Starity

Legfurcsább álmaid, amiben sztár szerepelt!

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. március 31. 10:20 #21
Virgogirl
Virgogirl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.15.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 47
Azonosító: 52451
Offline offline
1. Bono mellett feküdtem a strandon és papírzsebkendőt kellett neki kerítenem smileeee.gif

2. Örök emlék és családi szállóige: édesanyám alaposan megmasszírozta Mel Gibsont álmában
1 felhasználónak tetszik: Zsüdi
2010. március 31. 10:29 #22
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Vámpír voltam. smileeee.gif És Angelel (David Boreanaz) harcoltam. Aztán a harc döntetlenre végződött, és más következett biggrin.gif blush.gif
2010. március 31. 12:12 #23
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Brittany20 @ 2010.03.31. 10:29)
Vámpír voltam. smileeee.gif És Angelel (David Boreanaz) harcoltam. Aztán a harc döntetlenre végződött, és más következett biggrin.gif  blush.gif

Vajon mi? laugh.gif

Ám ma Nicholas Brendonnal (Buffy-ból Xander) álmodtam. Azt álmodtam, hogy haverok vagyunk, mászkáltunk, buliztunk, stb... (Nem erotikus satöbbi laugh.gif )
2010. július 05. 03:10 #24
delena3
delena3
cuidado con el ángel♥
 
Státuszmaite perroni ..<33
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.03.
Hozzászólás: 1385
Csatolások: 372
Azonosító: 124110
Offline offline
hát nekem Robert Pattinson visszatérő vendég az álmaimban!
1.: beszálltunk egy liftbe, erre én (xd nem hiszem el, hogy megtettem) elkezdtem puszilgatni (xxxdddd) Robot, erre ő eltolt, de utána persze már nem csak megpuszilt, hanem lesmacizott xD de olyan valós volt az az álom!
2.: uhh ez nem rég volt... épp olvastam a breaking dawn-t, még az első könyvnél tartottam, bella szemszögéből. hát rám bella beindulása és az a pár sexjelenet olyan hatással volt, hogy álmomban Edward (vagyis Rob) volt a férjem, engem meg mindenki Bellának hívott, mert tök úgy néztem ki... de a legrosszabb az volt benne, hogy Bella nagyon, de nagyon akarta Edwardot és én isss pont úgy voltam dry.gif (miért olvastam azt a könyvet?! xd)

na aztán Leonardo DiCaprio-s is volt. de az nem volt olyan durva...csak fotózkodtunk és én meg kiakasztottam, hogy állandóan Kate Winsletről kérdeztem xD

hát ezek járnak éjszakánként az én bolondos fejemben smileeee.gif
2010. július 05. 03:43 #25
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Felipe Massával álmodtam még régebben, hogy valami motor (még csak nem is F1) versenyen vettünk részt és házakba is be mentünk, úgy motoroztunk. Én meg a barátnője voltam. rolleyes.gif

Nem rég pedig azt, hogy egy paparazzi videót néztem, amin Jake Gyllenhaal és Renée Zellweger csókolozott és Jake szeme végig nyitva volt és körbe nézett állandóan, hogy észreveszik e. Álmomban tudtam, hogy azt akarta, hogy észrevegyék és így féltékennyé teheti Reese Witherspoon-t. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: bötti
2010. július 05. 17:32 #26
Nessi
Nessi
♥Blingers♥
 
Státusz(L) Korea (L) Japán (L) Asian Boy's (L)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.19.
Hozzászólás: 1533
Csatolások: 335
Azonosító: 129537
Offline offline
Én már szinte az összes kedvenc sztárommal álmodtam.
Egyik kedvencem amikor megálmodtam a Randiztam egy sztárral-t én voltam "Jessica".Csak volt benne 18+ is,és még sok más jó.

Justin Biebere koncerten voltam első sorban,Los Angelesben,és felhúzott a színpadra,miközben a Never Let You Go-t énekelte,szóval végét nekem énekelte.Majd az Overboard c.számot együtt énekeltük el.A végére kis 18+ is volt,de a végén csörgött az ébresztőm is.(számomra ez furcsa álom volt a 18as miatt xD)(kedvenc álmom) wub.gif wub.gif tongue.gif biggrin.gif thumbsup.gif cool.gif
1 felhasználónak tetszik: NiceandCute
2010. július 05. 19:43 #27
wannascream
wannascream
-
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.05.
Hozzászólás: 1866
Csatolások: 3203
Azonosító: 126443
Offline offline
Én állandóan baromságokat álmodok, és nagyon sokban szerepelnek sztárok. Sőt, van olyan is, amiben olyan szerepel, akit nem is bírok. biggrin.gif
Álmodtam már olyat, hogy Robert Pattinson(na, őt például annyira nem csípem) és Nikki Reed egy tengerparti ház sötétített szobájában A kört nézték. Aztán észrevettek és Rob hirtelen kitörte a falat, és kiugrott a partra, aztán megjelent egy szürke oroszlán és el kezdtek harcolni. biggrin.gif

Meg álmodtam egyszer olyat, amiben Shakirával magyarul beszéltünk. biggrin.gif Meg még egy csomó ilyen baromságot. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: NiceandCute
2010. július 05. 19:48 #28
- törölt felhasználó -    
én összeálmodok mindent
1x álmodtam, hogy Jordin Sparks a nővérem, ami képtelenség xD jah és még ehhez én is sztár voltam..
és van egy visszatérő álmom: folyamatosan a Grey's Anatomy-ban szerepelek, mint állandó főszereplő Dr. Callie Torres (Sara Ramírez) hugaként xD és mindig egyűtt műtünk.. wub.gif
de a GA-st már vagy 5x álmodtam blink.gif
2010. július 06. 01:11 #29
Qiny
Qiny
 
StátuszMosolyogj a világra és a világ visszamosolyog rád....vagy hülyének néz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.27.
Hozzászólás: 902
Csatolások: 338
Azonosító: 125906
Offline offline
Én egy szinpadon léptem fel Christian Kanenel és Jensen Acklessel. Nagy buli volt. thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2010. július 06. 11:17 #30
Bogi_Love
Bogi_Love
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.25.
Hozzászólás: 194
Csatolások: 19
Azonosító: 128093
Offline offline
Az iskola udvarán voltam és ott volt az alsós tanárom (Kriszti néni biggrin.gif )valamiről beszélt nekem miközben a kis épületbe mentünk be ahol Hugh Grant várt rám.Elhívott sétálni és adott egy virágot.Egyébként valami szafaris ruha volt rajta.A legvégén meg meg csókolt.
Bizarr volt és undorító. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Zsüdi, NiceandCute
2010. július 06. 16:53 #31
Aquincum
Aquincum
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.21.
Hozzászólás: 290
Csatolások: 38
Azonosító: 125557
Offline offline
Bementem egy könyvesboltba és Kristen Stewart beszét az eladó nővel. Odamentem és rám mosolygott smileeee.gif Aztán elkezdtünk beszélgetni aztán egyszer csak kiment és felszállt egy buszra. tongue.gif Aztán letámadtak a rajongók, hogy milyen volt Kristennel beszélni biggrin.gif
2010. július 10. 17:41 #32
- törölt felhasználó -    
Énis baromságokat szoktam álltalában álmodni.A múltkor pl azt,hogy Taboo(bep)valahol Pest környékén kocsikázott egy tragaccsal,a fia ült az anyósülésen,aztán amint megláttam őket felugrottam a motorháztetőre és autogrammot követeltem..... _nevet.gif
Aztán 1 másik ebben Will.i.am szerepelt(szintén Bep)ebből csak annyira emlékszem,hogy Rally versenyen voltunk,én voltam Will navigátora,és nekimentünk egy nagy fának a sivatag közepén w00t.gif

Volt még egy olyanis h elmentem egy táborba néhány ismerősömmel én megláttam az utcán a black eyed peas-t,azonnal berohantam egy tollért+papírért és valahogy angolul kértem autogrammot,Will peig azt mondta,h. hajoljak le és a hátamon írta alá a papírt,a legjobb bnőm meg tiszta hüyének nézett,bár nem tom mér ohmy.gif w00t.gif

Ezmár télleg az utcsó....Egy nagy tér közepén Fergie autogrammot ozztogatott egy rendezői székben és én voltam az utcsó akire sor került,aztán csináltunk egy közös képet,amin idióta képet vágtam rohog.gif

Csak még egy....Na szal Apl(igen,bep)egyidős volt velem és az osztálytársam volt.Mindenki kiközösítette,mert feka csak én nem.Aztán tesitanár kiküldött minket valahová a kietlenbe futni...itt kimaradt valami...aztán amikor az ebédlőnél sorakoztunk egy pisis 4.-es(konkrét személy reklamalo.gif )elkezdte szekálni Apl én meg belerúgtam az illető lábába.

rohog.gif _nevet.gif Egykis Black Eyed Peas -es álom összegzés w00t.gif blink.gif laugh.gif blink.gif
2010. július 14. 19:59 #33
kriszty_14
kriszty_14
♫Zac Efron♫addict♥
 
Státusz♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Zachary David Alexander Efron♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.06.
Hozzászólás: 1074
Csatolások: 442
Azonosító: 130680
Offline offline
Én voltam az új VANESSA HUDGENS...tiszta jóvolt xd

és mikor smárolnom kellett volna Zac-el akkor fel ébredtem..francba xd wub.gif wub.gif wub.gif
2010. július 14. 19:59 #34
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Nem publikus. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: NiceandCute
2010. július 14. 20:04 #35
RetroGirl13
RetroGirl13
visszatérő vendég
 
Státusz:$$
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.11.
Hozzászólás: 435
Csatolások: 17
Azonosító: 129097
Offline offline
xD

előző nap találkoztam SP-vel. És másnap róla álmodtam.. o.o de nagyon durva volt xD
először csak tévéztünk, én rámásztam, smároltunk, ő levette a felsőm....és és és és.... na hagyjuk mert nem szexoldalon vagyok xD
2010. július 16. 10:08 #36
ancsa13
ancsa13
Glambert
 
StátuszNyugodjon békében Debreczeni Szevér :'( A mindig dilis és vidám Szevér.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.30.
Hozzászólás: 2090
Csatolások: 1504
Azonosító: 118918
Offline offline
Hát több is volt, de az vicces volt, amikor azt álmottam, hogy kopognak anyám kinyitja az ajtót és ott áll Cristiáno Ronaldo a kisfiával és elkezd beszélni anyámmal mintha már régi ismerősök lennének. (és ez kb fél éve volt szóval megjósoltam, hogy gyereke lesz).
2010. július 16. 12:13 #37
Denali
Denali
detective
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.04.
Hozzászólás: 6318
Csatolások: 5685
Azonosító: 31534
Offline offline
Legutóbb azt álmodtam, hogy Ashley Jones-al kártyáztam és közben azzal a csöppnyi angol tudásommal próbáltam beszélni vele. rohog.gif Antonio Sabato Jr-al meg magyarul beszéltem és meglepődtem rajta, hogy magyarul beszélgetek vele. rohog.gif Máskor is álmodtam már róluk, de nem nagyon emlékszem már. Egyszer álmomban az én ágyamban aludt Ashley és ha jól emlékszek, kismama volt. smileeee.gif
2010. július 19. 20:43 #38
- törölt felhasználó -    
Idézet (ancsa13 @ 2010.07.16. 10:08)
Hát több is volt, de az vicces volt, amikor azt álmottam, hogy kopognak anyám kinyitja az ajtót és ott áll Cristiáno Ronaldo a kisfiával és elkezd beszélni anyámmal mintha már régi ismerősök lennének. (és ez kb fél éve volt szóval megjósoltam, hogy gyereke lesz).


Azt nem álmodnád meg mikor jelenik meg végre a bep-missing you klipje?lécci lécci.Na jó csakhumorizáltam

Én pont ma azt álmodtm,hogy lil wayne-el fociztam,meg egy csomó feka árva gyerekkel,és egyet örökbe fogadtam.

Meg máskor azt,hogy Iyaz-el találkoztam és magyarul azt mondta hogy ha nem ébresztem fel Pataki Attilát akkor nem nézhetem meg a kedvenc filmem. _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif

4 felhasználónak tetszik: Cheryl Cole fan, Zsüdi, NiceandCute, Heetella
2010. július 19. 22:47 #39
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Már nem nagyon emlékszem, de tudom hogy álmodtam régebben Várkonyi Andreával párszor, meg Kari Byronnal is, meg még 1-2 magyar műsorvezetővel. Assszem utoljára Zalatnai Brigittával álmodtam, hogy terhes lett, tv-ben is beszéltek róla, és kiderült hogy én ejtettem teherbe. Valami ilyesmit nyilatkozott: "egy tizenéves fiú ejtett teherbe". blink.gif unsure.gif Jó hogy csak álmodtam. laugh.gif Kicsit durva dolog lett volna teherbe ejteni egy nálam 28 évvel idősebb nőt. blush.gif Brigi gyönyörű, szexi nő, ezen nincs mit vitatkozni. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Zsüdi
2010. július 19. 22:49 #40
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Már nem nagyon emlékszem, de tudom hogy álmodtam régebben Várkonyi Andreával párszor, meg Kari Byronnal is, meg még 1-2 magyar műsorvezetővel. Assszem utoljára Zalatnai Brigittával álmodtam, hogy terhes lett, tv-ben is beszéltek róla, és kiderült hogy én ejtettem teherbe. Valami ilyesmit nyilatkozott: egy tizenéves fiú ejtett teherbe. blink.gif unsure.gif Jó hogy csak álmodtam. laugh.gif

SZERK: TÖRÖLJE A MODERÁTOR LÉGYSZÍVES! VÉLETLENÜL KÉTSZER MENT EL! Köszönöm!
1 felhasználónak tetszik: Zsüdi
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!