Starity

Durva! Nyolc nő vádolja szexuális zaklatással Morgan Freemant

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. május 26. 14:29 #21
EnGreta
EnGreta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.06.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 264744
Offline offline
Az elütésekért bocsi. Olvasgattam egyébként külföldi kommenteket is és azok szerint is már túlmeg minden határon a metoo és annak is igaza van aki azt mondta ha egy jóképű pasi szólogat be ilyeneket aki bejön a nőnek akkor azt flörtnek nevezi és örül neki, de ha egy öreg, ronda, kövér pasi akkor mostmár rögtön azzal jönnek, hogy szexuális zaklatás. Szép lesz a világ, ha eljutunk odáig, hogy a férfiak le sem mernek szólítani majd minket.
2018. május 26. 16:24 #22
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Hát én ezt nehezen tudom el hinni hogy 8 nőt zaklatott volna Morgan Freeman. Már azért is nehezen tudom ezt el hinni mert azért elég szép karriert futott be Morgan Freeman és nem hinném hogy ezt a szép karriert és hírnevet tökre akarná tenni egy ilyen csúnya pletykával mint a szexuális zaklatás. Szóval szerintem ez lehet hogy kacsa. Ha mégis igaznak valósulna a pletyka akkor elégé csalódnék a színészben. Remélem ez csak egy kacsa hír. biggrin.gif
2018. május 26. 23:33 #23
AndroiDorka
AndroiDorka
új tag
 
StátuszAliens rules the world... bitch
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.01.
Hozzászólás: 54
Csatolások: 0
Azonosító: 139894
Offline offline
Annyira unalmas már ez a zaklatásos hülyeség ami akkora divat lett... Elkezdte egy ember és akkor a sok birka meg megy utána. Ha igaz is bármelyik ami az elmúlt években kiderült, kérdem én... Az az ember aki csak év/évtizedek múlva mondja el,hogy egy híresség zaklatta milyen büntetést érdemeljen azért mert hagyta,hogy esetleg másokat is bántson. Ha tényleg történt ilyen vele, akkor jelentse azonnal hogy mással ne történhessen meg.
Amúgy meg manapság már minden zaklatásnak számít? Szedjük össze magunkat hölgyeim ;-)
2018. május 27. 09:01 #24
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Nagyon nehezen tudnám ezt az egész szoknya emelgetést elképzelni róla. Ráadásul, hogy 8 nővel is eljátszaná. Ha pedig tényleg történt valakivel ilyesmi, akkor célszerű lenne minél előbb, nem pedig évek távlatából szólnia. Hiszen, így meg lehet előzni, hogy mások is hasonlóképpen járjanak.
2018. május 27. 18:57 #25
- törölt felhasználó -    
Érdekes a dolog. Őt klassz színésznek tartom, de ez most nem a legpozitívabb dolog, amit hallok róla... A nőket molesztálni nem szerencsés! sad.gif Még verbálisan sem elfogadható!
2018. május 27. 20:10 #26
yoonkook
yoonkook
visszatérő vendég
 
StátuszIf you listen closely you can hear me not caring.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.03.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 269565
Offline offline
Sajnálom,hogy egyes emberek ilyen dolgokkal akarnak a figyelem központjában lenni....
2018. május 28. 10:44 #27
- törölt felhasználó -    
Akár igaz, akár nem, ezeknek a nőknek akkor kellett volna ez ellen cselekedni, nem évekkel később. Akkor kellene megemberelni magukat, hogy fejezze be és ne fogdossa őket/ne tegyen megjegyzéseket/ne flörtöljön. Ilyenkor már semmit nem ér az egész...
2018. május 31. 14:40 #28
- törölt felhasználó -    
Velem is csináltak már ilyet.
2018. július 01. 12:09 #29
Edina40
Edina40
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.07.01.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 270224
Offline offline
Szánalmas már mit művel amerika ezzel a szexuális zaklatással.
Egy amerikai nő nem tudja azt mondani,hogy húzz a franca nem tudja azt mondani nem és nem tudja magát megvédeni ha úgy érzi olyat csinálnak vele amit nem akar és itt nem az erőszakról beszélek hanem ami itt a cikkben van írva.
Vannak helyzetek amiket nem lehet kivédeni azokat a nőket megértem de vannak helyzetek amiket igenis ki lehet védeni csak a sok üresfejű liba túl ostoba hozzá azt most meg a lovéért kígyót békát kiabálnak.
Emiatt a sok üresfejű liba miatt a valós esetek nagy része ki sem derül mert melyik olyan nőnek hiányzik egy ilyen médiacirkusz akit ténylegesen bántalmaztak?
Szomorú ez nagyon.
2018. augusztus 06. 15:38 #30
Alessandro01
Alessandro01
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.06.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 270518
Offline offline
Nekem sem ott volt problémám sosem, hogy engem szeressenek, hanem hogy én szeressek. Ha ő szeret téged, de te őt nem, akkor egy idő után úgy fogja érezni, hiába tesz bármit is, az neked sosem jó. Így meg neki is szenvedés lesz a kapcsolat.

És ismét oda jutok, hogy szerintem még egyedül is jobb, mint egy rossz kapcsolatban. Egyedüllétre ott van a legjobb barátnő, akihez át lehet menni, el lehet menni vele moziba stb, szexpartnert meg mindig lehet találni, így minden nehéz helyzetben itt vagy https://unlimoffers.com/hammer-of-thor-csepp-ar/
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok