Starity

Szirmai Gergő nem akarja eladni magát

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. október 06. 21:03 #1
- törölt felhasználó -    
Szirmai Gergő a legutolsó videójában kijelentette, hogy ő inkább kevesebb, de minőségibb videót szeretne gyártani csatornájára.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. október 06. 21:15 #2
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Mindegyik csatornáját imádom. heart.gif Egy percig se merült fel bennem, hogy valaha is eladná magát.
2017. október 06. 21:19 #3
Alison DiLaurentis
Alison DiLaurentis
új tag
 
StátuszI was late for this,late for that,late for the love of my life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.18.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 1
Azonosító: 265510
Offline offline
Nem is tudtam hogy Gergőnek van itt profilja biggrin.gif De jó ^^
2017. október 06. 21:31 #4
sugaa
sugaa
új tag
 
StátuszYou got the best of me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.19.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 266952
Offline offline
Nagyon szeretem Gergőt és teljesen egyetértek vele,mert (jó példa erre) anno Dancsó is jó videós volt,de mára kb. mindegyik videójában szponzorált tartalom van ami egy idő után idegesítő arról nem is beszélve,hogy nagyon tucat amit csinál és egyáltalán nem vicces. Visszatérve Gergőhöz nagyon örülök,hogy megcsinálta ezt a videót minden szavával egyetértek.
2017. október 06. 21:32 #5
- törölt felhasználó -    
Nagyon örülök, hogy Gergő ennyi év után is tudja tartani azt a kiemelkedő színvonalat, ami a HH kezdetétől fogva igen aktívan jelen van a csatorná(i)n. Azért pedig külön nagyon boldog vagyok, hogy nem szeretne beállni a tömegvideósok közé - nem is feltétlenül azért, mert végtelenül elítélem azt az egyébként iszonyatosan káros műfajt, amit egyesek képviselnek mint a magyar, mint a külföldi YouTube-on (bár tény, hogy ez is közrejátszik), hanem azért, mert Gergő videói mindig nagyon különlegesek voltak, remekül váltogat a komolyság és a humor között, ami szintén nagyon egyedi szerintem, s míg egy prank, egy reakció- vagy egy kihívásvideó tulajdonképpen ugyanarról szól, és sokadik találkozásra egy ilyen tartalommal már tényleg halálra unom magam, Gergő mindig képes nekem újat mutatni, megnevettetni vagy akár elgondolkodtatni (hiába is van az, hogy néha nem értek vele egyet).

Egyébként tök jó róla is olvasni egy kicsit ezen az oldalon. ^^
2017. október 06. 21:32 #6
Tamcsy2001
Tamcsy2001
 
StátuszJelenleg tök üres a fejem :P tetszik ez az érzés ^ ^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 587
Csatolások: 0
Azonosító: 255514
Offline offline
Imádom Gergőt, egyszerüen fantasztikus smileeee.gif és szerkesztőségi tagként köszönöm is neki, hogy "nem ad el" minket ❤
2017. október 06. 21:33 #7
Tamcsy2001
Tamcsy2001
 
StátuszJelenleg tök üres a fejem :P tetszik ez az érzés ^ ^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 587
Csatolások: 0
Azonosító: 255514
Offline offline
Jaj és még több cikket szívesen olvasnék róla, ő 100%-osan megérdemli ❤
2017. október 06. 22:03 #8
- törölt felhasználó -    
Annyira örülök én is, hogy vannak még értelmes tartalmat gyártó videósok is, nem csak - rettentően idegesítő kis tömegbohócok.. smileeee.gif
2017. október 06. 22:33 #9
- törölt felhasználó -    
Gergő lehengerlő és szórakoztató stílusa már évek óta ott tartja a figyelmemet a videóin, képtelenség megunni őt. Két lábbal áll a földön, pedig lenne mire nagyképűnek lennie, ugyanis véleményem szerint a magyar youtube csatornák közül az övé az egyik olyan, ami soha nem laposodott el, hiába nem követte az éppen menő trendeket.
Egy rendkívül korrekt és jópofa férfi, amit a cikkben leírtak is jól mutatnak. heart.gif
2017. október 06. 23:06 #10
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Nagyon szeretem a HH-t, de nem igazán értem, hogy ez a cikk most minek kellett. Úgy értem, aki követi Szirmai munkásságát, az amúgy is találkozni fog ezzel a videóval, amiben minden benne van, ami a cikkben is. Tehát maga a cikk nem szolgál semmilyen új információval, hanem csak összegzi a videóban hallottakat, ennek viszont így nincs hírértéke. huh.gif
2017. október 06. 23:13 #11
- törölt felhasználó -    
Turbék, turbék! Üdvözlök minden szerkesztőségi tagot! Gergő az egyike azon kevés magyar videósoknak akik értéket képviselnek. Mindenről obijektíven és hozzáértően mondja el a véleményét (kivéve a sitcomokról, mert akkor mindig kinyalja a Dokik seggét biggrin.gif ) És tényleg nem adja el magat, minden jött ment szponzornak, (khm Szabyest khm Polla khm Dezső Bence khm khm) amit borzasztóan tisztelek benne és köszönöm neki. Utazó riporterként is remekül szerepek, imádom az AFK-t. Egyszerűen elképesztően visszaadja a háttérzenékkel és egyéb képsorokkal az adott hely hangulatát. Az Indiát bemutató sorozata például minden alkalommal letaglóz. Bár a GameDayIrida engem alapvetően nem köt le, (pedig szeretem a gaming tartalmat, na mindegy) de látszik, hogy Greg ezt is komolyan veszi és imádja. Szóval, csak így tovább G! Miénk a világ! És üdvözlöm a klónokat!
2017. október 07. 10:37 #12
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
A starity eddig nem tolta a pofánkba a magyar videóscelebeket mint a YouTube viszont mostmár ez is megváltozott. Pedig úgy örültem hogy van egy olyan hely ahol nem a csapból is ők folynak!
2017. október 07. 11:00 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (BLulu88 @ 2017.10.07. 10:37)
A starity eddig nem tolta a pofánkba a magyar videóscelebeket mint a YouTube viszont mostmár ez is megváltozott. Pedig úgy örültem hogy van egy olyan hely ahol nem a csapból is ők folynak!


Pedig Gergő pont, hogy nem videós"celeb". Ezt elárulja a cím is. rohog.gif Mellesleg, szerintem ez talán az első (javítsatok, ha tévedek) cikk, ami megjelenik magyar videósról az oldalon. Egy cikk nem hiszem, hogy felkavarja bárkinek is a lelki világát, elfér a sok Kardhasian-sorminta mellett.
2017. október 07. 11:41 #14
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Pont ezért is ő a kedvencem mert nem adta el magát. smileeee.gif
2017. október 07. 12:16 #15
- törölt felhasználó -    
Nagyon kedvelem Gergőt, a cikk értelmét én sem látom, mert ennyi erővel körülbelül bármelyik videójáról lehetne cikket írni. Azt különösen nem vágom, miért kell valakit azért letorkollni, mert leírja a véleményét, és sz*rdarabnak nevezni, de hát az intelligenciája van, akinek csak eddig terjed.
Mindenesetre, a cikkhez kapcsolódva, örülök, hogy Gergő így gondolkodik, és képes színvonalas videókat gyártani, amik nem hemzsegnek a reklámoktól, meg, hogy nem játssza meg magát.
2017. október 07. 12:26 #16
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1194
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
Turbék turbék! biggrin.gif
Imádom Gergőt, hosszú évek után is ugyanúgy hozza a tőle már megszokott színvonalat, ráadásul még mindig két lábbal a földön áll.
2017. október 07. 13:40 #17
M. Safari
M. Safari
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.16.
Hozzászólás: 92
Csatolások: 0
Azonosító: 122994
Offline offline
Turbék turbék! Tök jó cikk lett és örülök, hogy Szirmai Úrról is készült végre egy népszerűsítő összefoglaló! én is csak most jelöltem kedvencnek itt az oldalon, Youtube-on már évek óta fel vagyok iratkozva a csatornájára. smileeee.gif
2017. október 07. 14:34 #18
selena gomez fan22
selena gomez fan22
Mad Hatter
 
StátuszAnd nothing ever happens
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.21.
Hozzászólás: 1097
Csatolások: 6
Azonosító: 209928
Offline offline
jó tudni, hogy nem csak szabilyesztek meg pollák léteznek a magyar youtube világában, hanem vannak még elszórva olyanok akik érdekes, és színvonalas tartalmat gyártanak, és nem szponzorációk köré építik a videók tartalmát smileeee.gif
2017. október 07. 14:59 #19
- törölt felhasználó -    
Hogy mi a cikk értelme? Az hogy felhívja a nem rajongók figyelmét arra hogy van még olyan magyar videós aki nem egy celeb. De hát van akinek semmi sem jó és csak trollkodni meg beszólni tudnak. pardon.gif
2017. október 07. 16:01 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (BLulu88 @ 2017.10.07. 10:37)
A starity eddig nem tolta a pofánkba a magyar videóscelebeket mint a YouTube viszont mostmár ez is megváltozott. Pedig úgy örültem hogy van egy olyan hely ahol nem a csapból is ők folynak!

omg.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok