Starity

Sztárok, akik megszakították kapcsolataikat egykori barátaikkal

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. december 25. 12:30 #21
- törölt felhasználó -    
Idézet (Selena Gomez Fan.2 @ 2016.12.25. 11:21)
A Demis dologgal nem értek egyet. Ő posztolja folyamatosan a természetes önmagát, cserbenhagyja a rajongóit, de azért példát akar mutatni egy akkora sztárnak, mint Selena?! Jobb is, hogy nem beszélnek, Demi mérgezte azt a kapcsolatot időtlen idők óta. 
Jake jóban van Sel-lel, Miley meg Emily is jóban vannak. Az egyik szülinapjára meg volt hívva és meg is jelent. Az Ari-s dolgokra meg-->Jennette és Victoria hol vannak most? Mert én nem igazán hallok róluk, míg Ari-ról igen. Ja persze, tehetségük nincs, csak fel akartak kapaszkodni. tongue.gif

Egyetértek! cool.gif laugh.gif
2016. december 25. 12:35 #22
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Nináékat és Selenáékat nagyon sajnálom..sad.gif
2016. december 25. 14:37 #23
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Snezii és Selena Gomez fan.2 egyetértek!!!
2016. december 25. 16:13 #24
Beckie
Beckie
⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅
 
StátuszA menyország szép hely, de a pokolban több az ismerős...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.27.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 343
Azonosító: 75146
Offline offline
Selena és Demi nagyon kislányként lettek barátok, nem csoda eltávolodtak, ez sok ilyen helyzetben hasonlóan történik, nem feltétlen kell hozzá akár külső hatás. Nina és Ian meg még vagy egy-két évig együtt dolgoztak a szakítás után, akkor is mikor Ian már Nikkivel randizott. Nem mondom, hogy nagy maradt a barátság közöttük, de szerintem jóban voltak utána is és most is, viszont nem csoda, hogy nem tartják a kapcsolatot aktívan a másikkal. Vicotria és Ariana pedig szintén jóban vannak a mai napig, még ha nem is legjobb barátnők, de néha még találkoznak is. A Sam&Cat viszont valóban a két színésznő (Ariana és Jennette) közötti kapcsolat megromlása miatt ért véget.
2016. december 25. 17:01 #25
Picy
Picy
 
Státuszlast night was the last time of my past life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.13.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 261338
Offline offline
Hatalmasat csalódtam Demiben. En ezt nem is tudtam. Kedvelem Demit de azert ez nagyon nagy k_cs_gség volt tole. Bar Demi is ugy beszel mintha o nem ezt csinálná. dry.gif
2016. december 25. 17:09 #26
Lilisztar
Lilisztar
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.09.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 0
Azonosító: 244672
Offline offline
Valaki írta hogy hol van Victoria most Arihoz képest
Victoria maradt színésznő most egy sorozatban van
Amerikába azért híresebb
Jo most Ari a nagy "sztár" de mond2-en híresek (úgy mondom ezt hogy Mind2-t imádom)
2016. december 25. 19:59 #27
überA
überA
 
Státusz“Aki harcol, veszíthet. Aki nem harcol, már vesztett is.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.01.
Hozzászólás: 1323
Csatolások: 404
Azonosító: 257618
Offline offline
Mindegyik esetet nagyon sahnálom de a legjobban Ninát és Ian-t
2016. december 25. 20:16 #28
- törölt felhasználó -    
Woow sokakon meglepődtem..
2016. december 25. 20:36 #29
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Miért kéne, hogy barátok legyenek? Egy-egy szereplőválogatáson kiválasztják őket. Megismerik egymást. Dolgozniuk kell együtt. Miért kellene, hogy puszipajtások is legyenek? Az iskolában meg a munkában is mindenki mindenkinek a barátja/barátnője vagy mi?
1 felhasználónak tetszik: madeleine.
2016. december 25. 20:41 #30
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Nem hinném, hogy a felsoroltak közül mindegyik színtiszta, valódi barátság volt, némelyik biztos csak a kameráknak és a médiának szólt. Ez is úgymond a munkájuk része, mivel nyilván nem nyilatkozhattak negatívan egymásról. Számomra nem megdöbbentő, hogy esetleg nem kedvelik egymást vagy ráuntak egymásra. A nagy összeveszés is csak reklám (volt) számukra. Mindenki jól járt, nem? Tök mindegy, hogy barátok-e ma is vagy sem.
2016. december 25. 20:56 #31
Dóri1996
Dóri1996
visszatérő vendég
 
StátuszNegyed mérföldről negyed mérföldre élek ... ♥ F&F ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.04.
Hozzászólás: 475
Csatolások: 68
Azonosító: 189093
Offline offline
Ian & Nina ♥ sad.gif hm... őket nagyon sajnálom... sad.gif( de azt nem is tudtam hogy a Nina legjobb barátnője volt Niki... pfff... na ez kész!!!
2016. december 25. 22:27 #32
Helga27
Helga27
Queen of Nothing
 
StátuszBirth is begin of death
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.11.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 5
Azonosító: 244743
Offline offline
Rossz ezt kimondani de ez is csak azt bizonyítja hogy nincs olyan hogy örökre barátok....
2016. december 26. 08:50 #33
- törölt felhasználó -    
Tényleg, azért ért véget a V, mint Viktória, mert Victoria a saját karrierét akarta építeni. Ma már látjuk, hogy semmire sem vitte és jobb lett volna, ha marad.

Nem tudom hova tenni Ninának ezt a kikövetem dolgát. Várható volt, hogy ez lesz, ha szakítanak. Mit gondolt, hogy majd Ian élete vègéig siratni fogja? Az ilyen pasiknak nem a szerelem a fontos, arról nem is beszélve, hogy a kollégája volt. omg.gif

Na megszólalt a világ legokosabb embere Demi Lovato. Csak azt üzenem neki: Ha hiszel Istenben, akkor ne ítélkezz, hogy ne ítéltessenek. Ha nem tudsz értelmes dolgot mondani, akkor fogd be a szád.
Érdekes, hogy Demi mindenkit szeret és harmóniába van önmagával, még is mindenkinek beszólogat.
2016. december 26. 17:22 #34
Sophy the bohemian
Sophy the bohemian
 
StátuszThat's what I do: I drink and I know things.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.24.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 0
Azonosító: 259935
Offline offline
Ninát és Iant sajnálom a legjobban.. Megértem, hogy Ian szerelmes lett Nina LEGJOBB BARÁTJÁBA, de elég szemét lépés volt tőle, hogy feleségül vette.. Tudhatta volna, hogy Nina összefog törni.. És mi az a végén: Kínos! Ez nem kínos, hanem szomorú! Szeretem Iant, félre értés ne essék, de hát na.. Kitudja Elena Gilbert szerepében visszafog-e térni Nina, pont Ian miatt.. Pedig nagy Delena fan vagyok.. ://
2016. december 26. 18:58 #35
Zsavi
Zsavi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.31.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 182007
Offline offline
Ez a cikk, sem egy olyan, aminek 100%-ig igazság alapja van. Egy-két megromlott kapcsolat nincs teljesen bizonyítva. Például Jennette egy szóval nem említette, hogy pontosan Ariana az akiről beszél. Miley és Emily bal oldali közös fotója viszonylag új kép, már rég nem a forgatás idején készült és nem látom azt a nagy elhidegültséget köztük.
2016. december 26. 19:45 #36
anzi
anzi
 
StátuszHey girl, open the walls, play with your dolls..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 870
Csatolások: 0
Azonosító: 148296
Offline offline
Nian sad.gif <3
A V, mint Viktória,tényleg Victoria miatt ért véget. sad.gif
2016. december 26. 20:47 #37
- törölt felhasználó -    
Nagyon sajnálom Nináékat és Selenáékat, viszont a V, mint Viktória köztudottan Victoria miatt fejeződött be, Mileyék kapcsolata pedig nem hiszem, hogy annyira megromlott volna.
2016. december 26. 21:39 #38
Bogivagyok25
Bogivagyok25
új tag
 
