Starity

Hallgasd meg nálunk Camila Cabello újdonságát!

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. január 12. 08:40 #1
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1763
Csatolások: 67811
Azonosító: 265584
Online online
A Havanna énekesnője novemberben hozta nyilvánosságra a közösségi oldalain, hogy befejezte első szólóalbumának munkálatait.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. január 12. 09:19 #2
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Nem nagy szám!
2018. január 12. 09:52 #3
- törölt felhasználó -    
Én nagyon akartam szeretni ezt az albumot, mivel Camila igazán szimpatikus lány, a hangja nagyon szép és az album megjelenése előtt kiadott dalok alapján úgy gondoltam, hogy rengeteg lehetőség rejlik még benne. Viszont csalódnom kellett. A lemez első fele a Consequences-ig nagyon unalmas - kivéve a Havana, ugyebár. Egyik dal sem fogott meg igazán, de az előbb említettek mellett a Something's Gotta Give és az In the Dark egész jóra sikerült.
Én sajnálom a legjobban, de számomra ez az album egyáltalán nem azt adta, amire számítottam Camilától.
2018. január 12. 10:24 #4
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Az OMG című száma hova tűnt??
2018. január 12. 11:55 #5
- törölt felhasználó -    
Havana című dala a legjobb szerintem smileeee.gif
2018. január 12. 12:25 #6
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Nem csodálom hogy a Havana volt az első dal ami kiadott mert az a legerősebb dala az albumon ezen kívül egy nagy sálágár sincs rajta de még sláger gyanús dal se.. persze nem muszáj minden dalnak annak lennie de tekintve a collabjait és a kiadott dalokat amik nem kerültek fel az albumra én sokkal jobbat vártam.
De ez csak az én véleményem.. kiváncsi leszek a rajongói majd mennyire értékelik a dalokat és hogy mennyi lesz az eladás.
2018. január 12. 13:10 #7
Betti0906
Betti0906
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.17.
Hozzászólás: 62
Csatolások: 0
Azonosító: 198056
Offline offline
Nekem személy szerint nagyon tetszik. smileeee.gif
2018. január 12. 13:13 #8
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3212
Csatolások: 43698
Azonosító: 155975
Online online
Nekem nagyon tetszik az album, mindegyik szám nagyon tetszik, de hiányolom a pörgősebb, slágergyanúsabb dalokat én is. De ennek ellenére nagyon büszke vagyok Camilára, amiért összehozta ezt az albumot heart.gif
2018. január 12. 13:46 #9
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Egyetértek az előttem hozzászólókkal, bármennyire próbáltam megkedvelni ezt az albumot, pár dal kivételével nincs sok erős szám rajta. Azt pedig végképp nem értem, hogy az OMG és a Crying in the Club helyett miért kellett olyan unalmas dalokkal telerakni mint az Inside Out, vagy a Real Friens, de még ide tudnám sorolni a Never Be The Same-et is.

Reméltem, hogy kellemeset fogok csalódni, de a dalszövegeken kívül az alá rakott alapok elég unalmasak, mint például a Consequences-nél és az All These Years-nél; pedig egyébként egy gyönyörű dalok lennének. Viszont, a She Loves Control, az Into It (a nyávogást leszámítva) jó kis dalok lettek, meg talán a Something's Gotta Give. Az In The Dark vegyes érzelmeket vált ki belőlem, hiszen a refrén nagyon rossz, de a szövege és az előtte lévő részek kellemesek.

Egyéni vélemény; szerintem az OMG és a Crying in the Club sok dalnál szebb.
2018. január 12. 13:49 #10
- törölt felhasználó -    
Camilának az In The Dark című számába,picit vicces a hangja xd
Az albumról: Én nem szeretném fikázni Camit,de ez az album nem lett valami jó... De ha mondani kéne pár számot ami nagyon tetszik, az a Real Friends és a Never Be The Same lenne smileeee.gif Azokról el lehet mondani hogy nagyon jól sikerültek. Deee a Havana is nagyon király lett smileeee.gif Remélem a kövi albuma jobb lesz.
2018. január 12. 14:57 #11
- törölt felhasználó -    
Bocsi Camila,de ez most nem tetszik sad.gif
2018. január 12. 16:01 #12
Nomiii
Nomiii
visszatérő vendég
 
Státusz~no reason to stay is a good reason to go~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 447
Csatolások: 0
Azonosító: 154155
Offline offline
Nekem nagyon tetszik, sok számmal tudok azonosulni smileeee.gif Viszont azt én sem értem, hogy miért nem kerülhetett rá az OMG, Crying in the Club vagy az I have questions.. Simán kibővíthették volna a számlistát 13-ra... smileeee.gif Kedvencem az albumról egyértelműen a Never be the Same <3
A korábbi hozzászólókhoz: tényleg nem egy "slágerhajhász" album lett, viszont annál inkább egy sok mondanivalós, érzelmes album. És szerintem az igazi Camilazerek erre is számítottak. smileeee.gif
2018. január 12. 16:15 #13
MissTiniStoessel
MissTiniStoessel
smoke & mirrors
 
Státusz"Your body is looking good tonight, I'm thinking we should cross the line..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.25.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 70
Azonosító: 219904
Offline offline
Úgy tűnik, hogy nyugatnak és egyébként úgy összességében az egész világnak teljesen más ízlésvilága van a zenét illetően, mint nekünk, magyaroknak. Itthon csak rosszat hallottam a lemezről, a külföldiek meg imádják. Már több mint 100 országban #1, amivel világtörténelmet írt, a legsikeresebben debütáló első szólóalbum valaha. Ennek tudatában ültem le meghallgatni a dalokat és hát... nagyot csalódtam. Az utobbi időben nagyon megkedveltem Camilát, a személyét, a stílusát, különösen a hangját. Egy nagyon egyedi, erős, mégis kellemes hangszíne van, és én teljesen más stílusú zenét képzeltem el hozzá. Már a Twitteren megosztott kis snippetek is furcsák voltak, de akkor még túl korai volt ahhoz, hogy véleményt nyilvánítsak. Most viszont végighallgattam az egész korongot, és meg kell mondanom, ez az album... rossz. sad.gif 2 talán 3 olyan szám van rajta, ami tetszik, a többi tucat. Az előzetes értékelések, kritikák (na meg persze a hájp) alapján sokkal jobbat vártam.
2018. január 12. 16:18 #14
- törölt felhasználó -    
Egy kicsit rövid lett, de nekem nagyon tetszik! heart.gif Az egyértelmű kedvemcem a Havana, de én is hiánylom OMG-t és a Crying in the Clubot.
2018. január 12. 16:21 #15
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
imádom heart.gif nos, a félreértések elkerülése végett, meg amiért páran nyávognak, hogy "uncsi", azokkal közölném: Camzi célja ezzel az albummal nem az volt, hogy az év legütősebb lemezét megalkossa. Emiatt sincs rajta annyi gyors szám, mert mint említette nagyon sokszor, az elmúlt évet egy hullámvasútként élte meg. Sokan támadták az 5Hból való kilépése miatt, a bandatagok is nehezteltek rá sok ideig, és ezzel nem volt könnyű megbirkóznia. Az album pontosan erről szól, ezt hivatott közvetíteni. Tele van mélyebbnél mélyebb mondanivalójú dalokkal, amik közül lehet, hogy nem mindegyik lesz akkora sláger, mint a Havana, de nem is az volt a célja Caminak, hogy olyan legyen. A célja az volt, hogy közvetítse az emberek felé, mi mindent élt át az elmúlt időszakban. Egy üzenetet közvetít és a célja hogy ez minél több emberhez eljusson. Akihez eljut, eljut, akihez nem, az így járt. Aki szerint unalmas az album, arra azt tudom mondani, hogy nem feltétlenül attól lesz egy album izgalmas, hogy tele van dübörgő ritmusokkal és bazinagy éneklésekkel. Tucatnyi olyan létezik. Camila mesél az albumával, és ezt olyan módon teszi, ami passzol a jelenlegi érzéseihez. Egy rendkívül személyes album lett, úgy érzem, mégjobban megismerhettem és kicsit közelebb kerülhettem hozzá ezáltal. Imádok minden dalt róla. Remek album lett és nagyon büszke vagyok Camira heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Selz1992, LeerdammerGirl
2018. január 12. 16:25 #16
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Egyébként az OMG azért nem került rá szerintem mert stílusban nem passzolt volna a többi dalhoz, a Crying In The Club pedig már lassan egy éves dal és az önálló kislemezként jelent meg, nem az album kislemezeként biggrin.gif
2018. január 12. 16:33 #17
journey
journey
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.01.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 267119
Offline offline
Köszönöm U
2018. január 12. 16:39 #18
journey
journey
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.01.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 267119
Offline offline
Köszönöm Britney Spears Fun meghajolo.gif Azt hittem én vagyok az egyetlen ember aki oda meg vissza van ezért az albumért biggrin.gif Az a helyzet hogy mindenki várt egy tipikus mai slágerekkel telepakolt albumot, és most csalódás hogy általánosságban mélyebb dalokról van szó. Ahogy írták is már, nagyon, de nagyon személyes album, nem is beszélve hogy mennyi kreativitás van a dalokban, mennyi hangulatot ölel fel és mennyi érzelem van beleírva. Én azt vettem észre hogy a külföldieknél azért sikeres egy album általában, ami M.O.-n nem, mert elfogadóbbak és nyitottabbak, Magyarországon általában rávágjuk ezeket a sablon dumákat, hogy "unalmas", és ezzel el van rendezve. Tetszik egyébként hogy elüt a mostani divattól, és egyedi hangzása van. Egyedül az in the dark nem jött be, az összes többi baromi jó thumbsup.gif Olyan érzés mintha benne lenne Camila személyisége ebben az albumban, mintha megismerhetnék azt, aki valójában ő. Taylor Reputationja után a legjobb album, amit az utóbbi 1-2 évben hallottam beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Selz1992
2018. január 12. 17:43 #19
Nomiii
Nomiii
visszatérő vendég
 
Státusz~no reason to stay is a good reason to go~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 447
Csatolások: 0
Azonosító: 154155
Offline offline
Köszönöm Britney Spears Fun!! Ugyanezt próbáltam elmagyarázni, csak valahogy nem sikerült ilyen jól biggrin.gif
2018. január 12. 19:43 #20
jelena4ever
jelena4ever
új tag
 
Státuszbelieberforlife
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.27.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 0
Azonosító: 262709
Offline offline
nekem nagyon tetszik
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok