.gif csak ugy hozzateszem biggrin.gif amugy ez ajo hozzallas
2014. március 25. 20:55 #79
Dorcy1999
Dorcy1999
But still, like dust, I'll rise.
 
StátuszI know my value
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.09.
Hozzászólás: 1686
Csatolások: 7
Azonosító: 216577
Offline offline
Bár nekem nem szimpi ez a csaj, ezzel a nyilatkozatával egyetértek, bár sz*ros 17 évesen ne is akarjon durva dolgokat csinálni smileeee.gif
2014. március 26. 13:54 #80
- törölt felhasználó -    
Zendayat nem nagyon szeretem de azért elmegy de azért jó hogy nem ítéli el justint és mileyT!
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok