Starity

Justin Bieber menedzserétől követelik a rajongók az énekes visszatérését

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 18. 11:29 #21
- törölt felhasználó -    
Idézet (Dóra119 @ 2016.08.18. 11:18)
Ebben az esetben igaza van, de nem mindig kellene magát ennyire felhúzni, hiszen tudnia kéne, hogy ha már híresség, akkor vannak ilyen hátrányai is, és nem mindig dicsérni fogják.


Igazad van!
2016. augusztus 18. 11:32 #22
- törölt felhasználó -    
És ilyenkor szokták mondani azt hogy: "a hírnév ezzel jár!"..
2016. augusztus 18. 11:46 #23
Evelin22
Evelin22
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.13.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 238970
Offline offline
Na itt alljunk le. Az utobbi cikkekben ugy jott le,hogy a Belieberek a hibasak, mert szidjak ez a Sofiat...NEM. Igen, biztos vannak olyan bolond belieberek, fanok akik ok nelkul szidnak egy artatlan lányt. De ez nem igy volt. Justin egy ideje mar se kepet, se Meet and Greet se csinal, csoda, ha egy rajongoval leall egy szot is beszelni. Egyszer egy rajongo remegve, sírva mondta Justinnak, hogy szereti, o mit tesz..yah nice , ennyit mondd. ENNYIT. Ott ul a kocsiba, a rajongok kint konyorognek legalabb annyierrt, hogy alljon le velük egy szora...mit tesz, felhuzza az ablakot. Selena be is hiv par rajongot a kocsiba melle. Szoval ne hozzuk fel a jelena sztorit, hogy Selena irigy vagy feltekeny, hanem csak igazsagos. Olyan rajongokkal akik 7 eve is vele van, ki all mellette, egy kepre nem kepes, de egy random 40 kg-s modellel, akit kb 2 napja ismer, mar posztol instagramra es elmegy Hawaiira. Na ezert voltak mergesek a Belieberek. Nem azert, mert oket erdekli, hogy ki lesz Justinnak a kovetkezo egy honapos kalandja.Az emberek azt hiszik, hogy Justin olyan, mint regen , hat nem. Sad, hogy a hirnev hogy meg tudja valtoztatni az embereket.
2016. augusztus 18. 11:56 #24
Dia28
Dia28
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.24.
Hozzászólás: 566
Csatolások: 0
Azonosító: 248868
Offline offline
Akik kerleltek Scootert azok gondolom az IGAZI rajongoi. Justin megertem hogy torolte, bar mennyire is faj beismernem, es ugy gondolom hogy szep dolog hogy kiallt a szerelmeert, bar az igaz hogy ezzel az igazi rajongoit cserben hagyta a hamisakkal egyutt..Az meg meg szamomra is rejtely hogy kiknek a javat neztek az allitolagos rajongoi, en orultem neki ha lattam vegre par kepen mosolyogni, es nehogy mar a feltekeny rajongoi dontsek mar el hogy kirol es mirol posztoljon konyorgom.. remelem azert hamarosan visszater az instara:)
2016. augusztus 18. 11:58 #25
emily92-17
emily92-17
 
Státusz"Ha biszex vagy, kapásból megduplázódnak az esélyeid egy szombat esti randevúra"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.07.
Hozzászólás: 822
Csatolások: 0
Azonosító: 132765
Offline offline
Még a rajongók esedeznek ennek a kis senkinek kellene földet csókolnia a rajongói elött, hogy bánhat így egy sztár azokkal az emberekkel akikből pénze lett, hol lenne ez a kis senkiházi a rajongói nélkül. Fúj de szánalmasak már ezek a "rajongók" is előbb leköpik aztán lenyalják, miért nem gratuláltak nekik ahelyett hogy darabokra szedték őket.
2016. augusztus 18. 12:12 #26
Enikő14
Enikő14
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.17.
Hozzászólás: 111
Csatolások: 0
Azonosító: 259005
Offline offline
Hát ezzel jár a hírnév
Sajnálom Justin-t mer akármilyen hülyeségeket csinál azt azért nem érdemli meg.Ha ő Sofia mellett boldog akkor mér ne lehetnének együtt, és ez hogy törülte vagy függesztette az instagramját, biztos kell neki egy kis szünet messze a médiától.Egyszer úgy is vissza fog jönni.
2016. augusztus 18. 12:32 #27
- törölt felhasználó -    
Justinnak nem kell olvasni a huzzászólásokat és előbb utóbb úgyis elfogadták volna a barátnőjét,és ennyi.Az,hogy törli magát és így hátat fordít már elég régóta a rajongóknak akiknek mindent köszönhet, ez már tényleg gáz. Régen oda voltam érte ,nem érdekeltek a botrányai,de,hogy (már elnézést a kifejezésért)le se szrja a rajongóit pfff Evelin22 mindent leírt amit gondolok biggrin.gif
2016. augusztus 18. 14:07 #28
DreamLady
DreamLady
 
StátuszHey how ya doin?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.28.
Hozzászólás: 771
Csatolások: 131
Azonosító: 251132
Offline offline
Ha így döntött így döntött nem kell erőszakoskodni.
2016. augusztus 18. 15:09 #29
- törölt felhasználó -    
Sajnálom, gondolom rosszul esett neki a rajongók utálkozása, de azért ennyi év után már rá kellett volna jönnie, hogy a hírnév bizony ezzel jár. Mindig voltak, és lesznek is olyan 'rajongói', akik előszeretettel vájkálnak a magánéletében, és szidalmazzák a barátnőjét - és szomorú, de ez nem csak Justinra vonatkozik. :/
2016. augusztus 18. 20:20 #30
mikaelah
mikaelah
visszatérő vendég
 
Státuszi can't stop me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.07.
Hozzászólás: 294
Csatolások: 0
Azonosító: 257820
Offline offline
Én megtudom érteni, hogy nem szereti olvasni az utálkozó kommenteket, de akkor is túlzás.
1. Attól hogy van egy-két hülye "rajongó" vagy utálkozó még nem jogosítja fel hogy privátra tegye a profilját, hiszen minden sztárnak vannak utálói és őrült rajongói is, mégis a legtöbben tudják kezelni őket. Ráadásul mikor ezt az életet választotta, biztos mondták neki, hogy számolnia kell majd ezzel. Ne olvassa a hozzászólásokat és kész.
2. Lehet hogy vannak hülye rajongói, viszont sokan meg szeretnék látni a dolgait és érdeklődnek felőle, a fanok közt is biztos vannak értelmesek de láthatólag őt ez nem érdekli. Bár ha ennyi őrült, tíz éves rajongója van az megint csak őt minősíti.
2016. augusztus 18. 21:17 #31
Brigike0109
Brigike0109
visszatérő vendég
 
StátuszEverybody seems a world a little differently, When It's Dark Out.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.24.
Hozzászólás: 479
Csatolások: 0
Azonosító: 202486
Offline offline
Szerintem Justinnak már réges régen rá kellett volna jönnie a kis agyával, hogy ezekkel nem kéne foglakozni!
mindig is lesznek utálkozó kommentek, szóval én ezt nem is nagyon értem, meg ez egy kicsit már kezd gyerekessé válni...
2016. augusztus 18. 23:18 #32
- törölt felhasználó -    
#wewantjustinbackoninstagram
nincs élet az instagramon nélküle, hiányoznak a fotói, a mosolya, a szövegei, minden.
2016. augusztus 18. 23:44 #33
anzi
anzi
 
StátuszHey girl, open the walls, play with your dolls..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 870
Csatolások: 0
Azonosító: 148296
Offline offline
Az ő döntése. Bár nem kellene ezzel foglalkoznia.Boldog? Boldog.Akkor miért foglalkozik a gyűlölködő kommentekkel?
2016. augusztus 19. 15:21 #34
- törölt felhasználó -    
Mostanában egyre hülyébb...Ennyi miatt törölnie kellett magát? Na és mivan azokkal, akik nem szapulták a barátnőjét, sőt, örültek hogy boldog? Azok megérdemelték? Szerintem ezek után jópár száz(?) követőt el fog veszíteni..
2016. augusztus 19. 15:56 #35
- törölt felhasználó -    
Ennyire gyerekes embert én még nem láttam, ezért töröltette magát? És még szó szerint könyörögnek neki? Oda ne rohanjak.
2016. augusztus 19. 22:14 #36
- törölt felhasználó -    
S.S.Teljes mértékben egyetértek!
2016. augusztus 20. 09:07 #37
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Ezen csak rohogni tudok. _nevet.gif rohog.gif
2016. augusztus 20. 09:12 #38
Loreen.
Loreen.
jeed
 
Státusznow my heart feels nothing at all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 3628
Csatolások: 314
Azonosító: 254798
Offline offline
nekem is hiányzik Justin, de emberek azért valljuk be, elég gyerekes dolog miatt törölte magát. És most meg könyörögnek neki..Szerintem direkt ezt akarta elérni, hogy könyörögjenek és kérethesse magát..Én szeretem őt, bár mostanában eléggé megváltozott újra, és nem nagyon jön be a személyisége.
2016. augusztus 21. 19:24 #39
Bekus
Bekus
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.28.
Hozzászólás: 32
Csatolások: 0
Azonosító: 174409
Offline offline
Idézet (Vilufanforever @ 2016.08.18. 09:50)
vannak még rajongói? xxD

Igen vannak meghozza elég sokan képzeld akik megértik őt és elfogadják olyannak amilyen nem bánják ha megváltozik hiszen mindenki változik lehet hogy néha a rossz irányba de most ezért kell elítélni? Tény hogy nem kellett volna törölnie magát az instarol de valljuk be a rajongok elég nagyot hibáztak azzal hogy bele szóltak a magánéletébe.. Nem is értem őket... Nem az utalkozo kommentekkel van A baj hanem azzal hogy a rajongok szóltak bele akik ha szeretik Justint nem piszkálják a barátnőjét.
2016. augusztus 22. 10:10 #40
Bereczki Anita
Bereczki Anita
új tag
 
Státusz,,Az igazi élet első szabálya... tedd meg azt, amitől a legjobban félsz."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.12.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 2
Azonosító: 241384
Offline offline
Szánalmas...
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok