Van/volt műkörmöd ?
2014. október 21. 14:18
#161
Nem,de szerintem ne is lesz,de ki tudja,lehet akkor már meggondolom magam
2016. március 24. 09:46
#164
|
|
megeszekvalakithunter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.01.21. Hozzászólás: 2863 Csatolások: 672 Azonosító: 239298 offline
|
csak a jobb hüvelykujjamon volt kb 1 hétig, nekem bejön, de nem szeretnék nagyon mű benyomást kelteni, így inkább félretenném ezt az ötletet. a körmeim természetesen is szépek, sosem rágtam őket szóval nem nagyon lenne szükségem műkörömre.
2016. március 24. 13:58
#165
|
|
riri17coup d'état |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.18. Hozzászólás: 15998 Csatolások: 3351 Azonosító: 141001 offline
|
Többször volt már, de úgy több, mint fél éve állandósult. Semmiben nem akadályoz, ugyanúgy csinálok mindent, mint azelőtt. Letörni se szokott, bár az fáj ha beleakad valamibe, mert jön a rendes körmöd is, de a sima köröm is belakadhat akármibe szóval..
2016. április 23. 01:36
#166
|
|
Narrybitchbruhgirl. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 16.01.08. Hozzászólás: 9000 Csatolások: 6266 Azonosító: 253008 offline
|
Még nem.
2016. április 23. 07:38
#167
|
|
Astronomergirl. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 16.04.11. Hozzászólás: 4130 Csatolások: 1568 Azonosító: 255584 offline
|
Nincs és nem is lesz.
2016. április 26. 11:52
#168
|
Beylacarter |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 12.09.22. Hozzászólás: 8612 Csatolások: 2491 Azonosító: 186418 offline
|
Én mostanában gondolkozok azon, hogy talán mégis csak be kellene vállalnom. Az egy dolog, hogy a munkahelyemen használt fertőtlenítő kontakt ekcémát okoz nálam, de a körmeimet is tönkre teszi. Szégyellem már, hogy be vannak törve és el vannak színeződve, pedig nem dohányzom és hónapok óta kávét sem iszom, viszont egyre rosszabb. Valami szolid, rövid kis épített francia manikűrrel lehet, hogy meglepem magamat, ha túl vagyok a műtéten. Vagy négy éve nem volt, pedig imádtam anno is.
2016. április 28. 17:49
#169
|
|
megeszekvalakithunter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.01.21. Hozzászólás: 2863 Csatolások: 672 Azonosító: 239298 offline
|
volt egy a jobb hüvelykujjamon, de leesett bunyó közben... xD
2017. március 09. 10:45
#174
|
Emeloverr. |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 17.03.07. Hozzászólás: 939 Csatolások: 91 Azonosító: 262863 offline
|
Sajnos nem://
2017. július 09. 19:06
#177
|
rammievengeance |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.06.09. Hozzászólás: 2007 Csatolások: 5022 Azonosító: 227324 offline
|
Volt, kipróbáltam, de nem az én stílusom és kb. két nap után borzasztó unalmas volt.
2017. július 11. 05:03
#178
Nem volt, de egyszer mindenképpen ki fogom próbálni.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


0 felhasználónak tetszik:
offline
