Starity

Choi Yujin árulta el, hogy feloszlott a CLC

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. augusztus 17. 13:09 #1
Pinkyjae
Pinkyjae
 
Státuszi am like a barbie doll, plastic and blank headed
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.03.14.
Hozzászólás: 550
Csatolások: 4713
Azonosító: 287984
Offline offline
A Girls Planet 999 második epizódjában osztotta meg Yujin, hogy a Cube Entertainment levette a kezét a CLC-ről.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. augusztus 19. 13:23 #2
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
Hát ha még hivatalosan nem is lett megerősítve, de szerintem minden józan ítéletű rajongó látja már a csapat végét. A gyér visszatérések bőven elég indok a spekulációra. Részemről az a meglepő, hogy még mindig nem mondta ki a Cube, holott én már azon se lepődtem volna meg, ha tavaly megejti.
Gondolom meg akarja várni az ügynökség a szerződés lejártát, Sorné pl. asszem idén jár le és gondolom a többieké is. Akkor meg megint elő lehet adni, hogy ők sokat tárgyaltak, de a tagok inkább az egyéni tevékenységeikre koncentrálnának és persze egyikük se marad majd a cégnél.
Elkie gondolom ezért lépett, mert nem volt kedve megvárni ennek a végét és igaza is volt. A Cube úgy látszik ragaszkodik ehhez a módszeréhez a 4minutenél is ott volt a levegőben már mire szerződés lejárás címszó alatt széllnek eresztette a bandát, de persze Hyunát sikerült egy darabig maguknál tartani. De ott is már ezt megelőzően ilyen évente egy visszatérés, minimális promóció és semmilyen más tevékeység. Csak tudnám mire jó ez nekik, hogy ilyen álszent módon húzza le a csapatait egymás után a slozin... dry.gif
2021. augusztus 19. 14:15 #3
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Aki követi őket,az tisztában van vele hogy a clc-nek már nincs sok hátra
2021. augusztus 24. 18:18 #4
pporakoo
pporakoo
little euphoria
 
Státusztake my pressure to the moon, astronaut •
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.21.
Hozzászólás: 1540
Csatolások: 302
Azonosító: 261438
Offline offline
Miért is nem lepődök meg ezen? Nem követem őket nagy figyelemmel, de még így is látom, hogy alig foglalkozik velük az ügynökségük.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Sorn Sorn 5446.