Starity

Vége a GFRIEND-nek: egyik tag sem újít szerződést

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. május 22. 18:16 #1
Pinkyjae
Pinkyjae
 
Státuszi am like a barbie doll, plastic and blank headed
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.03.14.
Hozzászólás: 550
Csatolások: 4713
Azonosító: 287984
Offline offline
A GFRIEND tagjainak útja hat év után különválik: egyik lány sem újította meg a szerződését a Source Music-kal.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. május 22. 18:23 #2
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15745
Csatolások: 140781
Azonosító: 270554
Offline offline
Azóta sokkban vagyok, hogy megláttam a hírt, az agyam nem fogta még fel teljesen, mi történt. cray.gif Vérzik a szívem értük, és elképesztően fognak hiányozni - számomra az egyik legmeghatározóbb girl group volt a GFriend.
A legjobban talán az keserít el, hogy fogalmunk sincs róla, mi történhetett: sokan a HYBE-ot hibáztatják a dolog miatt, de én nem tudom, mit higgyek. Nem tudom, mi az igazság, de remélem, jó döntést hoztak - én pedig mindenben támogatni fogom őket, akár együtt, akár külön-külön. heart.gif
2021. május 22. 21:45 #3
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Nagyon nagy veszteség a kpop számára,igazán sajnálom. Senkisem gondolta volna,ebből is látszik hogy fogalmunk sincs a háttérben zajló eseményekről. Mago az egyik kedvenc cb volt múlt évben.
2021. május 24. 19:36 #4
heecasso
heecasso
樂-star
 
Státuszgirls never die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.08.03.
Hozzászólás: 1135
Csatolások: 9933
Azonosító: 279781
Offline offline
istenem, ez volt az egyik legváratlanabb feloszlásos hír a kpop történelmében, az biztos... sok helyen írták azt, hogy a gfriend az egyik olyan banda, akik tuti nem oszlanak fel olyan könnyen, szóval én is nagyon kíváncsi vagyok, mi vezethetett ahhoz, hogy így döntsenek. habár, már nem követtem őket úgy, mint régen, de egyike voltak az első lánybandáknak, akikért rajongtam, és az utóbbi albumjaikat is többnyire meg szoktam hallgatni. nagyon fognak hiányozni így együtt, és remélem, mindegyikük a lehető legjobban fog boldogulni a továbbiakban, alig várom, hogy ismét halljak felőlük!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok