Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 08. 17:19 #6621
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
A rohadt témazárókkal.. Annyira elegem van, hogy minden tantárgyból egyszerre írunk témazárót, de a kis dogáknak se örülök most már. Az egész ma kezdődött, első órába írtunk matek témazárót, hétfőn bioszból - hozzáteszem, hogy a drágalátos tanárom csütörtökön még 3 táblázatot bejelöltetett velünk, amit meg kell tanulni - lesz, sőt még matekból is írunk kis dogát, ahogy irodalomból is, sőt, abból még felelünk is, kedden se lesz jobb a helyzet, mert nyelvtanból, fizikából is tézét írunk, sőt, még történelemből is írunk egy kis röppentyűt, szerdán TTV-Fizkémből - ami 20 oldalas anyag, és cseppet se egyszerű - lesz témát lezáró dolgozat, ami piros jegynek számít, és arról nem beszélve, hogy még föciből is írunk dolgozatot, csütörtökön szerencsére nem témazárót, ha nem kis dogát írunk énekből és angolból. Pénteken TALÁN nem írunk semmiből, de még messze van, ki tudja mit találnak ki.

És akkor a fizika tanár azt mondta, hogy ne nyavalyogjunk, ott lesz egy egész hétvégénk, amikor fel tudunk készülni a témazárójára. Aztán gondoltam én, igen öregem, lehet, hogy egy egész hét végem lesz, de először is nem csak a te tantárgyad van, másodszor pedig a hétvége arra van, hogy az ember kipihenje a fáradalmait. Jó elismerem, hogy nem fáradok el annyira, mint egy dolgozó ember, de szellemileg igencsak eltudok fáradni. Arról nem beszélve, hogy amúgy is fejfájós vagyok, amire nem a sok tanulás, koncentrálás és a stressz a gyógymód.
11 felhasználónak tetszik: Nettigirl, JadeB, Genevieve, ZomBitch, Kristen18, Luckie, Zsófi765, Vampiregirl1, Midnight Memories, Lil98, MadHatter
2013. november 08. 17:28 #6622
- törölt felhasználó -    
Most éppen az imádott matek tanárommal.Hétfő 7.órában akarja megíratni a témazárót.Hát igen mindenkinek az a álma,hogy 7.órában matek témazárót írjon.Plusz még a nagymamámmal ,aki nem bírja felfogni,hogy 76 évesen veszélyes bicikliznie.Nem is olyan rég esett el vele és még el is tört egy bordája,de még azért akar biciklizni.Egész nap ezen veszekedett anyával.
7 felhasználónak tetszik: TheDanush, JadeB, ZomBitch, Kristen18, Zsófi765, Midnight Memories, MadHatter
2013. november 08. 17:37 #6623
- törölt felhasználó -    
Ismételten ezzel az egész buszozással. Valami csoda folytán ma elértem a buszt, és nem utolsónak szálltam fel. Szóval szépen nyugodtan szállnék fel, erre egy vénasszony befúrja magát elém, én meg kis híján egy jó nagyot tanyáztam. Nem mellesleg volt nála két zacskó budi papír, meg valami kis tuja, egy szatyorban, amivel duplán tudod tolakodni. Erre, mikor felszálltam, a nénike nekiáll pofázni nekem, hogy mit képzelek magamról, hogy majdnem fellökök egy -ő szavaival élve- idős hölgyet. Már így abba az idegállapotomban megmondtam neki, hogy ő jött be elém, és hogy mi jogon vitatkozik velem. Erre még ott elkezd hangosan hőbörögni a buszon, hogy mennyire bunkók a mai fiatalok, meg hogy mennyire udvariatlanok. Hát köszönöm. Akkor ezek a mai, városi vénasszonyok micsodák?? tisztelet annak a maroknyi kivétenek...
13 felhasználónak tetszik: JadeB, TheDanush, icarlyluv, ZomBitch, Kristen18, Jolie_77, Zsófi765, silenc, Corby, Midnight Memories, Beyla, Lil98, MadHatter
2013. november 08. 18:14 #6624
- törölt felhasználó -    
Írtam egy dolgozatot, amiben 17 pipát számoltam össze, és 13 ponttól kettes. De a tanár olyan hülyén pontoz, hogy ha pl. aláhúzós feladatban többet húzok alá és ami nem kéne, arra mínusz pontot ad és így eddig minden dolgozatom egyes lett... De ez most mi? 2/3 lehetett volna, de így 1 lett. Na szép.
És ez üzleti gazdaság volt. Már komolyan gondolkodom, hogy átiratkozom máshova. Csoda, hogy ide felvettek, mert tiszta analfabéta vagyok ilyen matekos dolgokból, nagyon nem az én világom... Nem akarok megbukni csak azért, mert a tanár ilyen direkt 'megakarlakbuktatni' módon pontoz.
6 felhasználónak tetszik: JadeB, Kristen18, Midnight Memories, Beyla, Lil98, MadHatter
2013. november 08. 18:17 #6625
sarika2001
sarika2001
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3762
Csatolások: 0
Azonosító: 171194
Offline offline
a suliba járással biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: JadeB, ZomBitch, Midnight Memories, Mrs.Jack Frost
2013. november 08. 19:55 #6626
Kristen18
Kristen18
be kind
 
StátuszGrateful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.22.
Hozzászólás: 3340
Csatolások: 135
Azonosító: 200607
Offline offline
Ha belegondolok,hogy milyen zsúfolt lesz a hétvégém,és hogy mennyire fáj a lábam,akkor ezekkel a dolgokkal.
Ma voltunk anyukámmal és az egyik barátnőjével vásárolni,annyit gyalogoltunk,hogy azt hittem szétszakadok. Holnap egész napos kirándulásra megyek,vasárnap pedig vagy 5 tantárgyból oldalakat tanulhatok,de lehet,hogy még ma neki állok,és a negyedével végzek...
És ma eléggé lassan telt el nekem ez a nap,egyszer borús volt,egyszer sütött a nap,és elegem volt mindenből... unsure.gif blink.gif
6 felhasználónak tetszik: ZomBitch, JadeB, TheDanush, Midnight Memories, Lil98, MadHatter
2013. november 08. 20:34 #6627
- törölt felhasználó -    
Elegem van magamból. Mindent én b*szok el. Pont egy olyan fiúba kellett beleszeretnem, aki a legjobb barátnőmmel akar járni és észre se vesz. Önmagamat hibáztatom, amiért egy másik barátnőm el akar menni a suliból, hiába mondja, hogy nem miattam. Nem hiszem el, hogy képtelen vagyok bekapcsolni azt a rohadt telefont, ha kijövök az iskolából, akkor talán nem vesztem volna össze a szüleimmel, és nem érezném magam egy felesleges csapásnak, amit elszenved bárki, aki a környezetemben él. 110.gif
13 felhasználónak tetszik: ZomBitch, TheDanush, JadeB, Luckie, Zsófi765, Kristen18, belongbrunz, Genevieve, icarlyluv, Midnight Memories, Beyla, Lil98, MadHatter
2013. november 08. 21:08 #6628
- törölt felhasználó -    
Lehet, hogy inkább örülnöm kéne, hogy egy nagyon hülye csaj hülyének tart. smileeee.gif A hátam mögött mindennek elmond, előttem meg teszi az agyát.
2013. november 08. 21:42 #6629
- törölt felhasználó -    
Egyik osztálytársammal. Most bemutatkozott milyen is az igazi énje. Na mindegy, pár év, de lehet, hogy már sokkal hamarabb megtanulja, hogy azt, akik mellette áll, ne használja ki. És ráadásul utána meg teljesen lekezelően bánik vele, mintha világ életében nem lettek volna jóban.
4 felhasználónak tetszik: JadeB, Midnight Memories, Beyla, MadHatter
2013. november 09. 14:47 #6630
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
imádok péksütit enni reggelire, úgyhogy most is azt hozattam, kicsit megkésve neki is ültem - körülbelül két perce szedtem ki egy darab műkörmöt a számból, miközben próbáltam megenni az egyik kedvenc, sajtos darabkámat... unsure.gif
természetesen kidobtam az egészet a kukába, de meglehetősen irritáló, hogy most szenvedhetek, hogy mit is egyek, ha végre elmúlik a hányingerem, illetve alapból az, hogy ilyen megtörténhet.
10 felhasználónak tetszik: ZomBitch, Kristen18, belongbrunz, Luckie, Jolie_77, icarlyluv, Midnight Memories, Beyla, Lil98, MadHatter
2013. november 09. 15:21 #6631
- törölt felhasználó -    
Azokkal, akik feleslegesen gerjesztik a feszültséget. Nem mondom, hogy én nem szoktam sűrűn konfrontálódni, de nem tudom, miért kell pusztán provokációból beszólni valakinek.
4 felhasználónak tetszik: JadeB, Midnight Memories, Beyla, MadHatter
2013. november 09. 15:42 #6632
Raynie
Raynie
visszatérő vendég
 
StátuszCrazy is as Crazy does!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.05.
Hozzászólás: 228
Csatolások: 0
Azonosító: 208298
Offline offline
A tételek kidolgozásával.. angry.gif
4 felhasználónak tetszik: JadeB, Beyla, Midnight Memories, MadHatter
2013. november 09. 17:12 #6633
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy egy Istenért nem írna vissza...
1 felhasználónak tetszik: Midnight Memories
2013. november 09. 21:06 #6634
- törölt felhasználó -    
Az egyik osztálytársammal, de már roh#dtul. Van a volt legjobb barátnője, akivel elválaszthatatlanok voltak, és egy másik lány, aki eléggé irritáló és idegesítő, legalábbis számomra, mások nagyon jófejnek tartják, pedig egy rakás szerencsétlenség a csaj. A lényeg az, hogy rühellték egymást, és én jóban voltam Lilivel és Hannával (nevezzük őket így, az igazi neveket nem szeretném leírni), aztán hirtelen Lili odaállít hozzám egyik reggel fizika előtt, hogy nem ülnék-e mellé. Megkérdeztem tőle, hogy mi a baj, mert eddig úgy tudtam, hogy Hannával mindig együtt vannak, komolyan, szinte mindent együtt csináltak, aztán mondta Lili, hogy most egy kis mosolyszünet van. Megkérdeztem, hogy ezalatt mit ért, erre pedig azt felelte, hogy rossz társaság, amikor Hanna egyáltalán nem az, talán csak a testvére, Anna, viszont Lili anno más társaságában kezdett el füvezni, Hanna nem tehet semmiről, de akkor sem tántorít el attól, hogy ő az oka minden hibának. Nem szóltam neki semmit, egyszerűen csak igent mondtam a kérdésére, és ennyi. Délelőttig állandóan együtt voltunk, mondogatta, hogy milyen jó, hogy ilyen jóban lettünk, én meg csak bólogattam és bólogattam. Én is örültem, hogy egy kicsit kettesben is lehettünk, mindentől függetlenül aranyos lány, de az, hogy a nem tudom hanyadik szünetben már a legnagyobb ellenségével volt, azzal a p#csa Zsófival, én pedig konkrétan oda sem tudtam menni hozzá, hogy megkérdezzem, mi ez az egész.. Abban a pillanatban, ahogyan kibékült a kis drágájával, én is ejtve lettem. Másnap nem szólt hozzám, nem köszönt oda, nem nézett rám, állandóan csak Zsófival lógott, én meg Hanna csak néztünk, hogy ez most komoly? Hát, az volt. Azóta se ír már, nem köszön, semmi. Megint megszűntem létezni. Kösz, majd én is ezt fogom csinálni amikor összeveszel a Zsófikáddal és megint jönnél hozzám. rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: Kristen18, Luckie, Midnight Memories, Beyla
2013. november 10. 12:43 #6635
- törölt felhasználó -    
Két hét múlva angolból féléves vizsga, aztán azon a héten ECL próbavizsga, utána pedig még lesz kis érettségi, és elvileg a rendes éles ECL, plusz szeretnék majd informatikából is egy ECDL vizsgát. Szóval húzósnak ígérkezik a november, a december és az egész második félév. Lefáraszt a tanulás. dry.gif
4 felhasználónak tetszik: JadeB, Midnight Memories, Beyla, MadHatter
2013. november 10. 12:49 #6636
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Holnap suli -.-
1 felhasználónak tetszik: TheDanush
2013. november 10. 12:52 #6637
adri001
adri001
 
Státuszzene kifejezi mindazt, ami szavakkal elmondhatatlan, mégsem maradhat kimondatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.31.
Hozzászólás: 797
Csatolások: 245
Azonosító: 192844
Offline offline
a hörcsögömnek a mókuskereke egyfolytában kattog
biggrin.gif
2013. november 10. 12:57 #6638
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (adri001 @ 2013.11.10. 12:52)
a hörcsögömnek a mókuskereke egyfolytában kattog 
biggrin.gif


Én imádom, ha a nyuszim éjjel is szöszmötöl, hangosan rágcsál vagy iszik, mert akkor tudom, hogy minden rendben vele.
Mivel van tele a tököm?
Hogy egyesek nem képesek rendet hagyni maguk körül a lakásban - és a lakáson kívűl a sok gyökérrel, akik a kuka helyett a fűbe/járdára dobálják a szemetet.
5 felhasználónak tetszik: Midnight Memories, TheDanush, Beyla, Kristen18, MadHatter
2013. november 10. 13:03 #6639
- törölt felhasználó -    
Idézet (Törpi. @ 2013.11.08. 17:37)
Ismételten ezzel az egész buszozással. Valami csoda folytán ma elértem a buszt, és nem utolsónak szálltam fel. Szóval szépen nyugodtan szállnék fel, erre egy vénasszony befúrja magát elém, én meg kis híján egy jó nagyot tanyáztam. Nem mellesleg volt nála két zacskó budi papír, meg valami kis tuja, egy szatyorban, amivel duplán tudod tolakodni. Erre, mikor felszálltam, a nénike nekiáll pofázni nekem, hogy mit képzelek magamról, hogy majdnem fellökök egy -ő szavaival élve- idős hölgyet. Már így abba az idegállapotomban megmondtam neki, hogy ő jött be elém, és hogy mi jogon vitatkozik velem. Erre még ott elkezd hangosan hőbörögni a buszon, hogy mennyire bunkók a mai fiatalok, meg hogy mennyire udvariatlanok. Hát köszönöm. Akkor ezek a mai, városi vénasszonyok micsodák?? tisztelet annak a maroknyi kivétenek...

Én suli után utálok buszozni.1 hónapba 1-szer vagy 2-szer van olyan,hogy alig férünk fel a buszra,tömegnyomor van.Annyira szeretem az idős embereket... mit keresnek délután Pesten?Reggel pár idős ember száll fel,de délután.Valamelyik nap 2 osztálytársammal és a másik osztályból egy lány velünk jött haza,pont középen voltunk.Elkezdtek hülyéskedni és egyszer az egyik lány megmutatta,hogy mit szokott csinálni az egyik lánnyal... úgy csinált mintha leköpne.Na az a lény előbb leszállt a buszon és az öregasszony ott elkezdett "hisztizni",hogy milyen neveletlen,hogy itt köpdös,de legalább ő ült,mi meg nem,örüljön,hogy ült.
4 felhasználónak tetszik: Midnight Memories, Beyla, Kristen18, MadHatter
2013. november 10. 18:18 #6640
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
most a képmutatással van tele a nem létező tököm, hogy egyik pillanatban nagyanyám arról prédikál, hogy minden felebarátunkat szeretni kell, másik pillanatban már lehülyézi az embert és az anyjának a halálát kívánja.
4 felhasználónak tetszik: TheDanush, Jolie_77, Midnight Memories, MadHatter
540 oldal 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!