Starity

Azerbajdzsán nyerte az Eurovíziót

26 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. május 15. 11:50 #201
- törölt felhasználó -    
Idézet (tina9612 @ 2011.05.15. 11:36)
Szerintem nincs igazad, de nem akarok veled vitatkozni, mert úgyse tudom megváltoztatni a véleményedet. De legalább azt nem mondd, hogy Eric hamis volt, és hogy a mozgása nulla, mert akkor te nem nézted elég figyelmesen ESC-t!


Rendben. Nem kérlek, hogy te, mert tudom, hogy mocskosul elfogult vagy, amit mellesleg utálok, mert az emberek nagyban állítják, hogy azért drukkoltak neki, mert jó volt, holott azért mert " wub.gif " jeleket írnaka neve mögé, mert annyira hű de jó hapsi, és mennyire cukin tud mosolyogni. DE ha esetleg, van egy ismerősöd, aki nem tartozik a lokális erik száde nyálklubba, akkor hallgattasd meg vele, kérlek, és kérdezd meg, mit gondol. Még linket is küldök, csak hogy tudd, miről van szó. A mostani döntőről még nem találtam, pontosabban nem fogom égre-földre keresni egy ilyen senkiért, mint erik, de teljesen mindegy, a második elődöntős produkciója is ugyanolyan minősíthetetlen retek volt, mint a döntős.



Aki meg ezek után sem hiszi el, hogy ez a randa szépfiú egy hangot nem volt képes eltalálni a hűdejó éneke alatt, az búza, és pont az nem nézte figyelmesen ez ESC-t.

IGNORANCE IS MY NEW BEST FRIEND heart.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Kelsey
2011. május 15. 11:50 #202
detty.95
detty.95
| Jeongminné |
 
Státusz'you’re cute when you’re mad’ ‘well, I’m about to get adorable'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.07.
Hozzászólás: 888
Csatolások: 533
Azonosító: 132737
Offline offline
Azerbajdzsán nem érdemelte meg....szerintem borzalmas szám volt...-.-
olaszország is rossz volt...:/
svédoorszááág nagyon jó volt. biggrin.gif jaja, nagyon helyes, de nagyon jó elõadó megérdemelte volna...
még szerintem írórszág vagy dánia érdemelte volna meg...
2011. május 15. 11:50 #203
- törölt felhasználó -    
Ukrajna volt az egyik legjobb!
A franciák szarok voltak. Németország meg unalmas!
Azerbajdzsán meg nem is Európa része! Valahogy
sejtettem h nem kerülünk be!
Ui: Köszönjük Finnország!
2011. május 15. 11:50 #204
Rasi97
Rasi97
visszatérő vendég
 
StátuszA barátok megosztják egymással a titkaikat. Ez tartja őket közel egymáshoz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.11.
Hozzászólás: 426
Csatolások: 83
Azonosító: 138488
Offline offline
Nem hiszem el!
Kati fényévekkel jobb volt, mint a többi!
Mind szörnyű volt, kivéve Svédország és Oroszország egész jó volt.
De a nyertesek csak kornyikáltak!
És igazavan sparksfly- nak Európa áttaposott rajtunk. sad.gif
2011. május 15. 11:55 #205
detty.95
detty.95
| Jeongminné |
 
Státusz'you’re cute when you’re mad’ ‘well, I’m about to get adorable'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.07.
Hozzászólás: 888
Csatolások: 533
Azonosító: 132737
Offline offline
szerintem eric saade-nek nagyon jó mozgása van, és nagyon jól énekel....tongue.gif
2011. május 15. 11:56 #206
reni1999
reni1999
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.31.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 135
Azonosító: 123838
Offline offline
szerintem Kati volt a legjobb
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
2011. május 15. 11:57 #207
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rasi97 @ 2011.05.15. 11:50)
Nem hiszem el!
Kati fényévekkel jobb volt, mint a többi!
Mind szörnyű volt, kivéve Svédország és Oroszország egész jó volt.
De a nyertesek csak  kornyikáltak!
És igazavan sparksfly- nak Európa áttaposott rajtunk. sad.gif


Nem tudom most mit izéltek,jaj Európa áttaposott rajtunk így meg úgy.Vegyétek már észre soha nem volt esélye a magyaroknak ilyen helyek.Oké persze Kati remek énekesnő,de lássátok be semmi esélye nem volt.Minden évben néztem amit csak tudtam amikor ott voltak a magyarok soha nem értünk el jó helyezettet csak a NOX-xal.Most jobb lett volna,hogy mondjuk Sp ment volna ki?!Na akkor még a Döntőben sem lettünk volna ott és igenis minden ország megérdemelte ahányadik lett.
2011. május 15. 11:58 #208
- törölt felhasználó -    
Idézet (reni1999 @ 2011.05.15. 11:56)
szerintem Kati volt a legjobb


Remek biztatás,de szerintem nem ő volt a legjobb,de ő is jó volt csak szerintem voltak nála jobbak is. wink.gif
2011. május 15. 12:01 #209
Annus xD
Annus xD
visszatérő vendég
 
StátuszI'm proud to be a Lovatic :D <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.12.
Hozzászólás: 454
Csatolások: 0
Azonosító: 140641
Offline offline
Akk is Kati volt a legjobb :/
2011. május 15. 12:01 #210
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4413
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
Hiába, Magyarországot mindenki utálja, még a szomszédos országok is alig szavaztak ránk. Én már meg sem lepődtem, hogy ennyire siralmasan végeztünk -ismételten. Pedig végre egy nagyon jó énekes egy nagyon jó dallal lépett fel, dehát a magyarokat senki sem szereti, ez az igazság. Nem értem, minek megyünk még ki fellépni, hisz úgysem jutunk be még az első 15-be se.
2011. május 15. 12:02 #211
- törölt felhasználó -    
Tényleg nem Kati volt a legjobb, de szerintem megérdemelte volna, hogy megnyerje!
2011. május 15. 12:03 #212
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDySmIth @ 2011.05.15. 12:01)
Hiába, Magyarországot mindenki utálja, még a szomszédos országok is alig szavaztak ránk. Én már meg sem lepődtem, hogy ennyire siralmasan végeztünk -ismételten. Pedig végre egy nagyon jó énekes egy nagyon jó dallal lépett fel, dehát a magyarokat senki sem szereti, ez az igazság. Nem értem, minek megyünk még ki fellépni, hisz úgysem jutunk be még az első 15-be se.


Köszönhetjük mindezt O. V.-nak, aki semmibe veszi az Európai Uniót, így most megkaptuk cserében.
2011. május 15. 12:04 #213
- törölt felhasználó -    
hát igen pedig Kati sokkal jobb helyezést érdemelt volna mert messze a legjobb volt. Remek dal,remek előadó ezenkívül már csak az kellett volna,hogy az emberek és a zsűritagjai ne szimpátia alapján szavaztak volna leginkább hanem kicsit a tehetséget is nézték volna. sad.gif
Azért nagyon jó volt Kati gratulálok wink.gif !
1 felhasználónak tetszik: dóóra
2011. május 15. 12:05 #214
- törölt felhasználó -    
Idézet (Taurilla @ 2011.05.15. 11:50)
Rendben. Nem kérlek, hogy te, mert tudom, hogy mocskosul elfogult vagy, amit mellesleg utálok, mert az emberek nagyban állítják, hogy azért drukkoltak neki, mert jó volt, holott azért mert " wub.gif " jeleket írnaka  neve mögé, mert annyira hű de jó hapsi, és mennyire cukin tud mosolyogni. DE ha esetleg, van egy ismerősöd, aki nem tartozik a lokális erik száde nyálklubba, akkor hallgattasd meg vele, kérlek, és kérdezd meg, mit gondol. Még linket is küldök, csak hogy tudd, miről van szó. A mostani döntőről még nem találtam, pontosabban nem fogom égre-földre keresni egy ilyen senkiért, mint erik, de teljesen mindegy, a második elődöntős produkciója is ugyanolyan minősíthetetlen retek volt, mint a döntős.

Aki meg ezek után sem hiszi el, hogy ez a randa szépfiú egy hangot nem volt képes eltalálni a hűdejó éneke alatt, az búza, és pont az nem nézte figyelmesen ez ESC-t.
IGNORANCE IS MY NEW BEST FRIEND heart.gif




Én Ericet nem tartom olyan hűű de jó pasinak és ezt most komolyan mondom neked, hogy benne egyáltalán nem a kinézete, hanem a hangja és az előadása tetszett. Ezt a jelet: wub.gif nem a kinézetére értettem, hanem a hangjára! Nem tartozok semmilyen nyálklubba, mivel az ESC-n hallottam először Ericet. Ha pedig már a kinézetnél tartunk, sokkal jobban tetszik külsőre az orosz pasi, de mivel Eric száma inkább bejön ezért nem őt írtam olyan nagyon jónak, úgyhogy egyáltalán nem vagyok elfogult! A Popular-t pedig már tegnap megmutattam még az adás előtt anyukámnak és apukámnak is, és mindkettőjüknek tetszett, ők pedig biztos nem tartoznak semmilyen "nyálklubba".
2011. május 15. 12:06 #215
b.zsuzsi1109
b.zsuzsi1109
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.16.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 149399
Offline offline
Amit írni fogok biztos nem fog tetszeni sokaknak de nem érdekel.
Nem értem hogy miért akarnak annyian menni a dalfesztiválra, hiszen esélyünk sincs!Be kellene ezt látni!!Hiába menne ki egy olyan aki nagyon jól énekel vagy nagyon jó "bulit" csinál, akkor sem nyernénk.Mi csak arra vagyunk jók hogy még jobban megalázzanak és belénk rúgjanak.A pontozás meg úgy megy hogy ez haver meg az haver.Itt már rég senkit nem érdekel hogy ki hogy énekel.Bár volt egy-két versenyző akik erősek voltak, így se úgy se nyert volna Kati.
Nyugodtan lehet hurrogni.
2 felhasználónak tetszik: kateblock, börnics
2011. május 15. 12:07 #216
börnics
börnics
visszatérő vendég
 
StátuszNekem káosz kell, nem bírom a rendet, zaj kell ami megöli a csendet...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.25.
Hozzászólás: 208
Csatolások: 46
Azonosító: 133864
Offline offline
Itt az van, hogy az országok arra szavaznak, amelyik országgal jóban vannak, szomszédok, vagy akármilyen kapcsolat van közöttük dry.gif A szláv országok egymást,a baltiak ugyancsak egymást, ahogy a skandinávok és a volt szovjet ázsiai országok, mind egymást segítették reklamalo.gif Finnország volt szerintem a legtisztességesebb, azért mert úgy pontozott, ahogy megérdemelték az énekesek. Még Románia is, aki a magyargyűlöletről híres, az is adott pontot reklamalo.gif Ennyit az EU-ról..ezt az egy tisztességes EURÓPAI dalversenyt is ázsiaiak nyerik...az szép mad.gif sad.gif dry.gif
1 felhasználónak tetszik: dóóra
2011. május 15. 12:08 #217
divaft
divaft
 
StátuszI'm certain that Jesus must love everybody!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.18.
Hozzászólás: 747
Csatolások: 1
Azonosító: 129459
Offline offline
Kati volt a legjobb. Büdös p*csába elmehet ez szar ország. Azért nyerték meg mert an kőolaj ! Politika volt az egész ! Te voltál A legjobb KATI WOLF !!!
2011. május 15. 12:09 #218
- törölt felhasználó -    
Idézet (b.zsuzsi1109 @ 2011.05.15. 12:06)
Amit írni fogok biztos nem fog tetszeni sokaknak de nem érdekel.
Nem értem hogy miért akarnak annyian menni a dalfesztiválra, hiszen esélyünk sincs!Be kellene ezt látni!!Hiába menne ki egy olyan aki nagyon jól énekel vagy nagyon jó "bulit" csinál, akkor sem nyernénk.Mi csak arra vagyunk jók hogy még jobban megalázzanak és belénk rúgjanak.A pontozás meg úgy megy hogy ez haver meg az haver.Itt már rég senkit nem érdekel hogy ki hogy énekel.Bár volt egy-két versenyző akik erősek voltak, így se úgy se nyert volna Kati.
Nyugodtan lehet hurrogni.


És ez nem újdonság, mindig is erről szólt az Eurovízió, mint a 6. oldalon leírtam. Már a 90-es években is, csak akkor még nem ennyire látványosan ment a nyalás, és még a zenei színvonal is megvolt (élőzenekar, karmester stb.).
2011. május 15. 12:09 #219
Gabor28
Gabor28
Mr. Sunshine
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.24.
Hozzászólás: 2116
Csatolások: 18119
Azonosító: 33038
Offline offline
De légyszi írjátok még be huszan, hogy Azerbajdzsán nem Európába van.
Kb. 2 perc utána nézni, sőt Gundel minden évbe elmondja, hogy nem a földrajzi elhelyezkedés számít. De kimásolom Wikiről:
"Az Eurovíziós Dalfesztivál (angolul: Eurovision Song Contest, franciául: Concours Eurovision de la Chanson, 2007 óta az MTV az Eurovíziós Dalverseny elnevezést használta) egy évente megtartott verseny az Európai Műsorsugárzók Uniójának (angol nevének rövidítése, EBU) aktív tagállamai között."
Itt vannak a tagországok ha valakit érdekel. Kapaszkodjatok meg még Marokkó meg Egyiptom is indulhatna ha akarna.
De azért még írjátok be, hogy hogy nyerhetett Azerbajdzsán mikor nem is Európába van.
1 felhasználónak tetszik: Kelsey
2011. május 15. 12:11 #220
nemááár
nemááár
 
Státuszlopakodó bársonymamusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.03.
Hozzászólás: 832
Csatolások: 18
Azonosító: 140026
Offline offline
Az volt a baj Katival, hogy mindenki produkcióval érkezett. Ha nem is volt olyan jó a dal amit előadtak, de mégis nagyon látványos elemeket vittek bele, amitől emlékezetessé vált.
Kati csak kiált és énekelt egyet. És erről már régóta tudjuk, hogy nem elég.
2 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, Gajcsi
26 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!