Starity

Eric Erlandson kiállt a gyilkossággal vádolt Courtney Love-ért

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. június 02. 17:11 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Kurt Cobain tragikus körülmények között bekövetkezett halála óta ugyan több, mint 20 év telt el, ennek ellenére továbbra is a köztudatban élnek olyan pletykák, miszerint a zenészt felesége segítette a túlvilágra.
A teljes cikkhez kattints ide!
2015. június 02. 17:22 #2
- törölt felhasználó -    
Maradjunk már ezzel, Courtney nem ölt meg senkit. Az úgynevezett bizonyítékok is fabatkát sem érnek, mindenféle baromságot belemagyaráznak.
2015. június 02. 17:26 #3
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Esküszöm, mint valami krimi... Bár itt lenne Miss Marple, Poirot vagy csak Horatio Caine, hogy fényt derítsen az ügyre.
Gyanús a dolog, főleg, ha már Courtney apja is a lányában látja a gyilkost, az meg, ha valakit a feltételezett "cinkosa" mosdat, még gyanúsabb!
2015. június 02. 17:33 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (Diala @ 2015.06.02. 17:26)
Esküszöm, mint valami krimi... Bár itt lenne Miss Marple, Poirot vagy csak Horatio Caine, hogy fényt derítsen az ügyre. 
Gyanús a dolog, főleg, ha már Courtney apja is a lányában látja a gyilkost, az meg, ha valakit a feltételezett "cinkosa" mosdat, még gyanúsabb!

Courtney apja egy vadbarom, az ő szavára nem lehet adni. Javarészt miatta lett Courtney élete olyan, amilyen. Ahelyett, hogy szégyellné magát, még vádaskodik.
2 felhasználónak tetszik: Bessie, janet7
2015. június 02. 17:37 #5
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3345
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Filmnek csapják a reklámot szerintem.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2015. június 02. 17:43 #6
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Szerintem nem Courtney ölte meg....
2015. június 02. 17:51 #7
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (Cherry Ice @ 2015.06.02. 17:33)
Courtney apja egy vadbarom, az ő szavára nem lehet adni. Javarészt miatta lett Courtney élete olyan, amilyen. Ahelyett, hogy szégyellné magát, még vádaskodik.

Honnan lehet tudni? Kurt halála lassan olyan lesz, mint MJ-é. Jönnek az összeesküvés-elméletek, amik sokszor tök idiótán hangzanak, de ki tudja bizonyítani az ellenkezőjét? Attól még, hogy őrülten hangzik, miért ne lehetne igaz?! Senki sem tudja biztosan, mi történt akkor, minden bizonytalan, szóval nem kell semelyik opció lehetőségét kizárni.
2015. június 02. 17:55 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (Diala @ 2015.06.02. 17:51)
Honnan lehet tudni? Kurt halála lassan olyan lesz, mint MJ-é. Jönnek az összeesküvés-elméletek, amik sokszor tök idiótán hangzanak, de ki tudja bizonyítani az ellenkezőjét? Attól még, hogy őrülten hangzik, miért ne lehetne igaz?! Senki sem tudja biztosan, mi történt akkor, minden bizonytalan, szóval nem kell semelyik opció lehetőségét kizárni.

Az ártatlanság vélelme. Ha bármi konkrét lenne Courtney ellen, már felhasználták volna ellene, és most börtönben lenne. Egyébként világ összes jogrendszerében a bűnösséget kell bizonyítani, nem az ártatlanságot.
2 felhasználónak tetszik: LexiCobain, janet7
2015. június 02. 17:57 #9
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Idézet (N.k @ 2015.06.02. 17:37)
Filmnek csapják a reklámot szerintem.


Szó sincs reklámról, egyrészt azért, mert miért reklámozna Eric egy olyan filmet, ahol nemcsak egy barátját, hanem őt magát is gyanúsítják?; másrészt pedig ha valaminek nincs szüksége hírverésre, az pontosan ez az a film. Teljesen mindegy, ki miben hisz Kurttel kapcsolatban, az emberek mindenképpen be fognak ülni rá a mozikba már csak kíváncsiságból is, mivel ennek a történetnek nincs és nem is lesz lezárása. Az a baj az emberekkel, hogy nem tudnak belenyugodni abba, hogy Kurt nincs többé (igen, ennyi idő után sem!), és mindenképpen keresni akarnak egy bűnöst, aki okolható, aki utálható azért, ami történt. Korábban én is hittem Grantnek, mára már csak idegesít az a gusztustalan mód, ahogyan meg akar lovagolni 20 évvel ezelőtti eseményeket. Nem kizárt, hogy bizonyos dolgokban igaza van, de bármi is történt, Kurtöt nem lehet visszahozni semmivel. És bár csúnyán hangzik, én hiszem, hogy jobb is így neki. Gyűlölte volna a 2000-es éveket, nem hogy a 2010-eseket és az ezek után következőket. Nem is hibáztatnám érte. Az pedig, hogy Courtney-t ilyen módon kellemetlen helyzetbe hozzák újra és újra, mindenkinek a szegénységi bizonyítványa. Nem is beszélve arról, hogy mit érezhet Frances, amiért egész életében nap, mint nap szembesítik ezekkel a vádakkal. Persze erre senki nem gondol, könnyebb a magunk feje után menni és ész nélkül beszélni a levegőbe olyan dolgokról és eseményekről, melyeknél ott sem voltunk (pláne azok, akik még meg sem születtek '94-ben)...
2015. június 02. 18:20 #10
- törölt felhasználó -    
Kétlem, hogy ő lett volna. Jellemző, hogy nem unják meg az örökös elmélet gyártásokat..
2015. június 02. 18:58 #11
- törölt felhasználó -    
Nem hiszem, hogy ő lett volna. Szerintem ha lett volna ellene valami bizonyíték, már lecsukták volna.
2015. június 02. 19:28 #12
- törölt felhasználó -    
ERic is tesz rá egy lapáttal, ha reagál ezekre az üzenetekre. Ha nincs alapja, akkor minek rágni a csontot? Kurt ettől nem fog feltámadni. sad.gif
2015. június 02. 19:38 #13
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (LittleBlackStar23 @ 2015.06.02. 18:58)
Nem hiszem, hogy ő lett volna. Szerintem ha lett volna ellene valami bizonyíték, már lecsukták volna.

Ez egyáltalán nem olyan biztos. Ott van OJ Simpson, az amerikai futballista esete. 99%-ig biztos, hogy ő ölte meg a feleségét és a szeretőjét. Minden bizonyíték ellene szólt, de egy szennyezett vérminta miatt felmentették. Írt egy könyvet, degeszre kereste magát és mai napig is vígan éli az életét, pedig hidegvérrel meggyilkolt két embert. A valóság nem olyan, mint ahogyan a CSI sorozatokban látjuk. Tíz esetből általában kilencszer nincs meg az elkövető.

Amúgy nekem is az a sanda gyanúm, hogy a Kurt életét feldolgozó film miatt kerültek elő ezek a dolgok. Őszintén szólva, én soha sem voltam Nirvana rajongó, Kurt Cobaint sem ismerem túlzottan, és kábé az elmúlt fél évben többet tudtam meg róla, mint az elmúlt húsz évben. Miért? Mert jön a film. Kell a promóció, kell a reklám. Én most nem fogok nekiállni nyomozgatni, hogy az özvegy tette el lábalól vagy ténylegesen öngyilkos lett, mert az igazságot úgysem fogjuk megtudni. Szerintem ezt is f*szán eltusolták, vagy, hogy ki kit fizetett le, kent meg,esetleg megbabrálták a bizonyítékokat, tanúzott hamisan satöbbi.
2015. június 02. 20:57 #14
MRS.Biiersack..jacky
MRS.Biiersack..jacky
visszatérő vendég
 
Státusz❤ SMTM ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.02.
Hozzászólás: 212
Csatolások: 24
Azonosító: 244470
Offline offline
Ez teljes mértékben hülyeség mégis mért tette volna? Cortnye? NA persze xdd
2015. június 03. 09:54 #15
- törölt felhasználó -    
Diala

Egyébként Courtney apja többszörös visszaeső kábszeres és alkoholista.Valaha a grateful dead menedzsere volt,de az együtes feloszlása utána nem tudott mit kezdeni magával és belőrült ebbe.Courtney anyja pedofilia gyanúja miatt hagyta el,egyébként ezzel később többször is megvádolták. Tizenötéves gyerekét rászoktatta a kokainra.Egyébként nem mindig állt a Grant féle elméletek mellett.A kezdet kezdetén Courtney pártján állt (youtubeon fent is van az az interju),ám amikor ezek az összeesküvéselméletek igazán kirobbantak,rájött arra hgy ebből többet profitálhat...
1 felhasználónak tetszik: janet7
2015. június 03. 11:36 #16
- törölt felhasználó -    
Ez egy nagy baromság
2015. június 03. 16:25 #17
- törölt felhasználó -    
Hagyjatok már ez nevetséges.:DDD Miért nem lehet szegény Kurtot békében nyugodni? Érzelmileg instabil ember volt, többször akart öngyilkos lenni. Az egyedüli ami néha megingat az az, hogy Kurt nem akarta, hogy a gyerekének úgy kelljen felnőnie mint neki. De akkor sincs semmilyen bizonyíték, hogy gyilkosság lenne. Kurt maga sétált be a boltba tavasz közepén, hogy megvegye a puskát...
2015. június 03. 18:03 #18
Nelia
Nelia
gasoline
 
StátuszI forgive, but I never forget!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.10.
Hozzászólás: 5152
Csatolások: 1554
Azonosító: 233172
Offline offline
hagyják már Kurt-öt békében nyugodni.
2015. június 06. 13:13 #19
Roxxy
Roxxy
 
StátuszTanuláááás
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.20.
Hozzászólás: 1579
Csatolások: 83
Azonosító: 145846
Offline offline
Hagyjátok a békében nyugvást is..az,hogy az idióták majomkodnak,az ő szétporlad testét nem zavarja...
2015. június 06. 16:37 #20
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Sajnálom Ericet, csodálom, hogy ilyen higgadt, de gondolom megszokta. Róla nem lehet mondani, hogy elfogult Courtney-val, nem is voltak jóban mindig. De egyesek szerint mindenki, aki rosszat mond róla igazat mond és mindenki, aki jót, az ugyanolyan "sz ar" ember mint ő, vagy meg van félemlítve biggrin.gif (Úgy ahogy ha a film olyan dolgokat mutat be, amik túl pozitívak Courtney-ra nézve, akkor hazugság és Courtney fizeti, de ha azt az elméletet nyomja, amit ők akarnak hinni, akkor Ó IGEN VÉGRE, még akkor is, ha az előbbiben valódi felvételek vannak valódi eseményekről, az utóbbiban meg konspiráció és színészek.
Az meg, hogy válaszol...ne haragudjatok, én sem tűrném szó nélkül, hogy ezt csinálják velem, amikor még annyit se tettem, mint Courtney. Ez nem minden szökőévben van, meg nem akkor, amikor kijön egy új film, hanem MINDIG. 20 éve. Ilyenkor nyilván jobban, de jól is teszi, hogy reagál a sokadinshites hülyeségekre, egy vicc az egész. Rendkívül keveset beszél így is erről a dologról, de nem lehet mindent tűrni. Úgy sajnálom :/
A Kristen dolgot meg hagyjuk, ez még lejjebb van esküszöm...De minden random elmélet nulla bizonyítékkal és megkérdőjelezhető forrásokkal ki tudja nőni magát egy általános felfogássá, ha Courtney-ra (még)rossz(abb) fényt vet.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok