Starity

Abortusza volt és nem szégyelli! Rose McGowan őszintén mesélt döntéséről

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. március 03. 21:33 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A Bűbájos boszorkák sztárja a Twitteren vallott arról, hogy korábban túlesett egy abortuszon.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. március 03. 22:52 #2
WhiteRose.
WhiteRose.
engedd el
 
StátuszElőre, előre, felkelve elesni, fürkésző szememmel szívedet keresni.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 1416
Csatolások: 22
Azonosító: 186846
Offline offline
Teljesen jogos, ha ő úgy érzi, nem képes azt a gyereket felnevelni, akkor ne szüljön, talán ez a gyereknek is jobb így.
2019. március 04. 02:11 #3
littleleo77
littleleo77
Életművész™
 
StátuszSleep with the devil and then you must pay
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.09.20.
Hozzászólás: 4413
Csatolások: 153
Azonosító: 270825
Offline offline
Nem tudom, ez csak személyes vélemény, de tudtommal lehet már olyat csinálni, hogy nyilvános örökbe fogadás. Találkozhatsz a szülő jelöltekkel akik a kórházból majd hazaviszik, tudod, hogy hová kerül a gyereked, mégse neked kell felnevelned ha nem bírod, a gyerek se szívja meg, mégse ölöd meg. Igen, az is már élet, hiába nem született még meg.
Persze, az ő döntése, ő teste, de véleménye mindenkinek lehet a dolgokról. Azt viszont én se pártolom, hogy valaki felelősség nélkül szaporodjon ide a világra és több életet elbaxon akkor, mikor még el se kezdődött jóformán.
2019. március 04. 02:50 #4
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (littleleo77 @ 2019.03.04. 02:11)
Nem tudom, ez csak személyes vélemény, de tudtommal lehet már olyat csinálni, hogy nyilvános örökbe fogadás. Találkozhatsz a szülő jelöltekkel akik a kórházból majd hazaviszik, tudod, hogy hová kerül a gyereked, mégse neked kell felnevelned ha nem bírod, a gyerek se szívja meg, mégse ölöd meg. Igen, az is már élet, hiába nem született még meg.
Persze, az ő döntése, ő teste, de véleménye mindenkinek lehet a dolgokról. Azt viszont én se pártolom, hogy valaki felelősség nélkül szaporodjon ide a világra és több életet elbaxon akkor, mikor még el se kezdődött jóformán.


Ugyan... Több az àrva, mint az örökbefogado szülö és tul sok követelménynek kell megfelelni, hogy valaki örökbe fogadhasson.

Egy embriot leginkàbb egy ebihalhoz tudnék hasonlitani. Ebben a stàdiumban még tàvolrol sem nevezném gyilkossàgnak. Azt ugye tudod, hogy a termékenységi klinikàkon elpusztitjàk a fel nem hasznàlt embriokat? Az kb annyira szàmit gyiklossàgnak, mint az abortusz, mégsem kelt felhàborodàst, pedig lényegében ugyanaz csak az egyik természetes uton jött létre, a màsik meg mesterségesen. Szerintem egyértelmü, hogy ha valaki nem akar gyereket, akkor nem adja bérbe a testét 9 honapra, hogy a vilàgra hozzon egy uj életet, amiröl aztàn lemond. Ugyanugy joga van egy nönek megszakitania terhességet, ahogy a termékenységi klinikàkon is megszabadulnak a felesleges embrioktol.
1 felhasználónak tetszik: LaDySmIth
2019. március 04. 12:32 #5
AbsoluteChairFan
AbsoluteChairFan
új tag
 
Státuszoly de csodás dolgozni és újnak lenni
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.28.
Hozzászólás: 41
Csatolások: 0
Azonosító: 251098
Offline offline
Pontosítanék Rap4ever8. sok mindenben igazad van amit írsz, de egy pontosításra szorul! Termékenységi klinkákon nem pusztítanak el embriókat a pár (mindkét fél) beleegyezése nélkül pláne nem! a mai törvényeknek megfelelően 5+5 év van a fel használt embriók tárolására! Ezután történik csak a felesleges embriók elpusztítása!
2019. március 04. 15:46 #6
caesar
caesar
visszatérő vendég
 
StátuszAz analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betűtésztával készült leves?
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 17.08.04.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 265852
Offline offline
Sajnos van ilyen, nem szívderítő dolog, de nincs más megoldás. Viszont szerintem nem is tartozik másra, magánügy.
2019. március 04. 21:27 #7
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Ha nem érezte elég erősnek magát az anyaságra, akkor ez van. Az ő döntése.
2019. március 04. 21:34 #8
- törölt felhasználó -    
Mégis mit kéne ezen szégyellni? Jézusom... Ne haragudjatok, de rengeteg olyan ember van a Földön, akinek az anyja szintén jobban tette volna, ha meg sem szüli... Ha Rose úgy érezte, nem tudna felnevelni egy gyereket, mert nem tud rá elég figyelmet fordítani vagy már a kihordást sem bírná, inkább vetesse el, minthogy utána árvaházba dugja vagy úgy "nevelje fel", hogy nem foglalkozik vele eleget és ki tudja mi válna belőle...
2019. március 10. 13:27 #9
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Online online
Van aki azért teszi mert nem akarja hogy az életét karrierjét egy gyerek elrontsa na nekik szégyellni kell aki belátja hogy nem lenne képes jó anyja lenni a gyereknek és őt helyezni a középpontba nem a saját önzését annak nincs oka
2019. március 17. 12:58 #10
Izzy2011
Izzy2011
visszatérő vendég
 
StátuszJutyuka vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 156
Csatolások: 0
Azonosító: 204291
Offline offline
Nem kéne, hogy bárkiben akárcsak felmerüljön, hogy az abortusz szégyen. Saját döntés és magánügy.
2019. március 29. 20:05 #11
- törölt felhasználó -    
Ez magánügy
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok