Starity

20 éves, de még mindig nincs érettségije Radics Giginek

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. január 13. 10:53 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A Megasztárnak köszönhetően ismertté vált énekesnő életében a karrier áll az első helyen.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. január 13. 11:40 #2
vikimumus
vikimumus
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.24.
Hozzászólás: 995
Csatolások: 68
Azonosító: 125739
Offline offline
Azt kívánom neki, hogy mindkét területen jól teljesítsen! Nem sok magyar előadó zenéjét hallgatom, sőt, mondhatni a magyar zenei életnek inkább a 90-es évek végét, 2000-es évek elejét tartom jónak, sajna a mostaniak nem lettek a szívem csücskei, kivéve őt. Tisztelem a kitartását és szerintem hihetetlen tehetsége van. Megérdemli a sikert és a boldogságot.
2017. január 13. 11:49 #3
- törölt felhasználó -    
Csak gratulálni tudok.
2017. január 13. 12:41 #4
Gabe Logan
Gabe Logan
Prince of Playstation Platinum♛
 
StátuszPlaystation for the Gamers
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 3315
Csatolások: 30
Azonosító: 210618
Offline offline
Nincs is szüksége érettségire!
Amúgy most nézem 6 nappal idősebb nálam. cool.gif
2017. január 13. 13:15 #5
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (Agüero10 @ 2017.01.13. 12:41)
Nincs is szüksége érettségire!
Amúgy most nézem 6 nappal idősebb nálam. cool.gif

rohog.gif

Toth Gabinak 30 evesen sincs. Jo uton halad, nem kell izgulnia.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2017. január 13. 13:18 #6
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7119
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Érettségi nélkül is lehet az ember sikeres.
2017. január 13. 14:10 #7
- törölt felhasználó -    
Egy érettségivel nem lehet megváltani a világot. biggrin.gif Sokszor még diplomával se mész semmire. De attól azért érdemes lenne továbbtanulnia szerintem
2017. január 13. 14:22 #8
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Hát nem is gondoltam volna, hogy van neki!
De valamiért úgy érzem, hogy idén se lesz meg neki! laugh.gif
2017. január 13. 14:30 #9
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
blindie. egyetértek. Manapság egy diplomával is rohadt nehéz elhelyezkedni, majdhogynem már mindegy van e érettségid vagy nincs...főleg,hogy úgyis zenei téren fog mozogni, úgyhogy nem feltétlenül szükséges neki
2017. január 13. 14:45 #10
- törölt felhasználó -    
Ráér még, a zeneiparban nincs olyan nagy szükség rá.. laugh.gif Amúgy meg az, hogy van valakinek érettségije, nem feltétlenül jelenti azt, hogy az adott ember értelmes is.. Sőt, én már találkoztam diplomással is, akinek én szívem szerint még az érettségit sem adtam volna oda, nemhogy a diplomát rolleyes.gif Gigi-t nem ismerem annyira, de nem tűnik buta lánynak, ha akárná, biztos meg tudná szerezni azt az érettségit. Amiatt, hogy jelenleg még nincs meg neki, nem kell lenézni.
2017. január 13. 14:50 #11
- törölt felhasználó -    
Gyönyörű a hangja és ez a dal is heart.gif
Sok sikert a megvalósításához smileeee.gif
2017. január 13. 14:59 #12
Kylie_cosmetics
Kylie_cosmetics
visszatérő vendég
 
Státusz2016.11.12.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.19.
Hozzászólás: 323
Csatolások: 0
Azonosító: 261408
Offline offline
Minek? Még csak 20 Tóth Gabi lassan 30 és még neki sincsen!
2017. január 13. 15:00 #13
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
blindie.: És azt kiállította hogy megváltani lehetne vele a világot? Egyszerűen csak alapműveltséghez tartozó dolognak tartja és úgy gondolja fontos megszereznie attól függetlenül hogy amúgy nincs rá nagy szüksége. Sőt még inkább dicsérendő hogy így is megteszi hogy beindult a karrierje csinálhatná azt is hogy nem foglakozik már vele...
2017. január 13. 15:43 #14
- törölt felhasználó -    
Mert ennyi esze van...
2017. január 13. 17:24 #15
csak egy olvasó
csak egy olvasó
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.13.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 261895
Offline offline
El se olvastam a cikket csak a címet! És akkor mi van? Nincs rá szüksége, mert nem egyetemre készül!! Ha én énekes akarnék lenni a hangomat és a színpadi mozgásomat csiszolnám! Ez a lány szenzációs a szakmájában, az első magyar előadónő, akinek saját parfümje van! Elismerésem! Tudjátok hány világ sztárnak nincs iskolai végzettsége?? És nincs rá szűkségük, mert a tehetséghez nem kell papír, nem az mondja meg képes vagy e rá vagy sem! Látom sok az irigy ember. Tegyétek fel magatoknak a kérdést. Boldogok vagytok? Az álmaitoknak éltek? Szerencsés (mindenki a saját maga szerencséjének a kovácsa!!) ember, aki mert az álmaiért harcolni és eléri amit akar! Lehet fújogni, de tudjátok olyan élet, ami neki kijutott nektek álmaitokban sem lesz! Attól, mert valakinek papírja van egy érettségiről nem változtat az életén, nem teszi jobbá, boldogabbá és műveltebbé! Gigike te meg hülye vagy, hogy magyarázkodsz, tanár, orvos vagy fodrász néni szeretnél lenni? Mert nekik kell az érettségi, hogy tovább menjenek azon az úton…
2017. január 13. 17:57 #16
- törölt felhasználó -    
Őszintén, nagyon de nagyon nem szeretem a magyar pop zenét, szerintem pocsék, de Radics Giginek nagyon szép hangja van, talán ő az egyetlen, akinek meghallgatom a számait, és ez is nagyon jó lett szerintem <3
A cikkhez hozzászólva. Szerintem ez az ő döntése. Ha ő még nem akar érettségit, akkor ez van. Nem mi döntünk az ő életéről smileeee.gif
2017. január 13. 18:45 #17
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (csak egy olvasó @ 2017.01.13. 17:24)
El se olvastam a cikket csak a címet! És akkor mi van? Nincs rá szüksége, mert nem egyetemre készül!! Ha én énekes akarnék lenni a hangomat és a színpadi mozgásomat csiszolnám! Ez a lány szenzációs a szakmájában, az első magyar előadónő, akinek saját parfümje van! Elismerésem! Tudjátok hány világ sztárnak nincs iskolai végzettsége?? És nincs rá szűkségük, mert a tehetséghez nem kell papír, nem az mondja meg képes vagy e rá vagy sem! Látom sok az irigy ember. Tegyétek fel magatoknak a kérdést. Boldogok vagytok? Az álmaitoknak éltek? Szerencsés (mindenki a saját maga szerencséjének a kovácsa!!) ember, aki mert az álmaiért harcolni és eléri amit akar! Lehet fújogni, de tudjátok olyan élet, ami neki kijutott nektek álmaitokban sem lesz! Attól, mert valakinek papírja van egy érettségiről nem változtat az életén, nem teszi jobbá, boldogabbá és műveltebbé! Gigike te meg hülye vagy, hogy magyarázkodsz, tanár, orvos vagy fodrász néni szeretnél lenni? Mert nekik kell az érettségi, hogy tovább menjenek azon az úton…

Hogy őszinte legyek, én egyáltalán nem értek veled egyet. Irigy pedig abszolút nem vagyok Radics Gigire. Ha az ember előre látó, tervez a jövőjét illetően, akkor megfordul a fejében, hogy a mai világban jobb több lábon állni. Nincs garancia arra, hogy Gigi lesz a következő Madonna. Mi lesz vele akkor, ha az énekesi karrier befuccsol? Érettségi nélkül még a Teszkóba se veszik fel árufeltöltőnek, és ezzel ő maga is tisztában van. Hol itt a baj? Miért probléma az neked, hogy meg szeretné szerezni azt az alapműveltséget, ami a mai világban alapkövetelmény? Egyébként meg ne vagdalkozz olyan hevesen azokkal a kijelentésekkel, miszerint a sztárok többségének nincs végzettsége. David Duchovny és Jennifer Garner a Yale-en diplomázott, az utóbbi vegyészetből, Gerard Butler a színészet mellett diplomás jogász, Wentworth Miller irodalomból szerzett felsőfokú végzettséget, Emma Watson pedig ki tudja hányadik diplomáját csinálja már. Szóval ez a kijelentésed - miszerint nem kell az érettségi, mert más sztárnak sincs - igen csak megcáfolható, és ezek csak azok a világhírű sztárok, akik fél perc leforgása alatt az eszembe jutottak. Az pedig, hogy boldog vagyok, elértem e az álmaimat stb. nem tudom hogyan jön ahhoz, hogy nem értek egyet az eszmefuttatásoddal, illetve, hogy relevánsnak gondolom az érettségi megszerzését a mai világban. Egyébként meg mindenki a saját Sorsa kovácsa, nem pedig a szerencséé. smileeee.gif
2017. január 13. 20:24 #18
Cassia
Cassia
visszatérő vendég
 
StátuszYou never stop loving someone. You either never did or you always will.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.19.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 253297
Offline offline
smileeee.gif Azért ne általánosítsunk...
Én 19 vagyok, szintén nincs még érettségim, mert 5éves gimiben vagyok.. de több osztálytársam napokban/hetekben tölti a 20-at.
Az életkor nem minden...
Gigike meg majd eldönti hogy mi akar..minden kis vicik vacak dologról nem kéne cikket írni..(imo)
1 felhasználónak tetszik: Elody
2017. január 13. 20:34 #19
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Majd ő eldönti mikor akarja letenni az érettségit. Biztos vagyok benne, hogy meg lesz neki. Az érettségit alap dolognak tartom, a diplomával ellentétben.
2017. január 13. 21:25 #20
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
és ez miért ilyen nagy só? aki évvesztes és ötévesbe megy az 20 évesen fog leérettségizni szintén
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok