Starity

Videó - Will Smith behúzott Chris Rocknak az Oscar-díjátadón

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2022. március 28. 05:33 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
A feleségén poénkodott Chris, ezt azonban Will Smith nem tűrte és behúzott neki egyet.
A teljes cikkhez kattints ide!
2022. március 28. 08:48 #2
gesztenye22
gesztenye22
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.27.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 0
Azonosító: 240869
Offline offline
Nagyon ellenszenves ez az ember. Lehet, hogy megrendezett volt, de nagyon erőszakos reakció volt ez részéről. Nyitott házasságban élnek, de a műsorvezető nem említheti a nevét? Mivan? Mekkora nagypofájú paraszt már ezt egy élő műsorban művelni...
2022. március 28. 08:55 #3
Sanyedli
Sanyedli
visszatérő vendég
 
Státusz'Élni és élni hagyni!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.03.10.
Hozzászólás: 237
Csatolások: 0
Azonosító: 287817
Offline offline
Simán vissza kellene venni tőle a szobrot.
Az egész világ elé kipakolták a szexuális életüket.Vajon mindenkinek behúz egyet aki a szájára veszi az ő és mindenki asszonyát?Egy bohóc lett belőle .
2022. március 28. 09:40 #4
BubuMaci6277
BubuMaci6277
új tag
 
StátuszProvehito In Altum
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 182131
Offline offline
Gyerekek… csak a lényeg maradt le a cikkből és ami miatt nem megfelelően ítélitek meg. Jada köztudottan alopecia betegségben szenved, ami hajhullást okoz, ezért kopasz. Mivel nem ö ként és dalolva, hanem betegség miatt nincs haja, így ízléstelen volt ezzel viccelni. Szerintem jogos volt a pofon… Amúgy Jada feje mindent elmondott…
2022. március 28. 10:06 #5
gesztenye22
gesztenye22
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.27.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 0
Azonosító: 240869
Offline offline
BubuMaci6277 egy másik cikkből értesültem már korábban a nő problémájáról, és ennek tudatában írtam meg a véleményem, amelyet továbbra is fenntartok. Rossz helyzetkezelés...nagyon rossz... az egész gála egy vicc, egymáson élcelődni, viccet csinálni mindenből és mindenkiből. Azért nem halálos beteg az istenért, csak nincs haja. Na és? Túlkapás ez, semmi más...
2022. március 28. 10:08 #6
tonhalszendvics
tonhalszendvics
új tag
 
Státuszduh
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.05.09.
Hozzászólás: 48
Csatolások: 0
Azonosító: 290751
Offline offline
a "vicc" (?) elég ízléstelen volt valóban, de Will reakciója legalább annyira gáz, főleg, hogy először jót nevetett rajta majd 5 mp után feldúlva ment a színpadra mint egy 8 éves kisgyerek. a köszönő beszéde mindezek után hab a tortán, az meg pláne, hogy még meg is tapsolták érte. egy átlag embert vagy C-kategóriás celebet valószínűleg rég kitessékeltek volna az eseményről, és talán még a rendőrt is kihívják rájuk, de W.S esetében ez nyilván nem játszik.
2022. március 28. 10:27 #7
BubuMaci6277
BubuMaci6277
új tag
 
StátuszProvehito In Altum
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 182131
Offline offline
Egyrészről örülök hogy ti döntitek el ki min sértődhet meg és min nem. Akár halálos, akár nem egy betegség… ezért hívják így és nem mókának. Nemtom, én a házból sem lépnék ki haj nélkül, annyira megviselne.
Igen, szokás a gálán cikizni a másikat, de nem betegséggel. Will meg szerintem szimplán el is engedhette volna (ami az első reakciója is volt szerintem), viszont Jada fején látszott elsőre is h feldúlta és erre pöccenhetett be inkább.
2 felhasználónak tetszik: cdamnverss, Maiko
2022. március 28. 11:32 #8
Angeska
Angeska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 342
Csatolások: 0
Azonosító: 234680
Offline offline
Szerintem abszolút döntetlen: primitív poén, primitív reakcióval.
1 felhasználónak tetszik: thundercloud
2022. március 28. 13:33 #9
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 850
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Online online
Szerintem nem kedvelik alapból egymást, és az, hogy csúfolkodott is a feleségével csak az utolsó csepp volt a pohárban.
Nem csak a külsejét pocskondiázta ezzel hanem a színészi tehetséget is, főleg hogy a film amire utal egy leértékelt produkció volt, második rész sosem lesz… ezzel utalva arra hogy a nő sosem lesz Oscar jelölt
2022. március 28. 13:41 #10
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 850
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Online online
Egyet értek az előző véleménnyel , ízléstelen vicc - ízléstelen reakció, viszont ezek a komikusok folyton sértő vicceket mondanak… jobban tette volna Will ha higgadtan viselkedik. Így csak olajat öntött a tűzre
2022. március 28. 14:53 #11
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Mondtak ennél durvább viccet is ha van tudomása arról hogy miért vágatta le a haját és úgy viccel akkor is túlreagálta a dolgot, a fickót aki élő adásban jelentette ki viszonya volt jadaval nem ütötte meg még akkor sem mikor kiderült igaz. Autoinmun betegségem van gyerekkorom óta van jó néhány hátulütője többek közt hogy kopaszodom nő létemre min mister proper de ez a legkevesebb gyakorlatilag nem létező az immunrendszerem,a saját szervezetem akar kinyírni gyerekként is sokan viccelődtek a gyér hajammal vagy mondták csak megjátszom ezt a mai napig hallom de soha egy alkalommal sem ütöttem meg senkit. Will is csak akkor tette mikor ránézett a feleségére aki pofákat vágott előtte nevetett, ebből lehet tudni kinél vannak will golyói
2022. március 28. 16:09 #12
Mensch
Mensch
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.12.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 242652
Offline offline
Olvastam itt pro-kontra véleményeket. Az én véleményem az, hogy hagy döntse el az illetékes, hogy mit és mennyire tart sértőnek, és ezt hogyan reagálja le.
2022. március 28. 18:56 #13
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Betegséggel és mások külsejével soha nem viccelődünk, nem tudom, ezt általános iskolában vagy már oviban tanítják? Will Smith sem jött ki jól a helyzetből, mert először nevetett a viccen, aztán meg ahelyett, hogy négyszemközt elintézte volna, inkább műsort rendezett. Ettől függetlenül a beszédében nagyon igazat mondott, Hollywoodban az ilyen eseteket még mindig úgy kezelik, mintha neked még nevetned is kellene a saját megaláztatásodon, nem véletlenül van ennyi testképzavaros színész, előadó, modell, stb.
1 felhasználónak tetszik: cdamnverss
2022. március 28. 21:58 #14
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Hát ez elég primitív húzás volt Willtől. Gáz volt a vicc, de a reakció sokkal gázabb. Ez kontrollálatlan erőszak, semmi más. Egy gondolkodni képes felnőtt egyén nem így intézi el a nézeteltéréseit, pláne nem a fél világ szeme láttára! Szánalmas és ultra kínos. Oké, a felesége kopasz. Na és? Azért ne legyünk ennyire álszentek, nincs semmi komoly betegsége(szerencsére), a hajhullás kellemetlen, nagyon, és rajta viccelődni ízléstelen. De nem olyan, mimtha a lábát kellett volna csontrák miatt levágni, és arról menne a poénkodás. Akik itt hüledeznek Chris szemtelenségén, azok gondolom még sosem röhögtek egy jót valaki más kárán, akár egy standup keretein belül, akár egy filmben/soroztban. Nyilván. Will pedig jobban tenné ha ezekkel az érzelmi kitöréseivel felkeresne egy szakembert, mert valami állatira nem stimmel ott fejben.
2022. március 29. 01:10 #15
BPanna
BPanna
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.09.16.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 0
Azonosító: 300147
Offline offline
Jó,nyilván nem kellett volna pofon,de konkrétan olyan hekyzet volt,hogy ott áll x ember előtt egy szar poénnal megáldott emberke,és ízléstelenül beszól egy betegség miatt (Egy nőnek nagyon nehéz elveszíteni a haját! Én depresszióba esnék,sőt ki se mennék az utcára) elveszített hajú nőnek a férje előtt...tehát tehetetlen volt a nő is,és persze Will meg felhúzta magát,hogy ne sértse tovább az asszonyt és tudja,hogy azért hol a határ. Itt a műsorvezetőnek kell leginkább elgondolkodnia,meg esetleg akik tudták,hogy szöveget fog lenyomni és engedték,ez egy Oscar-gála basszus,nem a Comedy Central,lehet poénkodni,de nem így,meg szerintem érdemesebb nem konkrétan személyeken ezek elkerülése végett.
2022. március 29. 08:40 #16
alba11
alba11
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 22.02.05.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 312779
Offline offline
Hiába nyitott házasságban élnek akkor is a felesége, aki egy gyógyíthatatlan betegség miatt volt kénytelen kopaszra vágatni a haját.... És valaki ezzel poénkodik ?! Jadan látszik hogy nem tetszett neki ez a " vicc". Szerintem meglehet érteni miért csinálta.
1 felhasználónak tetszik: cdamnverss
2022. március 29. 14:49 #17
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 850
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Online online
Viccelődött a másik feleségével… erre ő az egész világ előtt megalázta a kis akciójával. Bravó okos húzás
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok