Starity

Szörnyű tragédia! Többen meghaltak Ariana Grande koncertje után Manchesterben

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 23. 15:49 #41
- törölt felhasználó -    
minden egyes ilyen hírnél megnő az ember undorom. annyira sajnálom, ami történt. sírnom kell miattuk, és egyszerűen szavaim sincsenek arra milyen mennyiségű szánalmat és gyűlöletet érzek most az ilyen emberek felé. egyszerűen hányingert keltő.
2017. május 23. 15:52 #42
Tamcsy2001
Tamcsy2001
 
StátuszJelenleg tök üres a fejem :P tetszik ez az érzés ^ ^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 587
Csatolások: 0
Azonosító: 255514
Offline offline
Te jó ég, ez nagyon beteges már sad.gif szegény gyerekek
2017. május 23. 15:59 #43
- törölt felhasználó -    
Ez borzalmas! sad.gif Még mindig nem tudom elhinni azt, ami történt. Mihamarabbi gyógyulást minden sebesültnek, és részvétem a családoknak! sad.gif
2017. május 23. 16:02 #44
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
mar az elozo cikkbe is leirtam, mennyire halalerzesem van az ilyen nyomorek es undorito emberektol, mint aki ezt csinalta, de itt szepen kifejtem a velemenyem.
ha ongyilkos akart lenni, akkor csinalja ugy, hogy elvagja a torkat vagy tokom tudja mit, de nagyon kezd elegem lenni az ilyen kis terrorszarok miatt, es hogy nincs jobb dolguk, csak annyi, hogy robbantgassanak kedvuk szerint. NEM ERDEKEL mennyire fog ez rasszistasan hangozni, de ezek utan tenlyeg ne is gondolkodjanak azon, hogy beteszik magukat az orszagunkba. nem csodalom, hogy legtobben utaljak oket. persze tisztelet a kivetelnek, van normalis menekult is, de ez nalam most nagyon kicseszte a biztositekot.

annak ellenere, hogy mar nem vagyok Arianator, nagyon nagy sirogorcs ramtort mikozben e cikket olvastam, hiszen nem hiaba volt negy evig a kiralynom anno. most fogalmazodott meg bennem, barmennyire nem vagyok kibekulve vele, es azzal, hogy ilyen, meghogy nem a regi, megse tudnek megbekelni azzal a tudattal, hogy nincs tobbe. sokan kis hisztikiralynonek titulaljak be, holott nem is ismerik. Ariana az egyik legbatrabb leginspiralobb ember, es nem tudom mit csinaltam volna ha most o is az elhunytak kozott lenne.
1 felhasználónak tetszik: mikaelah
2017. május 23. 16:03 #45
Kincs
Kincs
visszatérő vendég
 
Státuszwhy'd you only call me when you're high?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.21.
Hozzászólás: 339
Csatolások: 1
Azonosító: 262053
Offline offline
Már nem tudok mit mondani az ilyenekre...sosem értettem meg az ilyen embereket. Remélem több áldozat nem lesz sad.gif
2017. május 23. 16:05 #46
AMaya
AMaya
Átérző *-*
 
StátuszKit szeretünk igazán? Akiben az álmunk és a valóságunk egybeesik.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.17.
Hozzászólás: 2108
Csatolások: 755
Azonosító: 43838
Offline offline
Nem találok szavakat,borzasztó lehetett ott állni szülőként és várni hogy csak a gyermekemnek ne legyen baja csak meglássam ahogy rohan felém ....
sad.gif
2017. május 23. 16:06 #47
blackdahlia
blackdahlia
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.03.
Hozzászólás: 68
Csatolások: 0
Azonosító: 259514
Offline offline
Néha rossz belegondolni hogy az ember már sehol nincs biztonságban. Elmész egy koncertre vagy egy szórakozóhelyre és ki tudja haza érsz-e. Szörnyű tragédia sad.gif
2017. május 23. 16:09 #48
zucker5678
zucker5678
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.22.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 0
Azonosító: 264448
Offline offline
Nyolc éves kislány...Több mint 30 gyerek és tini.... Miért tesznek az emberek ilyen borzalmakat? Miért kell az ártatlanoknak szenvedni? Vagy meghalni?
Az iszlám állam folyamatos terrorcselekményei esküszöm sírásra késztetnek..
2017. május 23. 16:25 #49
- törölt felhasználó -    
Komolyan egyszerűen leírhatatlanul rettenetes ez. Fájt olvasni. Teljesen kiborító, pedig ott se voltam. Nem találok szavakat. Őszinte részvétem mindenkinek, aki elvesztette ott valakijét, aki életét vesztette ott, vagy megsérült.
2017. május 23. 16:28 #50
- törölt felhasználó -    
hogy lehet valaki ennyire elvetemült állat. a nyolc éves kislány pedig az egyik legszomorúbb eset. borzalmas tragédia ami itt történt. részvétem minden hozzátartozónak és a minél hamarabbi felépülést a sebesülteknek
2017. május 23. 16:35 #51
etisz
etisz
 
Státuszetisz még nem állította be a státuszát és nem is fogja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.07.
Hozzászólás: 585
Csatolások: 0
Azonosító: 166751
Offline offline
Lisanne, ha csak ennyi lenne a "dolga", hogy ölje meg magát, akkor nem lenne merénylő. rolleyes.gif

Mélységesen elítélem azokat, akik bármilyen módon, de ártani akarnak - vagy rosszabb esetben ártanak is - bárkinek. Ugyanakkor nem hiszem, hogy nem tehetünk semmit ez ellen. Nem most kezdődtek a támadások. Sajnos csak akkor eszmélnek fel az emberek, mikor már az Ő városukban is robbant bomba.
1 felhasználónak tetszik: Lisanne
2017. május 23. 16:37 #52
Danwe
Danwe
visszatérő vendég
 
StátuszDanwe még nem állította be a státuszát-és nem is akarja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.03.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 2
Azonosító: 264111
Offline offline
Ez borzalmas...hogy tehet valaki ilyet? sad.gif
Miért jó az neki ha meghalnak az emberek? sad.gif
Ha annyira öngyilkos akar lenni, akkor ugorjon le egy 10 emeletes bérházról, de ne vigyen magával másokat. Nagyon sajnálom a családokat, Ariana-t már kevésbé, mert nem ő halt és sebesült meg, bár azért picit őt is sajnálom. Remélem a gyerekek visszakerülnek a szüleikhez, és a sebesülteknek meg jobbulást és egészséget kívánok, mihamarabb gyógyuljanak meg! smileeee.gif
2017. május 23. 16:42 #53
Viró
Viró
visszatérő vendég
 
Státuszbe like snow. cold, but beautiful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.27.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 261532
Offline offline
Atya Úr Isten! Ezt... nem gondoltam volna! Ez szörnyű! Imádkozni fogok érte, hogy több ember ne haljon meg! Nem csodálom, hogy Ariana is depressziós!
2017. május 23. 16:51 #54
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
És ebben az a legborzasztóbb, hogy akár én is, vagy a starity oldal valamelyik felhasználója is lehetett volna az áldozat...
Kitartást minden családnak és minden embernek, akinek látnia kellett ezt a tragédiát.
2017. május 23. 17:01 #55
mikaelah
mikaelah
visszatérő vendég
 
Státuszi can't stop me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.07.
Hozzászólás: 300
Csatolások: 0
Azonosító: 257820
Offline offline
Idézet (Lisanne @ 2017.05.23. 16:02)
mar az elozo cikkbe is leirtam, mennyire halalerzesem van az ilyen nyomorek es undorito emberektol, mint aki ezt csinalta, de itt szepen kifejtem a velemenyem.
ha ongyilkos akart lenni, akkor csinalja ugy, hogy elvagja a torkat vagy tokom tudja mit, de nagyon kezd elegem lenni az ilyen kis terrorszarok miatt, es hogy nincs jobb dolguk, csak annyi, hogy robbantgassanak kedvuk szerint. NEM ERDEKEL mennyire fog ez rasszistasan hangozni, de ezek utan tenlyeg ne is gondolkodjanak azon, hogy beteszik magukat az orszagunkba. nem csodalom, hogy legtobben utaljak oket. persze tisztelet a kivetelnek, van normalis menekult is, de ez nalam most nagyon kicseszte a biztositekot.
annak ellenere, hogy mar nem vagyok Arianator, nagyon nagy sirogorcs ramtort mikozben e cikket olvastam, hiszen nem hiaba volt negy evig a kiralynom anno. most fogalmazodott meg bennem, barmennyire nem vagyok kibekulve vele, es azzal, hogy ilyen, meghogy nem a regi, megse tudnek megbekelni azzal a tudattal, hogy nincs tobbe. sokan kis hisztikiralynonek titulaljak be, holott nem is ismerik. Ariana az egyik legbatrabb leginspiralobb ember, es nem tudom mit csinaltam volna ha most o is az elhunytak kozott lenne.

Nem hinném hogy öngyilkos akart lenni gondolom csak "Allah nevében" akarták írtani a keresztényeket... ><
Amúgy egyetertek nem is értem hogy gondolhatják meg mindig hogy ők majd Magyarországra jönnek meg nehogy már ők (meg az amerikai liberálisok akiknek fogalma nincs arról mi folyik itt) legyenek felháborodva hogy nem engedjük be őket. Ez nem rasszizmus. Ők sokkal inkább azok amiért azt állítják hogy keresztényt ölni nem bűn.
Megértem Arianát és sajnálom is őt, az elhunytakat pedig méginkább...
1 felhasználónak tetszik: Lisanne
2017. május 23. 17:03 #56
- törölt felhasználó -    
A barátaim ezzel keltettek hajnali 4-kor, hogy mi is történt. Azóta sírok, és csak annyit tudok mondani mindenkinek, hogy kitartás, és ez a hisztérikus megfogalmazás, még mindig borzalmas. Az előbb elmondtam a teljes véleményemet remélem nem kell mégegyszer leírnom.
2017. május 23. 17:03 #57
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Azóta két másik terrortámadásról is tudni lehet.
2017. május 23. 17:09 #58
Divergent
Divergent
Dark witch
 
Státuszimmersed in the frenzy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.15.
Hozzászólás: 2157
Csatolások: 138
Azonosító: 242716
Offline offline
Úristen...Ez Borzalmas...Nem jutok szóhoz...sajnálom...:""( Imádkozok értükbéd családjakkért...:""(
2017. május 23. 17:20 #59
petra1024
petra1024
visszatérő vendég
 
StátuszMeddig maradt sértetlen a kör? -A
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.29.
Hozzászólás: 302
Csatolások: 0
Azonosító: 217823
Offline offline
Részvétem a családoknak és jobbulást a sebesülteknek !
2017. május 23. 17:27 #60
- törölt felhasználó -    
Édesistenem!! ohmy.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok