Starity

Te milyen változásokat vettél észre magadon, magadban tinikorodban?

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 09. 14:46 #21
álmodozó
álmodozó
visszatérő vendég
 
Státusz=)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.17.
Hozzászólás: 409
Csatolások: 11
Azonosító: 129391
Offline offline
Idézet (Fireprincess @ 2010.07.31. 09:48)
Én teljesen megváltoztam.  biggrin.gif elkezdett érdekelni a zene, és már nélküle élni nem tudnék. A stílusom is megváltozott: nemcsak azért mert én kezdtem el magamnak ruhákat nézni, hanem azért is mert sokszor megakad a szemem ezeken a díszített ruhadarabokon is.  biggrin.gif 1 tipikus dolog is érdekelni kezdett:a sztárok. Engem nem a leghíresebbek érdekelnek, hanem azok akiket emberi értékeik miatt lehet igazán szeretni.  biggrin.gif Meg elkezdődött az érdeklődésem a pasik iránt, igaz, nagyon megválogatom őket. blush.gif  . Végül kibontakozott az a nagy humorérzékem, és könnyű megnevettetni.  rohog.gif

Én is így vagyok vele! thumbsup.gif beer.gif
+ gyakran nem tudom miért vagyok letört vagy éppen izgága...
De én a változások ellenére is: IMÁDOK TINI LENNI! wub.gif biggrin.gif thumbsup.gif
2010. október 09. 21:06 #22
Dóríthá
Dóríthá
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.29.
Hozzászólás: 734
Csatolások: 22
Azonosító: 130234
Offline offline
nagyobb szám lett. nem tudom, hogy erre büszke legyek-e vagy sem.. de lassan ott tartok, hogy bárkinek visszaszólok; meg talán hogy nem (nagyon) tudok bocsánatot kérni...
2010. október 10. 15:28 #23
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Teljes 180 fokos fordulatot vett az ízlésem, minden téren. Azt hiszem valóban ekkor alakult ki az az ember, aki most vagyok. Hála az égnek jó hátterem volt, mert kiváló gimnáziumba jártam. Ott ismerkedtem meg azokkal az írókkal, költőkkel, rendezőkkel, akiket a mai napig szeretek és akik a világban valóban értéket képviselnek. Ami pedig a zenét illeti, külön köszönettel tartozom a régi Cotton Club Singers tagjainak, mert egy koncertjük után teljesen beleszerettem a jazzbe és onnantól kezdve megnyílt előttem egy "másik" világ. Jött a jazz, a swing, a blues, Frank Sinatra, Ella Fiztgerald és hasonlók. Tényleg az ő inspirálásuk kellett ahhoz, hogy felfedezzem azt a zenét, amit ma is szeretek. De szerintem ezen mindannyian átmegyünk így-vagy úgy, csak éppen mindenkit más inspirál és másra. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Alex Stavi, Dancsy
2011. február 12. 20:16 #24
Alex Stavi
Alex Stavi
visszatérő vendég
 
StátuszFigyelj jól! Hátha meghallasz valami értelmeset is.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.03.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 40
Azonosító: 144693
Offline offline
Én tiniként teljesen őrült voltam. Szakadt farmer, szögecses bőr dzseki, kő kemény rock. Szegény szüleimet az téboly határára sodortam. De 16 évesen már foglalkoztatott a jövőm. A farmert még mindig imádom de a dzsekim a kukában landolt. És a zeném is megszelídült. Az első számú kedvenc műfaj a counrty és a dance. Az eszelős pogózást is felváltotta a rendes tánc.
2011. február 12. 20:21 #25
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Én rengeteget változtam. Régen mindig én voltam az a kislány, akinek minden házija megvan, az a lány, akire akármit mondhatsz, nem fog rohanni az anyukájához. Régen hittem a tündérmesékben, de mégis kiskocsikkal játszottam. rohog.gif
Én ma nem hagyom, hogy bántsanak vagy a barátaimat bántsák, kőkeményen visszaszólok. Többet törődök a külsőmmel, de egy idő után rájöttem, hogy nincs mit tenni, így is randa maradok pardon.gif
Egyértelműen nagyobb lett a szám. Nem hagyom szó nélkül azokat a mondatokat, amik rólam szólnak. És elég sokszor megbánom rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2011. február 12. 20:26 #26
- törölt felhasználó -    
Más lett a stílusom,felfogásom,kinézetem,viselkedésem..röviden ennyi=D
2011. február 12. 20:28 #27
- törölt felhasználó -    
Szinte minden megváltozott rajtam
2011. február 12. 20:33 #28
- törölt felhasználó -    
Szerintem egy ember kábé 13 éves kortól tekinthető tinédzsernek, de én már 12-től annak tekintettem magam. rohog.gif Egy csomó dolgon keresztül mentem.
Míg kislány koromban tele voltam rózsaszín dolgokkal, 12 éves koromra úgy meggyűlöltem, hogy hihetetlen. Hánytam a rózsaszíntől. De szerintem csak azért, mert ilyen korban már "menő" volt utálni... Mikor elkezdtem változni, akkor éltem a "fekete korszakomat", magamba fordultam, csendes voltam, tele voltam fekete ruhadarabokkal. Ma nem szeretek feketét viselni, mert elszomorít. És mostanra már igyekszem elkerülni mindent, ami kommersz, és már a csapból is folyik, ezzel együtt nem csinálom azt, amit mások menőnek tartanak. Csak önmagam vagyok. Rájöttem, hogy nem kell utálnom a rózsaszínt, csak mert néhány kortársam is azt teszi, sőt, simán kijelentem, hogy nagyon aranyos szín.
Kislány koromban sem voltam túl komolytalan, de ma már még komolyabb lettem, és szívesen segítek otthon. Továbbá észrevettem, hogy nőiesebb vagyok, és hogy másképp nézek a suliban a fiúkra. A divat is elkezdett jobban érdekelni.
Zenében nem sokat változtam, mert mindig is mindenféle zenét szerettem. Ma már viszont mivel jobban tudok angolul, érdekel a szám szövege is, és hogy legyen mondanivalója.
3 felhasználónak tetszik: Alex Stavi, Clairy, El Mexicano
2011. február 12. 23:52 #29
Clairy
Clairy
AsianGlampire™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.28.
Hozzászólás: 1908
Csatolások: 136
Azonosító: 97193
Offline offline
Hát én sokkal antiszociálisabb lettem. Nem mondom, hogy régen annyira nagy barátkozós voltam, de mindig beszéltem/játszottam az osztálytársaimmal. Aztán bekerültem a gimibe (5ben, 8 osztályosba járok) és valahogy elzárkóztam a többiektől. Valahogy mégis kialakult a klikkem (olyan 5-6 főből áll) velük beszélgettem állandóan. Most, 10dikben pedig megint nyitok az osztály felé.
Zenében annyi, hogy addig popot hallgattam és megpróbáltam mindig a "trend"et követni. Most viszont ki nem álhatom a mainstream zenét. Inkább hallgatok olyat ami miatt az osztálytársaim furcsán néznek rám, minthogy olyat ami mindenki szerint "menő"...
1 felhasználónak tetszik: Fanni00
2014. július 01. 17:39 #30
- törölt felhasználó -    
Most például hogy szélesedik a csipőm, megnyúlt az arcom és pattanásos vagyok (kezdek lenni, nincs sok) szerencsére inkább miteszeres vagyok..^^"
2014. augusztus 06. 00:51 #31
Bella Pearl
Bella Pearl
soy valiente
 
Státuszshe might be shy sometimes, but honey, she is fierce!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.16.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 1037
Azonosító: 191721
Offline offline
Velem semmi extra sem történt, csak megkomolyodtam...
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!