Starity

Abigail Breslin dalt írt Michael Cliffordról?

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. november 28. 20:00 #21
TianaBlack
TianaBlack
 
StátuszYou'll only win if you don't give up. Cause love is war and war is love.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.28.
Hozzászólás: 672
Csatolások: 36
Azonosító: 212599
Offline offline
Ez a dal valami borzasztó. A hang, az egész. A szöveg annyira gyerekes, ez az egész "dalt írok rólad, csak mert kavartunk", annyira értelmetlen és hülyeség.
2014. november 28. 20:53 #22
LadyReka
LadyReka
visszatérő vendég
 
Státusz~When I grow up, I want to be nothing at all~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.03.
Hozzászólás: 471
Csatolások: 17
Azonosító: 142444
Offline offline
Jack barátnője is volt? Meglepő. Szerintem kissé szánalmas a szövege, és ilyen témakörben nehezen lehet előretörni, amíg Taylor a világon van, hiszen ő a #1 az ilyen "jártunk, de mostmár nem és a szakításunknak csak is te voltál az oka és most utállak" témájú értékelhetetlen gyártmányokban. De azért sok sikert neki!
2014. november 28. 21:08 #23
Ercsi00
Ercsi00
új tag
 
StátuszAll I know is when I'm with you I'M FREE ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.28.
Hozzászólás: 81
Csatolások: 0
Azonosító: 217753
Offline offline
szánalmas jó sok énekes ir a volt pasijukrol dalt de ez szerintem értelmetlen!!! sad.gif gáz ez szánalmasan gáz Michael nagyon kedves aranyos vicces srác!! sad.gif mát bocsi mindenkitől aki szereti ezt a csajt de egy hülyen picsa! sad.gif (tényleg bocs minenkitöl,nem akarok oltogatókat!)és én ezt am nem azét irom mert 5sos fan vagyok hanem mert ez az igasság!!nagyo szánalmas ha valaki a volt pasijárol ir dalt vagy arrol akivel kavart!SZÁNALMAS!!! sad.gif sad.gif
2014. november 29. 07:48 #24
DarkHipster
DarkHipster
visszatérő vendég
 
StátuszIdegen: Fiú vagy, vagy lány? Én: Rumbatök vagyok. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.26.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 235012
Offline offline
LadyReka: Tudsz jobbat mint Taylor? Ha igen, hallgatom, ha nem, le is állhatsz.
2014. november 29. 09:20 #25
- törölt felhasználó -    
Nos bizonyítékok vannak, de remélem nem Michael-ről szól a dal. Ha mégis róla szól, akkor sem tudnám azt elképzelni, hogy olyan rossz dolgot tett, amiért egy ilyen dalt kellett róla írni...Michael egy nagyon kedves, aranyos, vicces srác, kétlem, hogy bárki ilyen rosszakat mondana róla.
2014. november 29. 12:07 #26
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
Hat ezek a jelek pedig eleg egyertelmuek.
Am nem is tudtam, hogy volt valami koztuk es azt sem, hogy Abigail tud enekelni.
Am sokszor a legjobb, legszivszoritobb dalok akkor szuletnek, mikor mar teljesen betelt a pohar, leulsz es kes zvan 10 perc alatt lol
2014. november 29. 14:39 #27
Annii11
Annii11
visszatérő vendég
 
Státuszfallen angel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.26.
Hozzászólás: 173
Csatolások: 0
Azonosító: 210491
Offline offline
Ez valami borzalmas.Gyerekes a videó,a hang,a szöveg,lényegében ez az egész.És nem,nem tudnék jobbat.
2014. november 29. 16:32 #28
SeñoritaAM
SeñoritaAM
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.29.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 235158
Offline offline
Most ki fejteném hosszan a véleményem erről a dologról.Elnézést a csúnya szavakért.
Először is a csaj hangja szuper de maga a klipp röhej...Egyszerűen taszító!Remélem nem Michaelnek írta ezt a dalt mert akkor tuti neki megyek a csajnak."Utálom a sebet a szemed felett" CICA HA UTÁLOD A SEBET A SZEME FELETT MI AZ ISTENÉRT KAVARTÁL VELE??!!
"Utálom a hülye tetoválásod" Utálod.....hm...fasza vagy csajszi...Manapság majdnem mindenkinek van tetoválása wink.gif Michael egy nagyon kedves és vicces ember...Nem tudom mi az isten ütött beléd de ha mégegy ilyen dalt vagy hírt meg hallok hogy Michaelt vagy valamelyik más 5SOS tagot fikázzá,oltogatják esküszöm oda megyek és felképelem.Agyfaszt kapok mindjárt...
2015. február 23. 20:28 #29
Patti21
Patti21
új tag
 
StátuszHOPE
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.31.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 238161
Offline offline
Írtam már de most valahogy megint megláttam a klippet és elöntötte az agyamat a...mit szokás ilyenkor mondani?Mindegy.Szóval először is.A hangja borzasztó.Maradjon inkább a színészetnél.Már ha abban jó.Másodszor.Az,hogy belerakta Michael hangját a klippbe az GYEREKES.Jó leírod a fájdalmad,bla bla.De EZ?!!!Komolyan ez a csaj nem százas.És mit gondolt,hogy tetszeni fog valakinek ez a dal??!!Ugyan már.Ez egy tehéntrágya.És nem us érdekelte,hogy mit fognak szólni a rajongók??!Pfff.Mellesleg ne írjon senki ilyet semmelyik 5SoS tagról,mert velem(vagyis több ezer emberrel) gyűlik meg a baja!!!!!!Ribanc...
2015. február 25. 18:25 #30
SimpleDay21
SimpleDay21
visszatérő vendég
 
StátuszTHE DUCK IS COMING!!!!!!4
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.08.
Hozzászólás: 200
Csatolások: 0
Azonosító: 195614
Offline offline
moooost... Jack Barakat hogy jön ide?
2015. március 24. 17:27 #31
Nelia
Nelia
gasoline
 
StátuszI forgive, but I never forget!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.10.
Hozzászólás: 5152
Csatolások: 1554
Azonosító: 233172
Offline offline
Nos, már írtam ide, de erről ki kell fejtenem a véleményemet. Mint, már sok hozzászólásban is olvastam, a 5sosfamok most utálni fogják Breslin kisasszonyt. Igen, utáljuk őt. Nehéz ilyenhez pozitívan hozzá álni, viszont Michael több interjúban is beszél erről, és ő szó szerint végig nevette a többi a fiúval együtt. Abigialnek biztosan feltűnési viszketegsége volt, mikor e "csodás" szerzeményt firkálhatta egy lapra. Nem is értem, hogy a cikkbe miért csak ennyi jelző szerepel, arra, hogy a 5sos fiúkról írta a dalt.
1. Ez az egész szám a 'This is Everything I Didn't Say' lett koppintva.
2. Van egy rész, mikor Abigial azt mondja 'Try Hard' - A fiúk régi csatornájukon található videoklipp.
Meg úgy mellékletesen, ha nem szereted a szeme felett található sebhelyet, akkor minek a francért írsz róla egy dalt? Még annyit, hogy Abigial soha nem volt szimpatikus, és ezzel csak jobban lejáratta magát a szememben. Szánalom a köbön. smileeee.gif
2015. április 01. 12:45 #32
sophie_gaskarth
sophie_gaskarth
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.26.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 0
Azonosító: 241825
Offline offline
Nem szeretnék nagy véleménykifejtést írni,mert az előttem lévők már megtették,és miért írnám le ugyanazt,úgyhogy csak két dolog:
1:Ekkora p****t!Drága...ha ennyire utáltad a sebhelyét/tetkóját/stb.. mi a sz*rért jártál vele?És ha már a bosszúállás,legalább ne az ő számaikat koppintsd.(Neila,teljesen egyet értek)
2:miért van az hogy rákeresek Jack Barakatra,és ezt hozza ki???
2015. április 10. 22:20 #33
- törölt felhasználó -    
Legutoljára az oviban vettem észre ilyen szintű gyerekeskedést. Ha már egy olyan dalt írok, amibe beleteszem az érzelmeimet, akkor nem ilyen formában írom. Folyton csak az énekli, hogy "dumb".. dumb tattoo, dumb ass, stb. Nem tudom, ki hogy van vele, de szerintem azzal, hogy azt mondja/énekli/nyivákolja, hogy "I lied you know" meg a többi hazudós rész, csak magát szégyeníti, hisz egy hazug volt már akkor is, ne játssza az álszentet. biggrin.gif A refrén alapból a 5SOS egyik daláról lett másolva. Nem azt kéne ajánlani, hogy "wash your hair" egy dalban, hanem inkább ő kezelje a hajlenövését, majd utána pattoghat. Ezzel csak a figyelembe akart férkőzni, hisz Michael sose lenne szemét másokkal, egy kedves és vicces ember. Abigail célja az volt, hogy megbántson másokat, de nem jött össze.
2015. augusztus 24. 14:55 #34
I love music 2001
I love music 2001
visszatérő vendég
 
Státusz~Fell into another hole again. It's like I'm sleepwalking~♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.27.
Hozzászólás: 463
Csatolások: 19
Azonosító: 247291
Offline offline
Ó én annyira szeretem az ilyen nyomorék embereket. Amúgy meg egyértelmű hogy mike rol szol ez a szám de nem hiszem hogy olyan rettenetes dolgokat csinált volna. Ennek a nőnek csak feltunesi viszketegsége van. Ha meg ennyire nem szerette minek jött vele össze ??
2015. október 29. 20:22 #35
StarMelodyShine
StarMelodyShine
új tag
 
Státusz"I will always be there for you"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.20.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 248680
Offline offline
Egy ember se lehet tökéletes de azért meg lehetne éreni Abigail érzelmeit is s nem csak mr. Cliffordot szem előtt tartani.Mint már írtam egikőjük se lehet töéletes és bevallom hogy én is utálom Michael Cliffordot (és melyik magyar látta már testközelből és meyik magya a bárátja). Amit most írtam nem szeretnék senkit se megsérteni hozzátenném még azt HOGY EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM.
2016. január 25. 19:01 #36
- törölt felhasználó -    
Ezek mit akarnak? Vegyék már észre magukat, én imádom a 5 seeconds of sumert, és Mikey a kedvence közülük, de azért ha ennyire megbántanak akkor én nem bazdmeg nem egy dalt írok, hanem a szemébe mondom,de nem égetem le az egész világ előtt, főleg hogy úgy öltözök fel mint egy barbi baba!
2016. január 25. 19:02 #37
- törölt felhasználó -    
* 5 seconds of summer-t
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok