Starity

Liam Payne szerint Jesy Nelson és Zayn Malik hasonló okok miatt lépett ki

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. december 16. 22:30 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Az énekes szerint Malik ugyanúgy nem volt elégedett az életével, mint a Little Mix egykori tagja.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. december 16. 23:12 #2
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Ahogy már egy másik cikk alatti kommentben írtam szerintem is hasonló okai voltak a távozásának... és tök jó hogy valaki a sztár világból szintén hasonlóan gondolja mint én.. na persze most is megjegyezném hogy ettől még nem 100% hogy igaz is ezt senki nem tudhatja.
2020. december 20. 09:24 #3
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Mentális egészségére hivatkozva lépett ki Zayn is de rögtön lemezkészítésbe kezdet mint solo énekes. Nagyon remélem hogy itt nem ez lesz a helyzet. Még emlékszem amikor Zayn kilépett hogy több időt töltsön szeretteivel mindenki Perriet hibáztatta szerencsétlen halálos fenyegetéseket kapott aztán elindult az album készítése és csend. Nem vonom kétségbe mentális állapotukat de ha már kilép akkor legyen annyira gerinces hogy megmondja az okát és nem a menyasszonya viszi el a balhét. Két különböző helyzetből indul Jesy és zayn míg zayn istenítve volt és világsztárként tekintettek rá addig Jesy folyamatos kritikát kapott hogy nem elég jó és a lelkét is kidolgozta de a megérdemelt elismerést nem kapta meg
2 felhasználónak tetszik: Selz1992, Zsóka11
2020. december 20. 20:36 #4
Cassia
Cassia
visszatérő vendég
 
StátuszYou never stop loving someone. You either never did or you always will.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.19.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 253297
Offline offline
en valamiert azt erzem hogy nagyon nem ugyanaz a szitu.... a LM nemcsak csapattagok voltak, hanem tenyleges legjobb baratnok, es nem megjatszottàk. Azert a One Directionrol ez sosem volt elmondhato.. nekem olyan erzesem van hogy csak azert mondta h az ex bandajat jobb szinben tuntesse fel, mivel sokan tudjak h a mixes lanyok mennyire osszetartoak. en oszinten azt gondolom, hogy zeneileg egy jo ideig nem fogunk Jesy felol hallani, Zaynnel azert nagyon nem ez volt a szitu. namindegy csak az en velemenyem.
1 felhasználónak tetszik: Zsóka11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok