Starity

Te milyen változásokat vettél észre magadon, magadban tinikorodban?

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. július 31. 00:23 #1
Csilla19
Csilla19
*Crazy Girl*
 
Státuszáhh. szerelmes vagyok az uj Csabi & Tomi klippbe/számba ♥ ♥ ♥ :DDDD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.01.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 53
Azonosító: 123941
Offline offline
Hát én régebben utáltam a zenét tesómra midig kiakadtam, hogy nemtud leakadni róla, de ez mostmár velem is igyvan! xD Meg olyanokra miért tesómra mindgi haragustam én is belekerültem tongue.gif A stílusom is változott és a hobbim is.
2010. július 31. 09:48 #2
Fireprincess
Fireprincess
visszatérő vendég
 
Státuszεïз 'Imagine you and me count the butterflies' εïз
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.20.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 14
Azonosító: 129570
Offline offline
Én teljesen megváltoztam. biggrin.gif elkezdett érdekelni a zene, és már nélküle élni nem tudnék. A stílusom is megváltozott: nemcsak azért mert én kezdtem el magamnak ruhákat nézni, hanem azért is mert sokszor megakad a szemem ezeken a díszített ruhadarabokon is. biggrin.gif 1 tipikus dolog is érdekelni kezdett:a sztárok. Engem nem a leghíresebbek érdekelnek, hanem azok akiket emberi értékeik miatt lehet igazán szeretni. biggrin.gif Meg elkezdődött az érdeklődésem a pasik iránt, igaz, nagyon megválogatom őket. blush.gif . Végül kibontakozott az a nagy humorérzékem, és könnyű megnevettetni. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: szeri thalía, álmodozó, Dancsy
2010. július 31. 09:54 #3
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Semmi extra. Hogy egyre jobban kijövök a tőlem jóval idősebbekkel és hogy a kortársaimat (tisztelet a kivételnek) eléggé rühellem. (De ez a mai napig is kb. nagyjából így van.) Illetve feltűnt, hogy milyen gyorsan telik az idő és hogy az élet bizony nem habostorta és addig jó, amíg az ember gyerek... mellow.gif
4 felhasználónak tetszik: szeri thalía, Beba13, Josh_, Grace Benning
2010. július 31. 10:17 #4
- törölt felhasználó -    
A szokásos testi változások...Ilyenek hogy megszerettem egy zenét,ennek semmi köze a tinikorhoz. Konkrétan a tinikorhoz aminek köze van az természetes változás. Ami változott bennem az az hogy már érdekelnek a pasik,érdekel a divat. De semmi extra.
2010. július 31. 10:22 #5
- törölt felhasználó -    
Leszoktam a magyar és az angol zenéről, és teljesen ráálltam a latinra. laugh.gif Hát nem tudom, hogy ez összefüggésben van-e a serdülőkorral, szerintem igen, mert akkor alakul ki az ember valódi ízlése és személyisége. Meg ugye természetesen elkezdtek érdekelni a csajok, és rájöttem, hogy mitől nőies egy nő. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: szeri thalía
2010. július 31. 10:42 #6
Csilla19
Csilla19
*Crazy Girl*
 
Státuszáhh. szerelmes vagyok az uj Csabi & Tomi klippbe/számba ♥ ♥ ♥ :DDDD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.01.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 53
Azonosító: 123941
Offline offline
biggrin.gif Szerintem az, hoyg a zenét emgszeretjük vagy más lesz a zenei ízlésünk az totál ehehz tartozik meg, hogy megszeretjük a sztárokat és kialakul a saját divatunk, ízlésünk stb. Legalábbis én ezeket észrevettem
2010. július 31. 13:04 #7
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Hosszú volt az út, míg megtaláltam a saját stílusomat. biggrin.gif
Iszonyat rosszcsont gyerek voltam (popzene imádattal), azután átmentem rockerbe (mindenféle ordítozós zene - ZP időszak), utána kicsit lenyugodtam és átálltam a lazulós zenékre. Főleg r&b és hasonlók (táncos időszak). Utána mindezt összekevertem, az eredmény pedig már 3 éve: nyugis csaj, kisebb nagyobb kirohanásokkal, aki majdnem mindenféle zenét meg tud hallgatni, ha jó és már nem csak fekete, pasis cuccokban jár, hanem tud nőies is lenni.
Úgy gondolom nincs annál fontosabb, hogy kialakítsuk az egyéni stílusunkat és 18 évesen többnyire benőjön a fejünk lágya. wink.gif
5 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, dóóra, szeri thalía, Dancsy, Vikici
2010. július 31. 13:10 #8
- törölt felhasználó -    
hát én pont most vagyok benne "ebben" és örülök,hogy van egy ilyen topic biggrin.gif
hát sokkal önzőbb vagyok, de sokkal többet nevetek smileeee.gif
sajnos néha nem adom meg az anyuámnak azt a tiszteletet,amit megérdemel,és persze sokkal több barátom lett smileeee.gif
2010. július 31. 13:12 #9
Bernadett
Bernadett
 
StátuszHa szeretnél barátkozni Bernadett Stray (BerniStray) néven megtalálsz. :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.25.
Hozzászólás: 813
Csatolások: 11
Azonosító: 128044
Offline offline
Engem el kezdett érdekelni a zene!Sokkal jobban,mint régebben.
2010. július 31. 13:35 #10
Evie
Evie
visszatérő vendég
 
StátuszA magány újra mellém dől, cigifüst száll az erkélyről
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 359
Csatolások: 39
Azonosító: 132189
Offline offline
Egyértelműen ami a legnagyobb változás, hogy kinőttem a disney sztárokból, és inkább a sport téma felé húz a szívem... elkezdtem focizni is, biciklizni.Hidegen hagynak azok a sztárok, akiket mindenki imád, had ne mondjak példát... Sokkal szókimondóbb lettem, és már kertelés nélkül elmondom a véleményem.A stílusom pedig egyértelműen a sportos, kényelmes lett.Suliban is inkább egy farmert vettem fel, valami irtó kényelmes felsővel. :) Nagyjából ennyi.
4 felhasználónak tetszik: Tamás2.0, Bercsy, dóóra, Dancsy
2010. július 31. 13:38 #11
- törölt felhasználó -    
Régen rá voltam kattanva a mesékre, most már egyetlenegyet sem tudnék megnézni. Régen gyűlöltem a focit és a forma 1-et, most meg már nem tudok nélkülük élni. Régen gyűlöltem a metál zenét, most meg már nagyon gyakran hallgatom. Azt hiszem ezek a legfontosabbak. biggrin.gif
2010. július 31. 18:56 #12
Qiny
Qiny
 
StátuszMosolyogj a világra és a világ visszamosolyog rád....vagy hülyének néz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.27.
Hozzászólás: 902
Csatolások: 338
Azonosító: 125906
Offline offline
A zenei ízlésem megmaradt. Ma is szeretem az ABBA-t, a Genesist, a Gipsy Kingset, a Queent, sőt, kapaszkodjatok meg, a Modern Talkingot, a latin zenét, a Countryt..Legfeljebb az előadói paletta bővült.
Ma is farmer mániás vagyok. Viszont tini ként megőrűltem a harisnyacsizmáért(akkor az volt a menő) blush.gif Ma már el sem tudom képzelni, hogy akkor miért tetszett mad.gif Általános iskolásként hetekig könyörögtem a szüleimnek egy diplomatatáskáért. Annyira vigyáztam rá, hogy két "dipó"-val kijártam az összes iskolámat. Kisiskolát, közép- és fősulit. 14 évesen imádtam Han Solót, ma Harrison Ford az egyik kedvenc szinészem.
A legtöbb, régen szeretett filmet ma is imádom, de van egy pár, amit gyerekként imádtam, ma hátast dobok tőle.
A gyermekkoromban olvasott könyveimet néha ma is előveszem, persze azóta komolyabb témájú könyveket is forgatok. Kis lány koromban alig vártam, hogy megtanuljak olvasni. Szerintem nem sok ember van, aki nálam könnyebben tanulta meg a betűket. Azóta falom a könyveket. A mai napig gyűjtöm a plüss állatokat. Szeretem a Walt Disney rajzfilmeket.( A nagy mamám 73 évesen is rajongott a rajzfilmekért, úgy hogy ez genetikai örökség.)
Ergó:Lélekben ma is tini vagyok.
2 felhasználónak tetszik: Dancsy, Alex Stavi
2010. július 31. 18:59 #13
Lucy-chan
Lucy-chan
яuleя oƒ αѕgαrd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.06.
Hozzászólás: 2362
Csatolások: 159
Azonosító: 104204
Offline offline
Régen nem voltam valami nagy zenés, de most már szintem mindég hallgatok valamit laugh.gif Utáltam a rock zenét, ami mostanra már kedvencemmé vált. Nem voltak kedvenc sztárjaim sem, ami szintén megváltozott. Az öltözködési stílusom is teljesen más lett, mert régen fel nem húztam volna szoknyát. Ráadásul mostanában szinte csak farmert hordok, és megszerettem a kiegészítőket is. Nyitottabb lettem, és több barátom is lett.
2010. július 31. 19:05 #14
- törölt felhasználó -    
először is az öltözködés; másodszor a haj (lilától a narancsig xD) no meg megtaláltam azt a zenei stílust amit nagyon remélek hogy nem növök ki biggrin.gif régebben csak ilyen "legjobb barátnőm" volt most megy egy hatalmas baráti társaságban vagyok beer.gif
2010. július 31. 19:08 #15
Lyssi
Lyssi
 
StátuszhallucinációóÓ! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 697
Csatolások: 420
Azonosító: 130134
Offline offline
Én nem rég kezdtem el ebben a korszakba lépni, és most úgy gondolom hogy jobb néha kicsit egyedül lenni (:
2010. augusztus 01. 12:01 #16
dóóra
dóóra
gallavich.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 6279
Csatolások: 1202
Azonosító: 115351
Offline offline
Már bőven benne vagyok ebben korban biggrin.gif
És én is teljesen rákatattam a zenére biggrin.gif hát a hobbim az nem változott,annyi változás történt,hogy elkezdtem foglalkozni a sztárokkal,régebben pedig egyáltalán nem voltak kedvenceim,most meg tessék... biggrin.gif
2010. augusztus 01. 12:09 #17
szeri thalía
szeri thalía
Roxitha
 
StátuszKérlek, mondd utoljára, hogy hagyjam abba, és megteszem érted...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.27.
Hozzászólás: 1277
Csatolások: 23
Azonosító: 125933
Offline offline
Velem sok minden megváltozott.Pl.: mostanában nem vagyok annyira dedós! laugh.gif a felnőttekkel jobban elvagyok, pedig régebben nem szerettem velük beszélni.
a zenei stílusom is jócskán megváltozott régen csak azt hallgattam amit anya, de most már azokat utálom. laugh.gif
most a legjobb számomra a latin, mert a legjobb énekes nőmet hallgatom! wink.gif
még az öltözködésem is megváltozott, már jobban szeretek csinos lenni, nem úgy mint régen, hogy jó volt az utcára a melegítő is, de már nem! laugh.gif
ja és az unoka tesóm szerint már túlzásba viszem, mert amikor meglátok egy jóképű csávót akkor rendesen megnézem. laugh.gif
de gondolom mással is valahogy így van. wink.gif
2010. augusztus 02. 17:33 #18
Bercsy
Bercsy
új tag
 
Státuszédes pezsgő csokoládéba mártott eperrel. csupán ennyi.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.25.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 23
Azonosító: 128080
Offline offline
Önállósság és rohanás.
Na én így tudnám összefoglalni,amit észrevettemm magamon. Amióta beléptem az úgynevezett tinikorba, rengeteget vagyok egyedül, magam intézem az ügyeim. Ebből sajna az fakadt, hogy nem szeretek esegítséget kérni/elfogadni. Erről tudna mesélni Csilla 19 ! biggrin.gif Na meg hirtelen rengetek dolgom lett, csak kapkodtam a fejem : kutyus, tanulás, barátok, pályázatok és mi egy más ! Régen ezt utáltam, de mostmár élvezem és örülök, hogy pörög az élet cool.gif
1 felhasználónak tetszik: Alex Stavi
2010. augusztus 02. 17:38 #19
- törölt felhasználó -    
Gyorsabban kellett megkomolyodnom és felnőnöm mint kortársaimnak, teljesen önálló vagyok, amit nem bánok, csak az idáig vezető úton változtatnék... unsure.gif
2010. augusztus 02. 17:41 #20
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Hát mint majdnem mindenki engem is elkezdett érdekelni a zene..
ugyanúgy a divat,az öltözködés.. jah
aztán én is sokkal önzőbb vagyok.. bár ezt úgyis kifogom nőni:D
régen imádtam a meséket.. most pedig már kezdek arról is leszokni..
mostanában én is szeretek egyedül lenni.. régen mindig kerestem a társaságot.. barátnőimet családomat... viszont most teljesen jól érzem magam egyedül iss.
Nálam ezek. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: dóóra
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!