Ellen DeGeneres legszívesebben kiszállna saját műsorából
A műsorvezetőról azt beszélik, nem akar többé visszatérni saját talk showjába.

Ellen DeGeneres, akinek 2003 óta működik a The Ellen DeGeneres Show nevű beszélgetős műsora, most úgy tűnik, komoly lépésekre szánta el magát. A híresség korábban nagy botrányba keveredett, amelynek az lett a vége, hogy a WarnerMedia belső vizsgálatot indított a talk show munkakörülményei miatt.
Ellen később egy hosszabb levélben kifejtette, sajnálja a történteket, és megteszi a megfelelő lépéseket a helyzet javítása érdekében.
A Us Weekly forrásai szerint azonban a sztár legszívesebben kiszállna a saját műsorából, mert "elárulva érzi magát az alkalmazottak által. "
Ezenkívül "bár Ellen tudja, hogy alkalmanként elég nehéz természetű tud lenni, úgy gondolja, keményen dolgozik és nagyon kreatív, ezért aztán kiváltság, ha valaki neki dolgozhat és körülötte lehet" - mondta róla szintén a Us Weekly informátora.
A vádak kiszivárgása után több sztár ellene illetve mellette nyilatkozott: Scooter Braun például hosszabb üzenetben védte a sztárt.
via Seventeen

Ajánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Vicces utalás lett belőle.
Napvilágra került egy posztja.
Kerekedik a pocakja.
A rajongók szerint Taylor Swift nincs jól.
Úgy tűnik, nincsenek jóban.
Kiderült, kit tart tökéletesnek a szerepre.
Jacob Elordi nem akarta megcsinálni a filmeket.
Tegnap este tragédia történt.
Barátság maradt köztük.
Szerinte hamarosan kezdődhet a sorozat promóciója.