StátuszIs it too late now to say Bogivagyok25
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.23.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 261469
Offline offline
Köztudott hogy a V mint Viktória NEM Ariana miatt ment szét,de mindenkin meglepődtem
2016. december 27. 13:25 #39
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Nem Nina követte ki Iant hanem pont fordítva Ian volt az aki mindenhonnan törölte Ninat közvetlen Nina távozása után. Azért vicces hogy mindenki Ninát mocskolta de egy interjúban azt mondta a sorozatba való visszatérés (nem visszatérése)nem miatta nem valósul meg kérdezd a producereket ezt mondta a riporternek tipp ki is az egyik producer? Ian! A V mint Viktória nem Ariana miatt ment szét de nem is Victoria miatt az hogy Vic turnéra ment egy dolog ha vége a forgatásnak nem ülhet otthon amíg nem kezdődik a következő valamiből meg kell élnie plussz nem is tudom kinek lett rögtön új sorozata a sorozat befejeztével ami egyébként szintén törölve lett.
2016. december 27. 21:49 #40
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Oké akkor leírom amennyire röviden tudom Selena és Demi kapcsolatát.. hogy talán lesz olyan aki megérti és nem csak Demit támadja... mert egy barátság megromlásához (is) két ember kell
Szóval Demi és Selena már 7 éves koruk óta szinte a legjobb barátok együtt nőttek fel a nagy hírnév előtt is ismerték egymás igazi személyiségét..
Selena azt hiszem 2014 vagy 2015-ben a Seventeen interjújában mondata a következőket:
" volt időszak, amikor eltávolodtunk egymástól. Különböző dolgokon ment keresztül, én pedig nagyon fiatal voltam, és teljesen össze voltam zavarodva. Úgy dolgoztam fel, hogy »Jól van, nem értem min megy keresztül, szóval ezt fogom tenni«. Ez nem volt igazságos vele szemben..."
Ezzel arra utalt hogy nem igazán tudta hová tenni Demi betegségeit nem értette meg ...
Ekkor tájt jött össze Selena Justinnal és lettek jó barátok Taylorral.
Persze Demi mint egy jó barát észre vette hogy Justin csak árt Selnek és még Taylor is figyelmeztette de ő annyira szerelmes volt hogy nem érdekelte mit mondanak mások (nem hibáztatom érte de látva hogy mi lett a vége mára hiba volt hogy nem hallgatott a barátaira.)
Selena kezdte elfelejteni Demit és az új bff-jével volt Tayloral és a pasijával Justinnal.
Mire Demi a feni posztban közölte vele hogy "elhanyagolod az embereket, akik kiállnak melletted..." tehát már itt nem értem hogy mért kell pont Demit bántani amikor Selena cserélte le Demit.
De amikor vége lett Jelenának akkor akkor szerintem Selena belátta hogy hibázott és rendezték a kapcsolatukat és kibékültek mert tavaly szeptemberben Selena felköszöntötte Demit
"@ddlovato olyan hálás vagyok amiatt, hogy megszülettél. #nemszámítmitörténik #mindörökké #legyenezaLEGSZEBBnapod"
Majd Demi egy közös képet is posztolt magukról ezzel a felirattal: Nézzétek mennyire #klasszakvagyunkanyárra [#CoolForTheSummer]... Évek óta barátok. #UgyanazARégiSzeretet [SameOldLove]" link: https://www.instagram.com/p/7dKlmhuKu3/

és azóta sem hallani hogy összevesztek volna ismét szóval tuti hogy rendezték a kapcsolatukat és ismét barátok lehet nem járnak össze mindennap de nem is utálják egymást
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!