Starity

Tavaszköszöntő középlemezzel jelentkezett a Mamamoo

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. március 12. 12:32 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Tavasz témájú középlemezzel jelentkezett a dél-koreai kvartett, s ezzel kezdetét vette Four Seasons nevezetű szériájuk.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. március 12. 16:55 #2
Hyerin-ah
Hyerin-ah
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.10.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 0
Azonosító: 259651
Offline offline
Megmondom őszintén, ahogy megkezdődött nekem erre hasonlít a dal : Lilly Wood & The Prick and Robin Schulz - Prayer In C. Ezből ez a zene ugrott be, de amúgy ezt félre téve, tetszika hangzás a dal is kellemes. Nekem bejött, olyan kis lazulós, fülbemászó és egyszerűen gyönyörű ez a klipp! Gyönyörűek a tájak, ahol forgattak.Egyre inkább kezd érdekelni mostanság a Mamamoo!
2018. március 12. 17:09 #3
- törölt felhasználó -    
Imádom a lányokat, ez a comeback pedig hihetetlenül elnyerte a tetszésemet. A szám önmagában is lenyūgözō, de az MV egyszerūen földöntúli, szavak sincsenek rá. Még mindig az a véleményem, hogy Hwasánál nincs nōiesebb jelenség a kpop iparon belül, és Moonbyul hangja egyszerūen csodálatosan megnyugtató. Egyszóval, ez a cb engem megvett kilora, és még ma sort fogok keríteni a teljes albumra is (eddig sajnos nem volt rá idōm a napokban) ♡
2018. március 12. 17:59 #4
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
A Starry Night nagyon nagyon tetszik heart.gif
A Mamamoo stílusa annyira jó, már a Decalcomanie is a kedvenceim közé tartozott, de most még jobban megfogtak.
2018. március 12. 19:13 #5
ninnalany
ninnalany
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.09.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 246183
Offline offline
Imádom az egészet. A Starry Night természetesen a kedvencem! Viszont Hyerin-ah - val egyet kell értsek, nekem is eszembe jutott az a zene, kicsit copy az alap, de lehet megvették, lehet engedélyezték, vagy hamarosan jön a plágium. Imádom a lányokat egyébként, már a kezdetek óta, ez az album pedig fenomenális lett. Mind a négy lány nagyon nagyon tehetséges és gyönyörű. A Starry Night tánca pedig..... ♥
2018. március 14. 08:52 #6
- törölt felhasználó -    
A lányok minden egyesnél visszatérésnél csak jobbak és jobbak lesznek. Imádom az új albumukat heart.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok