Starity

Flood / Túl Sok Üzenet Küldése..../

14 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2008. augusztus 19. 23:33 #161
Leo
Leo
·٠•●•٠·
 
Státuszhö?
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.20.
Hozzászólás: 6474
Csatolások: 46883
Azonosító: 4729
Offline offline
Idézet(Sunset Lover @ 2008. August 19. - 22:23)
Eddig tûrtem szó nélkül, de ami az utóbbi idõben megy az már több mint szánalom, nem is értem miért nem csináltok valamit.
Sz@rság az egész már bocs a kifejezésért de ez az igazság.
Sajnálom, hogy ez lett ebbõl a helybõl.
Már rég be kellett volna tíltani a regisztrációt és törölni a sok hsz gyûjtõt tagot aki csak a színvonalat rontja, bár ennél lejebb már nincs szerintem.

csak így tovább  wink.gif


Te is fiam, Brutus?

én már nagyon ritkán jövök ide vissza, mert meguntam a warn -okat (lázadó lettem, avatarom ez jól tükrözzi), a képfeltöltéseket (mert idõpocsékolás szvsz)... van ennél jobb dolgom most már. ráadasul nem találtam barátokat itt, (kivéve 1et), a többiek szvsz nem birják a fejem, tudnék irni listát h kinembirjalejot, de nem fogok, mert nem szeretek mutogatni. errõl ennyit.
2008. augusztus 19. 23:38 #162
- törölt felhasználó -    
Idézet(Leo @ 2008. August 19. - 22:33)
Te is fiam, Brutus?

én már nagyon ritkán jövök ide vissza, mert meguntam a warn -okat (lázadó lettem, avatarom ez jól tükrözzi), a képfeltöltéseket (mert idõpocsékolás szvsz)... van ennél jobb dolgom most már. ráadasul nem találtam barátokat itt, (kivéve 1et), a többiek szvsz nem birják a fejem, tudnék irni listát, de nem fogok, mert nem szeretek mutogatni. errõl ennyit.


Én bírom a fejed. wink.gif Vagy legalábbis nincs rólad negatív véleményem. És ez nagy szó rohog.gif

Ne tudjátok meg én mennyit könyörgök a thxezõs, floodolós, Társalgó és Off részlegeket idióta topikokkal teletömködõ IQ-harcos tagok bannolásáért. De semmi eredménye... sad.gif
Freeeeeeze!!!! mad.gif
2008. augusztus 19. 23:38 #163
Leo
Leo
·٠•●•٠·
 
Státuszhö?
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.20.
Hozzászólás: 6474
Csatolások: 46883
Azonosító: 4729
Offline offline
Idézet(Regina @ 2008. August 19. - 23:38)
Én bírom a fejed.  wink.gif Vagy legalábbis nincs rólad negatív véleményem. És ez nagy szó  rohog.gif


koszonom, de en a regi tagokra ertettem smileeee.gif
2008. augusztus 19. 23:40 #164
- törölt felhasználó -    
Idézet(Leo @ 2008. August 19. - 22:38)
koszonom, de en a regi tagokra ertettem smileeee.gif


Én is Regi tag vagyok laugh.gif
2008. augusztus 20. 01:35 #165
Joe-ker
Joe-ker
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.12.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 1525
Azonosító: 175
Offline offline
Idézet(Leo @ 2008. August 19. - 22:33)
Te is fiam, Brutus?

én már nagyon ritkán jövök ide vissza, mert meguntam a warn -okat (lázadó lettem, avatarom ez jól tükrözzi), a képfeltöltéseket (mert idõpocsékolás szvsz)... van ennél jobb dolgom most már. ráadasul nem találtam barátokat itt, (kivéve 1et), a többiek szvsz nem birják a fejem, tudnék irni listát h kinembirjalejot, de nem fogok, mert nem szeretek mutogatni. errõl ennyit.


K-rvára nem arra gondol ám, hogy neked nem tetszik, ha a hülyeségeidre felhivják a figyelmedet. Úgy emlékszem egyszer már irtam neked, hogy ennyire ne legyél egoista tongue.gif Bármennyire is szeretnéd, elsõsorban nem te vágtad tönkre a fórumot, hanem azok, akik naponta nyitják a melyik a kedvenc lufid, alma vagy körte, mondj egy állatot c betûvel és hasonló topicocat...

Egyébként szerintem emiatt fölösleges sirni már, nyilván az illetékesek is látják, hogy mi a helyzet. Én is sajnálom, hogy napról-napra egyre kevesebb a normális fórumozók száma, a régi törzsgárda pár embert leszámitva már régen lelépett, de ez van, nincs mit tenni.
2008. augusztus 20. 07:25 #166
ML
ML
Special Agent
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.06.
Hozzászólás: 16254
Csatolások: 49586
Azonosító: 4268
Offline offline
Joe-kernél a pont. meghajolo.gif
2008. augusztus 20. 07:27 #167
Dido
Dido
_______
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.06.05.
Hozzászólás: 10810
Csatolások: 76487
Azonosító: 6538
Offline offline
jól mondja Joe-ker beer.gif látjuk..csak nem sokat tehetünk..
bár eszembe jutott mi lenne ha regisztrációkor el kellene küldeni a személyi másolatát, esetleg jogsit... think.gif think.gif

és Lejó attól hogy kaptál tõlem warnt, még bírom a fejed wink.gif beer.gif
2008. augusztus 20. 08:19 #168
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet(Sunset Lover @ 2008. August 19. - 21:23)
Már rég be kellett volna tíltani a regisztrációt és törölni a sok hsz gyûjtõt tagot aki csak a színvonalat rontja, bár ennél lejebb már nincs szerintem.

csak így tovább  wink.gif

Legfeljebb szerzek egy-két negatív pontot magamnak Admin körökben, de már felvetettük, hogy legyen zártkörõ a fórum, csak meghívással lehessen jejutni, erre mi volt a válasz? Nem lesz, elférnek. Mi lett belõle? Az, amit Joe-ker már megfogalmazott, hogy naponta nyílnak az értelmetlenebbnél-értelmetlenebb témák, csak a köszizés és a thx-ek mennek mindenhol.

Nincs annyi moderátor-kapacitás, amivel ezt meg lehet oldani. Persze volt megoldási javaslat több is, de látható, hogy semmi nem lett belõle...
És még egy személyes megjegyzés: most kellene ennek a fórumnak egy Gereb, és egy Gizmó, gondolom nem kell részleteznem, hogy miért.

Mellesleg már nekem is füstöl az agyam a sok hülyeségtõl ami itt folyik, és ajánlom minden érintettnek, hogy ne várja meg, míg megunom, és az elsõ alkalom után kiteszem 100 évre.
4 felhasználónak tetszik: tamás15, meaning_cameron, Sunset Lover, DDodo
2008. augusztus 20. 11:55 #169
Leo
Leo
·٠•●•٠·
 
Státuszhö?
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.20.
Hozzászólás: 6474
Csatolások: 46883
Azonosító: 4729
Offline offline
Idézet(joe_r @ 2008. August 20. - 08:19)
de már felvetettük, hogy legyen zártkörõ a fórum, csak meghívással lehessen jejutni,


Ezezez nagyon jo lenne.... De most tenyleg szvsz bevalhatna... megerne 1 probat. Igy legalabb visszaterne a mi nagy Mesterunk a Gereb es White Bull.

amugy meg gondoltam ra, hogy meg toltok fel kepeket, hogy elerjem a kerek 20.000 -at, azt utana mar tenyleg nem toltok mar fel tobbet. Mert jol mutat. tongue.gif
2008. augusztus 20. 12:32 #170
White Bull
White Bull
Bull Skywalker
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 15531
Csatolások: 153208
Azonosító: 10
Offline offline
Idézet(Regina @ 2008. August 19. - 23:40)
Én is Regi tag vagyok  laugh.gif


33000 biggrin.gif wink.gif De tényleg rége Regi.....de ez semmit sem jelent, beilleszkedtél, és szeretünk!



Idézet(joe_r @ 2008. August 20. - 08:19)


Nincs annyi moderátor-kapacitás,



Ha szabad kezet kapnátok más lenne! De ezt nem akarják/merik.



Idézet(Leo @ 2008. August 20. - 11:55)
Ezezez nagyon jo lenne....  De most tenyleg szvsz bevalhatna... megerne 1 probat. Igy legalabb visszaterne a mi nagy Mesterunk a Gereb es White Bull.

amugy meg gondoltam ra, hogy meg toltok fel kepeket, hogy elerjem a kerek 20.000 -at, azt utana mar tenyleg nem toltok mar fel tobbet. Mert jol mutat. tongue.gif



Ne mesterezzél kérlek. Csak sok idõt voltam itt, hogy megosszak képeket a barátaimmal....!
Semmi bajom veled, ahogy ezt tudattam is párszor, az utóbbi idõben meg asszem senkinek, rendesen toltad és megtanultad uralni az erõd! wink.gif beer.gif Toljad 50,000 ig mazsola cool.gif Az mutat tényleg tongue.gif


2008. augusztus 20. 12:59 #171
- törölt felhasználó -    
Ha már nagyon itt tartunk, hogy ki kit szeret meg nem, akkor rákérdezhetek, hogy engem nagyon utáltok? Csak azért, mert úgy érzem az újakat nem nagyon csípitek, bár mondjuk én nem vagyok már annyira új, de mégsem érzem azt hogy minden oké lenne...
Bocs a nyíltságomért, általában ilyen vagyok, ami a szívemen, az a számon...
És még mielött valaki rámragasztaná hogy csak a hszeket gyûjtöm, akkor annak mondom, hogy nem, és ha zavar valakit hogy mennyi van, akkor nyugodtam vegyetek el belõle wink.gif A képeket gyûjtöm, de sajnos nem tehetem úgy, ahogy azt én szeretném, és amikor...Az internet sebessége sajnos otthon nem olyan, ami lehetõvé teszi azt, hogy pl úgy tegyek képeket mint tegnap este...így jobbára maradnak a háttérképek, amik gyorsan felmennek, nálam úgy, mint másoknál a candid vagy a photoshoot képek...
Köszi annak, aki végigolvassa, és nem néz mégjobban hülyének, vagy nem utál meg mégjobban...
beer.gif
2008. augusztus 20. 13:57 #172
elba
elba
 
StátuszHomo Horroricus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.30.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 3210
Azonosító: 854
Offline offline
12-14 éves gyerekekre nem lehet haragudni,ha floodolnak vagy nem ismerik a fórumozás írott és íratlan szabályait.A hiba a mátrixban van!!
Például regisztrációnál egy egyszerû(3-4 kérdéses) teszttel kivizsgálható lenne,hogy az alany felfogta e a fórumszabályzatot,vagy sem!
2008. augusztus 20. 14:04 #173
Robin
Robin
사랑해 한국
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.27.
Hozzászólás: 1831
Csatolások: 978
Azonosító: 736
Offline offline
12-14 evesek is tudnak olvasni, eszuk is van. A kor nem mentseg.

Masreszt az offtopic forumot kene megszuntetni, es a dolgok nagyresze megoldodna.
2008. augusztus 20. 14:26 #174
elba
elba
 
StátuszHomo Horroricus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.30.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 3210
Azonosító: 854
Offline offline
Idézet(Robin @ 2008. August 20. - 14:04)
12-14 evesek is tudnak olvasni, eszuk is van. A kor nem mentseg.


Mégis ha megnézed,azok akik miatt megnyilt ez a topik,ebbe a korosztályba tartoznak,szinte kivétel nélkül.Eszük talán van viszont még figyelmetlenek,és szeleburdi a természetük,ezért már a regisztrációnál fel kell hívni valahogy a figyelmüket, a többiek érdekében!
A moderátorok,fórumvezetõk tûzön-vizen át igyekeznek megvédeni a 18év alattiak érdekeit,hát óvják meg valahogy az a fölöttiekét is!
2008. augusztus 20. 14:28 #175
elba
elba
 
StátuszHomo Horroricus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.30.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 3210
Azonosító: 854
Offline offline
Idézet(Robin @ 2008. August 20. - 14:04)


Masreszt az offtopic forumot kene megszuntetni, es a dolgok nagyresze megoldodna.

Ha megszünteted az Off topicot,majd folytatják a társalgóban.
2008. augusztus 20. 18:34 #176
Robin
Robin
사랑해 한국
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.27.
Hozzászólás: 1831
Csatolások: 978
Azonosító: 736
Offline offline
Ha nem tartjak be a szabalyokat, akkor elkezdjuk oket kivagni.
2008. augusztus 20. 19:37 #177
- törölt felhasználó -    
Lehet, hogy ki fogtok tagadni, de nekem épp ellentétes a véleményem. Egy fórum akkor jó fórum, ha jó a közösség. És a közösség akkor jó, ha mindenki jól érzi magát, leírhatja, amit akar (a megfelelõ helyen) és mindenki tiszteletben tartja a másik véleményét és ízlését.

Ami nagyon elronthat egy fórumot és amire én is allergiás vagyok:

1. Sok értelmetlen hülye szabály. Nem baj, ha vannak szabályok, de akkor azok legyenek logikusak, és mindenekelõtt legyenek leírva.

2. Idióta felhasználók, akik azt hiszik, hogy csak az övéké a fórum és fel vannak arra hatalmazva, hogy másokat sértegessenek a megjegyzéseikkel vagy a beszólásaikkal (ezért gondolom úgy, hogy semmi szükség itt az ilyen Gereb és Gizmófélékre).

3. Cenzúra, azaz moderálás mindenféle ok és magyarázat nélkül (mert nekem nem tetszik).

Néhány hete keservesen sikerült feltöltenem a szar ADSL-emmel vagy 50 képkockát az arra megfelelõ topicba, majd egyszer csak kapok egy értesítést, hogy törölve lettek. Vettem a bátorságot és megkérdeztem az illetékes moderátortól, hogy ugyan árulja már el, hogy miért, amikor semmivel nem volt ellentétes. A válasz az volt, hogy "mert oda nem lehet képkockákat feltölteni". Visszakérdeztem, hogy rendben, hova van ez leírva? "Sehova, csak a moderátorok megbeszélték egymás között".... no comment.
2008. augusztus 20. 19:55 #178
Tamás2.0
Tamás2.0
Cpl. "Radar" O'Reilly™
 
StátuszTudod, hogy kik a kistölcsérek™? Nem? Akkor kistölcsér™ vagy...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 06.11.05.
Hozzászólás: 7115
Csatolások: 43451
Azonosító: 19754
Offline offline
Idézet(ZTM @ 2008. August 20. - 19:37)


...2. Idióta felhasználók, akik azt hiszik, hogy csak az övéké a fórum és fel vannak arra hatalmazva, hogy másokat sértegessenek a megjegyzéseikkel vagy a beszólásaikkal (ezért gondolom úgy, hogy semmi szükség itt az ilyen Gereb és Gizmófélékre)...


Ez erõs volt. ohmy.gif
2008. augusztus 20. 19:59 #179
ML
ML
Special Agent
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.06.
Hozzászólás: 16254
Csatolások: 49586
Azonosító: 4268
Offline offline
100x megfogadtam, hogy nem írok ide véleményt, de nem bírtam ki.

Idézet(ZTM @ 2008. August 20. - 19:37)
leírhatja, amit akar (a megfelelõ helyen) és mindenki tiszteletben tartja a másik véleményét és ízlését.


Ez a 2 feltétel elég gyakran ellentmond egymásnak. smileeee.gif

Idézet(ZTM @ 2008. August 20. - 19:37)
1. Sok értelmetlen hülye szabály. Nem baj, ha vannak szabályok, de akkor azok legyenek logikusak, és mindenekelõtt legyenek leírva.


Le vannak, csak el kell olvasni. Akinek nem tetszenek az meg reklamálhat/tudomásul veheti, hogy nem minden úgy van ahogy neki tetszene.

Idézet(ZTM @ 2008. August 20. - 19:37)
2. Idióta felhasználók, akik azt hiszik, hogy csak az övéké a fórum és fel vannak arra hatalmazva, hogy másokat sértegessenek a megjegyzéseikkel vagy a beszólásaikkal (ezért gondolom úgy, hogy semmi szükség itt az ilyen Gereb és Gizmófélékre).


Senki nem volt felhatalmazva semmire, az ilyen hozzászólások tudtommal rejtve/törölve lettek. Egyébként az általad említett 2 tag, többet tett a fórumért, mint a jelenleg regisztrált tagok 99,9%-a. Nem mondom, hogy ez feljogosít bármire is, de a véleményük szerintem többet ér(t), mint a kb. 20000 lámának együttvéve.

Idézet(ZTM @ 2008. August 20. - 19:37)
3. Cenzúra, azaz moderálás mindenféle ok és magyarázat nélkül (mert nekem nem tetszik).


Idézet a szabályzatból:
- A fórumra nem tölthetõk fel az alapszabályokat sértõ, ill. rossz minõségû képek. E szabályt sértõ képeket a moderátorok minden esetben -akár indoklás nélkül- eltávolítják.

Idézet(ZTM @ 2008. August 20. - 19:37)
Néhány hete keservesen sikerült feltöltenem a szar ADSL-emmel vagy 50 képkockát az arra megfelelõ topicba, majd egyszer csak kapok egy értesítést, hogy törölve lettek. Vettem a bátorságot és megkérdeztem az illetékes moderátortól, hogy ugyan árulja már el, hogy miért, amikor semmivel nem volt ellentétes. A válasz az volt, hogy "mert oda nem lehet képkockákat feltölteni". Visszakérdeztem, hogy rendben, hova van ez leírva? "Sehova, csak a moderátorok megbeszélték egymás között".... no comment.


Nem tudom ki volt az illetékes moderátor, nem is az én dolgom, de a kis felbontású képeknél van némi magyarázat, hogy mi tölthetõ fel oda. A vidcapjeidet annak idején én (is?) jeleztem, hogy nem tudom mit keresnek ott ( http://www.hqparadise.hu/index.php?showtop...ndpost&p=351728 ). Nem nagyon hiszem, hogy ez alapján találták meg+szedték le õket a modik, de ha mégis, akkor ezért mostantól engem is lehet utálni. smileeee.gif

think.gif
Azt hiszem kicsit eltértünk a témától, ez inkább a kinek mi nem tetszik-be passzol... smileeee.gif
2008. augusztus 20. 20:00 #180
- törölt felhasználó -    
Idézet(Chyntya @ 2008. August 20. - 12:59)
Ha már nagyon itt tartunk, hogy ki kit szeret meg nem, akkor rákérdezhetek, hogy engem nagyon utáltok? Csak azért, mert úgy érzem az újakat nem nagyon csípitek, bár mondjuk én nem vagyok már annyira új, de mégsem érzem azt hogy minden oké lenne...
Bocs a nyíltságomért, általában ilyen vagyok, ami a szívemen, az a számon...
És még mielött valaki rámragasztaná hogy csak a hszeket gyûjtöm, akkor annak mondom, hogy nem, és ha zavar valakit hogy mennyi van, akkor nyugodtam vegyetek el belõle wink.gif A képeket gyûjtöm, de sajnos nem tehetem úgy, ahogy azt én szeretném, és amikor...Az internet sebessége sajnos otthon nem olyan, ami lehetõvé teszi azt, hogy pl úgy tegyek képeket mint tegnap este...így jobbára maradnak a háttérképek, amik gyorsan felmennek, nálam úgy, mint másoknál a candid vagy a photoshoot képek...
Köszi annak, aki végigolvassa, és nem néz mégjobban hülyének, vagy nem utál meg mégjobban...
beer.gif

Én is kaphatok választ a kérdésemre?(De inkább azokra gondolok, akik gyakrabban járnak ide...)
14 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!