Starity

X-Faktor: Megvan az első két kieső

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. október 14. 23:49 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A megosztó idei X-Faktor ma éjszakát kezdetét vette az RTL Klub-on, este 8-kor.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. október 14. 23:52 #2
- törölt felhasználó -    
Kész vicc, hogy a Hegedűs Péter idáig eljutott. A London Kids pedig egy nagyon jó kis csapat, ha rajtam múlna benne lenne a top 3-ban.
2017. október 14. 23:56 #3
s.zsofia
s.zsofia
visszatérő vendég
 
Státuszsave your tears for another day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.14.
Hozzászólás: 200
Csatolások: 0
Azonosító: 251606
Offline offline
Én meg sem lepődtem azon, hogy Hegedűs Péter kiesett. Már a válogatón el kellett volna küldeni. Nevetséges hogy idáig eljutott.
Viszont Serenát, én elképzelném a top 3-ba.
2017. október 15. 00:01 #4
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Ez a Xfaktor egy 0 akinek van hangja az Serena na ő tehetséges!!! Ő miatta érdemes nézni többi eloadó egy nagy rakás f*s
2017. október 15. 00:06 #5
CSHMR
CSHMR
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.19.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 0
Azonosító: 262559
Offline offline
Meglepődtem, hogy a Radio Mobster kiesett. Szerintem volt még bennük.
Violát szívesen kitettem volna helyettük. Nem is értem kik szavaznak rá..bár a mai előadása nem volt olyan rossz, mint az eddigiek, de korán sem lehet x-faktor szintűnek nevezni.

Nézzetek hülyének, de a London Kids és Hegedűs Péter közül, én a tanár bácsit juttattam volna tovább.biggrin.gif Belevaló műsort csinált, sokat javított magán, és elnéztem volna még 1-2 élő showban.
A London Kids pedig valami borzalmasan gyengén szerepelt. Unalmasak voltak, élet sem volt bennük. Az lehet, hogy szívük-lelkük belerakták, de még ők sem élvezték.

Sajnálom, hogy ezek az emberek estek ki.
2017. október 15. 00:37 #6
BTR fan
BTR fan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.12.
Hozzászólás: 240
Csatolások: 0
Azonosító: 150961
Offline offline
Szerinen a csapatok nagyon gyengek,Serena jol enekel,Riccoek es Livia jol voltak nagyon
A Peter lehet nem egy tehetseg de legalabb tudott musort csinalni,vicces volt es szeretheto szamomra. Valovan nem a bohockodasrol szol ez a musor de legyunk oszinten, mar nem is a tehetsegekrol,annyi olyan jutott be az elo musorba(neveket nem akarok emliteni),akik nem hogy nem jok,de majdhogynem rosszak,keves olyan produkcio volt az este alatt amit en szemely szerint elveztem. Laposak,sokszor hamisak es kifejezetten unalmasak nehanyan,a felet kiszortam volna mar most,az elso adasban. Remelem olyan fogja megnyerni a musort aki megerdemli
2017. október 15. 01:05 #7
Isti222
Isti222
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.02.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 0
Azonosító: 152133
Offline offline
Hát ez fantasztikus! Végre volt egy rock banda... Ki kellett őket dobni! Egy vicc ez az x faktor!
2017. október 15. 08:07 #8
- törölt felhasználó -    
Komolyan valaki nézi ezt az alapból megrendezett s**rt?
2017. október 15. 08:32 #9
SellyFan92
SellyFan92
visszatérő vendég
 
Státusz"Like a goddamn soldier that just can't forget the battle, i am stained by you"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.08.
Hozzászólás: 269
Csatolások: 0
Azonosító: 257855
Offline offline
A Radio Mobster ezerszer jobb volt mint ezek a london kölykök. Eszküszöm, akkor már inkább Hegedűs, mintsem ez a béna banda. Szegény Ariana ha hallaná hogy lett feldolgozva a dala, szerintem sírva fakadna. Max. 3-4 emberre tudom azt mondani hogy itt a helye. Violának sincs semmi keresnivalója itt, adásról-adásra rosszabb lett, nem jobb. Neki és a London Kidsnek kellett volna kiesnie.
2017. október 15. 08:58 #10
H.Vivien
H.Vivien
 
StátuszLife isn't about finding yourself. Life is about creating yourself.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 205328
Offline offline
Végre kiesett ez a tanár biggrin.gif Ezt vártam már! Be se kellett volna juttatni, csak mástól vette el a helyet!
2017. október 15. 09:23 #11
Ritya
Ritya
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.15.
Hozzászólás: 2289
Csatolások: 246
Azonosító: 231566
Offline offline
Riccoéknak kell megnyerni smileeee.gif jobban énekelnek, mint a zsűrik...
2017. október 15. 10:39 #12
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 938
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
Szívem szerint Violát ejtettem volna ki :/
2017. október 15. 10:45 #13
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Ez szomorú. De tényleg, úgy látszik a nézőknek sincs hangja..Még mindig nem tudom felfogni, hogy az a tetovált, szöveget megtanulni képtelen csaj, hogy a fenébe maradt bent?!. A Tóth Bettina szintén nem ebbe a műsorba való..akiknek tényleg van tehetsége, és mindig csodásan szerepelnek, az a Ricco&Claudia, és a Lívia(operaénekesnő)..Nekik nagyon-nagyon szurkolok. smileeee.gif
2017. október 15. 10:51 #14
- törölt felhasználó -    
Csak belenéztem az élő showba, de igazán felesleges volt, mert csak felidegesítettem rajta magam. Még Bettina produkciója se nyerte el tetszésemet, pedig csakis őt kedvelem. Sajnálom, hogy inkább a látványra fordítanak több energiát, mint a fellépők előadására, bár azt meg kell hagyni, ezek a tehetségkutatók már rég nem az énekesekről, hanem a botrányokról, a ripacskodásról, a pénzről szól...
2017. október 15. 10:55 #15
Viró
Viró
visszatérő vendég
 
Státuszbe like snow. cold, but beautiful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.27.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 261532
Offline offline
Vick019 é is!
1 felhasználónak tetszik: Vick019
2017. október 15. 11:28 #16
band_obsessed_idiot
band_obsessed_idiot
visszatérő vendég
 
StátuszI'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.19.
Hozzászólás: 167
Csatolások: 0
Azonosító: 259052
Offline offline
Viola most nagyon jó volt, akárki akármit mond^-^ Az a tanár vagy ki meg végre kiesettxd
2017. október 15. 11:32 #17
CocoChanelEszterrrka
CocoChanelEszterrrka
 
StátuszA múlt gyakran fájhat, és menekülhetsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.23.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 245257
Offline offline
Nem nézem az élő show- kat, de az alapján, amit láttam, a Ricco & Claudia formációnak, valamint Líviának szurkolok. (Ráadásként szlovákia magyarok, akárcsak én.)
2017. október 15. 11:35 #18
- törölt felhasználó -    
Vick019 én is de Serena nagyon jó volt szerintem eséjes a győzelemre..
1 felhasználónak tetszik: Vick019
2017. október 15. 12:00 #19
journey
journey
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.01.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 267119
Offline offline
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem meglepett az élő show. A mentorház után én eltemettem magamban az egész műsort, nem is akartam nézni, de nem ment semmi más ezért, gondoltam max röhögök egyet, vagy majd puffogok, hogy mennyire kritikán aluli az egész. Ahhoz képest magához képest igenis sokat fejlődtek a versenyzők. Sokan még mindig nem ütik meg azt a szintet amit egy élő showban elvárna az ember, viszont voltak igenis jó produkciót nyújtottak, méghozzá nem is kevesen. Úgy látszik csak összeszedték magukat ezalatt a pár hónap, vagy nem tudom mennyi idő alatt. Természetesen az első 3 szériától messze elmarad, de kezd alakulni. Ezután én azt a Mézes Norbit raknám ki. Persze, nincs semmi baj azzal, hogy ilyen a hangja, nem tehet róla, de akkor sem idevaló. Az ember fülét olyan szinten sérti a hangja éneklés közben, hogy engem a hideg rázott. Oké, elfogadjuk az embert, de szimplán képmutatásból ne kerüljön be egy olyan műsorba, ahol egyébként sokkal gyengébb a többi versenyzőnél, és mondom ezt úgy, hogy tényleg nincs vele bajom. Aztán a zsűri. Na, talán ez a legnagyobb hibája a műsornak. Ha lenne egy komoly, valódi tapasztalattal rendelkező zsűri, aki komolyan is veszi a versenyt nem csak ökörködik, meg nyávog, akkor szerintem sokat ki lehetett volna hozni a műsorból. Azért mert van kb két sikeres számuk, nem kéne még zsűrinek rakni őket, csak azért mert celebek. Emberileg nincs bajom velük, és elismerem, hogy van tehetségük, de szerintem egyszerűen nem tartanak ott, hogy más emberek sorsáról döntsenek. Na mind1, remélem továbbra is ilyen ütemben fejlődnek a versenyzők, és talán a végére már egészen jó mezőny alakul ki.
2017. október 15. 14:41 #20
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Én első körben Violát dobtam volna ki még Alex arcán is látszódott hogy meglepődött amikor kimondták Viola nevét hogy tovább jutott.. Borzalmas volt..
Serena az egyetlen értékelhető bár félő hogy Alex majd annyira a saját ízlésére akarja majd formálni és akkor hiába a jó hang.. Volt pár tűrhető produkció de kb a 70%-a sz@r.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

ByeAlex ByeAlex 780.