Starity

Kiborult az internet a világ egyik legismertebb YouTuberére

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. január 02. 15:48 #1
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1764
Csatolások: 69008
Azonosító: 265584
Online online
Logan Paul amerikai színész-vlogger a múlt héten töltött fel egy videót Youtube oldalára, amely egy holttestről készült kisfilm volt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. január 02. 16:10 #2
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Kiborult az internet? Valaki mossa már fel akkor pardon.gif
2018. január 02. 16:16 #3
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet
A Youtube sztárja nemrégiben járt Aokigaharában, azon belül is egy erdőben, amit a helyiek az "öngyilkosok erdejének" neveznek, mivel több száz öngyilkosság történt már ott. A két fiatal az erdőben mászkált, és a séta közben akadtak rá egy holttestre, ami elsőnek sokkolta őket, viszont később már viccelődtek a látvánnyal.

Egyrészt Aokigahara maga az erdő neve, ami Japánban, a Fuji hegy közelében található, másrészt meg ahogy olvastam, nem kettesben voltak, hanem többen.

Gondolom, sokan a nemrég debütált horrorfilm miatt gondolják azt, hogy ez egy szuper hely a borzongásra, hiszen amúgy is keringenek szellemes mendemondák az erdőről, de nem tudom, mit várt a srác, mikor betette a lábát egy olyan erdőbe, aminek a nevében is benne van a "funkciója"...
Nyilván direkt azért mentek, hogy ezt találják, máskülönben minek mentek volna oda kamerával?!
Olvastam, hogy az öngyilkos arcát elhomályosították az eredeti felvételen, de ez a csapat véglény odament a nemrég öngyilkosságot elkövető személy holtteste mellé, és elkezdte azt egy-két méterről videózgatni, mutogatni, aztán a legnépszerűbb videómegosztón indexképként clickbaitre használni. Hihetetlen, hol tart a világ... És ennek a nyomoréknak van 15 millió feliratkozója!

Emlékszem, Vine-on már vagy 4 éve híres volt, de már akkor se volt egy nagy poéngyáros, gondolom, azóta még lejjebb került a léc.
2018. január 02. 16:54 #4
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Jake meg Logan is hatalmas barmok. Elég egy yt videót megnézni. Gusztustalan poénok meg prank videók 1000rel és tipikusan azok akik mindenkit fölidegesítenek azzal ahogy az utcán sétálnak.
2018. január 02. 17:03 #5
Cara Delevingne2017
Cara Delevingne2017
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 265596
Offline offline
Maradjunk annyiban ez a Logan pont olyan észlény, mint Lake Paul. sleep.gif Sosem kedveltem őket.
2018. január 02. 17:29 #6
Uncharted
Uncharted
Ps gamer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 2094
Csatolások: 0
Azonosító: 210588
Offline offline
Hát videó nélkül nem sokat lehet mondani,csak azt,hogy ez egy gyalázat,ha tényleg ilyen történt.
2018. január 02. 17:37 #7
- törölt felhasználó -    
Nagyon gáz a gyerek a testvérével meg az ócska zenéivel együtt szánalom.
2018. január 02. 17:45 #8
- törölt felhasználó -    
Nagyon visszataszító dolog egy halott embert felvenni kamerára, aztán feltölteni a Youtubera. És még beletenni az indexképbe is. És erre mondja, hogy nem a nézettség miatt. Akkor minek töltötte fel a videót egyáltalán???
És valakik még így is védik. 'Csak fel akarta hívni a figyelmet az öngyilkosságra, és be is mondta a videóban, hogy ilyet ne tegyenek az emberek'. Anélkül is fel lehet hívni az öngyilkosságra a figyelmet, hogy feltöltenél egy videót egy holtesttről. Ez tényleg egy nagyon tiszteletlen és ocsmány dolog volt tőle.
Amúgy olvastam erről Twitteren. Először PewDiePie tweetjét láttam erről, aki olyasmit írt hogy 'Logan Paul vlog: nézzétek, egy halott ember. Ez olyan szomorú. Lájk ha te is szomorú vagy.' Én először azt hittem hogy csak viccből írta ki, hogy ilyen lenne ha találna egy hullát Logan,[mondtam is magamban hogy 'haha, tényleg ez történne'] de aztán rájöttem, hogy tényleg megtörtént. Mondanom sem kell, akkor már nem nevettem....
Mit ne mondjak, eléggé undorító. Eddig sem bírtam egyik Pault sem, most már végképp ki nem állhatom őket.
2018. január 02. 17:48 #9
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Én erről az egész incidensről lemaradtam, de őszintén, nem lep meg, sose kedveltem ezeket a srácokat. Mindig is elképesztően unszimpatikus és beképzelt fejük volt.
2018. január 02. 17:54 #10
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
Miért nem vagyok meglepődve?

És ok, hogy bocsánatot kért, de én is össze tudnék valami ilyet hozni 5 perc alatt. Sok youtuber olyan kicsi dolgok miatt kért bocsánatot videóban, ami kissé jelentéktelen, de Logannek eszében sincs gondolom. Elég gusztustalan, nem is tudom miért erőldködik még. Ilyen felelőtlennek lenni... Hát egy ilyen bocsánatkérés lósz*rt sem ér... Elég nagy hibát követett el, többet várnék el tőle, de hát na, ő is egy Paul, szóval miért is várok ennél többet...
2018. január 02. 18:14 #11
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Nem követem figyelemmel Logan Pault, de szerintem egy irritáló személyiség. biggrin.gif
Ez a bocsánatkérő szöveg egy kalap szart sem ér, kinézem belőle, hogy más megírta helyette...
2018. január 02. 18:17 #12
- törölt felhasználó -    
Amikor már azt hinnéd, nem tud lejjebb süllyedni a srác… smileeee.gif
Szerencsére nem láttam az eredeti videót, mert mire hallottam a hírt, lekerült youtube-ról, de most néztem PewDiePie-nál részleteket belőle; komolyan normális lenne, hogy bemegy egy olyan erdőbe, ahol emberek ölik meg magukat (és nem lenne szabad bemenni), meglepődik, hogy talál egy holttestet, aztán a nagy színlelt csodálkozások közepette csak egy "let's go, bring the camera" kijelentésre futja? Úgy kéne felhívni a figyelmet az öngyilkosságra, hogy levideóz egy halott embert, aztán a jelentős mértékben fiatalokból álló nézőközönségének mutogatja?
A bocsánatkérése is egy kész vicc, csak magát védi. De miért is lenne képes beismerni a hibáját és normálisan elnézést kérni, abból nem jön a nézettség.
2018. január 02. 18:46 #13
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Soha nem követtem se őt, se a testvérét, de a Santa Diss Track-ot nagyon sokszor meghallgattam. Éppen ezért kezdtem el gondolkozni rajta, hogy jobban utána kéne néznem, most már viszont a közelébe se megyek. Láttam a Twitteren és a YouTube-on is a bocsánatkérését, erre csak azt tudom mondani, hogy ez volt a minimum. Igen, mindenki követ el hibákat, nagyokat is, ez igaz, azt is tudom, hogy egy ilyen szituációban az emberek sokszor nem úgy reagálnak, ahogy kéne. Saját tapasztalat, hogy a sokk hatására van, aki elröhögi magát, és csak később üt be. Amiatt kaptam fel a vizet, hogy feltöltötte a videót. Megtarthatta volna magának, ami történt, de a nézettségért képes volt még indexképnek is a holttestet tenni. Azt hiszem, mindannyian tudjuk, hogy a tavaly történt öngyilkosságok miatt ha lehet még érzékenyebb téma ez most. Mindig is az volt, de számomra most a legrosszabb. Mindenesetre remélem, hogy komolyan gondolta azt a bocsánatkérést, és nem csak a látszat kedvéért csinálta. Ezt sose tudjuk meg.
2018. január 02. 19:04 #14
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Értelmes gyerek lehet: biggrin.gif Ilyenből még akkor sem csinálnék viccet, hogyha tényleg sokk ért volna. Kár, hogy ilyenekből áll a generációm. sad.gif
2018. január 02. 19:32 #15
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Őszinte leszek...a testvérét hamarabb ismertem meg, aztán néztem utána ennek a gyereknek, és nem csalódtam...a családi vonás(s butaság) megmaradt.

DE

az interjúja minden szavával egyetértek. Szerintem becsülendő,hogy ilyen módon bocsánatot kért, és nem kertelt, vagy csak odadobta,hogy bocsika, hehehe. Oké, a reakciója a holttestre tényleg nem volt emberi, inkább egy pszichopatához hasonlított, és éppeszű ember is azt szűri le a videóból,hogy a srác vagy síkhülye, vagy a nézettségért csinálta, bár mindkettő. Ennel ellenére látszik,hogy tényleg megbánta, és tudjátok mit? Színészek, zenészek, de főleg celebek vehetnének róla példát!
2018. január 02. 19:59 #16
cikk író
cikk író
 
Státuszwe are the protagonists of the world
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.23.
Hozzászólás: 527
Csatolások: 32
Azonosító: 244086
Offline offline
van errol az erdőről egy film is akit érdekel (sötét erdő)
2018. január 02. 20:43 #17
- törölt felhasználó -    
Ez gusztustalan.Sosem bírtam Logant,sem az idióta testvérét,de azért ilyet nem gondoltam volna róla...
2018. január 02. 21:09 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet
de én is emberből vagyok. Tévedhetek. 


Mi van? Minden csak nem tévedés egy holtesten röhögni. De gondolom most ő a szent, hogy bocsánatot kért.
2018. január 02. 21:11 #19
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Azért annyira nem kell túl reagálni. semmi megrázó nincs a videóban.. Az,hogy szorakoztak rajta,igazabol nem mondanam annak..en nem kertem volna ezert elnezest...Ő donti el,hogy miket tolt fel...(amugy is mar leszedte,de mas mar ujra feltoltotte)
2018. január 02. 21:27 #20
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Hát ha az én holttestemnél rohangálna kamerával, aztán meg fel is rakná a legnagyobb videómegosztóra, szerintem még a síromból is kikelnék behúzni neki. Nem tudom, ezt hogy nem lehet tiszteletlenségnek meg undorítónak tartani?...
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok