Starity

Kit tekintesz példaképnek? Mit jelent számodra, hogy példakép?

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. október 02. 09:07 #41
- törölt felhasználó -    
Ariana Grande, olyan szeretnék lenni, mint Ő. wub.gif heart.gif
2016. október 31. 15:27 #42
- törölt felhasználó -    
Az én példaképem Nikki Sixx, és most hosszan meg is magyarázom az okát. Nikki az a személy, aki megtanított az empátiára. Előtte is együttérző voltam, de mióta komolyabban megismertem őt, és az életének történetét, már tudom, hogy nem minden fekete és fehér, és tudom, hogy mindennek oka van. Nem ítélek el senkit, nem mondok feleslegesen véleményt számomra ismeretlen emberekről, nem vagyok bunkó senkivel. Ezen kívül Nikki erőssége is igen példaértékű számomra, hihetetlennek tartom, hogy abból a borzalomból, ami 1987-ben volt az életében, ki tudott lépni. Ezzel a drogokról való leszokással megmutatta nekem, hogy lehet bármekkora probléma az életedben, helyre tudod hozni. Aztán ott van az, hogy miért nyúlt drogokhoz. Ez azt bizonyította be, hogy a problémáid elől nem érdemes elfutnod, mert előbb-utóbb úgyis szembe kell nézned vele. És, hogy Nikki fotóit is megemlítsem, azok a képek rámutattak arra, hogy minden embernek van egy gyönyörű oldala, mindenkinek van egy saját kis története, és, hogy ezek a történetek milyen értékesek tudnak lenni. Nikki Sixx tehát megtanított nekem minden fontos dolgot. Szerintem ilyen egy példakép.
Nagyon-nagyon köszönöm, Nikki. wub.gif
2016. november 25. 11:56 #43
GumiMacii01
GumiMacii01
új tag
 
Státuszlove me harder♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.23.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 4
Azonosító: 261019
Offline offline
Nekem Ariana Grande,Selena Gomez és az anyukám a példaképem. smileeee.gif
És számomra a példakép az az,hogy kire nézek fel,kire szeretnék hasonlítani. :3
2017. november 05. 00:54 #44
the banshee
the banshee
lexi howard enthusiast
 
Státuszfocus on the good
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.30.
Hozzászólás: 4554
Csatolások: 4469
Azonosító: 267596
Offline offline
szüleim egyértelműen. mert bármennyire is veszekszünk néha, ők mindig az én érdekeimet nézik, és úgy gondolom, hogy szívesebben tartok két olyan embert akit születésem óta ismerek példaképemnek,mint egy olyat akit csak sajtófotókról és wattpados funfactekből.
a példakép számomra azt jelenti, hogy valaki olyan akire félnézek, amilyen szeretnék lenni felnőtt koromban.
2017. november 22. 19:08 #45
jolyne
jolyne
ジョースター ☆
 
Státuszこの世界は残酷だ、そしてとても美しい
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.27.
Hozzászólás: 22660
Csatolások: 283107
Azonosító: 267051
Offline offline
édesanyám. nála erősebb ás kitartóbb nőt nem ismerek. heart.gif
2017. november 28. 09:13 #46
leticia10
leticia10
új tag
 
StátuszZene az egyetlen,ami lélekdonor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.04.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 265863
Offline offline
szerintem az a jó példakép,amelyikre akár mikor lecserélned az életed thumbsup.gif az én példaképem Palvin Barbara,Ellie Goulding és Katelyn Tarver
2018. február 03. 17:45 #47
- törölt felhasználó -    
Számomra a "példakép" szó, egy olyan embert takar, akire felnézek, tisztelem, megbecsülöm. Én nem akarok egyik példaképem se lenni, de kell a jó példa, hogy ki tudjam alakítani saját magamat. Nem értek egyet azokkal az emberekkel, akik azt állítják, hogy nincs szüksége egy gyereknek példaképre. Igenis van. Jó az, ha egy olyan embertől tanulhatsz el dolgokat, akinek tiszteled a munkásságát és megbízol benne. Sajnos a mai korosztály, már a "divat sztárocskákat" vallja példaképnek, mindössze annyi indokkal, hogy "szép a haja" - vagy - "adományozik".

Az én életemben 3 ember van, akik felnyitották a szemem, és egy jobb útra tereltek. Először is, természetesen a szüleim. talán nekik köszönhetek a legtöbbet ezen a világon. Mert ha úgy nézzük, ők neveltek különcnek, felelősségteljesnek, önállónak, olyannak aki nem áll be a sorba, aki mindig a saját feje után fog menni, aki nem fog megváltozni más miatt, akinek van saját véleménye, gondolata, és aki megválogatja a példaképeinek nevezett embereket. Mivel ugye 3 személyről beszéltem, de eddig csak 2-ről volt szó, nem maradhat el a harmadik se. Talán ő az a nő aki a legtöbbet segített nekem, a céljaim elérésében...és ez az istennő nem más mint Maria Brink. Ő az akivel a legjobban tudtam azonosulni. Már-már állítom, hogy ismerem is. Tudom, hogy milyen valójában. Ezért is szerettem meg. heart.gif
2018. március 12. 16:46 #48
Rainbowdashh
Rainbowdashh
visszatérő vendég
 
StátuszDon't need permission, make my decision to test my limits
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.29.
Hozzászólás: 144
Csatolások: 0
Azonosító: 261602
Offline offline
Ariana Grande!!! wub.gif
Azért, mert vegán, felszólal a nők és az lmbt közösség jogaiért, állatvédő. Igazi feminista, nem fél megmutatni a testét, látszik hogy szereti önmagát. Fontos számára az egészséges életmód, fitt és mindig kifogástalan a megjelenése.
tehát azért tartom a példaképemnek, mert olyan értékeket képvisel, amelyek számomra is nagyon fontosak.
Emellett generációja legtehetségesebb előadója, de ez ebből a szempontból lényegtelen.
2019. július 30. 11:09 #49
- törölt felhasználó -    
a szüleimet és Emilia Clarke, ő rájuk feltudok nézni és átszoktak segíteni nehéz pillanatokon
2023. szeptember 27. 10:48 #50
- törölt felhasználó -    
Számomra egyértelműen, hogy Lee Ji Eun "IU" a legnagyobb példaképen! Annyira szeretnék rá hasonlítani! Bájos és kedves és gyönyörű hanggal megáldott tehetség! heart.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!