Starity

Harry Stylest autóval üldözték rajongói

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. április 17. 13:32 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Harry Styles rajongói tegnap átléptek egy bizonyos határt, amikor autóval vették üldözőbe az énekest, aki teljesen bepánikolt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. április 17. 13:52 #2
Loreen.
Loreen.
jeed
 
Státusznow my heart feels nothing at all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 3628
Csatolások: 314
Azonosító: 254798
Offline offline
ez annyira szánalmas, jézusom. De most komolyan..Nem lehet mindig mindenki jó passzban, és leállogatni fotózkodni stb. Azért, ha belegondolunk sok ember,aki nem sztár nem bírná ki ezt a nyüzsgést, ha egyfolytában zaklatnák a különböző őrült rajongók. Én személy szerint eskü nehezen bírnám, hiszen tényleg sok minden történhet egy ilyen helyzetben. No de még ez..hogy autóval üldözik..Nagyon gázos. Én úgy gondolom, hogy Harry mindig is hűséges volt a rajongóihoz, és tényleg rajta igazán látszik, hogy szereti azt, amit csinál, és a rajongóit is.
Saját vélemény, nem tudom ki, hogy van vele.
2017. április 17. 14:22 #3
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
oké oké, köszönjük.
2017. április 17. 14:27 #4
- törölt felhasználó -    
Basszus, de utálom az ilyen "tartozik nekünk, mert mi tettük híressé" gondolkodású, magukat rajongónak nevező majmokat. Igen, megvetted a jegyet a fellépésére, de ha a jegyhez nem tartozik közös kép, autogram vagy nem is tudom mi, akkor: nem, nem kötelessége mindenkivel képet csinálnia vagy aláírnia bármit is. Hogy ezt Harry vagy akárki más megteszi-e, az csak a saját kedvén, idején és rajongóin múlik. Justin Biebert a világ egyik legirritálóbb emberének tartom, viszont teljes mértékben megértem, hogy miért nem akar a rajongói közé menni - mert a nagy részükből hiányzik a tisztelet. Velem is sokszor előfordult egy koncert után, egyszer például Vastag Csabával, hogy mentem volna képért, aztán pont az előttem lévővel csinált egy utolsót és szállt be a kocsiba. Megtehettem volna, hogy ráugrok az autóra, hogy mégis mit képzel magáról, de nem tartozott nekem semmilyen képpel.

Az ilyen rajongók/pszicho állatok komolyan nem gondolnak bele, hogy Harry valószínűleg csak szidta őket ezután? :'D
2017. április 17. 14:43 #5
Rozikaaaa
Rozikaaaa
új tag
 
Státusz,,if nothing goes right, then go left"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.24.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 250940
Offline offline
Teljesen egyetértek az előttem kommentelőkkel.
2017. április 17. 14:54 #6
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Jézusom, de kattosak!
2017. április 17. 16:12 #7
Larraa
Larraa
 
StátuszPotencial.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.06.
Hozzászólás: 517
Csatolások: 1
Azonosító: 261218
Offline offline
ez nem normális p*sztmek..
2017. április 17. 16:22 #8
Récike2000
Récike2000
 
Státusz#FASHION #design #Wellhellove #ELNOK #rapshodyforyouandme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.29.
Hozzászólás: 802
Csatolások: 8
Azonosító: 176748
Offline offline
Jézusom...ez kicsit durvaxd Ezek megőrültek,az fix.
2017. április 17. 16:48 #9
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Először is ez már megszállotság.. én 6 éve vagyok rajongó de soha nem tennék ilyent..
Másodszor Harry mindig is alázatos volt a rajongóival ő tipikusan az a sztár aki tudja hogy a sikerét nekik köszönheti és ahol csak tudja meghálálja nekik ajánlom megnézni ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=5uw3CV8ocug

ez a szituáció meg csak azt mutatja hogy Harrynek milyen csodálatos személyisége van és hogy ő nem csak mondja hogy "bánj kedvesen az emberekkel" hanem úgy is cselekedik (még akkor is ha az illető éppen nem érdemli meg mint most) .. nem sok mindenki reagálta volna így és készített volna képet azokkal akik órákig követik és még meg is fenyegetik sőt talán még el is lopták a hitelkártyáját. (jó mondjuk ezt nem értem mért tette ki az asztalra)
2017. április 17. 17:02 #10
Mrs.Cupcake
Mrs.Cupcake
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.01.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 262248
Offline offline
Megértelek Harry...
Nem hiszem hogy más ilyen jól kezelte volna elvették a hitelkártyáját.. Mert az igazat megvallva, szerintem én( és még jó pár ember) jobban felkapta volna a vizet. És az a kis magát rajongónak nevező csira, még fel van háborodva??!!
Csodálkoznak egyesek hogy Justin is ilyen a rajongókkal??!!
Mert az már szerintem több mint felháborító hogy elveszik a hitelkártyáját, vagy benyúlnak a kocsijába..
És ha erre Harry így reagált, akkor értelemszerűen egy hevesebb vérmérsékletű ember rögtön máshogy fog.
2017. április 17. 17:59 #11
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Bizarr, hogy egyesek ilyen végletekig képesek elmenni. Sokan egyszerűen nem tudják kezelni a rajongást, és nem fogják fel, hogy az általuk kedvelt sztárok is csak emberek. Nemcsak, hogy nekik is kell magánszféra, de semmivel sem többek, mint mondjuk a rajongóik. A másik meg, hogy ez azt bizonyítja, hogy nem is tisztelik. Jól kezelte szegény Harry, de sajnálatos, hogy valaki így nyilvánítja ki a "szeretetét" egy kedvence iránt.
2017. április 17. 19:39 #12
peaceselena13
peaceselena13
visszatérő vendég
 
Státusz“Second star to the right and straight on 'til morning.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.07.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 234229
Offline offline
Szegény Harry!
Komolyan, olyan rém idióta és szánalmas emberek vannak, hogy az hihetelen.
Bármennyire rajonganak érte, az beteges, hogy követik! Szerencsétlennek már magánélete se lehet? Én nem adtam volna képet, mert egyszerűen egy ilyennek előbb járna pofon. Csak akkor meg téged szidnak a sajtók.
Harry is ember, nem egy isten, hogy minden egyes rajongójával fotót csináljon, dumáljon, stb.
Igen, Harry a népszerűségét a rajongóinak IS (mert a tehetség a legfontosabb), köszönheti, de ez nem automatikus képet jelent.
Az ilyen emberek nem rajongók, hanem szánnivaló fanatikusok.
2017. április 17. 20:00 #13
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Én nem álltam volna meg a helyébe képeket csinálni. Szerintem egy sztár sem tartozik a rajongóinak képpel. wink.gif
2017. április 17. 22:36 #14
- törölt felhasználó -    
Hihetetlen, milyen emberek vannak, és aztán nekiállnak feljebb, amikor valaki berág rájuk. Szégyellhetnék magukat és megismerkedhetnének a magánszféra fogalmával is. Világ életemben iszonyodva néztem azokat a felvételeket, amikor egy-egy sztárt a végtelensig kergetnek, csak egy kép miatt. Minden ilyen ember felfoghatná végre, hogy ők is emberek! Gusztustalan, amit ezek a piócák művelnek, és rossz nézni, ahogy a "kiszemelt" menekül előlük. Harry viszont egy angyal, amiért még itt sem a hiszti volt az első dolga, hanem türelmesen megcsinált mindent, amit kértek tőle. Nagyon kevés az ilyen ember, ugyanakkor egyetértek a #HarryStopBeingSoNice-szal, mert ebben az esetben egyértelmű, hogy kinek volt igaza, nem neki kell meghunyászkodnia az ilyen emberek előtt, hanem nekik kellene egy kis tisztességet tanulni!
2017. április 17. 22:40 #15
- törölt felhasználó -    
Soha nem értettem azokat a rajongókat, akik azt gondolják, hogy a sztárok minden egyes alkalommal kötelesek megállni képet készíteni, vagy éppen jó pofizni. Ők is csak emberek, lehet rossz napjuk. Mert ugye te is mindenkivel kedves vagy ha rossz a hangulatod ugye? És nem számít, hogy híres e az illető. Nem ez a dolga! Ez csak egy mellékes dolog, amit el kell viselnie és néha eleget kell tennie, ha éppen ahhoz van kedve. Mi van akkor Emma Watsonnal, aki például nem készít egyáltalán képeket a rajongókkal? Érdekes, hogy az a rajongói nem panaszkodnak emiatt.
Visszatérve a cikkre..
Én Harry helyében azért se szálltam volna ki az autóból, hanem megálltam volna, majd hívtam volna a rendőrséget, hogy vezessék el a lányokat. Meg ez már nem rajongás, hanem a fanatizmus egy ijesztő része. Örülnének, hogy egyáltalán látták őt.. a világon több millió rajongó van, aki már azért mindent megadna, ha egy pillanatra láthatná őt..
2017. április 17. 23:44 #16
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 942
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Igazi stalkerek, hogy szomorodnának meg...
2017. április 18. 09:15 #17
AryaStark
AryaStark
visszatérő vendég
 
StátuszCsak egy isten van. És az a Halál.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.14.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 219266
Offline offline
Hát ez... Atyaég.
2017. április 18. 14:59 #18
- törölt felhasználó -    
Felháborító! A végsőkig döbbenetesnek találom az ilyesfajta viselkedést. Nem csak Harry felé, hanem bármelyik híresség fele. Egy fotó persze egy fontos, nagy dolog a rajongóknak, de ettől még senkinek sem kéne feljogosítva éreznie magát, hogy elvegye a hitelkártyáját, kövesse, fenyegesse a kedvencét. Az ilyenek nem is tudom mit képzelnek. Talán, hogy majd ezek után Harry szívesen áll oda melléjük arra a fotóra? Nem lett volna nekik is jobb, ha saját magától, kényszer nélkül egyezik bele?! Őszintén..nem csodálom, hogy ezek után trendelt a twitteren Harry kedvessége. Örülhetnek, hogy ennyire türelmes és alázatos ember: se feljelentés, de még csak felemelt hangszín se az üldözői felé. Ezek után annyi lett volna a minimum, hogy hazamennek és szépen magukba néznek tüzetesen elszámolva a lelkiismeretükkel, de gondolom ez is elmaradt. Személy szerint úgy vélem, hogy aki tiszteli a kedvencét, ahogy én is, az már annak is örül, ha egyáltalán láthatja. Elég szomorú, hogy egyesek valóban ennyire önzők..
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok