Starity

Magyarország a nyolcadik helyen végzett az Eurovíziós Dalfesztiválon

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 14. 22:43 #61
bohóc9
bohóc9
wor(k)shipper
 
Státuszbohoc9 még nem állította be a státuszát :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 1330
Csatolások: 0
Azonosító: 200672
Offline offline
Na jó, emberek, elég. A portugál dal gyönyörű. Salvador egy igazi művészlélek. Amikor sokak számára fogyatékosságra emlékeztető tüneteket produkál, azzal csak a zenébe éli bele magát. Ezzel kapcsolatban pedig van is egy történetem.
Még kisebb koromban ültem egy koncerten, az utolsó fellépő pedig egy huszonéves zongorista fiú volt, aki mindenféle arcot vágott, ide-oda hajlongott és görnyedt játék közben. És valami eszméletlenül zongorázott. Amikor végzett, a mögöttem ülő két érzéketlen perszóna röhögve állapította meg, hogy a gyerek biztos gyogyós. Nem gyogyós, hanem egy tehetséges, magát a zenének teljesen átadó MŰVÉSZ.
Salvador éppen ilyen. Nagyon kevés ember él a világon, aki hasonló hozzá.
Az dal unalmasságáról és lassú tempójáról pedig annyit, hogy ugyanez volt annak idején Rúzsa Magdival, amikor Magyarország eddigi legjobb Eurovíziós szereplését bonyolította le az Unsubstatial blues-zal, aminek már a címében is szerepel, hogy blues (jellegzetesen lassú tempó), hogy még a hülye is értse, hogy ez nem egy unalmas szám. De persze akkor is voltak olyanok, akik vontatottságra panaszkodtak. Mit vár tehát Salvador, ha nem is értjük a címet? biggrin.gif
Az embereknek azt kéne az eszükbe vésni, hogy egy dal nem attól lesz jó, hogy minél több extrával feltuningolják, látványos, giccses díszlettel adják elő. Egy idő után már nagyon fárasztó tud lenni, hogy az izzadságszagú, ezerszer átalakított dalok giccsparádéját kell bámulnunk, Salvador igazi felüdülés volt a maga egyszerű szépségével.
Annyira jó viszont látni, hogy a starityval ellentétben mind a szakmai zsűri, mind a közönség (nagy része) elismerte Salvadort. Nagyon örülök, hogy van igény az ilyesfajta zenére is. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2017. május 14. 23:02 #62
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5342
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Nagyon jó volt Joci lényeg nem a legvégén landoltunk
2017. május 15. 06:56 #63
adrusz
adrusz
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.28.
Hozzászólás: 45
Csatolások: 0
Azonosító: 263984
Offline offline
Gratulálok Jocinak! Méltán lehet rá büszke kis hazánk biggrin.gif smileeee.gif wink.gif
2017. május 15. 11:32 #64
Ms.Pinky
Ms.Pinky
új tag
 
Státusz,,I don't care what you think,as long as it's about me."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.07.
Hozzászólás: 20
Csatolások: 0
Azonosító: 256931
Offline offline
Nekem se tetszett a Portugál srác dala.Egyedinek nem nevezném,szerintem unalmas volt,és messze voltak jobb hangok a versenyben.Továbbá nekem hiányzott a háttér,mármint azért ez mégsem egy komolyzenei fesztivál,így lehetett volna benne több élet.Unszimpatikus az előadó nekem,és nem jöttek át az érzelmek.Szerintem Joci sem érdemelte meg a 8.helyet,Ausztrália például 10szer olyan jó volt,mint mi.Ennek ellenére gratulálok neki.Az én nyertesem egyértelműen Kristian(a bolgár versenyző),de Moldova,Ciprus,Izrael,Ausztria és Svédország dalát is imádtam.
2017. május 15. 13:43 #65
ramio
ramio
delaney
 
Státusztalán egy napon majd újra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.24.
Hozzászólás: 13726
Csatolások: 622
Azonosító: 258309
Offline offline
Gratulálok Jocinak, szép előadás volt! Meg mertem volna esküdni, hogy Bulgária nyer, hiszen nagyon szép, erőteljes dal volt, de így is mindenki azon a helyen végzett, ami megillette őket. Ami nagyon gagyi volt, az szerencsére nem került az élmezőnybe.
2017. május 15. 17:47 #66
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Idézet (bohóc9 @ 2017.05.14. 22:43)
Na jó, emberek, elég. A portugál dal gyönyörű. Salvador egy igazi művészlélek. Amikor sokak számára fogyatékosságra emlékeztető tüneteket produkál, azzal csak a zenébe éli bele magát. Ezzel kapcsolatban pedig van is egy történetem.
Még kisebb koromban ültem egy koncerten, az utolsó fellépő pedig egy huszonéves zongorista fiú volt, aki mindenféle arcot vágott, ide-oda hajlongott és görnyedt játék közben. És valami eszméletlenül zongorázott. Amikor végzett, a mögöttem ülő két érzéketlen perszóna röhögve állapította meg, hogy a gyerek biztos gyogyós. Nem gyogyós, hanem egy tehetséges, magát a zenének teljesen átadó MŰVÉSZ.
Salvador éppen ilyen. Nagyon kevés ember él a világon, aki hasonló hozzá.
Az dal unalmasságáról és lassú tempójáról pedig annyit, hogy ugyanez volt annak idején Rúzsa Magdival, amikor Magyarország eddigi legjobb Eurovíziós szereplését bonyolította le az Unsubstatial blues-zal, aminek már a címében is szerepel, hogy blues (jellegzetesen lassú tempó), hogy még a hülye is értse, hogy ez nem egy unalmas szám. De persze akkor is voltak olyanok, akik vontatottságra panaszkodtak. Mit vár tehát Salvador, ha nem is értjük a címet? biggrin.gif
Az embereknek azt kéne az eszükbe vésni, hogy egy dal nem attól lesz jó, hogy minél több extrával feltuningolják, látványos, giccses díszlettel adják elő. Egy idő után már nagyon fárasztó tud lenni, hogy az izzadságszagú, ezerszer átalakított dalok giccsparádéját kell bámulnunk, Salvador igazi felüdülés volt a maga egyszerű szépségével.
Annyira jó viszont látni, hogy a starityval ellentétben mind a szakmai zsűri, mind a közönség (nagy része) elismerte Salvadort. Nagyon örülök, hogy van igény az ilyesfajta zenére is. smileeee.gif


Köszönöm, köszönöm, KÖSZÖNÖM! Végre valaki leírta, ami bennem is megfogalmazódott! Salvador egy művész, aki szívvel-lélekkel énekel nekünk. A dala meg azért unalmas nektek, mert ehhez a gépi tropical house-hoz vagytok szokva.

Én szombat este óta az Excuse Me című albumát hallgatom folyamatosan. Zseniális lemez, bátran ajánlom, ebből lejön az, hogy Salvador minden, csak nem unalmas.
2017. május 15. 18:21 #67
sehi102
sehi102
 
StátuszSelenator vagyok , ha neked van ezzel bajod , kattints a visszanyilra <-- ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.06.
Hozzászólás: 991
Csatolások: 30
Azonosító: 187233
Offline offline
Gratulálok Jocinak.! smileeee.gif
2017. május 15. 20:34 #68
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Kár hogy ő képviselte az országot.....
2017. május 16. 16:12 #69
Gyllenhaal
Gyllenhaal
antichrist superstar
 
StátuszLehet, hogy nem vagyok túl jó ember. Nem vagyok. Na de jó gengszter?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.05.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 238625
Offline offline
Gratulálok Jocinak, szerintem nagyon jó ez a dal, maga az előadás is színvonalas volt. Szerencsére a nézők szavazatai valamelyest az igazságot tükrözték, Joci megérdemelte a 8. helyet.
2017. május 17. 15:39 #70
S.M.fan
S.M.fan
új tag
 
StátuszKedvencem Shawn Mendes :) Kedvenc sorim a Teen Wolf :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.14.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 257075
Offline offline
Bolgár srácnak kellett volna nyernie :c
2017. május 18. 16:30 #71
Uncharted
Uncharted
Ps gamer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 2093
Csatolások: 0
Azonosító: 210588
Offline offline
Ilyen rossz zenét még magyaroktól is ritkán hallani
2017. május 20. 17:17 #72
- törölt felhasználó -    
ez nagyon rossz volt
2017. május 21. 15:21 #73
Danwe
Danwe
visszatérő vendég
 
StátuszDanwe még nem állította be a státuszát-és nem is akarja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.03.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 2
Azonosító: 264111
Offline offline
Nagyon rosszul énekelt, nem csodálom, hogy ilyen gyatra helyezést ért el...
2017. július 05. 12:12 #74
MesterBenjáminBeni08
MesterBenjáminBeni08
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.26.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 248974
Offline offline
Svájc be se jutott sad.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok