Starity

Ezekről a celebfotókról maradhattál le a héten

2018. május 13. 11:11   |   Szerző: Glamster

Ismét eltelt egy újabb hét: nézzük meg a hét legizgalmasabb celebfotóit az Instagramról!

hirdetés

1. Így készült fehérneműjének megjelenésére Riri

 

badgalriri (@badgalriri) által megosztott bejegyzés,

2. Biciklizett egyet Amy Schumer

 

@amyschumer által megosztott bejegyzés,

3. Kim Kardashian ekképpen festett a katolikus iskolájában, 8. osztályban

 

Kim Kardashian West (@kimkardashian) által megosztott bejegyzés,

4. Csinos kiegészítőt villantott Kendall Jenner

 

Kendall (@kendalljenner) által megosztott bejegyzés,

5. Hivatalosan is visszatért Xtina a zenei pályára

 

Christina Aguilera (@xtina) által megosztott bejegyzés,

6. Edzés közben kapták lencsevégre Justin Biebert

 

Justin Bieber (@justinbieber) által megosztott bejegyzés,

7. Harry Styles turnézás közben is nagyon laza

 

@harrystyles által megosztott bejegyzés,

8. Kiskorában is sminkelt már Adam Lambert

 

ADAMLAMBERT (@adamlambert) által megosztott bejegyzés,

9. Dwayne Johnson megmentett egy fiókát

 

therock (@therock) által megosztott bejegyzés,

10. Chrissy Teigen tortát sütött

 

chrissy teigen (@chrissyteigen) által megosztott bejegyzés,

11. Chris Hemsworth komoly hullámot lovagolt meg

 

Chris Hemsworth (@chrishemsworth) által megosztott bejegyzés,

12. Camila Cabello, Taylor Swift és Charli XCX a Reputation turnén

 

camila (@camila_cabello) által megosztott bejegyzés,

13. Hajókiránduláson van Bella Thorne

 

BELLA (@bellathorne) által megosztott bejegyzés,

14. Spongyabob musicalt nézett Hilary Duff a Broadwayen

 

Hilary Duff (@hilaryduff) által megosztott bejegyzés,

15. Pocakot villantott Eva Longoria

 

Eva Longoria Baston (@evalongoria) által megosztott bejegyzés,

16. Érdekes kép készült Miley Cyrusról a MET-en

 

Miley Cyrus (@mileycyrus) által megosztott bejegyzés,

17. Kutyájával pózolt Nina Dobrev

 

Nina Dobrev (@nina) által megosztott bejegyzés,

18. Katy Perry Madonnával és Donatella Versacéval

 

KATY PERRY (@katyperry) által megosztott bejegyzés,

19. Készülődés közben fotózkodott Cole Sprouse

 

Cole Sprouse (@colesprouse) által megosztott bejegyzés,

20. Helyes címlap készült Shawn Mendesről

 

Shawn Mendes (@shawnmendes) által megosztott bejegyzés,

hirdetés

  twitter 
hirdetés

Ajánlott cikkek

Szólj hozzá!

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok

Kommentek