Starity

Kiborult az internet a világ egyik legismertebb YouTuberére

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. január 03. 20:06 #41
Vivien_Borsos
Vivien_Borsos
új tag
 
StátuszAz egészség fontos.Kezdje a bőrénél,mert az egészséges bőr hidratált és tetovált
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.12.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 225987
Offline offline
Alexaaa09: Nem ismerlek, nem tudom hogy dolgozol fel egy olyan dolgot, ha egy holttestet látsz. Emberi holttestet én sem láttam még, nem tudom miként viselkednék. Logant sem ismerjük, annak ellenére, hogy videóban van az élete, de elmondta, ezt Ő így tudja feldolgozni. Én lehet hogy pókerarccal nézném végig és nem érdekelne, mert már kb 0 empátiám van az emberek felé, akkor ezzel is baj van, mert nem egyezik a többlet reakcióval?
2018. január 03. 20:14 #42
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Csúnya dolog volt tőle.
2018. január 03. 20:36 #43
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Vivien_Borsos. Igen lehet hogy ez a természetes reakciója mivel eléggé narciszisztikus személyiség ezért nem lepődnék meg, de akkor minek rakja föl egyáltalán? Az ilyen videók nem úgy működnek hogy vágás meg minden nélkül hirtelen felindulásból föl töltik hanem akár órákig is szerkesztik vagy ő vagy az alkalmazottja aki szintúgy mondhatta volna neki hogy nem kéne. Ráadásul még a képként is a hullát rakta be ha elvoltunk takarva ha nem és még a címben is az elhunytról volt szó. Az pedig teljesen más ha valaki póker arccal nézi végig mint hogy ha poénkodik különböző beállított kamera állásokból.
2018. január 03. 20:37 #44
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Most hallok erről az incidensről először, de szerintem egyáltalán nem lett túlreagálva. A bocsánatkérés abszolút szükséges volt, hiszen ha fel szerette volna hívni a figyelmet az egyre növekvő öngyilkosságesetekre, azt nem így kellett volna tennie.
2018. január 03. 20:57 #45
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Tudjátok mit? Akartam ide egy nagyon hosszú kiakadást írni azzal kapcsolatban, hogy milyen álszent volt a bocsánatkérése is, és hogy miért kellene meglepődnöm ezen egyáltalán, de most csak egy apróságot írnék ide nektek:
A vlogjait, még ha minden nap csinálnia is KELL, legalább is ő így mondja, meg szokta vágni. Egy egész átvlogolt nap után tizenöt percet kiválasztani, amelyet beleteszel a videódba, ahhoz az kell, hogy kiszedegesd a legjobb momentumokat. Ha igazán tisztességes akart volna lenni, amilyen persze nem volt, mert kellett a clickbait meg a figyelem, és az indexképnek is nyilván sokat kell mutatnia, és nyilván figyelemfelkeltő kell, hogy legyen, akkor kihagyhatta volna azokat a képsorokat, amelyben egy hullára akadtak az erdő mélyén.
Bemegy egy erdőbe, amely tudja, milyen, és azt is tudja, hogy mi van odabent, és mindezt végigvlogolja, persze, hogy a legszaftosabb részét nem szabadott belőle kihagyni, az olyan lett volna, mintha áttúrta volna a tengerpartot igazgyöngyöt rejtő kagylók után, majd csak azt az egyet nem vitte volna haza magával, amelyikben tényleg igazgyöngy volt! Itt nem hibáról van szó, mert azt szerintem még egy ilyen IQ-bajnok is el tudja dönteni a saját fejében, hogy mi helyes, meg mi nem, és ha használni tud egy kamerát, akkor biztos van annyi agysejtje is, hogy tudja, egy öngyilkos ember holttestét clickbaitnek használni TALÁN NEM ANNYIRA ETIKUS! De jó, persze, legyen csak szent, mert ezek után még bocsánatot kért, tényleg...
2018. január 03. 21:53 #46
bestdamnfan
bestdamnfan
visszatérő vendég
 
