Starity

Miss Franciaország lett a Miss Universe győztese

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. január 30. 22:02 #21
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
Nincs is műmosolya a tavalyi győztesnek, szerintem kifejezetten cuki, nem egyáltalán nincs műmosolya, pont, hogy őszintén örül!smileeee.gif nagyon aranyos pillanat volt, illetve nem semmi az, hogy Pia ilyen profin vezette a műsort, valóban egy értelmes, talpraesett csaj, nem egy affektálós liba! Gratulálok neki! Illetve Miss Franciaország, Iris is megérdemli a gratulációt, és TUDTAM hogy benne lesz a legjobbak között, SŐT , én is neki adtam volna oda a koronát, egyedül a második helyezett, Miss Haitival nem értek maximálisan egyet, de az első és a harmadik helyet én is Miss Franciaország és miss Kolumbia között osztottam volna szét! Nálam Miss Mexikó lett volna a második. Őszintén örülök, hogy ez lett a döntés, Bódizs Veronikát persze sajnálom, de most ez így alakult, attól még szeretjük:) A nemzeti ruhája csillagos 5-ös! De visszatérve irisre: szerintem ő kiemelkedett a többi lány közül, ő volt az egyetlen, akiben semmi hibát nem találtam:) gyönyörű az összes lány, de valahogy bennük nem volt meg az a plusz! Kár, hogy szépségversenyeket nem lehet tippelni, akkor tuti tipmixeznék!tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: Bogeszka20
2017. január 30. 22:08 #22
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
Miss Kanadát és Miss Usát egyáltalán nem raktam volna a top 10-be! Miss Brazíliának volt nagyon ellenszenves kisugárzása, persze ki tudja, lehet pont ő egy kedves csaj, de még ha így is van, akkor sem ez látszott, szóval szerintem jól döntöttek, hogy nem őt választották a Top 3-ba. A túlzott magabiztosság zavaró....arrogánssá tesz. Miss Universe meg ne legyen már egy arrogáns kisugárzású ember...szerintem.
1 felhasználónak tetszik: Bogeszka20
2017. január 31. 00:43 #23
- törölt felhasználó -    
Szerintem egyáltalán nem nagy az orra, de nem is túl különleges. Bár egyik jelentkező se volt túl karakteres nő azok közül, akiket láttam.
2017. január 31. 08:51 #24
Ayphah
Ayphah
új tag
 
StátuszDifferent is beautiful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.23.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 261014
Offline offline
Gratulálok Irisnek, megérdemli. smileeee.gif
2017. január 31. 11:58 #25
- törölt felhasználó -    
ezt követte az interjú-kör, ahol minden lánynak válaszolnia kellett egy kérsére, melyet az egyik zsűitag tett fel nekik.

*kérdésre
2017. január 31. 13:17 #26
Rainbowdashh
Rainbowdashh
visszatérő vendég
 
StátuszDon't need permission, make my decision to test my limits
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.29.
Hozzászólás: 144
Csatolások: 0
Azonosító: 261602
Offline offline
Ez a mezőny elég gyenge volt szerintem, az én ízlésemnek egyik lány sem volt kiemelkedően szép. Én a kínai hölgynek drukkoltam egyébként, európai szemmel ő különlegesebb. Mindenesetre gratulálok a nyertesnek!
2017. január 31. 16:21 #27
- törölt felhasználó -    
Tényleg szép lány ez a francia csajszi! wink.gif
2017. január 31. 22:00 #28
Seni
Seni
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.30.
Hozzászólás: 112
Csatolások: 0
Azonosító: 250258
Offline offline
Az utóbbi években nem követtem figyelemmel túlságosan a versenyeket... Néhány bemutatkozó kisfilmet mindig megnéztem, most sem volt másképp... Azt kell mondjam, örülök, hogy a mi "választottunk" nem jutott be. :/
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Johanna Acs Johanna Acs 13873.