Starity

Micsoda botrány! Pedofíliával és gyermekkereskedelemmel gyanúsítják Hilary Duffot!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. május 24. 10:34 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Az egykori tinisztárt olyan durva vádak érték, hogy nehezen fogja őket elfelejteni...
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. május 24. 12:01 #2
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Sok elmebeteg van az interneten,a hírességek napi szinten kapnak ilyeneket,ezt most épp sikerült felfújni az idiótáknak.
2020. május 24. 12:51 #3
- törölt felhasználó -    
"A durva vádak vírusként terjedtek a Twitteren" nincs több kérdésem.
1 felhasználónak tetszik: bees knees
2020. május 24. 17:40 #4
- törölt felhasználó -    
Twitter...ami azon az oldalon van, az természetes egy nagy kupac lótrágya, már bocsánat a kifejezésért, de az az oldal mára már sztárgyűlölésből profitál. Mikor térünk vissza a józan észhez?
2020. május 24. 21:52 #5
- törölt felhasználó -    
Borzasztó rosszindulatú emberek vannak a twitteren. Rémesen megkeseredettek és primitívek általában. Szörnyű látni, amit a hírességekkel művelnek minden egyes nap. Minden éppelméjű ember tudja, hogy ezek a vádak teljesen alaptalnok és valótlanok, nem értem miért okoz valakinek örömet, ha hírességeket gyűlölhet és mocskolhat be az interneten. Manapság a twitter teljesen irreleváns az instagram és a többi közösségi média mellett, így nem is értem, hogy hogy lehet az, hogy még mindig ennyi ember hisz ilyen undorító és kreált hazugságokban, amik ott mennek.
2020. május 25. 07:30 #6
Lilicuki
Lilicuki
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.29.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 3
Azonosító: 258467
Offline offline
A cím kattintásvadász és félrevezető! Nem a 'gyanúsítják' szót kellett volna használni, ugyanis ez nem járt jogi következménnyel. Ez csak egy idióta agyszüleménye, amire a színésznő reagált. Helyesebb lett volna ez a cím: "Pedofilnak nevezték Hilary Duffot". Ugynais nem mindegy, hogy bírósági ügyről van-e szó, vagy sem. Persze gondolom, így többen olvassák a cikket és is beugrottam neki. Sok mindent írnaka hírességekről a közösségi oldalakon, nagyon bántó kifejezéseket használnak olyan emberek, akik nem ismerik őket személyesen. A színésznőnek igaza is van, szerintem korrekten reagálta le a dolgot.
2020. május 25. 07:30 #7
Lilicuki
Lilicuki
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.29.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 3
Azonosító: 258467
Offline offline
Az imént rosszul írtam az 'Ugyanis' szót.
2020. május 25. 15:27 #8
Emmy
Emmy
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.17.
Hozzászólás: 440
Csatolások: 0
Azonosító: 173654
Offline offline
Hihetetlen, hogy egyes emberek mennyire unatkoznak. Szánalmas...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok