Starity

Justin Bieber és barátnője nyilvánosan estek egymásnak – őrjöngenek a rajongók!

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 30. 15:21 #1
Moonlight1
Moonlight1
visszatérő vendég
 
Státuszthe light is coming to give back everything the darkness stole... ɹǝuǝʇǝǝʍs
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.20.
Hozzászólás: 407
Csatolások: 0
Azonosító: 252430
Offline offline
Néhány napja még arról volt szó, hogy Justin és Richie szakítottak, de ezek a fotók nem éppen ezt bizonyítják.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. augusztus 30. 15:26 #2
Loreen.
Loreen.
jeed
 
Státusznow my heart feels nothing at all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 3628
Csatolások: 314
Azonosító: 254798
Offline offline
nekem rohadtul nem szimpi ez a csaj..Nem tudom mit mondjak erre.
egy kicsit sok megint Justintól..
2016. augusztus 30. 15:26 #3
MissFizzmizz
MissFizzmizz
új tag
 
StátuszI woke up like this.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.13.
Hozzászólás: 68
Csatolások: 0
Azonosító: 235876
Offline offline
Undorítónak tartom.Nem házon kivül kéne csinálni ezeknek is.
2016. augusztus 30. 15:27 #4
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2238
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Offline offline
Óristen ohmy.gif
Na ez már tényleg pofátlanság,netovábbja. dry.gif
Elhiszem hogy fiatalok,és hogy rettentő "szerelmesek" wtf.gif (??)
De nem igaz hogy nem tudtak szobára menni,vagy legalább elbújni valahová mellow.gif
Látszik hogy csak a figyelemre vadászik mindkettő..Vagy ha nem is mind a ketten de az egyikük tuti..(Khhmm Sofia) dry.gif

Ráadásul az meg amit írt rohadt szánalmas.. dry.gif Elég szégyen az hogy egy rajongónak 3000 dollárt kell fizetnie azért hogy találkozhasson kedvencével/példaképével.... unsure.gif Eddig is utáltam,de ezzel a kijelentésével,húzásával egy életre elásta magát a szememben..Szívből kívánom hogy Justin csalja meg valakivel,és akkor majd talán ráébred hol kell meghúzni azokat a bizonyos határokat.. dry.gif
2016. augusztus 30. 15:33 #5
sziszi0
sziszi0
új tag
 
StátuszEveryone lives in a dream world
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.31.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 258515
Offline offline
Nem vagyok Justin fan de ezt a nőt utálom
2016. augusztus 30. 15:36 #6
QUEENxxB
QUEENxxB
új tag
 
StátuszI lived, i loved, i was here
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.15.
Hozzászólás: 64
Csatolások: 0
Azonosító: 258926
Offline offline
,,ja, várjunk, meg sem tudjátok engedni magatoknak lol"
Ez komoly?! Hogy a ,,pasija" rajongóit így megalázza valaki... én nem kedvelem Biebert, de nagyon szorítok neki, hogy a saját érdekében szakítson vele... így is eléggé bunkó azokkal akik szeretik őt, nem kell ezt még egy pofátlan r*banccal tetézni.
2016. augusztus 30. 15:37 #7
- törölt felhasználó -    
Sose volt szimpatikus, csak kihasználja Justin hírnevét lehet hogy ő is híres, de nem annyira mint Justin. Pofátlan egy csaj az biztos. Házban kéne az ilyeneket csinálni és nem nyilvánosan. Amúgy meg mi ez a beszólás a rajongóknak? Nem csoda hogy nem kedvelik...
2016. augusztus 30. 15:39 #8
- törölt felhasználó -    
Elvileg "híreres modell" én hogy hogy csak azóta tudok róla amióta Justinnal van? biggrin.gif
2016. augusztus 30. 15:41 #9
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
Na jó igaz,hogy szerelmesek és fiatalok. De azért ezt nem kéne....
2016. augusztus 30. 15:42 #10
paska
paska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.07.
Hozzászólás: 346
Csatolások: 1
Azonosító: 241226
Offline offline
Biztos rettentően szerelmesek haha.
2016. augusztus 30. 15:44 #11
Ashbenson
Ashbenson
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.16.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 254819
Offline offline
Ez a csaj 1.bűn ronda ((már elnézést)) 2.Egy bunkó.. .
2016. augusztus 30. 15:45 #12
Kitti45
Kitti45
visszatérő vendég
 
Státusz"A nyugalom gondolata az ülő macskában rejlik."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.11.
Hozzászólás: 245
Csatolások: 0
Azonosító: 219045
Offline offline
Atyaúristen!!! Senkinek se tűnt fel, hogy milyen köcsög a csaja??? o.O
"Csak azért nem bírtok, mert féltékenyek vagytok. Én bármikor lóghatok Justinnal, nektek meg 3000 dollárt kell érte fizetni. Ja, várjunk, meg se tudjátok engedni magatoknak lol"
2016. augusztus 30. 15:46 #13
- törölt felhasználó -    
Nagyon elhiszi magárol Sofia hogy jó nő. Érdekes amíg nem volt együtt Justinnal mindebki szartrá
2016. augusztus 30. 15:47 #14
Elaina
Elaina
visszatérő vendég
 
Státusz#onelovemanchester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.18.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 0
Azonosító: 258173
Offline offline
Idézet (Coreline @ 2016.08.30. 15:27)
Óristen ohmy.gif
Na ez már tényleg pofátlanság,netovábbja. dry.gif 
Elhiszem hogy fiatalok,és hogy rettentő "szerelmesek"  wtf.gif (??)
De nem igaz hogy nem tudtak szobára menni,vagy legalább elbújni valahová  mellow.gif 
Látszik hogy csak a figyelemre vadászik mindkettő..Vagy ha nem is mind a ketten de az egyikük tuti..(Khhmm Sofia) dry.gif
Ráadásul az meg amit írt rohadt szánalmas.. dry.gif Elég szégyen az hogy egy rajongónak 3000 dollárt kell fizetnie azért hogy találkozhasson kedvencével/példaképével.... unsure.gif Eddig is utáltam,de ezzel a kijelentésével,húzásával egy életre elásta magát a szememben..Szívből kívánom hogy Justin csalja meg valakivel,és akkor majd talán ráébred hol kell meghúzni azokat a bizonyos határokat.. dry.gif


Nagyon egyet értek azzal amit írtál meghajolo.gif beer.gif
2016. augusztus 30. 15:50 #15
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Idegsítőbb mint Bieber. Komolyan mondom, ez a csak annyit ér, amennyit az emberek a vécében hagynak. Jobban tenné ha élné magában az életét, mert egyszer megverik az biztos. Nem kedvelem kicsit sem Bieber-t, de azért ha már a fandom példaképével randizol, ne szólogass már be neki. Legalább Selena megvédte a belibereket, de ez(mert jobbat nem tudok rá mondani)? Nyomorékabb mint Justin. Idegesítő, hülye... És tovább nem mondom mert letiltanak.
2016. augusztus 30. 15:50 #16
kikijo18
kikijo18
visszatérő vendég
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.16.
Hozzászólás: 267
Csatolások: 0
Azonosító: 180479
Offline offline
Nem tudom mire veri magát ez a Sofia biggrin.gif:D istenem persze féltékenyek vagyunk rá... ennyire csúnya és beképzelt tinipicsát elnézést a kifejezésért biggrin.gif úgy viselkedik mint egy 14 éves ribanc aki megkapta JB nem létező fa***t biggrin.gif ejnye ejnye... biggrin.gif legyen abban a tudatban, hogy mi féltékenyek vagyunk rája bottal sem piszkálnám se JB se őt biggrin.gif na mind1 ott lenék elkapnám a picsáját jól megverném aztán pofázhat .... nem veszi észre, hogy a JB rajongóknak ez szarul esik.... remélem elkap a fosás egy rendezvényen és befosol te atom hülye picsa biggrin.gif:D:D:D istenem ... bírom az ilyen embereket .... járnak valami híres emberel és már azt hiszik ők valakik .... -,- szánalmas... csapna agyon pár csaj ahol ép vagy biggrin.gif
2016. augusztus 30. 16:00 #17
NóraMészáros
NóraMészáros
 
Státuszinsta/snap: @mszrs.nora
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.10.
Hozzászólás: 546
Csatolások: 41
Azonosító: 208863
Offline offline
Húhh,de az igen.Olyan sok minden van a fejembe,hogy inkább nem mondok semmit mert a végén kitiltanak innen és az lenne a szép
2016. augusztus 30. 16:08 #18
Skywalkerr
Skywalkerr
visszatérő vendég
 
StátuszAdjatok hozza snapen: mkataa666
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.15.
Hozzászólás: 186
Csatolások: 0
Azonosító: 254059
Offline offline
Nem vagyok rajongó, teljesen semleges számomra Justin, de ettől a csajtól falra mászok biggrin.gif ki ez te? biggrin.gif Ahogy 18 lett, részegen tette magát nevetségessé, de persze Londonban, mert Amerikában még kiskorú... biggrin.gif istenem, annyira szánalmas.
2016. augusztus 30. 16:09 #19
- törölt felhasználó -    
Biztos, hogy nem csak a hírnév miatt van vele együtt. Biebert rengetegen akarják, erre ő vele, azaz Richie-vel van. Ami persze legyezi a csaj egóját.
Az meg, hogy mások anyagi helyzetét, csúfolja ki, a korának tudható be. Meg annak, hogy ha megnézitek a profilját, bármelyik közösségi oldalon. Láthatjátok, hogy tele van a világ összes nyelvén leírt átkozódással, megy a k*rvázás ezerrel. Pedig csak az életéről és a családjáról posztol. "Átkozom a napot mikor megszülettél"- nálam ez a hozzászólás jobban kiverte a bitosítékot, mint most a Richie-é.
Bieber egy p@raszt a lány meg befolyásolható, + az emberek
ellene vannak a kacsolatuknak. Ergo, eltart ez még egy darabig.
2016. augusztus 30. 16:10 #20
Bbb8
Bbb8
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.10.
Hozzászólás: 106
Csatolások: 0
Azonosító: 253080
Offline offline
Nemértem miért bántják, Selenával is ugyanígy nyalták egymást folyamatosan. Nem értem ki meri magát Justin rajongójának hívni ha csak baszogatni bírják a barátnőjét és ezzel őt. Nem agyok egy nagy Justin fan, de mi a fasz baja van mindenkinek ezzel a csajjal?
1 felhasználónak tetszik: CandUs
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok