Ma este került megrendezésre az RTL Magyarország és a Viacom csoport jóvoltából hazánk egyik legnevesebb díjátadó gálája, a Comet.
A teljes cikkhez kattints ide!
Comet 2016: Ők a nyertesek!
2016. november 25. 22:33
#1
|
|
LexiCobainDrama Queen® |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 12.08.01. Hozzászólás: 2758 Csatolások: 689 Azonosító: 182219 offline
|
2016. november 25. 22:36
#2
|
|
DirectionerGirl001 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.07.20. Hozzászólás: 815 Csatolások: 0 Azonosító: 246892 offline
|
Wellhello&Kiss Ádám
2016. november 25. 22:40
#3
1. A legjobb női előadó: Rúzsa Magdolna
2. A legjobb dal: Freddie – Pioneer
3. Az év legjobb pillanata: a magyar fociválogatott szereplése az EB-n
1, 2, 3 - És ezek a kategóriák nyerteseinek nagyon örülök! Szép volt!
2. A legjobb dal: Freddie – Pioneer
3. Az év legjobb pillanata: a magyar fociválogatott szereplése az EB-n
1, 2, 3 - És ezek a kategóriák nyerteseinek nagyon örülök! Szép volt!
2016. november 25. 22:44
#6
Kicsit csalódott vagyok, hogy nem Ónodi Eszter lett a legjobb színésznő. Ha valaki, akkor ő megérdemelte volna.
2016. november 25. 22:52
#9
|
|
justanarianafanvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 16.06.24. Hozzászólás: 443 Csatolások: 1 Azonosító: 257343 offline
|
A díjátadó hangulata egy temetéséhez hasonlított, nem tudom miért vett olyasvalaki jegyet aki csak fapofával állni ment oda. A műsorvezetők és a fellépők is kitettek magukért pár kivétellel (Gáspár Laci még mindig nem tud angolul) mégis haldoklott az egész. Freddie győzelmének örülök, a többi nyertes nem lepett meg.
2016. november 26. 00:24
#11
|
|
Narrybitchbruhgirl. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 16.01.08. Hozzászólás: 9000 Csatolások: 6266 Azonosító: 253008 offline
|
Néztem liveba, az oké, hogy az egyik legnevesebb díjátadó, de attól még a hangulata borzalmas.
Rúzsa Magdinak külön szeretnék gratulálni, abszolút megérdemelte, és én olyan véleményen vagyok, hogy Freddie helyett, a legjobb zene díját is neki kellett volna megnyernie.
Rúzsa Magdinak külön szeretnék gratulálni, abszolút megérdemelte, és én olyan véleményen vagyok, hogy Freddie helyett, a legjobb zene díját is neki kellett volna megnyernie.
2016. november 26. 02:23
#14
|
|
csokiscsuszavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 16.08.22. Hozzászólás: 121 Csatolások: 0 Azonosító: 259158 offline
|
Majkánál azért vannak jobbak is azért
2016. november 26. 07:25
#16
|
|
AnnaZriinyiunderworld shooter♦ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.01.19. Hozzászólás: 1951 Csatolások: 16 Azonosító: 239228 offline
|
A legjobb hazai zenekar: Wellhello??
Atyaisten..
2016. november 26. 07:29
#17
|
|
Tiramisu02visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 16.11.07. Hozzászólás: 131 Csatolások: 0 Azonosító: 260791 offline
|
Gratulálok Magdi!!
megérdemelted
2016. november 26. 07:35
#19
|
|
TheTruthAboutLovefolklore |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.06.16. Hozzászólás: 4209 Csatolások: 58 Azonosító: 203823 offline
|
Pokorny Liának nagyon gratulálok
Kapcsolódó sztárok
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline
0 felhasználónak tetszik:














