Starity

Hazudott Melanie Martinez megvádlója?

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. december 11. 23:58 #41
fuckingprincess
fuckingprincess
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.22.
Hozzászólás: 487
Csatolások: 13
Azonosító: 263883
Offline offline
Én elejétől fogva bíztam abban hogy Melanie nem olyan lány, amilyennek a drágalátos legjobb barátnője elmondta őt. Én szeretem Melanie-t, a zenéjét, a stílusát és egy igen rendes és kedves lánynak tűnik az interjúiban is ahol mindig mosolyogni látjuk. Én nem hittem ebben. És ez után se fogok. Pont.
2017. december 12. 03:44 #42
- törölt felhasználó -    
Most mindenki jön azzal, hogy "ő végig Melanie mellett állt a kérdésben" meg, hogy "tudtam, hogy ez lesz, egy igazi rajongó nem véletlenül állt ki mellette ki elsőre is." Az első osztagnak a java része minősíthetetlenül álszent, a második csoport esetében meg arra lennék kíváncsi, mit szóltak volna, ha az erősítődik meg megint, hogy Melanie a bűnös rohog.gif Valószínűleg az, hogy "akkor se hiszem el, ez nem így van", most meg itt mindenkit birkáztok, aki a legnormálisabb emberi mentalitást követve az áldozatnak hitt, bizonygatva, ti milyen okosak vagytok, amiért kezdettől az állítólagos erőszakolónak hittetek? Nem érzik azt a kommentelők, hogy nevetséges a magatartásuk...?

Én még mindig a másik lánynak adok igazat, túl részletes és áldozat-szemszögből fogalmazott volt a vallomása ahhoz, hogy valótlan legyen, a dátumon elcsúszhatott, a vaskalapos crybaby-k se hinném, hogy napra pontosan vissza tudnának idézni évekkel ezelőtti eseményeket. Főleg egy ilyen esetben. Konyít valamelyik okoskodó részben is a pszichológiához? Ha valakit trauma ér, akkor az agya védekezésként törli a körülmények egy részét, homályosítja, noha a tudat, hogy "ez történt" az megmarad. Egy-két napot simán tévedhetett, plusz, mint arra rávilágítottak, ennyi pénzzel nem nagy művészet fél óra alatt eljutni A-ból B-be. A későbbi közös posztokra pedig csak azt tudom felhozni, hogy a másik lány bevallottan társfüggő volt, ragaszkodott Melanie-hoz, a trauma csak egy bizonyos idő után ülepedik le úgy, hogy durván kifejtse a hatását és létezik ez a fogalom is addig, hogy Stockholm-szindróma... Ami a körülményeket tekintve teljesen reálisan állhatott fenn.

Az előző cikknél az elvetemültebb rajongók tudták az irreálisság legmagasabb fokozatáig más perspektívákból megközelíteni az esetet, egyéni logikai megközelítést alkalmazni, most miért nem ment ez hirtelen...? rolleyes.gif Mert végre arról írtak, amiről hallani akart a tömeg? Érdekes.

@AliceLiza : Azt már megszoktam, hogy ha nők elleni erőszak merül fel, akkor hirtelen minden empátia kivész belőled, miközben akkor tudsz háborogni érzéketlenség miatt, ha valakit a súlya miatt kritizálnak... de ez a kijelentés már ne is haragudj, de minősíthetetlen volt. Ha téged bedrogoz egy pasi és utána megerőszakol, majd átpasszol a haverjainak is egy kicsit, akkor azt fogod gondolni, miután magadhoz térsz, hogy "ja, ez jogos volt"? rohog.gif Próbálj már gondolkozni, mielőtt megszólalsz. SEMMILYEN KÖRÜLMÉNY NEM JOGOSÍT FEL RÁ SENKIT, HOGY MOLESZTÁLJON VALAKIT.
2 felhasználónak tetszik: madeleine., Szandi0820
2017. december 12. 09:26 #43
leticia10
leticia10
új tag
 
StátuszZene az egyetlen,ami lélekdonor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.04.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 265863
Offline offline
ez még mindig durva
2017. december 12. 14:25 #44
BESTfans
BESTfans
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.16.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 197983
Offline offline
Én szerintem nem a mi dolgunk, hogy ebben döntsünk, Timothy is inkább pszichológushoz vagy rendőrséghez forduljon ha baja van, ne a közösségi médiában pityeregjen.Számomra teljesen hiteltelenek a olyan emberek akik az ilyen oldalakon élik az életüket. Mást sározni a közvélemény előtt nem oldja meg a problémáinkat.
2017. december 12. 17:39 #45
BlackPinkFanGirl
BlackPinkFanGirl
visszatérő vendég
 
Státusz~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.19.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 0
Azonosító: 267929
Offline offline
Miért kell ezt nyilvánosságra hozni? Nekik kéne ezt négyszemközt lerendezniük :\
2017. december 12. 22:50 #46
- törölt felhasználó -    
Gothic01 örülök hogy csak kötekedni tudsz te is -.-" Nyilván nem arról volt szó hogy elmész egy buliba normálisan szórakozol és egy idióta beteg elméjű bedrogoz... Hanem arról aki MAGÁTÓL, drogozik, iszik, füvezik... Egyszerűen hitelét veszti az egész... Ki tudja mit képzelt be és mi a valóság.
De kötekedj csak nyugodtan, ezzel is csak magadat égeted hogy ilyen fatális baromságot képzelsz a kommentembe... -.-"
2017. december 13. 19:01 #47
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Már az elejétől nem tudtam teljesen hinni a sztoriban. Ezeknek az információknak a fényében már egyértelmű, hogy Timothynak a nyilvánosság helyett, inkább pszichológushoz kéne fordulnia. Még ha hazudott is én azt mondom, hogy ilyen részletességgel ehhez az ügyhöz nincs a médiának köze. Túl intim az egész és fontos ahhoz, hogy a szőnyeg alá legyen söpörve és ahhoz is, hogy milliók csámcsogjanak az esetről hetekig.
2017. december 13. 22:32 #48
mikaelah
mikaelah
visszatérő vendég
 
Státuszi can't stop me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.07.
Hozzászólás: 297
Csatolások: 0
Azonosító: 257820
Offline offline
mondjuk nem volt kiszámítható hogy ki jön egy ilyen cikk is majd, á kicsit sem. És ó, milyen érdekes! Mindenki az elejétől fogva tudta hogy ez kamu. Aha...
2017. december 13. 22:58 #49
ItsSophie
ItsSophie
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.13.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 268258
Offline offline
AliceLiza Mint azt az előző cikkhez is írtam... A hangsúly azon volt, hogy be voltak tépve. Nem fogok sajnálni egy olyan "nő"t, aki SAJÁT AKARATÁBÓL füvezett, drogozott vagy piált. AZ ilyen nem érdemel sajnálatot. És most még kiderül hogy hazudott is... Vigyázat Melanie rajongók, ezzel még nincs vége. Rengetegen fognak vergődni, hogy csak azért fújt visszavonulót mert fél a folytatástól....

Kedvesem. én csak azért regisztráltam ma erre az oldalra, hogy mint ahogy több embertársam én is elmondhassam neked mennyire ostoba egy teremtés vagy. Nem tudom hol voltál eddig és hány éves vagy de ez a gondolkozás mond elég elmaradott. Valószínűleg kb 12 éves vagy és azért gondolkodsz így, ez még a jobbik eset.
2017. december 14. 08:50 #50
- törölt felhasználó -    
ItsSophie csak azért regisztráltál még egy profillal, hogy beoltsd újra, mi? Istenem, ez milyen szánalmas. Vergődni jöttél mi? Ha csak azért regisztráltál hogy kötekedj, kommented megírása után miért nem törölted magad? Tovább akarsz veszekedni? Akkor máris hazudtál, hogy csak egyszeri komment miatt regisztáltál fel. Na drágám, ez a 12 éves (se) szintű viselkedés!
2017. december 14. 19:56 #51
Ariana000
Ariana000
 
StátuszAz ember néha szomorú, néha nem.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.24.
Hozzászólás: 666
Csatolások: 6
Azonosító: 228178
Offline offline
AliceLiza, szerintem te nem teljesen vagy képbe a fűvel kapcsolatban, mivel ez nem egy hallucinogén drog (hagyományos értelemben még drognak se nagyon nevezném) és attól, hogy beleszívsz párat nem fogsz semmit beképzelni. Úgyhogy az állításodnak, miszerint "Ki tudja mit képzelt be és mi a valóság" nincs értelme.
2017. december 14. 20:08 #52
- törölt felhasználó -    
Én még kivárnám ennek a végét. Hisz Melanie nem tagadta az erőszakot, most meg már arról papol, hogy ő sosem tenne ilyent. Mondjuk ez a Timothy sem mondhatott mindig igazat...
2017. december 15. 04:29 #53
- törölt felhasználó -    
Idézet (AliceLiza @ 2017.12.12. 22:50)
Gothic01 örülök hogy csak kötekedni tudsz te is -.-" Nyilván nem arról volt szó hogy elmész egy buliba normálisan szórakozol és egy idióta beteg elméjű bedrogoz... Hanem arról aki MAGÁTÓL, drogozik, iszik, füvezik... Egyszerűen hitelét veszti az egész... Ki tudja mit képzelt be és mi a valóság. 
De kötekedj csak nyugodtan, ezzel is csak magadat égeted hogy ilyen fatális baromságot képzelsz a kommentembe... -.-"


Milyen érzékenyek lettünk hirtelen... Gyönyörű kettős mércét alkalmazol te is, - bár a hozzád hasonló mentalitású embereknek mindig a saját bolyhos lelkét bántó kis sérelem a nagyobb - amiből egy józan ésszel rendelkező ember szerintem két másodperc alatt kikövetkezteti, hogy ki égeti magát valójában thumbsup.gif
Ékes példája ez annak, amikor valaki úgy áll neki pattogni, hogy fogalma sincsen róla, miről beszél. A fű az nem okoz hallucinációkat, mint az LSD, mert elsősorban hangulatjavító hatása van, emellett oldja a szorongást, megnyugtat és fokozza az étvágyat. Ezek közül egyik se minősül képzelődésnek nálam, de te lehet, hogy valamelyikbe bele tudod magyarázni, ahogy a "normális szórakozás" fogalmát is biztos lefestenéd a magad sarkos módján.
Plusz, azokat is éretlenségre utaló jel vágóhídra küldeni, akik önszántukból isznak vagy drogoznak, mert ezek függőségek, amik idővel kellő akaraterővel legyőzhetőek, míg egy erőszaktevőt sose lehet "megjavítani." Nikki Sixx, a legkedvencebb zenészem is éveken keresztül keményen drogozott, még egyszer halottnak is nyilvánították, de ráncba szedte magát és leszokott. Nála normálisabb, humánusabb hozzáállású sztárt nem sokat ismerek.
Más példaként Johnny Depp is drogozott valamikor és szokott inni, akkor ő is megérdemli, hogy megerőszakolják, ha éppen ezek miatt nem volt/nincs magánál? rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: madeleine.
2017. december 15. 13:25 #54
Picy
Picy
 
Státuszlast night was the last time of my past life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.13.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 261338
Offline offline
ez csak szerintem feltűnési viszketegség, bár Melanieból is kinézem ezeket a dolgokat. egyik pártját sem fogom
2017. december 15. 13:26 #55
Picy
Picy
 
Státuszlast night was the last time of my past life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.13.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 261338
Offline offline
de ennek az egész sztori végére kíváncsi leszek
2017. december 15. 13:38 #56
Pirike525
Pirike525
új tag
 
StátuszSziasztok! Meg uj vagyok Starity-n szoval jol jonne egy kis segitseg :-)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.23.
Hozzászólás: 42
Csatolások: 0
Azonosító: 265036
Offline offline
hááááááááááááááááááááááááááát.....inkább Melanie, perzse, De mivan ha mégis igazat mond Timothy? az emberben azért mégis benne vagy hogx mivan ha...?
?
2017. december 16. 11:43 #57
Desteny419
Desteny419
új tag
 
Státusz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.28.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 241922
Offline offline
Imádom Melaniet és nem gondolnám, hogy ezt tette, tekintve az ellenérveket. De igen, ott az a "mi van ha?" Mindenesetre kíváncsi leszek a sztori végére.. :3
2017. december 16. 16:37 #58
MonsterMay
MonsterMay
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.16.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 268295
Offline offline
A Dollhouse megjelenése óta imádom Melanie zenei munkásságát. Soha nem mondtam magam olyan legnagyobb rajongójának, de tény hogy tehetséges. A kezdetektől feltűnt viszont, hogy a babaruhákba öltözve tetteti magát pszichopatának, a mimikájával, klippjeivel, dalszövegeivel. Látszik rajta, hogy nem teljesen egészséges a lelkivilága, és valahányszor megnézem egy videóját, olyan szintű agressziót érzek benne a rózsaszín körítés alatt, hogy az valami hihetetlen.
Ehhez a témához meg csak annyit szeretnék írni, hogy ilyet senki, ismétlem SENKI sem találna ki magától. Ekkora mértékű hazugság, méghozzá saját kútfőből...Mellesleg Melanie elkövette első válaszában a legalapvetőbb hibát, amikor azt írta, a lány nem ellenkezett. Timothy pedig teljesen unintelligens, ugyanis egy efféle dolgot nem a twitteren kéne közölnie, hanem olyanokhoz kellene fordulnia, akik szakértők, és értenek ehhez. Tudom, hogy egy kicsit ellentmondás amit írok, mondván, hogy azért írta ki twitterre, hogy hírnevet szerezzen, de nem ez az elsődleges szempont a történetben. Én ezután is hallgatni fogom a zenéjét, nem értem ezért miért dobálják ki egyesek a pénzért vásárolt albumokat az ablakon.
Kíváncsian várom a végét.
2017. december 17. 09:33 #59
abisz16
abisz16
visszatérő vendég
 
StátuszSokat szeretnék még tudni a starokról, és az oldalról!!!!!!!!!!!!!!!4
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.31.
Hozzászólás: 132
Csatolások: 5
Azonosító: 267611
Offline offline
Nagyon sajnálom hogy hazudott.-...
2018. április 07. 07:31 #60
Tothlara31
Tothlara31
új tag
 
Státuszsztár keresős
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.31.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 265764
Offline offline
Szerintem Timothy hazudott és csak rá akarta fogni az énekes nőre.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok