Starity

Megérkezett az EXO új stúdióalbuma

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 19. 12:05 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Újabb kiadvánnyal bővült a dél-koreai formáció, az EXO diszkográfiája – negyedik stúdióalbumával és a Ko Ko Bop videoklipjével jelentkezett.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. július 19. 12:16 #2
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Online online
Kai haját inkább hagyjuk a klipben... rohog.gif De a dalt imádom, és összességében a videó képi világa is tetszik. örülök, hogy ismét új anyaggal jelentkeztek. heart.gif
2017. július 19. 12:23 #3
Jelenaaa
Jelenaaa
új tag
 
StátuszExpecto Patronum!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.17.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 253261
Offline offline
Imádom.*.* szerintem ezzel minden elmondtam:D
2017. július 19. 12:26 #4
TokyoGhoullel
TokyoGhoullel
stayourself
 
StátuszTick tock, tick tock, gettin' closer
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.07.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 8182
Azonosító: 250454
Offline offline
Nagyon tetszik happy.gif Kíváncsi voltam, hogy mit fognak kihozni a visszatérésükből, és szerintem összességében nem lett rossz:3 Az albumról eddig a Forever a kedvencem^-^
2017. július 19. 12:30 #5
- törölt felhasználó -    
Nekem ez most nem tetszik. unsure.gif Nagyon vártam, hogy visszatérjenek, hiszen nagyon rég hallottam már felőlük. Kicsit csalódtam, de ettől függetlenül imádom őket. Ami pedig a hajakat illeti, szörnyűek. xd Xiuminé és Chené tetszik .
2017. július 19. 12:34 #6
- törölt felhasználó -    
Borzalmas az összes számuk, ráadásul buzi az összes.
2017. július 19. 12:47 #7
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
@Meow Unicorn: Sajnáljuk, hogy nem tudják azt a színvonalat hozni mint justin bieber, selena gomez és a kardashianok meg a jennerek, de hát na, nem lehet mindenki olyan tökéletes és tehetséges, mint ők. Azért köszi a +1 nézettséget! smileeee.gif

A klip eléggé eltér az eddigi klipjeiktől, és a hangzás is teljesen más, de nekem az összes szám tetszik, talán a The Eve, a Chill és a Forever a legjobban. Annyi problémám van, hogy a biasom nincs benne ebben a comeback-ban, de ettől függetlenül is támogatom őket, mert tényleg sok munkát fektettek ebbe az albumba is. heart.gif
2017. július 19. 12:53 #8
- törölt felhasználó -    
Nekem iszonyatosan bejön az egész album + a klip is^^
Baek hajáról inkább ne beszéljünk, szerintem borzalmas:'DD Viszont Chen és Xiu haja tetszik:33
2017. július 19. 13:02 #9
Kuronekofan
Kuronekofan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.15.
Hozzászólás: 208
Csatolások: 0
Azonosító: 227659
Offline offline
Jaj,már nagyon vártam őket^^ Tűkön ültem az utolsó napokban, rengetegszer megneztem a trailereketxdd És hát végre visszatértek azok ez emberek akik miatt élek kb xddd Imádom a dalt szerintem nagyon energikus, színes, nyárias lett~ A koreográfia szuper mint mindig , A klipp se rossz, a hajakkal sokáig baratkoztam azt be kell valljamxdd Az egesz album úgy ahgy van fantasztikus, a Diamond lett a személyes kedvencem, de a többi is nagyon jól sikerült~ Ezt a koncepciót is kedvelem, bár ezzel sokan nincsenek megelégedve, ami nem baj, mert tényleg kicsit más mint az előzők. Mindenesetre imadom őket imádom az albumot~ Örülök hogy visszatértek, Bár Lay nagyon nagyon hiányzik .
2017. július 19. 13:11 #10
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Akkor én leszek a fura emberke ízlésficammal, de szerintem Jongin haja igenis illik hozzá. laugh.gif Baekhyun merész frizurája is tetszik. Ami a klipet illeti, az én ízlésemnek ez kicsit túl színes, jobban szeretem a sötétebb koncepciókat. Szerintem jó dalhoz választottak klipet, mert ez tényleg egy energikus dal, látványos klipet követelve magának. Viszont az albumra nincsenek szavaim. Az összes dal elképesztően egyedi. Annyira újszerű hangzást kaptak, ha akarnám, sem tudnám más csapatokhoz hasonlítani, mert nálam ezzel teljesen más szintre léptek, mint előadók. Örülök, hogy a cikk szót ejt arról, hogy melyik dalban mely tag vette ki a maga részét. happy.gif Jongdae ismét büszkévé tett, örülök, hogy engedik érvényesülni őt dalszövegírásban. A Touch it az egyik kedvencem a korongról. Amik még nagyon tetszenek: Forever, Diamond és a Going Crazy. Lehet haragudni az S.M. Ent.-re, de az vitathatatlan, hogy elképesztően igényes dalokat/albumokat adnak ki a kezeik közül. Valamint azt is becsülöm a csapatban, hogy a Growl sikere után sem ragadtak le ugyanannál a stílusnál. Minden album teljesen más zenei stílust képvisel, mégis beleviszik azt a tipikus EXO hangzást és minőséget is. Nem lehet rájuk unni. Egyedül Yixing hiányzik, de nagyon. cray.gif
2017. július 19. 14:48 #11
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
eskü én csak az EXO miatt vártam a nyarat és végre kész az új album :3 a Ko Ko Bop a kedvencem, szerintem baromi jó lett. elsőre kicsit furcsa talán, plusz olyan drogos hatású, de én szeretem az ilyesmit ^^". a vokálok még mindig nagyon nagyon ott vannak. a kedvenc 2 másodpercem amikor Ksoo kifekszik és az a cuki hang :'D

az album is tetszik összességében, bár több szám is van, ami elég hasonlóra sikerült és pont a Xiumin teaseréhez fűződő szám tetszik a legkevésbé :'D a title-n kívül a Diamond és a Forever lettek még nagy kedvenceim. de a Going crazy és a Chill is igazából.

nem tudom, szerintem nem rosszak a hajaik, bár Kai-t és D.O-t szerintem utálhatják a stylistok. viszont Xiu haja végre fekete, Chen pedig nagyon szexi szőkén és Baekhyun japános-indiános stílusa is jó úgy, ahogy most van ><

remélem sok új rekordot fognak megdönteni és díjakat bezsebelni, mondjuk az EXO-ról beszélünk, szóval meg fogják kapni a jól megérdemelt elismerést, legalábbis nagyon ajánlom wink.gif sokakhoz hasonlóan én is sajnálom, hogy Lay most ebből kimarad, viszont valóban rengeteg munkája van most Kínában a szinkronszínészettől mindenfajta promotálásig...remélem, nem fog z bekövetkezni, mint anno tavaly ilyenkor, hogy 9-ből 5 tag beteg lesz, vagy az összeesés szélére kerül a kimerültségtől :/
2017. július 19. 14:49 #12
- törölt felhasználó -    
A Ko Ko Bop kicsit fura, de tetszik. biggrin.gif Az albumról a Diamond a favorit, már Kai teaserében is felfigyeltem arra a különös hangzásra. A raszta haját pedig imádom. heart.gif
2017. július 19. 16:25 #13
DemiFan123
DemiFan123
új tag
 
StátuszEXO-L❤️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.13.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 227528
Offline offline
Szerintem ez lett az eddigi legjobb albumuk wub.gif wub.gif Egyszerűen minden szám tökéletes lett. Legjobban talán a The Eve ès a Going Crazy sikerült,de mindegyik jó lett. Annak meg külön köszönet az S.M-nek hogy Sehunt hagyták énekelni wub.gif wub.gif . 5.daesang úton van az Exohoz biggrin.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Pheebs
2017. július 19. 16:51 #14
- törölt felhasználó -    
Nem okoztak csalódást, ez az album megért minden várakozást. Bár még nem hallottam róla minden számot, a Ko Ko Bop zseniális lett, bár a klipet még szokom, a dal leírhatatlanul jó lett. Illik hozzájuk ez a stílus, azok a hajak embertelenek. biggrin.gif Lay hiányzik, de hát ez van. sad.gif Összességében az Exo megint nagyot alkotott, minden várakozásomat felülmúlták. ❤
2017. július 19. 18:50 #15
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
a Ko Ko Bop hihetetlen jó lett, tegnap óta csak azt hallgatom, imádom. laugh.gif az albumról a The Eve nagyon tetszett elsőre, szóval jelenleg az a kedvencem, de szerintem ha többször végighallgatom az albumot tuti más lesz. xd Lay viszont hiányzik. sad.gif
2017. július 19. 19:25 #16
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 938
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
Már vártam, hogy legyen cikk biggrin.gif Annyira boldog vagyok, hogy visszatért a kedvenc fiúbandám ^^ Remélem Lay legközelebb már csatlakozik a fiúkhoz.
Szerintem nem a Ko Ko Bop lett a legjobb dal az albumról és ezért se ehhez a dalhoz készítettem volna klippet, de egyébként nem lett rossz. A dal jó, a klip is tetszik, remekül táncolnak, szenvedélyesek. smileeee.gif
Az album szuper lett összességében smileeee.gif A kedvencem róla a Forever és a Going Crazy, de főként a Forever, mert abban megvan az, ami egy dalban minden téren megfog ^^
Amikor a Chill-t hallgattam meglepődtem, hogy a kedvencem, D.O., rappelt, ráadásul nagyon jól! Még egyelőre vicces hallgatni, de esküszöm jól áll neki biggrin.gif Ami még elnyerte a tetszésemet az talán a Walk on Memories és a The Eve. Csodás zene, amit ők alkotnak! smileeee.gif
2017. július 20. 01:12 #17
DemiFan123
DemiFan123
új tag
 
StátuszEXO-L❤️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.13.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 227528
Offline offline
@Meow Unicorn Buzi az összes? Aha,azért volt 2 tagnak is barátnője rohog.gif rohog.gif Látom te is rasszista vagy. Hát ennek csak gratulálni tudok... dry.gif dry.gif Na mind1 ők legalább keményen dolgoznak a sikerért nem úgy mint egyesek… (nem mondok nevet) Szóval azèrt köszi a nézettségért biggrin.gif biggrin.gif Azért hallgasd meg az egész albumot és egész más véleményen leszel.
2017. július 20. 09:39 #18
Justlifeisbeautiful
Justlifeisbeautiful
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.30.
Hozzászólás: 41
Csatolások: 0
Azonosító: 265177
Offline offline
Nem lett rossz..
Amúgy.. Csak nekem jutott eszembe a kis zenei bevágásnál a Soap(Melanie Martinez) ?

Istenem!!!! Xiumin!!! De dögös!!!!!!!! Halldoklom..
2017. július 20. 13:21 #19
Pheebs
Pheebs
ʕ ᵔᴥᵔ ʔ
 
Státuszold keys won't unlock new doors
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.16.
Hozzászólás: 4630
Csatolások: 300
Azonosító: 233447
Offline offline
A nyár hivatalosan is elkezdődött számomra^^ El nem tudom mondani mennyire fel voltam emiatt spannolva és hát elég rendesen lefárasztottam a cb-vel a környezetem. blush.gif Abszolút megérte a várakozás, sokakkal ellentétben én egyáltalán nem csalódtam bennük, minden egyes mozzanaton látszik a kemény munkájuk és a boldogságuk, hogy megoszthatják mindezt velünk, szerintem most is kiváló munkát tettek le az asztalra. wub.gif Viszont az tény, hogy ez teljesen eltérő az eddigiektől, de nagyon jól áll nekik:3 Nagyon büszke vagyok rájuk és már nagyon várom a cb stage-eket, meg a V Live-okat is^^ (az M COUNTDOWN lenyűgözően jól sikerült wub.gif ) Minden egyes kisebb-nagyobb megmozdulást tűkön ülve vártam, és a Twitteres és Instás csavarok különösen tetszettek. biggrin.gif Annak, hogy valamilyen szinten az erők szintén látszódtak, pedig különösen örültem, már hiányoztak. Valamint szegény Kai haja körül is nagy volt a fennforgás, de nekem továbbra is tetszik, fura vagy sem, szerintem nagyon jól áll neki. happy.gif Mesésen festenek, a hangjuk meg lenyűgöző, mint mindig. Megint rá kellett döbbennem, hogy mennyire tudnak hiányozni. heart.gif Mindegyik dalt imádom, de amelyiket a legtöbbet hallgatom az a Ko Ko Bop, The Eve és a What U do? Imádom a dalok és a klip hangulatát, sokkal jobb kedvem lesz tőle. Viszont Lay nagyon hiányzik, remélem a repackage-re már tényleg itt lesz, nélküle nem az igazi:( cray.gif de remélem azért ezek után megtanulják majd jobban értékelni/ tisztelni őt is a rajongók. Akinek nem inge.. smileeee.gif
2017. július 22. 12:33 #20
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Talán nem ez lesz a kedvenc dalom tőlük, de nagyon jóra sikerült, igazán fülbemászó és a tánc is... wow. :'D ♥ Valószínűleg minél előbb sort is kerítek az egész album meghallgatására.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!