Starity

A kiválasztott - Léteznek-e furcsa képességek?

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. március 29. 19:33 #1
Kata159
Kata159
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 10398
Csatolások: 130295
Azonosító: 23738
Offline offline
Kíváncsi lennék, hogy ki mit gondol a mûsorról, illetve magáról a témáról.
2008. március 29. 20:08 #2
Dido
Dido
_______
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.06.05.
Hozzászólás: 10810
Csatolások: 76487
Azonosító: 6538
Offline offline
sztem röhej ez a mûsor... 110.gif ...

bár hiszek picit az ilyen dolgokban...de ez a mûsor azért már túlzás... blink.gif ..

megint lesz egy buktája a tévékettõnek biggrin.gif tongue.gif
2008. március 29. 20:42 #3
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
hát én nem hiszek az ilyenekbe, de azért tettünk egy kanalat a tv-re _nevet.gif
2008. március 29. 20:52 #4
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Én is megcsináltam biggrin.gif még a telefonon a videót is benyomtam...hátha történik valami csoda _nevet.gif

egyébként a fókuszban (talán van aki látta) bemutatták, hogy ezek trükkök, és te is ugyanúgy eltudod hajlítani a kanalat, mint Uri Geller, ha megtanulod.
Szóval ez valójában nem képesség, hanem az átlagember számára ismeretlennek és megmagyarázhatatlannak tünõ trükkök sorozata... smileeee.gif
2008. március 29. 20:57 #5
Kata159
Kata159
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 10398
Csatolások: 130295
Azonosító: 23738
Offline offline
Nálunk elindult a több évtizedes, rossz óra... blink.gif
Akkor ez most mitõl volt? biggrin.gif
2008. március 29. 20:58 #6
Sunset Lover
Sunset Lover
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.02.
Hozzászólás: 3166
Csatolások: 1382
Azonosító: 17566
Offline offline
Van benne egy szép "diszpécsercsaj", ennyi biggrin.gif
2008. március 29. 20:59 #7
Jamarco
Jamarco
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.01.
Hozzászólás: 1351
Csatolások: 2253
Azonosító: 36073
Offline offline
Idézet(Kata159 @ 2008. March 29. - 20:57)
Nálunk elindult a több évtizedes, rossz óra... blink.gif
Akkor ez most mitõl volt? biggrin.gif

Nalunk is, kicsit fura 110.gif
Kezdek hinni benne... rolleyes.gif
2008. március 29. 21:01 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet(Sunset Lover @ 2008. March 29. - 20:58)
Van benne egy szép "diszpécsercsaj", ennyi  biggrin.gif


Ez az egyetlen pozitívum. beer.gif

Na ha nekem Urika elindítja az ébresztõórát, amiben nincs elem, akkor elhiszem ezt a maszlagot.... rohog.gif rohog.gif
2008. március 29. 21:02 #9
Kata159
Kata159
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 10398
Csatolások: 130295
Azonosító: 23738
Offline offline
Idézet(proof @ 2008. March 29. - 21:01)
Ez az egyetlen pozitívum. beer.gif

Na ha nekem Urika elindítja az ébresztõórát, amiben nincs elem, akkor elhiszem ezt a maszlagot.... rohog.gif  rohog.gif



omg.gif Látom minden pasi egyforma. biggrin.gif
Itt is ez volt az általános vélemény. smileeee.gif
2008. március 29. 21:06 #10
Tamás2.0
Tamás2.0
Cpl. "Radar" O'Reilly™
 
StátuszTudod, hogy kik a kistölcsérek™? Nem? Akkor kistölcsér™ vagy...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 06.11.05.
Hozzászólás: 7115
Csatolások: 43451
Azonosító: 19754
Offline offline
Idézet(Sunset Lover @ 2008. March 29. - 20:58)
Van benne egy szép "diszpécsercsaj", ennyi  biggrin.gif


Nézettség mindenek felett! meghajolo.gif
2008. március 29. 21:13 #11
Sunset Lover
Sunset Lover
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.02.
Hozzászólás: 3166
Csatolások: 1382
Azonosító: 17566
Offline offline
na meg Zita wub.gif heart.gif
szeretem a kócos haját tongue.gif
2008. március 29. 21:37 #12
Jamarco
Jamarco
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.01.
Hozzászólás: 1351
Csatolások: 2253
Azonosító: 36073
Offline offline
Zita nagyon gyonyoru wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif w00t.gif
2008. március 29. 21:48 #13
Kata159
Kata159
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 10398
Csatolások: 130295
Azonosító: 23738
Offline offline
Õ tényleg, de Medveczky viszont borzalom ebben a miniruciban, 6 kiló festékkel a ráncain. omg.gif
Miért nem vállallja a korát ahelyett, hogy 20 évesnek akar kinézni?
2008. március 29. 21:50 #14
Devon
Devon
új tag
 
StátuszWelcome to the jungle we got fun and games....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.06.06.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 18
Azonosító: 6562
Offline offline
Zizi csodaszép, Ilona meg hááááát hehe egy díva!
2008. március 29. 22:05 #15
- törölt felhasználó -    
én sem hiszek ebben, egyetértve ezzel az elöttem szólókkal, hogy csak trükkök... smileeee.gif
am szerintem ez egy nagy átverés...a mûsort nem láttam, de nem is érdekelt....inkább a zene biggrin.gif biggrin.gif
a szereplõknek sok sikert, hogy nehogy az élõ mûsorban elrontsák, és mindenkit fölvilágosítsanak a "titkukról" laugh.gif laugh.gif laugh.gif


Ilonáról: nekem egyáltalán nem szimpi, tényleg megjátsza magát egy dívának, és úgy hat mint a Norbikáék, hogy amikor nyilatkozik, vagy belenéz a kamerába, akkor azt suggalja, hogy egy felsõbbrendû lény...szerintem attól nem kellene így viselkedni, hogy tud táncolni...haverom is táncol, meg unokatesóm is, mindketten elég jól nyomják, mégsem játszák meg magukat.... smileeee.gif
2008. március 31. 15:22 #16
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline
Nem hiszek benne, igaz, nem is vagyok jártas a témában.

A show-t néztem, a többit is nézni fogom, mert szórakoztat. David Copperfield-et is szeretem, mondjuk, õ nem is mondja azt, hogy nem csak illúzió.
A gondolatolvasós szám, amikor a pasi lerajzolta Zita kutyáját: Copperfield már nagyon sokszor megcsinálta, és ráadásul tök ugyanígy, csinos nõcikhez dörgölõzve .... biggrin.gif Ja, és a szokásos vigyorral a fején laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Uri Gellerrõl a régi TV-felvételekbõl egy trapézgatyás, gombahajú kanálhajlítgató pasas él az emlékeimben (tudom, akkor az volt a divat), de annak ellenére, hogy tisztában vagyok az idõ múlásával, azért meglepõ volt, amikor pár hónapja a Naplóban beszélt laugh.gif Ja, azt nagyon csípem, hogy ennyire tud magyarul: dicséret érte az édesanyjának wink.gif
Itt megnézhetõ az adás:
http://tv2.hu/2008-01-21/Uri_Geller_lazban_eg_a_vilag/

Azért vannak kérdõjelek: mondjuk a CIA és egyéb hárombetûs szervezetek, az amerikai védelmi minisztérium fizet bohóckodásért, alkalmaz bûvészeket?

A kanálhajlításról: esetleg az ujjaival erõvel hajlítja el, amikor nem lehet látni annyira? És mi a helyzet a rohadt kemény kanalakkal?? Nem túl izmosak az ujjai sem ... laugh.gif laugh.gif
Én ezt akkor hinném el, ha ott ülök mellette. Van egy olyan villa itthon, amire nagyon haragszom laugh.gif Még apué volt, fiatalkorában kapta és bele is van gravírozva a keresztneve. Nagyon vastag, nehéz, és nem szeretünk vele enni, mert tompa és majdnem kivertem vele párszor a fogamat, szóval utálatos egy dög! laugh.gif Na, ha ezt nekem Uri elgörbíti, akkor elhiszem. (És bosszút is állok a villán) biggrin.gif

Amikor az órák elindultak....

Na, itt rezeg a léc, valaki adjon magyarázatot!!
(Kanalat is tettünk hülyeségbõl a TV tetejére, de annyira nem hittünk benne, hogy a közelébõl nem vettünk el semmi törékeny dolgot - nem ugrott le a kanál... Maximum akkor, ha fel van hangosítva a TV, ráadásul Uri is ordít, mint a fába szorult féreg, és a szomszédok is .... a rezgés miatt leeshet az óra... talán)

Anyunak van egy nagyon régi órája, kb 40 éve vette még a Szovjetunióban biggrin.gif Férfi karóra, rugós, tök jó minõségû, rubinok vannak benne kopásállóként.
20 éve nem jár az óra.
Hülyeségbõl ráordítottunk, amikor kellett a show-ban. Ráadásul közben majdnem megszakadtunk a röhögéstõl, hiszen hogyan is mûködhetne??? Azóta megy az óra, és ráadásul pontos is. ohmy.gif
Azért volt kéznél, mert most karácsony elõtt anyu kihalászta a fiók mélyébõl és elvitte egy óráshoz. Az órás ingatta a fejét, hogy annyi mindent ki kéne benne cserélni, hogy nem érné meg, többezer forint, mert az alkatrészei nagyon el vannak már deformálódva. Anyu azon gondolkodott, kiszedeti belõle a drágaköveket, ékszert csináltat belõle.
Mivel sok régi emlék fûzi az órához, be akart tetetni egy új szerkezetet, a külseje megmaradt volna.

Erre varrjak gombot.....
Miért megy???? Legszívesebben szétszedném, vagy vissza kéne vinni az óráshoz, hogy mi a véleménye. Csak attól félek, hátha megáll emiatt.
A lényeg most az, hogy anyu nagyon boldog, és még pénzt is spóroltunk. cool.gif
Nem értem az egészet, de kösz Uri, ha te voltál akkor is, ha nem, akkor meg azért, hogy megtudtuk: az órára csak rá kell ordítani, megijed, és elkezd mûködni _nevet.gif

Egyébként, ha tényleg vannak ilyen képességek, és tegyük fel Urinak is vannak akkor is: Budapest és Szombathely óriási távolság... arra még hajlanék, hogy a stúdión belül hatnak az energiák, na de ekkora távolságban....

Mindegy, ha végre megáll az óra, akkor majd ide beírom!!!! beer.gif
2008. március 31. 15:31 #17
- törölt felhasználó -    
Nem láttam a mûsort, nagyon érdekes amiket leírtatok...
Egyébként én hiszek sok ilyen hülyeségben, mert rengeteg megmagyarázhatatlan dolog van a világon, sose lehet tudni hogy mi miért van... wink.gif

Ilona nénirõl annyit, hogy bennem az maradt meg, amikor valami bál volt vagy már nem is tudom mi, és azt nyilatkozta, hogy "a jelenlétemmel emeltem az est színvonalát".... Hát én ilyen beképzelt embert még életemben nem láttam...
2008. március 31. 15:45 #18
Bhelga
Bhelga
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.21.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 430
Azonosító: 32807
Offline offline
Idézet(Éowyn @ 2008. March 31. - 14:22)


Mindegy, ha végre megáll az óra, akkor majd ide beírom!!!!  beer.gif


Még mindig hitetlen vagyok rohog.gif rohog.gif

Azért kiváncsi vagyok én is, fõleg arra, hogy meddig meg az az óra. Persze anyukád miatt szurkolok, hogy még járjon jóóóóóóóóó sokáig thumbsup.gif thumbsup.gif
2008. március 31. 15:50 #19
Holczi
Holczi
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.17.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 0
Azonosító: 27382
Offline offline
valaki mondja el hogy mikor van ez a müsör mert nem sikerült még látnom ... vasárnap este van? mert akkor azért biggrin.gif
2008. március 31. 15:53 #20
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline
Idézet(Bhelga @ 2008. March 31. - 14:45)
Még mindig hitetlen vagyok  rohog.gif  rohog.gif

Azért kiváncsi vagyok én is, fõleg arra, hogy meddig meg az az óra. Persze anyukád miatt szurkolok, hogy  még járjon jóóóóóóóóó sokáig  thumbsup.gif  thumbsup.gif


Én is szurkolok miatta smileeee.gif

Egyébként ez a show inkább "A kiválasztott - Ki lesz David Copperfield utódja?" címet kellene, hogy viselje.
Az összes, eddig látott szám TRÜKK wink.gif

Már az is hihetetlen számomra, hogy így hirtelen akad Magyarországon 10 jelölt, akinek állítólag ilyen képességei vannak. Már amikor hirdették, akkor is gyanús volt. Ráadásul Uri azt mondja, hogy a karizmát nézi, a színpadi kiállást, a meggyõzõ erõt, stb.... ezek a jó illúzionisták fõ ismérvei....

"Ilonanéni" : nem tudom, hogy állandó szereplõk lesznek-e, vagy jövõ héten másik 3 ismert ember lesz helyettük, de szerintem Ilonát azért választották, mert õ aztán kimondja a véleményét.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!