StátuszHonestly, I just need to be a little crazy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.19.
Hozzászólás: 350
Csatolások: 0
Azonosító: 263801
Offline offline
Ma reggel döbbenten hallgattam a VR-os srácokat az esetről beszélni, egyszerűen alig hittem el, hogy ilyen megtörténhet. Ahogy Jani és Pisti, úgy én is azon az állásponton vagyok, hogy nemcsak ez az idióta fiú a hibás, hanem a Youtube is.
https://www.youtube.com/watch?v=oIBz8lm9WrA
2018. január 04. 08:36 #47
Vivien_Borsos
Vivien_Borsos
új tag
 
StátuszAz egészség fontos.Kezdje a bőrénél,mert az egészséges bőr hidratált és tetovált
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.12.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 225987
Offline offline
Az eredeti videóban is elmondta, ilyet még egy vlogger sem csinált, nem tudhatta, hogy hogy reagálnak az emberek. Ha nem próbálja meg, honnan tudja, hogy pont azt éri el vele, ami a célja volt? Ez a próba annyira nem sikerült, nem is fordul elő többször. Ennyi
2018. január 04. 12:22 #48
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Mindenkinek megvan róla a saját véleménye. Ennyi
2018. január 04. 20:04 #49
Brigike0109
Brigike0109
visszatérő vendég
 
StátuszEverybody seems a world a little differently, When It's Dark Out.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.24.
Hozzászólás: 479
Csatolások: 0
Azonosító: 202486
Offline offline
Mindenkinek meg van róla a véleménye. Én személy szerint, sosem bírtam, de ez már átment egy-két határon. A bocsánatkéréssel szerintem ilyen esetekben semmire se megyünk..
2018. január 04. 23:31 #50
Milu ZombieHunter
Milu ZombieHunter
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.10.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 195773
Offline offline
Sosem bírtam, most is csak annyit írnék, hogy szép volt! biggrin.gif
2018. január 05. 22:12 #51
Himawari
Himawari
visszatérő vendég
 
Státusz1990-2017 rip my angel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.15.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 256359
Offline offline
Undorító, tiszteletlen az elhunyt felé, és a legnagyobb hülyeség amit el tudott követni. Az emberiség csak süllyed és süllyed lefele... És a legrosszabb, hogy millióan istenítik ezt az embert. Szánalmas.
2018. január 06. 15:12 #52
- törölt felhasználó -    
Értem én, hogy bárki hibázhat, van aki kisebbet vagy aki nagyobbat... De árulja már el nekem valaki mi a vicces egy holttesten? Undorító.
2018. január 06. 15:23 #53
Binci
Binci
 
Státusznever losing myself again for anyone
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.07.
Hozzászólás: 753
Csatolások: 0
Azonosító: 234227
Offline offline
Ez tényleg nagyon szar húzás volt tőle. Pedig amúgy bírom a palit.
2018. január 06. 18:16 #54
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
hogy lehet nevetni meg viccelődni egy holttesten? amúgy erről a cikkről eszembe jutott,milyen szívesen elmennék én is ide egyszer...durva egy hely lehet. Japánban
az öngyilkosságnak külön tradicionálja van, ha nem értik az ország kultúráját és a hely történetét, minek mentek oda egyáltalán? éretlenség.
2018. január 08. 18:43 #55
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
ezt nem lehet csak így elpasszolni, elcs*szte, undorító egy hozzáállást mutatott
2018. január 08. 20:10 #56
Dormea
Dormea
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.23.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 0
Azonosító: 266343
Offline offline
Emberileg egy nulla...
2018. január 10. 12:52 #57
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Igazából csak a kommentekből és a cikkből tudom mi van, különben szinte semmit.
Viszont a reakciójáért támadni, az éppen nem túl igazságos. Soha életembe nem esett útba egy holttest. Viszont már történt nem is egyszer, hogy rosszul reagáltam és meg is kaptam a magamét, pedig nem azért, mert nem érteném meg, hanem egyszerűen úgy dolgoztam fel. Rájöttem ,hogy nem lehet senkinek se a szemére hányni ezt, mert ki ,hogy reagál egy szitura, mindenki másképp dolgozza fel. Lehet, hogy a srác idegességét elfojtotta nevetésbe. Szóval véleményem szerint igazságtalanság, amiért a reakciója miatt bántjátok, mintha ti mindig a helyénvaló módon viselkedtetek volna minden helyzetbe.
Az tényleg nem volt szép dolog ,hogy feltette a netre. De elképzeltem mi járhatott a fejébe: milyen menő lesz, ha hulla szerepel a videóba. Úgy gondolta, hogy mások is hasonlóan reagálnak rá. Persze a sok negatívum után rájött, hogy nem, nem az. Mint mondta, ő is tévedhet. Nyilván mi is követtünk el olyat, amit nem lett volna szabad, ne játssza senki a szentet. Szóval a helyett, hogy ostromoljátok a haragot a srácra, inkább ellehetne gondolkodni, hogy milyen szomorú világba élünk ,ahol már konkrétan kijelölt hely is van az öngyilkosok számára. Ez az egyetlen igaz mondanivalója számomra a cikknek.
1 felhasználónak tetszik: Maiko
2018. január 11. 17:11 #58
DylanSmith
DylanSmith
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 202974
Offline offline
Idézet (ilus1996 @ 2018.01.10. 12:52)
Igazából csak a kommentekből és a cikkből tudom mi van, különben szinte semmit.
Viszont a reakciójáért támadni, az éppen nem túl igazságos. Soha életembe nem esett útba egy holttest. Viszont már történt nem is egyszer, hogy rosszul reagáltam és meg is kaptam a magamét, pedig nem azért, mert nem érteném meg, hanem egyszerűen úgy dolgoztam fel. Rájöttem ,hogy nem lehet senkinek se a szemére hányni ezt, mert ki ,hogy reagál egy szitura, mindenki másképp dolgozza fel. Lehet, hogy a srác idegességét elfojtotta nevetésbe. Szóval véleményem szerint igazságtalanság, amiért a reakciója miatt bántjátok, mintha ti mindig a helyénvaló módon viselkedtetek volna minden helyzetbe. 
Az tényleg nem volt szép dolog ,hogy feltette a netre. De elképzeltem mi járhatott a fejébe: milyen menő lesz, ha hulla szerepel a videóba. Úgy gondolta, hogy mások is hasonlóan reagálnak rá. Persze a sok negatívum után rájött, hogy nem, nem az. Mint mondta, ő is tévedhet. Nyilván mi is követtünk el olyat, amit nem lett volna szabad, ne játssza senki a szentet. Szóval a helyett, hogy ostromoljátok a haragot a srácra, inkább ellehetne gondolkodni, hogy milyen szomorú világba élünk ,ahol már konkrétan kijelölt hely is van az öngyilkosok számára. Ez az egyetlen igaz mondanivalója számomra a cikknek.


Pont az a baj, hogy ő elképzelte milyen menő lesz mert hulla szerepel a videójában, csak az bizonyos fagyi visszanyalt. A reakcióját meg kilehet vágni a videóból, és nem hördül fel a fél világ azon, hogy egy élettelen test felet vihognak az idióta cimboráival. A cikkben szereplő kép alapján sem szimpatikus ez pofa, a bocsánatkérése alapján sem. A haverjai is poénkodással dolgoznak fel történéseket? Szerintem csak szimplán gyökerek.
2018. január 11. 18:53 #59
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1194
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
evelinvarga46: Ugyanezen a véleményen vagyok, köszönöm hogy leírtad!
2018. január 12. 12:46 #60
Mensch
Mensch
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.12.
Hozzászólás: 153
Csatolások: 0
Azonosító: 242652
Offline offline
evelinvarga46! Mint minden dolog az életben,úgy az emberek véleménye is relatív! Viszont, az az érvelés, hogy valaki kikapcsolódás gyanánt megy el Japánig, egy olyan erdőbe ahol tudvalevő, hogy gyakori az öngyilkosság, azt nem tartom valószínűnek!Nekem, s gondolom számos más embernek a kikapcsolódási lehetőséget nem egy öngyilkos-erdő megtekintése okoz! Ha valaki mégis elutazik Japánig, hogy egy ilyen borzalmas helyet lásson, látogasson, az az ember lelkileg nem éppen normálisnak nevezhető!És lehet fényezni, vagy eme hibbant kölyök védelmére érvelni, de azon tényen semmit sem változtat, hogy ez a srác egy szociopata!!
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok