Starity

Demi Lovato igazán kapcsolódik Miley Cyrus kishúgához: együtt járhatnak!

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. július 10. 21:05 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Demi Lovato 8 éves kora óta ismeri Noah Cyrust: most együtt járnak és nem is lehetnének boldogabbak.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. július 10. 23:43 #2
- törölt felhasználó -    
Nem járnak, ez úgy ahogy van hazugság. Semmi sincs köztük. Tudom mire megy ki a játék az olyan mondatokkal, hogy “Demi sokáig a húgaként tekintett rá” de Demi ilyet soshasem mondott, ez újfent hazugság. Nem ismeri 8 éves kora óta, egyszer vettek rész egy eseményen ahol Demi 17, Noah pedig 10 éves volt, de ott sem kifejezetten találkoztak egymással, csak egy helyen voltak. Ha járnának sem lenne benne semmi kifogásolható, Demi 28, Noah 21, két felnőtt ember. 7 év van köztük, nem 17, arról már nem is beszélve, hogy mikor “találkoztak”, akkor még mindketten gyerekek voltak. De csak hogy nyomatékosítsam újra, Demi csak 2 éve ismeri Noaht, tehát 19 éves kora óta, és SEMMI sincs köztük.
1 felhasználónak tetszik: Kata159
2021. július 10. 23:47 #3
- törölt felhasználó -    
Egyébként dobj már légyszi egy forrást a cikkhez, aminek alapján ezt megírtad, mert én sehol nem láttam ilyesmit, illetve tudtommal kötelességed is lenne feltüntetni a forrást, ami alapján írsz.
1 felhasználónak tetszik: Kata159
2021. július 11. 02:01 #4
Kata159
Kata159
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 10398
Csatolások: 130295
Azonosító: 23738
Offline offline
mi az, hogy igazán kapcsolódik? biggrin.gif ez milyen kifejezés fordítása pontosan? tényleg nem értem
2021. július 11. 09:22 #5
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
https://www.etonline.com/noah-cyrus-and-demi-lovato-share-a-deep-connection-and-are-spending-more-time-...her-source-says Már két nappal ezelőtt írtak róluk
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2021. július 11. 09:31 #6
Elaina
Elaina
visszatérő vendég
 
Státusz#onelovemanchester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.18.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 0
Azonosító: 258173
Offline offline
Hát ha ez igaz akkor csak gratulálni tudok Deminek. Nyílván felnőttek de valahogy én ezt a majdnem 8 évet nem tudom hova tenni főleg ezután a mondat után hogy “sokáig a kishúgaként tekintett rá” szerintem ez egy kicsit betegesen hangzik..
2021. július 11. 09:49 #7
- törölt felhasználó -    
Elaina, ez volt a cél azzal a mondattal, Demi ilyet sohasem mondott. Sajnos pár cikk megrpóbálta úgy kihozni a dolgot, mintha Demi beteg vagy pedofil lenne, miközben nincs is köztük semmi, és Demi nem is mondott ilyet soha, főleg nem érzett így iránta.
rosa82, köszönöm a forrást. Ahogy látom nem hangzik el benne egyetlen olyan mondat sem, hogy járnának.
2021. július 11. 10:22 #8
Mishaka
Mishaka
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.01.23.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 286191
Offline offline
Úgy őszintén Glamster hogy a francba írhat ide cikkeket. Folyamatosan löki egymás után a direkt provokatív írományokat, amiknek valójában semmi alapjuk nincsen. A fogalmazásról inkább ne is beszéljünk. Ennek az oldalnak úgy őszintén nincs egy moderátora, aki mondjuk kitiltaná ezt az undorító embert erről a platformról? Ha van valakinek kontaktja az oldal üzemeltetőihez kérem ossza meg velem, mert szeretnék írni nekik egy levelet most már. Köszönöm!
2021. július 11. 10:28 #9
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Hm.... most már végképp nem tudom mi van, de ha igaz amit shotya ír, akkor én sem értem miért kell csűrni-csavarni a dolgokat, ha nincsenek az érintettel által megerősítve. Bár, ne legyünk álszentek se, a bulvár erről szól. Figyelem felkeltésről, hangzatos címekről, kattintásvadászatról, és az emberek előbb kattintanak az ilyenekre, akár igazak, akár nem....
2021. július 11. 10:35 #10
- törölt felhasználó -    
SoLettisha, sajnos így van ahogy mondod. A bulvár valóban erről szól, ez ellen mit tenni nem is nagyon lehet. A cikk egyébként tejesen felesleges is volt, mivel pár nappal ezelőtt már született itt egy cikk Demiről is Noah-ról.
Még annyit szeretnék hozzátenni, és ez nem az ellen szól, amit te írtál, csak úgy általánosságban mondom, hogy szerintem valakit az itt elhangzott mondatokhoz hasonlókkal megpróbálni beállítani pedofilnak már a bulvárban is a legalja.
2021. július 11. 14:31 #11
feyre
feyre
visszatérő vendég
 
Státuszalways and forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.04.05.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 0
Azonosító: 289007
Offline offline
Idézet (Mishaka @ 2021.07.11. 10:22)
Úgy őszintén Glamster hogy a francba írhat ide cikkeket. Folyamatosan löki egymás után a direkt provokatív írományokat, amiknek valójában semmi alapjuk nincsen.

Arról nem is beszélve, hogy csak szubjektív cikkeket ír, pedig köztudott, hogy újságot objektívan írunk vagy pedig sehogy. De kb. minden cikkjéből rá lehet jönni, hogy mi a véleménye.
Csak meg kell nézni kik a kedvenc sztárjai és hogy róluk mennyi pozitív hangvételű cikket ír, azokról akiket nem szeret pedig a legjelentéktelenebb dolgokkal kapcsolatban is negatív (néha még kamu is) cikkeket ír a legnevetségesebb címekkel megspékelve, csak hogy uszítsa a népet, ezt leginkább Deminél vettem észre. pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: Kata159, Nina 10
2021. július 11. 15:26 #12
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Szia Mishaka! Èn moderátor vagyok, s ilyen stílusért legközelebb pár nap pihi jár, ez most figyelmeztetés volt smileeee.gif
Termèszetesen nem tetszhett mindenkinek, amit írok, de ezt lehet tanult és normális ember módjára is közölni. A cikkeim mindig forrás alapján íródnak, s, ha el is felejtem linkelni a cikken belül, bárkinek szívesen elküldöm utólag, miből dolgoztam.
Köszönöm, ha a jövőben megadjuk egymàsnak a tiszteletet, s minden kedves olvasónak, hozzászólónak!
2021. július 11. 15:51 #13
- törölt felhasználó -    
És akkor Demi is megkapja a tiszteletet, hogy nem próbálod meg pedofilnak beállítani, és nem találsz ki róla ilyesmi dolgokat? Csak mert lássuk be, hogy ez már túl megy egy fajta határon. Mert amíg még csak olyasmi dolgokat találtál ki, hogy Demi azt mondta, hogy “örül, hogy ő és Selena már nem barátok” akkor az még tűrhetőbb volt, és bár a hazugság az hazugság, azért az legalább még mindig nem volt annyira durva és nem ment túl egy bizonyos erkölcsi határon. Viszont ez a cikk már erős.
A pedofília egy borzasztó dolog és egy túlságosan komoly probléma ahhoz, hogy ha még csak burkoltan is, de bárkit aki teljes mértékben ártatlan gyanúba keverjenek vele. Az ilyen mondatok, hogy kishúgaként tekintett rá, meg hogy 8 éves kora óta ismeri(ami hangsúlyoznám újra, NEM igaz, ahogy a kishúgos sem) egyértelműen arra akartak szolgálni, hogy azt éreztessék az emberekkel, hogy Demi kislányokra izgul. És sajnos be is jöttek, mert már volt is egy komment, ahol a kommentelő azt fejezte ki, hogy betegnek tartja, hogy 8 éves kora óta ismeri és most meg járnak. Te nagyon jól tudtad hogy ezek a mondatok ezt a reakciót fogják kiváltani, és én ezt egyszerűen gyomorforgatónak tartom. Ezt túlmegy a jóérzés minden létező határán.
1 felhasználónak tetszik: Kata159
2021. július 11. 16:50 #14
Mishaka
Mishaka
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.01.23.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 286191
Offline offline
Kedves Glamster! Te megattad bármelyik írásod alanyának a tiszteletet? Persze értem bulvárlap meg minden, kell a hangzatos cím és a dráma, de egy újságírónak sosem szabadna a saját érzelmeit és nem szubjektíven írni a dolgokról. A forrást pedig MINDEN esetben meg kell jelölni, mert anélkül a cikk nem hihető! Ezt még a kisiskolás is megtanulja alsóban. Itt nem arról van szó, hogy tetszik-e az írásod vagy sem, hanem arról, hogy túl lépsz már egy határon. Főleg most, amikor Magyarországon nagyon felerősödött a mások ellen az aggresszió a pedofília összemosása miatt. Te pedig lehozol egy ilyen cikket.
2 felhasználónak tetszik: Kata159, Nina 10
2021. július 11. 16:50 #15
feyre
feyre
visszatérő vendég
 
Státuszalways and forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.04.05.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 0
Azonosító: 289007
Offline offline
Egyébként meg az elég hülye aki hisz is az ilyen cikkeknek meg a forrásoknak akik “elárulták” ezt rohog.gif
Már volt írva itt Starityn egy olyan cikk, hogy kézenfogva fotózták őket, már akkor is többen írtuk, hogy ez nem jelenti azt, hogy van köztük valami
Én úgy tudom, hogy Demi nem is akar kapcsolatot egy darabig azok után h mi volt az exvőlegényével
Na meg nem is úgy néznek ki mármint Demi és Noah mintha lenne köztük több barátságnál, illetve igen, az is fals, hogy “sokáig kishúgaként tekintett rá” mert nem is ismerték egymást mikor még Noah kislány volt, arról nem is beszélve, hogy akkor még Demi is gyereknek számított..
De ki nem szarná le ha együtt lennének, húú az a 7 év borzasztó sok rohog.gif akkor Sarah Paulson és Holland Taylor között?xd
1 felhasználónak tetszik: Kata159
2021. július 11. 17:03 #16
Mishaka
Mishaka
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.01.23.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 286191
Offline offline
Kedves Glamster! De kérlek akkor küld el nekem a forrásokat, amikből dolgoztál. Nagyon szeretném elolvasni, ahol kiderül, hogy már kiskoruktól kezdve ismerik egymást. És a nyilatkozatot is Demitől, hogy miként is tekint Noah-ra. Köszönöm! Ha gondolod nyugodtan egy itteni kommentben közöld, így mindenki láthatná. Nagyon szépen köszönöm!
2021. július 11. 17:14 #17
Mishaka
Mishaka
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.01.23.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 286191
Offline offline
Kedves Glamster! Ez nagyon nem okés, amit most a címbe írtál. Ilyet nem szabad írni, teljesen alaptalan és semmi bizonyítékod nincs rá! Ez nem egy jó újságírói hozzá állás. Nagyon szomorú vagyok, hogy ezt látom. Ahogy látod más ember is ugyanúgy gondolja, mint én. Szerintem ezt a cikket töröld.
1 felhasználónak tetszik: Kata159
2021. július 11. 17:25 #18
Kata159
Kata159
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 10398
Csatolások: 130295
Azonosító: 23738
Offline offline
Idézet (Mishaka @ 2021.07.11. 16:50)
Főleg most, amikor Magyarországon nagyon felerősödött a mások ellen az aggresszió a pedofília összemosása miatt. Te pedig lehozol egy ilyen cikket.


Teljesen egyetértek! Nagyon veszélyes dolgok ezek, csak mert az adott sztár többezer kilométerre él tőlünk, még nem jogosít fel senkit ilyen hangvételű, a tudatlanabb olvasót erőteljesen befolyásoló cikk írására. Abszolút hergelő hatása van ebben az országban a jelenlegi melegellenes törvény óta!
2021. július 11. 17:36 #19
Mishaka
Mishaka
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.01.23.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 286191
Offline offline
Kata159 Igen, és szerintem le fog engem tiltani sajnos innen, de szerintem a forrásokat sem fogjuk látni, amiből megíródott ez a cikk.
2021. július 11. 19:11 #20
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
Nem kivánok az itteni eszmefuttatásba beszállni mindösszesen szemet szúrt az "Én moderátor vagyok..." mondat kezdés, amit kissé erősnek érzek.
Mi meg tagok vagyunk és szintén szerves részei a nagy egésznek. Persze a személyeskedést tiltja az oldal jogosan, viszont ez szerintem oda-vissza kellene működnie és egy moderátornak minden tekintetben félre kell tennie a személyeskedést.
Alapvetően én amúgy is távol tartom magam a bulvár tartalmaktól, mert pont annyi igaz belőlük mint egy vidéki pletykában. Csak itt nem szájról-szájra hanem oldalról-oldalra terjed és a végére már teljesen más lesz az egész történet. Ennél már csak a feltételes módban íródott cikkeken szoktam jobban mosolyogni, mert pont annyi hír értéke van mintha elmennék egy jóshoz és a jövőmről kérdezném.
Mindegy, mióta az oldalon vagyok (ennek most már 10 éve) ilyet még nem olvastam moderátortól így csak emiatt fejtettem ki a véleményem. A tisztelet mindenkinek jár kicsiknek és nagyoknak. Legközelebb korrektebb kezdés lenne, hogy az oldal szabályai megszegése miatt kap valaki büntetést.
hi.gif
2 felhasználónak tetszik: Kata159, Nina 10
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok