Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. június 09. 21:42 #9741
- törölt felhasználó -    
Az időjárással. Négy körül olyan vihar támadt, hogy elsöpört mindent. Öt másodperc alatt eláztunk a barátnőmmel, de akkor jött még csak a java. Gigantikus jégdarabok kezdtek zuhogni, az eső persze nem csillapodott. Hatalmasokat villámlott, dörgött. A szokásos 30 perc helyett másfél órába telt, mire hazaértünk, ugyanis az idő miatt araszoló buszról leszállva egyből az egyik üzletsor fedett parkolójába menekültünk, előtte persze átgázoltunk egy bokáig érő tócsán. Ácsorogtunk egy darabig, telefonálni próbáltunk, valaki hátha értünk tud jönni kocsival, de még térerő sem volt, tehát hazáig futnunk kellett. A barátnőm persze bejött, nálunk várt egy órát, aztán ment haza. Ezután megnéztem alaposabban, mennyire áztam el. Még a hajamból is csöpögött a víz. Persze most visszajött a vihar, a kutyám pedig itt liheg a lábamnál félelmében. Jó éjszakánk lesz... dry.gif
btw én szeretem a zivatarokat, de a mai brutális volt
10 felhasználónak tetszik: Konvektor, Bátor Ventillátor, CandUs, Cute girl 998, Szandi0820, AFCfan, Lizania, Beyla, IQninja99, Angel
2015. június 09. 22:11 #9742
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Az igazgatónővel..
Etikán bejön és annyire teszi magát..azt jottem én a hajammal..(mert úgy befestette kékesre a hajam erre ő elkezdi,hogy "1 hónapja mondtam,hogy csinálj valamit a hajaddal!""Adok egy suli szabály pico könnyvet aztán olvassad el,hogy mit nem szabad csinálni a hajaddal kislányom!!"
Úgy sincs már smmi szín benne!akkor minek mondja,azt
Hogy nyáron fesd be..ba...Nyár van!!Akkor kopjonle és szokja meg a stilusom! mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Angel
2015. június 10. 15:34 #9743
- törölt felhasználó -    
Az osztálytársammal!! A semmiért elkezdi a feszkót, tiszta hülye! dry.gif dry.gif
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2015. június 10. 21:22 #9744
- törölt felhasználó -    
"A rock zene rossz. Nem veszik észre az emberek, hogy rossz hatással van rájuk és nem tudom, hogy mit élveznek azon, hogy ott ugrálnak maguknak."
Sosem szoktam zenei stílusok végett felháborodni, mert mindenkinek más tetszik és így is van rendjén, de ez szíven ütött, mert kedvelem az illetőt.
4 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, AFCfan, Szandi0820, IQninja99
2015. június 11. 13:41 #9745
Ria1997
Ria1997
dollophead
 
Státusz"Most people call me Thomas. Well, except Newt—he calls me Tommy."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.17.
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 0
Azonosító: 151247
Offline offline
Nem szoktam panaszkodni, még soha nem írtam ebbe a témába, dehát egyszer mindent el kell kezdeni.
Olyan jó lenne ha valaki megtudná nekem fogalmazni értelmes emberek módjára, hogy mégis miért kellett törölni a Damien sorozatról indított témámat. Mert tényleg a leghalványabb elképzelésem sincs. Az biztos hogy felesleges nem volt, elvégre millió más sorozatról van topic. Kulturáltan fogalmaztam, szóval ez sem lehet probléma. Közben megnéztem mégegyszer, hogy hátha én láttam rosszul és már van ilyen téma, de nem, hacsak nem vakultam meg, ez sem lehetett a baj. Úgyhogy eljutottam oda, hogy fogalmam sincs erre most miért is volt igazából szükség. Ez engem most azért érint ennyire rosszul, mert örültem hogy én lehettem az, aki megnyithatta annak a sorozatnak a témáját, amiben a kedvenc színészem játszik. De úgy látom már ilyen kis apró örömöm sem lehet az életben, anélkül hogy valaki fogná és kidobná a kukába. Kb. mintha pofáncsaptak volna, még ha nem is túl erősen. Remélem, tényleg nagyon remélem, hogy akit ennyire rettenetesen zavart, az mostmár nyugodtabban fog este aludni.
Na jó, befejeztem. Nagyon ritkán kapom fel a vizet, pláne egy közösségi oldalon, de most ezt sikerült elérni.. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Konvektor
2015. június 11. 14:38 #9746
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Ria1997 @ 2015.06.11. 13:41)
Nem szoktam panaszkodni, még soha nem írtam ebbe a témába, dehát egyszer mindent el kell kezdeni.
Olyan jó lenne ha valaki megtudná nekem fogalmazni értelmes emberek módjára, hogy mégis miért kellett törölni a Damien sorozatról indított témámat. Mert tényleg a leghalványabb elképzelésem sincs. Az biztos hogy felesleges nem volt, elvégre millió más sorozatról van topic. Kulturáltan fogalmaztam, szóval ez sem lehet probléma. Közben megnéztem mégegyszer, hogy hátha én láttam rosszul és már van ilyen téma, de nem, hacsak nem vakultam meg, ez sem lehetett a baj. Úgyhogy eljutottam oda, hogy fogalmam sincs erre most miért is volt igazából szükség. Ez engem most azért érint ennyire rosszul, mert örültem hogy én lehettem az, aki megnyithatta annak a sorozatnak a témáját, amiben a kedvenc színészem játszik. De úgy látom már ilyen kis apró örömöm sem lehet az életben, anélkül hogy valaki fogná és kidobná a kukába. Kb. mintha pofáncsaptak volna, még ha nem is túl erősen. Remélem, tényleg nagyon remélem, hogy akit ennyire rettenetesen zavart, az mostmár nyugodtabban fog este aludni.
Na jó, befejeztem. Nagyon ritkán kapom fel a vizet, pláne egy közösségi oldalon, de most ezt sikerült elérni.. unsure.gif

A fórumon az a szabály, hogy sorozatnak vagy filmnek akkor lehet csak témája, hogyha tudsz te vagy bármelyik másik tag képeket felrakni. Én emiatt nem nyitottam az egyik kedvenc sorozatomnak, a Flashpoint - Elit egységnek topikot, mert nem tudok értékelhető HQ képeket feltölteni. Ennek az oldalnak az egyik főprofilja még mindig az, hogy minőségi, tag nélküli HQ képeket osztunk meg egymással. Toto és joe_r is ezerszer leírta már, hogy kép nélkül topikot nem lehet létrehozni, hiszen nincs értelme. Ha viszont voltak nagy méretű (1000 px feletti) képek feltöltve és úgy törölték, akkor szerintem reklamálj, mert valóban érthetetlen. Na, de ha megnyitottad és nem töltöttél fel legalább egy-két minőségi fájlt, akkor a moderátorok jogosan törölték. Vagy még azt tudnám elképzelni, hogy a sorozatnak már van létező témája, csak te nem találtad meg.
2 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Ria1997
2015. június 11. 14:40 #9747
- törölt felhasználó -    
A tanárokkal! Elgem van, az összesből. MIndegyiket UTÁLOOOOM
2015. június 11. 14:53 #9748
Ria1997
Ria1997
dollophead
 
Státusz"Most people call me Thomas. Well, except Newt—he calls me Tommy."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.17.
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 0
Azonosító: 151247
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2015.06.11. 14:38)
A fórumon az a szabály, hogy sorozatnak vagy filmnek akkor lehet csak témája, hogyha tudsz te vagy bármelyik másik tag képeket felrakni. Én emiatt nem nyitottam az egyik kedvenc sorozatomnak, a Flashpoint - Elit egységnek topikot, mert nem tudok értékelhető HQ képeket feltölteni. Ennek az oldalnak az egyik főprofilja még mindig az, hogy minőségi, tag nélküli HQ képeket osztunk meg egymással. Toto és joe_r is ezerszer leírta már, hogy kép nélkül topikot nem lehet létrehozni, hiszen nincs értelme. Ha viszont voltak nagy méretű (1000 px feletti) képek feltöltve és úgy törölték, akkor szerintem reklamálj, mert valóban érthetetlen. Na, de ha megnyitottad és nem töltöttél fel legalább egy-két minőségi fájlt, akkor a moderátorok jogosan törölték. Vagy még azt tudnám elképzelni, hogy a sorozatnak már van létező témája, csak te nem találtad meg.


Akkor ezt tényleg én néztem be, mert valóban nem töltöttem fel képeket. Bár maga a sorozat is annyira friss hogy igazából nincsenek még róla képek. Mindenesetre mostmár megértettem, köszi a választ. meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Beyla
2015. június 11. 15:26 #9749
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
A mai társadalommal. Legalábbis a mi osztályunkban totál ez megy. Van egyy osztálytársam, aki totál úgy öltözködik, mint egy r***, s ha ez még nem lenne elég, bunkó minden sráccal, a száját is alaposan ki kéne mosni. nem lemondani akarom őt, nagyon jó barátnők vagyunk, de ki kell engednem a fáradt gőzt rohog.gif Na, szóval igen. Ilyen ő. S az osztálytátsnőim többsége is. Nagyszájúak, vihognak, szándékosan mutogatják magukat a fiúk előtt, csúnyán beszélnek, mert azt hiszik, ezzel 'oolyan menők. S a fiúknak ez tényleg bejön, miért is ne? Minden srác odavan ezért a bizonyos lányért, mert mint ahogy már mondtam, totál szemérmetlen. De mégis miért? Én persze mindenben az utolsó vagyok, csak mert én nem beszélek úgy ahogy, csak mert én csendes, nyugodt csaj vagyok, nem veszek semmibe senkit, csak mert nem vagyok olyan bjútiful, olyan szexi, csak mert én én vagyok. Én továbbra is úgy vélem, a szépség nem minden. Az a lány, akiről beszéltem, egy nyomi verset nem tud megtanulni! Miért jön be mindenkinek az a csúnyabeszédes, nagyon menci, szemérmetlen stílus? dry.gif A fiúk a múltkor csináltak egy listát, ahol a lányokat besorolták egytől-tizes skálába. Természetesen a szexi lányok mind tizesek, én meg a kis ötöske. Istenem, olyan gyerekeszűek az osztálytársaim, hogy az már fáj. Na várjatok csak, mi lesz 10 év múlva!
7 felhasználónak tetszik: Lizania, ApusztákBoszorkánya, Cute girl 998, IQninja99, Konvektor, sziv55, menthol
2015. június 11. 22:10 #9750
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Mindennel és mindenkivel. Ezzel a rohadt évvégével, amit komolyan nem tudok hová tenni... annyiból jó, hogy most egy darabig nem kell tanulni, és megszabadulok (ideiglenesen) a rohadék osztálytársaimtól.
Viszont van valaki, akitől jelenleg nagyon nem kéne megszabadulnom (egyébként sem, de pont most különösen nem...). És olyan bonyolult és érthetetlen az egész hogy hülyét kapok tőle, és nem tudom, mit kéne tennem, kinek a tanácsát kéne megfogadnom. Nem látok bele a másik fejébe, nem tudom, mit gondol erről az egészről, ő pedig nagyon nem könnyíti meg a dolgomat. És félek, hogy hiába teszem ki a lelkemet, végül csak hülyét csinálok magamból, a semmiért.
8 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl, ApusztákBoszorkánya, Szandi0820, Beyla, Cute girl 998, IQninja99, Konvektor, Lizania
2015. június 11. 22:16 #9751
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Hogy átcsesztek. Mint sz*rt a palánkon, már elnézést.
Volt egy srác, aki hetekig hitegetett, aztán egyik nap, mintha valami bekattant volna neki, teljesen megváltozott, elküldött konkrétan a francba, de mindenféle hülye indokkal. Hagytam neki egy kis időt, hogy lenyugodjon, aztán megkérdeztem, hogy mi a fene volt ez.
Közölte velem, hogy sajnálja, hogy félrevezetett, ő csak játszott velem, mert most próbálgatja magát, és kíváncsi volt, hogy mennyire tud valakire hatással lenni. Aztán mikor látta, hogy eléggé, megunta a dolgot, és ő végig csak eszközként tekintett rám.
Normális az ilyen?
Azt mondta, hogy az elején kíváncsi volt rá, hogy mit tudok neki mutatni, de elbuktam a "teszten". mellow.gif
Mellesleg a fejemhez vágott egy csomó mindent, hogy gyerekes a világnézetem, naiv vagyok, és mindezt úgy állítja be, mintha rossz ember lennék ettől, ő meg a jó, mert csak így félre tudja dobálni az embereket. Ja és szerinte eléggé szánalmas vagyok, és gyenge ember, és nincs önbecsülésem.
Az a legrosszabb, hogy szerinte semmi rosszat nem csinált, csak én reagáltam túl.
Azt a kedves mondatát még elfelejtettem megemlíteni, hogy azt mondta, hogy szerinte az egyetlen érdekes dolog bennem, hogy bántalmazott egyszer a fiú (meg a haverjai), akibe szerelmes voltam.
Lehet, hogy naiv vagyok, de inkább vagyok az, minthogy ilyen undorító, aljas mocsadék legyek.
(Tudom, kicsit le lett sarkítva a történet, de nem akartam egy kisregényt idecseszni, csak annyira kiakaszt, hogy vannak ilyen gusztustalan emberek, akik így tudnak játszani másokkal. Igen, ez az élet...)
Azért még a végére odabiggyesztette, hogy reméli, ha több önbizalmam lesz, akkor majd beszélgethetünk. Mintha szóba állnék ezen után vele _nevet.gif Röhej.
13 felhasználónak tetszik: Jody, riri17, ApusztákBoszorkánya, Fannycska999, Szandi0820, AFCfan, Rocket, IQninja99, Konvektor, Lizania, Phaedra, Angel, LeerdammerGirl
2015. június 12. 05:07 #9752
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Azt,hogy ilyen korán fent vagyok mert szédülők és fáj a fejem..A melegtől annyira nem tudtam aludni mert már forgolódtam.. cry.gif
4 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Beyla, Angel, Konvektor
2015. június 12. 10:29 #9753
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Azzal, hogy egyszerűen semmibe nem tudok szinte érdemileg belekezdeni, mert átjáróház van nálam és még egy darabig ez is lesz. Ezért sem szeretem a tanév végét SEM... mellow.gif
6 felhasználónak tetszik: Beyla, Jody, AFCfan, Szandi0820, Phaedra, Angel
2015. június 12. 14:49 #9754
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Nincsen itthon Quarelin fájdalomcsillapító. Már vagy egy hete szenvedek a meleg miatt fennálló állandó jellegű fejfájástól. Vettem be Algopryin ampullát, Cataflamból két tablettát is, valamint múltkor ibuprofént is kipróbáltam. Sz*rt sem érnek, csak az ember költi rá a pénzét feleslegesen. Rémlett, hogy anno lett véve Quarelin, de eltűnt. Vagy valaki beszedte az összeset, vagy anyu a legutóbbi gyógyszi válogatás során úgy döntött, hogy nem kell és azt is elvitte a patikába a többivel együtt. Mondjuk vagy húsz perc volt mire átnéztem. Patikát is nyithatnánk lassan, annyi gyógyszert tárolunk itthon. És a hunyó nem én vagyok, nem szoktam gyógyszereket vásárolni, csak azokat amiket aktívan kell szednem a betegségem miatt. Ötven fajta antibiotikumból kezdve még két fajta csomagolású Daedelont is találtam, de ami nekem kellett volna, az nincs. Mindig így járok. Szeretlek felfájás! Pedig jó lett volna csillapítani egy kicsit, mert egy részről napok óta nem alszok (részben emiatt is), más részről meg holnap strandolni megyünk, és nem akarok ilyen kellemetlen dologgal együtt szórakozni.
5 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Fannycska999, Cute girl 998, Lizania, Angel
2015. június 12. 17:38 #9755
- törölt felhasználó -    
Az osztálytársaimmal. Ma voltunk moziban, és elsétált előttünk két fiú, akik fogták egymás kezét. A többiek persze rögtön elkezdtek röhögni, sugdolózni, meg olyanokat kiabálni, hogy "ott mennek a b*zik!" dry.gif Idióták... a saját embertársaikkal így viselkednek. Szánalmas.
12 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Jody, Wyrd, Cute girl 998, Lovatics04, Jolie_77, IQninja99, Konvektor, Lizania, sziv55, Angel, menthol
2015. június 12. 18:09 #9756
- törölt felhasználó -    
Megint itt találom magam rolleyes.gif
Az egész rokonságommal. Örülök, ha nem látom őket és ahogy tudom kerülöm őket... Na meg nem találok magamnak ruhát, mint mindig. Vagy kilóg belőle az ember összes testrésze, vagy olyan mintájúak, mintha valaki befordult volna a kiskertbe és meghempergett ötször a a virágokon.
7 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Szandi0820, Wyrd, Cute girl 998, Konvektor, Lizania, Angel
2015. június 13. 17:42 #9757
Lovatics04
Lovatics04
jake edwards' buddy.
 
Státuszsick of losing soulmates
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.13.
Hozzászólás: 2258
Csatolások: 56
Azonosító: 237163
Offline offline
Újra itt... rolleyes.gif
Hogy mivel van vele a tököm?Nos,a nemlétezőm azzal,hogy itt a nyár.Eléggé vártam én is(nincs suli,ez az),de így úgy érzem hiányozni fog az osztályom.5.-ben még jobban összekovácsolódtunk.Nem mi vagyunk a legszorgalmasabbak,sem a legjobb magatartásúak,nem nyerünk meg minden versenyt,nem veszünk részt sok versenyen,nem vagyunk mindenbe tehetségesek,de valamiben mi vagyunk a legjobbak.Hogy miben?A közösségben.
azok pedig akik elmennek tőlünk évek múlva,azok csak nem tudják értékelni az osztályt,mert nekik senki és semmi nem jó

Most pedig,amikor jöttem haza a 8.-osok ballagásáról eszembe jutott,hogy pár év és mi is ballagunk.Mindenki máshova.Én biztos végig bőgöm az egészet.
gyorsan telik az idő

Azzal,hogy most jutott az eszembe,hogy jövőre elballag a kiszemeltem és a barátnőim.Lassan teljen a tanév,légyszi

És az utolsó gondom,hogy az is most jutott az eszembe,hogy a drága unokatestvéremet a mi osztályunk fogja ballagtattni.Jaj,de jó,de várom már azt is.ne már
2 felhasználónak tetszik: Konvektor, Lizania
2015. június 13. 17:47 #9758
- törölt felhasználó -    
Az ürességgel. Ma volt a ballagás, és bár nem voltunk az a húdejóosztály, szerettem őket, és szerettem idejárni, és a tény, hogy vége, olyan űrt hagyott bennem, amit még sose éreztem. Tudom, a középiskola is jó lesz, de na. Letargia on
10 felhasználónak tetszik: Lovatics04, Cute girl 998, Wyrd, Szandi0820, IQninja99, Konvektor, Lizania, sziv55, Angel, LeerdammerGirl
2015. június 13. 21:09 #9759
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
A torokfájásommal és a lázammal..
4 felhasználónak tetszik: Ramadaa, IQninja99, Konvektor, Angel
2015. június 13. 21:18 #9760
Ramadaa
Ramadaa
láthatatlan †
 
Státusz'Ameddig van fény, addig van remény. ' - Poe Dameron
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 2383
Csatolások: 307
Azonosító: 229455
Offline offline
Nyár van. Én pedig Megfáztam.
8 felhasználónak tetszik: IQninja99, Mrs.Jack Frost, CandUs, Angel, Lil98, Konvektor, LeerdammerGirl, sziv55
540 oldal 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!