Starity

Azerbajdzsán nyerte az Eurovíziót

26 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. május 15. 07:26 #101
- törölt felhasználó -    
Valaki nem tudja hol lehet a sorrendet megnézni?Az Írek hanyadikok lettek? unsure.gif
2011. május 15. 07:27 #102
- törölt felhasználó -    
Idézet (szavy @ 2011.05.15. 02:18)
Szerintem törődjünk bele, hogy mi vagyunk Európa lábtörlője. Ha valamelyik országnak kell valami, mi vagyunk az elsők, akik ugranak, magyarán körbenyaljuk a valagukat. Csak ezt soha a büdös életbe nem fogjuk tőlük viszontlátni semmilyen formában sem. Le vagyunk nézve. 
A többi országon most is meglátszott, hogy mi jó kapcsolatban van a szomszédjaival, gondolok itt a svéd-norvég, és a görög-ciprusi évek óta oda-vissza történő maximális 12 pontra. Mi meg? A szlovákoktól nyilvánvaló volt, hogy nem fogunk kapni lószärt se, na de a többi...? Kiábrándító.
Persze erről nem Kati tehet. Ő megtette, amit tőle tellett, csak most ő issza meg a levét ezen a versenyen, és most mindenki őt fogja szidni, hogy így meg úgy beégett.
Szerintem hanyagolnunk kéne ezt a versenyt, mint tavaly. Mehetne hasznosabb helyre is az erre szánt pénz.


Igen és ez elkeserítő. Lábtörlő vagyunk Európának és mindig lenéznek minket sad.gif A többi prszág sem 'jobb' mint mi .. Ennyit az összetartásról ...
1 felhasználónak tetszik: dóóra
2011. május 15. 07:45 #103
ladygagafun
ladygagafun
 
Státuszwho cares?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 660
Csatolások: 0
Azonosító: 143079
Offline offline
magyarok hanyadikok lettek?
2011. május 15. 07:47 #104
- törölt felhasználó -    
Idézet (ladygagafun @ 2011.05.15. 07:45)
magyarok hanyadikok lettek?

a cikk alján megtalálod wink.gif
2011. május 15. 08:00 #105
britany95
britany95
visszatérő vendég
 
Státusz♥supernatural♥ ♥gossip girl♥ ♥vampire diaries♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.29.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 0
Azonosító: 148265
Offline offline
Wolf Katit sajnálom, de nagyon drukkoltam Azerbajdzsán-nak smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: duracell, Lindsay019
2011. május 15. 08:17 #106
- törölt felhasználó -    
Meglepődtetek?Mert én nem...már az elejétől fogva egyértelmű volt hogy nem az fog számítani hogy ki énekel jobban,dehogy...ez a verseny arról szólt hogy kinek van több barátja.És mint tudjuk,mi nem büszkélkedhetünk túl sokkal. Kati produkciója csodás volt,messze verte az összes többit,de sejtettem hogy ez lesz. Én azt mondom ne is induljunk legközelebb,úgysincs értelme. Küldhetünk akárkit,úgysem az nyer aki igazán jó. Katinak pedig annyit mondhatok hogy fel a fejjel,te győztél,csak a politika közbeszólt:D
1 felhasználónak tetszik: duracell
2011. május 15. 08:26 #107
Dr. Móczár István
Dr. Móczár István
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.15.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 151101
Offline offline
Miért szavazták ki az Eurovízió dalversenyén – csúfosan – Wolf Katit? Azzal a felvetéssel egyetértek, hogy nem szeretnek bennünket, magyarokat a nagyvilágban. Az okok összetettek. Most olyan helyzetben került Magyarország, hogy erre bőven rászolgáltunk. Azért vannak sikereink a sportban, a tudományban… Egy tudatos, nagy összefogással, – nem populista módon – tudnánk változtatni a helyzetünkön.
1 felhasználónak tetszik: tironman
2011. május 15. 08:27 #108
JJulcsi
JJulcsi
visszatérő vendég
 
StátuszLucky that my lips not only mumble They spill kisses like a fountain! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.01.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 0
Azonosító: 94679
Offline offline
Azt bírom, hogy mindenki azt mondta, hogy Kati a legesélyesebb, meg mindenhol egy csomóan töltötték le a számát, meg hogy egy német rádió megszavazta a legjobbnak, meg olyat is hallottam, hogy ő lesz majd az "európai Madonna + Celine Dion. Egyébként szerintem is nagyon fantasztikus és tényleg esélyes lett volna, so ezért nem értem, hogy miért 22. ?
Csak szerintem van a háttérben vmi bunda?
2011. május 15. 08:29 #109
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Hát... no comment. Semmi bajom a nyertessel, de tény, hogy nekem sem ők voltak a legjobbak. Szégyen, hogy mennyire nincs fülük az embereknek/meg mennyire a politika befolyásolta a végeredményt. unsure.gif

A jövő évi helyszínről csak annyit, hogy... valóban, az nem Európa... (Megjegyzem, én nem is tudtam merre keressem az országot.) blink.gif
2011. május 15. 08:31 #110
- törölt felhasználó -    
Nos, vettem a fáradságot és elolvastam mindent, amit eddig írtatok. Most lehet, hogy nem Európát, hanem engem fog mindenki utálni, de azért elmondom:

1. Ez a "dalverseny" soha nem a dalokról szólt, legalábbis nem csak azokról. Hiába jó egy dal és kiváló a produkció, akkor sem nyerheti meg az az ország, aki nem tudja a következőt megrendezni. (Más kérdés, hogy ma minden a pénzről és a nyalásról szól, még a Grammy-díj is, és nem a produkciókról.)

2. Azzal, hogy a dologban politika van, csak egyetérteni tudok, főleg a volt Jugoszláviából kivált országok nyaltak egymásnak a leglátványosabban. Magyarország "támogatottságára" pedig kb. számítani lehetett, és arra is, hogy a szomszédaink sem fognak szavazni ránk (azért a szerbek és a románok szerbiai és romániai magyarok rendesek voltak, mert adtak néhány pontot). A finnektől pedig nagyon szép volt, hogy mint nyelvrokonok, 12 pontot adtak.

3. A fentiek ellenére viszont azt kell mondjam, hogy egyetértek a helyezésünkkel. Kati hangja valóban fantasztikus, de maga a szám és a produkció igénytelen tucatzene, egy nagy kalap szahara. Remélem, most legalább Geszti is visszavesz a nagy arcából, aki itt nemzetközi színvonalú sztárcsinálásról beszélt végig az X-Faktorban, ennyit ér, amit csinált. Senkivel sem vagyok elfogult, a spanyolokkal sem, és szerintem ők is megérdemelték a majdnem utolsó helyet (úgy látszik, nem veszik észre évtizedek múlva sem, hogy egy európai szintű zenei rendezvényen nem nyerő a népzene, de ez még mindig sokkal jobb volt, mint annak idején az az andalúz cigányzene). Svájcon kicsit csodálkoztam, mert nem volt rossz, az utolsó helyre én a briteket tettem volna, akkora sz@r volt, amit csináltak, csak hát ugye ők itt Európában a zenei nagyhatalom. Annak viszont örülök, hogy végre egy kis ország nyert, és nem valaki a "nyugati nagyok" közül.

Röviden ennyi. beer.gif
4 felhasználónak tetszik: kriszti145, Gabor28, Peszti, duracell
2011. május 15. 08:34 #111
Ayumu12
Ayumu12
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.29.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 0
Azonosító: 141944
Offline offline
Szurkoltam Katinak, de sztem a íreknek kellet volna nyerniük... Jedward-Lipstick biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: duracell
2011. május 15. 08:34 #112
szabinaa98c
szabinaa98c
 
StátuszBTR <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 636
Csatolások: 34
Azonosító: 143007
Offline offline
22??????????
Hát ez viccnek is rossz!!!!
1 felhasználónak tetszik: duracell
2011. május 15. 08:35 #113
rekuss
rekuss
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.15.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 151103
Offline offline
annyira nevetséges, hogy egy olyan országnak kell nyernie a versenyt, ami még nem is Európában van. persze puszi a nyelvrokonoknak a 12 pontért, de Magyarország mennyit is adott nekik? csak nem nullát? szerintem ezentúl tölük se várjunk sokat..
mondjuk szép, hogy igazából ez egy dalverseny, és az egész ennek ellenére a szomszédos országok szimpátiájáról szól.. de igaz, ezen meg se kéne lepödni. na meg ugye ennyit a mi drága szomszédos országainkról. jó, igaz, Szlovákiától én se vártam mást.
meg ugye a másik a látvány. a legtöbb országnak tellett valahogy arra is, csak érdekes, hogy szinte csak nálunk nem volt semmi. nem tudom mit várt kis országunk azzal, hogy Kati mögé beraknak néhány enyhén szólva gyenge vokalistát és táncost aztán le van tudva. Magyarországnak minden kis szarra van pénze, csak arra nem hogy amikor végre kijutunk egy ilyen helyre és esélyünk lenne rá, hogy jó helyen végezzünk és csak annyi kellene pluszba, hogy a jó dal és énekesnö mögé valami látványt is csináljunk..
talán ezek után az lesz a legjobb, ha jövöre a fenekünkön maradunk. vagy akár kiküldhetnénk egy Sp-Fluor-MM triót. ugyan ott végeznénk talán jövöre is ha itt már tényleg nem az énektudás számít.. Azerbajdzsán meg majd megcsinálja a 2012-es versenyt a köolajmezöin.
2011. május 15. 08:40 #114
audrey
audrey
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.24.
Hozzászólás: 1762
Csatolások: 26526
Azonosító: 121080
Offline offline
Gratulálok Ell-nek és Nikki-nek ahhoz hogy megnyerték, kétségtelenül tehetségesek, de a Running Scared számomra annyira mű, annyira mesterkélt, annyira nyálas, hogy egyszerűen végig se tudtam hallgatni. Olaszország második helye óriási meglepetés volt a számomra, nem gondoltam volna hogy idáig feljut. Eric Saade is meglepetés a harmadik helyével. Én 5-6. helyre tippeltem. Az meg számomra még meglepőbb volt hogy a csütörtöki elődöntőt ő nyerte meg. mellow.gif Ne értsetek félre, kedvelem Eric-et, tehetséges is, de az egész verseny alatt hány helyes hangot talált el? Talán 4-et? Úgy tudtam hogy ez egy dalverseny, nem egy díjátadó gála, ezért én elvártam volna hogy egy kicsit jobban énekeljen. És itt nem lehet a koreográfiával jönni.

Katira nagyon büszke vagyok, ő mindent megtett, de ez az egész nem rajta múlott. Nem azért vagyok csalódott, mert nem nyertünk, hanem azért, mert érdemtelenül hátul végeztünk. Olyan dalok előztek meg minket, amelyek mérföldekkel rosszabbak voltak mint a Katié. (hogy csak egy példát említsek: Moldova mellow.gif )

Egyébként Azerbajdzsánra visszatérve: nem vagyok rossz földrajzból, de térképen biztosan nem tudnám megmutatni az országot. Szerintem a legtöbb embernek a véleménye Azerbajdzsánról: ott van valahol, keletre tőlünk...
2011. május 15. 08:42 #115
- törölt felhasználó -    
Hát Katitól azért voltak rosszabbak is.Mint ez a két...Hááát....Jólvan..Van valami szép a hangjukban... De azért én Katit előbbre tettem volna!!! mad.gif Szlovákia??? ÁÁÁÁ.... itt élek, de bizony nem tetszett...Fusi munka.... mad.gif
2011. május 15. 08:42 #116
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Kati volt a legjobb heart.gif De hát úgyse győzhettünk volt, mivel Európa utál minket.
2011. május 15. 08:43 #117
- törölt felhasználó -    
Annyira sz*r volt ez a produkció. Kati sokkal jobb volt! Szurkoltam is neki! Ha pedig nem Katinak akkor az Íreknek, Jedwrdéknak kellett volna nyerniük ! smileeee.gif
2011. május 15. 08:45 #118
- törölt felhasználó -    
Idézet (audrey @ 2011.05.15. 08:40)
Egyébként Azerbajdzsánra visszatérve: nem vagyok rossz földrajzból, de térképen biztosan nem tudnám megmutatni az országot. Szerintem a legtöbb embernek a véleménye Azerbajdzsánról: ott van valahol, keletre tőlünk...


Törökország mellett van, Örményország és a Kaszpi-tenger között. A nyelvük a török nagyon közeli rokona, tekinthető akár a nyelvjárásának is.
1 felhasználónak tetszik: audrey
2011. május 15. 08:59 #119
DzsinusH
DzsinusH
visszatérő vendég
 
StátuszI know I'm selfish, but what can I do...?♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.31.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 0
Azonosító: 118981
Offline offline
hát nemtudom..nekem ez a produkció annyira nem jött be.én a svédeket tettem volna az első helyre!
2011. május 15. 09:04 #120
- törölt felhasználó -    
Most itt egy csomóan írjátok hogy Katinak kellett volna nyernie. Pedig tény hogy szépen énekelt, a győzelemhez kicsit nagyobb show kellett volna, de tény hogy voltak nála sokkal rosszabbak is, és jobb helyet érdemeltünk volna...Nem baj, majd legközelebb =)
2 felhasználónak tetszik: duracell, Lindsay019
26 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!