Starity

Ian Somerhalder szerint elérkezett a finálé

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 29. 15:25 #41
LadyHepburn
LadyHepburn
új tag
 
StátuszNothing is impossible,the world itself says-I'M POSSIBLE!-Audrey Hepburn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.05.
Hozzászólás: 70
Csatolások: 0
Azonosító: 230883
Offline offline
Én is sajnálom, mert az egyik legjobb sorozat, de a színvonal nagy ívbe csökkent, főleg az 5.évadban és ezt majdnem összes TVD rajongó észre is vette. A színészek egy igazi ,,családot" alkottak, barátságos légkörrel és emiatt tény, hogy hiányozni fog Paul, Ian, Nina, Kat és a többiek produkálása. Kíváncsian várom a 6.évadot, de én sem folytatnám már..
2014. augusztus 29. 15:27 #42
sztárgirl
sztárgirl
visszatérő vendég
 
StátuszNem olyannak látom amilyen hanem amilyennek kéne lennie ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.20.
Hozzászólás: 236
Csatolások: 0
Azonosító: 222946
Offline offline
Nem szeretném hogy véget érlyen olyan jó a sori biggrin.gif
2014. augusztus 29. 15:35 #43
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Online online
Számomra ez a sorozat már a harmadik évad elején befejeződött,azóta nem néztem megy egy részt sem.Az első két évadot imádtam,utána viszont számomra unalmassá és vontatottá vált az egész.Nem hinném,h lesz hetedik évad,én azon is csodálkozom,h a hatodikig eljutottak.
Egyedül arra lettem volna kíváncsi,h ha Ian kiszáll,hány nézője maradt volna a sorozatnak... biggrin.gif Számomra egyértelműen ő vitte az egészet,márcsak Damon szempontjából is,de szép lassan az ő karaktere is igen elpuhult.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. augusztus 29. 15:47 #44
flox87
flox87
Kém
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.27.
Hozzászólás: 1512
Csatolások: 19
Azonosító: 128211
Offline offline
Őszintén, egyetértek az előttem hozzászólókkal abban, hogy már vége volt, jó megnézem a legeslegutolsó részt majd, de, hogy vége lenne az 5. évaddal nem rázna meg. A 4. évadot is azért kezdem el nyár elején, mert az egyik barátnőm azt mondta az 5. évad nagyon nagyon jó... hát én elakadtam a 3. részénél. :/ Ja és az egyetlen normális karaktert(Katherinet) is megölték. Már rég vége és csak gratulálni tudok, hogy eddig tudták húzni.
2014. augusztus 29. 15:48 #45
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Szerintem borítékolható volt, hogy lassan befejezik, bár én meg voltam győződve arról, hogy még egy bőrt bizony le fognak húzni erről a rakás kakiról. Viszont Somerhalder többször nyilatkozott ezzel kapcsolatban és úgymond el-elszólta magát valamennyire, hogy senki ne számítson több felvonásra. Mint ahogyan An_d_a, én is a harmadik évad első pár részéig jutottam és onnantól kezdve abbahagytam, mert pocsék volt és élvezhetetlen. Mondjuk effektíve nem volt valami hatalmas durranás, viszont ilyen limcsi sorozatnak simán elment, ha az embernek éppen nem volt mit néznie. Örülök neki, mert már kezdett az agyamra menni, hogy a legtöbb jó sorozatot kaszálták az alacsony nézettségre hivatkozva, de ez a sz*r csak kihúzta még három évig és az okát nem értettem soha sem. Mindenki panaszkodott rá, hogy ilyen sz*r, meg olyan sz*r, mégsem csökkent a nézettsége. Vagy az emberek olyan fogyatékosak, hogy akkor is néznek valamit, ha nem tetszik nekik? Mondjuk szerintem Ian is sokat nyomott a latban, ugyanis nem egy-két ismerősöm van, aki a szexi Damon miatt nézte, de amúgy lesz*rta az egészet.
1 felhasználónak tetszik: An_d_a
2014. augusztus 29. 16:28 #46
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Elérkezett a finálé. Már a harmadik után kellett volna. Na mindegy. Lehet egyszer kedvet kapok, és bedarálom az ötödik és hatodik évadot, hátha úgy nézhetőbb.
2014. augusztus 29. 16:32 #47
- törölt felhasználó -    
Tényleg imádom a Vámpírnaplókat, de már egyáltalán nem érdekel a Salvatore-testvérek és Elena közötti románc, mivel baromi unalmas...persze, szeretem meg minden, de már öletem sincs, mit lehetne még kitalálni a sztori fűszerezésére, mert már minden jó megoldást elsütöttek..a többi már erőlködés lesz.
2014. augusztus 29. 16:39 #48
- törölt felhasználó -    
Igazad van Nina Dobrev Fan.
2014. augusztus 29. 16:41 #49
- törölt felhasználó -    
Gondoltam hogy nem lesz hetedik évada ennek a sorozatnak. Amúgy is már csak a pénzért folytatták volna, az alkotók. A szerződés eddig tartott, nem meglepő ha befejezik.
2014. augusztus 29. 16:57 #50
kanka
kanka
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.04.
Hozzászólás: 337
Csatolások: 57
Azonosító: 97843
Offline offline
Legyen így.Rettentő mélységekbe sülyedt ez a valamikor igenis szuper sorozat.manapság kínszenvedés nézni.nagyon nagyon elrontotta julie plec.a nézettség is esett.a viág egy része már felismerte hogy ez a sorozat elérte a mélypontot..a3.ik évad után csak önismétlés és szerelmi 3szöges kinlódást látunk
2014. augusztus 29. 17:15 #51
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
szerintem is legyen igy de akkor tenyleg legyen is kiraly ez az evad es ne olyan osszevissza mint az otodik volt. szerintem az lenne a legjobb ha a vegere lenne valami nyitott befejezes es mindenki azt gondol vagy ugy fejezi be maganak ahogy akarja, sokfele velemeny van es sok fan mas es mast akar, ha az iroknak meg a rendezoknek lenne egy kis eszuk igy csinalnak.
2014. augusztus 29. 18:05 #52
blabla
blabla
visszatérő vendég
 
Státuszonce..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.17.
Hozzászólás: 319
Csatolások: 0
Azonosító: 229648
Offline offline
Nagyon szeretem , de így lessz a legjobb . Az ember mindig várja , hogy legyen új évad , de mégsem tarthat örökké .Egy szép befejezés kell , és akkor ez a népszerű sorozat befejeződik biggrin.gif Nikki Reed-et meg hagyjuk , nagyon inrritál ,pont semmi köze hozzá , nem ő fog arról dönteni , hogy Ian hol és miben szerepel , főleg nem abban , hogy kinek az oldalán . (de gondolom ez csak feltételezés volt , a cikkben )
2014. augusztus 29. 18:06 #53
Kaattaa
Kaattaa
visszatérő vendég
 
StátuszYᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.25.
Hozzászólás: 317
Csatolások: 0
Azonosító: 181416
Offline offline
Így lesz a legjobb. Nem csak azért, mert már elég mélyre süllyedt ez a sorozat, hanem azért is, mert a karakterek változnak. Sajnos egy olyan témát karoltak fel a rendezők, amit hosszú távon nem lehet üzemeltetni. A vámpírtok nem öregednek, a szereplők annál inkább. Azt sem hiszem, hogy a színészek ebben a sorozatban tervezik leélni az életüket. Én meg tudom őket érteni.Az egyik kedvenc sorozatom, de már ideje lenne befejezni. A színészek láthatóan unják azt, amit csinálnak. Meg tudom őket érteni.

Nikki meg bekaphatja a féltékenykedéssel. Már nem azért, de én nem jönnék össze a barátnőm expasijával...nemhogy még utána féltékenykedjek, amiért egy helyen keresik a kenyerüket...
2014. augusztus 29. 18:29 #54
vamphanna
vamphanna
vámpircsaj ;)
 
StátuszMinden,ami vámpir es misztikum.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.09.
Hozzászólás: 2341
Csatolások: 1
Azonosító: 165036
Offline offline
Hianyozni fog a sorozat,de ertheto hogy vege. Csokkent a szinvonala.
2014. augusztus 29. 18:39 #55
Panni66
Panni66
lovelorn ♥
 
StátuszFalling down is a part of life,getting up is living.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.11.
Hozzászólás: 1049
Csatolások: 0
Azonosító: 169074
Offline offline
Teljesen érthető.Hiányozni fog,de már mélyre csökkent a színvonal. Megértem hogy Ian és Nikki kapcsolatára sem vet túl jó fényt,Nina sem tud addig rendesen továbblépni,meg úgy általában is...szép volt,jó volt,de elérkeztünk a végére. Jó kis sorozat volt,eddig is néztem,ezt az évadot is meg fogom nézni,de valóban jó döntés ha ez lesz az utolsó.
2014. augusztus 29. 19:03 #56
- törölt felhasználó -    
Végtelenül sajnálnám ha már csak egy évadig kísérhetném figyelemmel, ez az egyik kedvenc sorozatom, ezért nagyon hozzám nőtt már az évek során..
2014. augusztus 29. 19:28 #57
Cecilia1006
Cecilia1006
visszatérő vendég
 
StátuszThe world is a book.And those who do not travel read only one page -St.Augustine
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 0
Azonosító: 191277
Offline offline
Nagyon sajnálom! sad.gif De remélem a The Originals-nak lesz még sok-sok évada mert ha annak is vége lenne akkor megőrülnék.
2014. augusztus 29. 19:46 #58
- törölt felhasználó -    
Hát nagyon hiányozni fog ez a sorozat,de egyszer mindennek vége lesz ..
2014. augusztus 29. 20:24 #59
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Mint már korábban is írtam, nem lenne baj, ha vége lenne. Csak aztán szedjék össze magukat, és rendesen csinálják meg azt a finálét, akkor talán megbocsátom, amit az utóbbi másfél évad alatt műveltek...
2014. augusztus 29. 20:55 #60
jucy
jucy
visszatérő vendég
 
StátuszLégy önmagad, belőled csak egy van♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.19.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 204048
Offline offline
neeeeeee már. sad.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok