Starity

Az Europe Music Awards nyertesei

13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. november 08. 09:53 #1
vikimumus
vikimumus
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.24.
Hozzászólás: 995
Csatolások: 68
Azonosító: 125739
Offline offline
Élőben közvetítette a tegnap esti Europe Music Awards díjátadót a Viva Tv és az MTV Hungary. A Madridban tartott eseményen Lady Gaga tarolt, aki három díjat vitt haza. Shakirát jótékony munkásságáért díjazták.
A teljes cikkhez kattints ide!
2010. november 08. 09:56 #2
Jessica77
Jessica77
♥Peace♥™
 
Státusz♥ Harry Styles ♥ LA ♥ BTR ♥ summer ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.25.
Hozzászólás: 2633
Csatolások: 0
Azonosító: 131949
Offline offline
Zsír a lista!!!biggrin.gif KE$HA FOREVER!!!!!!smileeee.gifsmileeee.gif
2010. november 08. 09:57 #3
Zsanett.Zsüliett
Zsanett.Zsüliett
Britney Spears addict*
 
Státusz"A testvéri szív színtiszta gyémánt, gyöngédsége határtalan! "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.03.
Hozzászólás: 5274
Csatolások: 263
Azonosító: 130471
Offline offline
Gartulálok nekik!smileeee.gif
2010. november 08. 10:00 #4
- törölt felhasználó -    
eminem a legjobb hiphop előadó????????????WTF?????pffffffffff miért mire föl??mert Rihannával csinált egy közös számot????vagy miért???vagy a zsürinek fogalma nem volt hogy kik a további jelöltek???vagy mi??????????????
MR marshall maters már egy lejárt lemez.....nahhhh mind1....
2010. november 08. 10:03 #5
- törölt felhasználó -    
Hát ez megint a szokásos... Justin Bieber, Lady Gaga, Shakira... no comment. Bár az MTV-re ez mindig jellemző volt. Nem is tudom, mi lenne, ha egyszer nem mindig ugyanazok kapnák az összes díjat, akik a vízcsapból is folynak.
2 felhasználónak tetszik: vvivienne8, Encsy19
2010. november 08. 10:08 #6
Dóri29
Dóri29
visszatérő vendég
 
Státuszhmm... hétvége ^^)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.24.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 0
Azonosító: 133831
Offline offline
grat mindenkinek! csak azt nem értem h h Bieber nyerete e legjobb férfi előadó díjat ha még szinte nem is férfi...... nah mind1...
2010. november 08. 10:10 #7
Jelena
Jelena
visszatérő vendég
 
Státusz"Nem lehetsz öreg és bölcs, anélkül,hogy ne lettél volna fiatal és őrült!!!!!!!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.15.
Hozzászólás: 191
Csatolások: 11
Azonosító: 133309
Offline offline
gonzales7

eminem a legjobb hiphop előadó????????????WTF?????pffffffffff miért mire föl??mert Rihannával csinált egy közös számot????vagy miért???vagy a zsürinek fogalma nem volt hogy kik a további jelöltek???vagy mi??????????????
MR marshall maters már egy lejárt lemez.....nahhhh mind1....

Ne haragudj, de nem értek veled egyet, Eminem igen is megérdemelte a díjat és nem csak azért mert a közös számuk Rihanná-val jó lett, hanem mert az egész új albuma remek.Egyszóval Eminem nem lejárt lemez.
2010. november 08. 10:11 #8
EVEVEV
EVEVEV
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.29.
Hozzászólás: 390
Csatolások: 2
Azonosító: 94487
Offline offline
Örülök, hogy Shakira nyert. Szerintem tényleg sokat tesz az emberekért. Csak így tovább!
Amúgy én a Legjobb Férfi Előadó díját Enrique Iglesiasnak adtam volna.
2010. november 08. 10:12 #9
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2010.11.08. 10:00)
eminem a legjobb hiphop előadó??WTF??pff miért mire föl??mert Rihannával csinált egy közös számot??vagy miért???vagy a zsürinek fogalma nem volt hogy kik a további jelöltek???vagy mi??
MR marshall maters már egy lejárt lemez..nahh mind1..

Nem zsűri döntött, hanem szavazni lehetett.
1 felhasználónak tetszik: vvivienne8
2010. november 08. 10:18 #10
Atina21
Atina21
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.07.
Hozzászólás: 598
Csatolások: 208
Azonosító: 86615
Offline offline
Gratulálok a nyerteseknek. Én mondjuk annak örültem volna, ha a Jonas Brothers is lett volna jelölt. És esetleg nyerhettek volna.
2010. november 08. 10:19 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jelena @ 2010.11.08. 10:10)
gonzales7 

eminem a legjobb hiphop előadó??WTF??pff miért mire föl??mert Rihannával csinált egy közös számot??vagy miért???vagy a zsürinek fogalma nem volt hogy kik a további jelöltek???vagy mi??
MR marshall maters már egy lejárt lemez..nahh mind1..

Ne haragudj, de nem értek veled egyet, Eminem igen is megérdemelte a díjat és nem csak azért mert a közös számuk Rihanná-val jó lett, hanem mert az egész új albuma remek.Egyszóval Eminem nem lejárt lemez.



nem is kell velem egyetértened sőőőőt..nem is akarom hogy egyetérts csak éppen kapásból egy tucat hiphop előadót feltudnék sorolni aki mr marshall mathers helyett többet tett a hiphop zenéért az elmúlt években mint eminem valaha fog!hiába sorolnék előadókat sorban ugysem lenne fogalmatok róla hogy ki csodák és hogy miről is szól a hiphop zene mert hiphop nem csak zene hanem egy szubkultúra egy élet érzés..amit mr marshall mathers ha fejen áll is, akkor sem képvisel a zenéjében..
2010. november 08. 10:20 #12
- törölt felhasználó -    
Gratulálok a nyerteseknek!
2010. november 08. 10:20 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fuller @ 2010.11.08. 10:12)
Nem zsűri döntött, hanem szavazni lehetett.


tökmind1.. cool.gif
2010. november 08. 10:24 #14
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2010.11.08. 10:19)
nem is kell velem egyetértened sőőőőt..nem is akarom hogy egyetérts csak éppen kapásból egy tucat hiphop előadót feltudnék sorolni aki mr marshall mathers helyett többet tett a hiphop zenéért az elmúlt években mint eminem valaha fog!hiába sorolnék előadókat sorban ugysem lenne fogalmatok róla hogy ki csodák és hogy miről is szól a hiphop zene mert hiphop nem csak zene hanem egy szubkultúra egy élet érzés..amit mr marshall mathers ha fejen áll is, akkor sem képvisel a zenéjében..

Nem akarok veled veszekedni, de ez az EMA, általában az győz, aki a leghíresebb -akár megérdemli, akár nem-.
Idézet (gonzales7 @ 2010.11.08. 10:20)
tökmind1.. cool.gif

Hát azért nem. mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: vvivienne8, raspberry
2010. november 08. 10:27 #15
Annamari987
Annamari987
visszatérő vendég
 
Státusztök jó napom wan! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.30.
Hozzászólás: 382
Csatolások: 0
Azonosító: 132277
Offline offline
gratula nekííík!!! biggrin.gif
2010. november 08. 10:29 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fuller @ 2010.11.08. 10:24)
Nem akarok veled veszekedni, de ez az EMA, általában az győz, aki a leghíresebb -akár megérdemli, akár nem-. 


ebben igazad van de attól én még meg cáfolhatom egy nyílt fórumon a hiphop kategória díjazottját és lehet véleményem róla ha még ez sokaknak csípi is a szemét mivel több mint 1 évtizedes rálátásom van erre a műfajra.
2010. november 08. 10:33 #17
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2010.11.08. 10:29)
ebben igazad van de attól én még meg cáfolhatom egy nyílt fórumon a hiphop kategória díjazottját és lehet véleményem róla ha még ez sokaknak csípi is a szemét mivel több mint 1 évtizedes rálátásom van erre a műfajra.

Értelek és persze, lehet véleményed, csak kár ezen kiakadni (bár nekem is megvolt tegnap, csak más kategóriánál). laugh.gif beer.gif
2010. november 08. 10:39 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fuller @ 2010.11.08. 10:33)
Értelek és persze, lehet véleményed, csak kár ezen kiakadni (bár nekem is megvolt tegnap, csak más kategóriánál). laugh.gif beer.gif


nahh látod!!! wink.gif bennem semmi harag sincs wink.gif ..csupán érzékeny pontom még mindig ez a műfaj valaki kinövi a hiphop-ot valakinek egy átmenet míg megtalálja önmagát és vannak akik pedig ápolják mert ez egy maradandó műfaj...és nem attól függ hogy mennyire ismert egy hiphop sztár vagy mennyire nem!
amúgy nem szoktam figyelni az ilyen díjátadásokat vagy díjazottakat csupán ez szemet szúrt..
2010. november 08. 10:39 #19
- törölt felhasználó -    
Eminem igenis a legjobb hip-hop előadó, az új albumával nagyon odatett. a rihannás közös szám meg kb a leggyengébb az albumon. az meg, hogy ilyen justin bieber meg tokio hotelek nyernek, az szánalmas. Marsnak és Paramore-nak örülök, bár a Mars nyerhetett volna még legalább 1-et.
2010. november 08. 10:41 #20
- törölt felhasználó -    
Nos, néhány észrevétel:

"Nem zsűri döntött, hanem szavazni lehetett."

Az emberek általában arra szavaznak, akiket ismernek. Kiket ismernek? Akik a vízcsapból is folynak, mert futtatják őket. Az megint más kérdés, hogy ezek a szavazások mennyire hitelesek (erről is tudnék mesélni bőven, amikor a szemem láttára írták át a végeredményt a szavazás lezárása előtt pár perccel az oldal üzemeltetői).

"ez az EMA, általában az győz, aki a leghíresebb -akár megérdemli, akár nem-."

Pontosan ez a probléma, és ismét ahhoz kanyarodik vissza, amit fentebb leírtam... és innentől hiteltelen az egész.

Összességében: Nem azzal van a bajom, hogy megérdemlik-e vagy sem, tehetségesek-e vagy sem. Hanem azzal, hogy ezek a díjátadók ma már réges-régen nem arról szólnak, amiről kéne, hanem az egész pénz és show-biznisz, az USA-ra kihegyezve. Kizárt dolognak tartom ugyanis, hogy csak ez kb. 10 tehetséges előadó létezzen az egész világon. Ráadásul meggyőződésem, hogy ez ma már úgy működik, hogy már jó előre tudják, kiket fognak díjazni, és utána állítják mellé a többi jelöltet. Úgyhogy számomra az összes ilyen díjátadó abszolút elvesztette a hitelét. Ezzel egyszerűen manipulálják a közvéleményt, ráerőltetik az amerikaiak a világra, hogy kiket kell szeressenek az emberek, míg a valóban tehetséges előadókat meg sem ismerhetik.
13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!