Starity

Fura szokásaid...

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 26. 22:19 #81
- törölt felhasználó -    
-turkálom a hajam
-a fülem mögé teszem a hajam és 2 mp múlva ki is szedem.
-nevetnem kell ha halálhírt hallok.
-ropogtatom a csuklóm.
-szájfény felvitele előtt lepúderezem a számat.
-ha rúzst használok muszáj rá szájfényt is kennem.
-alapozó és rajzolt szemöldök nélkül nem megyek az emberek közé.
-ha meglátok (pl idén a tengerbe egy nagy medúzát) inkább egész nap bele se megyek a tengerbe.
-az utca bal oldalán megyek mindig.
-ha valaki hátulról fogja meg a derekamat akkor ilyen hülye hangokat adok ki xD (az a gyengén ha vki hátulról ölelget)
1 felhasználónak tetszik: Mrs.Jack Frost
2013. augusztus 27. 07:14 #82
- törölt felhasználó -    
Fú, hát most hirtelen ezek jutottak eszembe:
-Soha nem iszom ki teljesen a bögrémet vagy a poharamat. Két kortyot mindig hagyok az alján, legyen benne bármi. Ez ugyan így van az ételeknél is. Ha például főzelék van, az alját soha nem eszem meg, ha meg például sült hús van vagy fasírozott, az utolsó falatot mindig meghagyom.
-Mindig másik evőeszközt használok. Ha például főzök, és egy kiskanállal megkóstolom, utána a megint veszek elő egy másikat és aztán azzal kóstolom meg. Vagy ha vacsorázunk, és ott a kés a vajban, soha nem azt használom, amivel mások is kentek. Veszek elő egy újat.
-A főzeléket villával eszem. Csak a levest eszem kanállal, minden más villával és ha kell késsel. Még a szendvicset is késsel vágom, nem harapom.
-Ha például chipset vagy más rágcsálni valót veszek, nem vagyok hajlandó megenni a zacskóból. Mindig muszáj kiöntenem egy tálba.
-Utálom, ha mögöttem vannak. Ha mögöttem jönnek az utcán, mindig megállok, mintha a telefonomat nézném, és előre engedem őket (ez a barátaimat a sírba kergeti rohog.gif ). Ha meg sorban kell állnom, akkor inkább oldalra fordulok, csak nem legyen mögöttem senki.
-Lefekvés előtt van mikor kétszer is ellenőrzöm, hogy be van-e zárva ajtó, ablak.
-Szoktam beszélni a kutyámhoz. Tegnap is szóltam neki, hogy "Kapsz kaját", és miközben mögöttem várta, hogy készítem neki, azt vettem észre, hogy már ott tartok, hogy azt magyarázom neki, hogy azért kap most másik konzervet, mert ez volt az akciós.
smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: drfan, Szandi0820
2013. augusztus 28. 13:19 #83
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Ahogy öregszem, annál hülyébb szokásaim lesznek. biggrin.gif
- Mindig bal lábbal kelek ki az ágyból. Ha jobb lábbal, akkor tuti szerencsétlen napom lesz.
- Ha iskolába megyek, óránként megnézem a telefonomon az időt, néha még kétszer is egymás után.
- Suliidőben fél 6-kor kelek. Ha tovább alszom akár egy 5 perccel is, megborul a napi ritmusom és kapkodok egész nap.
- Mindig a jobb kezemen hordom az órát, pedig azzal írok.
- Először a jobb lábamra húzom fel a cipőt. Ez zoknival is így van.
- A zokni a kedvenc ruhadarabom, így van belőle kábé 60 pár, csak nekem. Ez már lehet, hogy zoknifüggőség. rohog.gif
- Ha Cini Minist eszek, mindig a legfahéjasabbat választom ki, és azt hagyom a végére.
- Urálom E.T.-t, és ha a tv-be mutatják, vagy csak felhozza valaki, azonnal bezárkózom a szobámba. biggrin.gif
- Mindig minimum 4 könyvet olvasok egyszerre.
- Ha unatkozom tanórán, vagy otthon gép előtt, firkálgatok. Ez a mániám. Suliban van külön 'firkálósfüzetem', de itthon néha arra is van példa, hogy a szekrényt firkálom. biggrin.gif
- Állandóan dumálok, öcsémet ez idegesíti is, mert pluszba még hadarok is, így alig ért belőle valamit. rohog.gif
- Mindig piszkálom a hajam, mert sosem áll úgy, ahogy akarom. ><
- 2 naponta mosok hajat, mert ha már látom, hogy egy kicsit is zsírosodik agyfszt kapok, és rohanok a fürdőbe. És kétszer szoktam megmosni a hajam, mert félek attól, hogy nem jut elég sampon egyszerre a hajamra. biggrin.gif
- Elalvás előtt mindig megkell hallgatnom egy albumot, mert ha nem, rosszul alszom.
- Mindig megfordítom a párnám, hogy hideg legyen.
- Még nyáron is bevagyok takarózva, mert félek, hogy megcsíp egy szúnyog. rohog.gif
- Ha nem nézhetek naponta legalább egyszer mesét, hisztis leszek.
- Otthon én vagyok a konyhamalac, mindig megeszem az öcsém maradékát. biggrin.gif
- Soha nem nyitom ki a nyilvános WC ajtaját, irtózom a kilincsétől, így, ha egyedül megyek, megvárom míg valaki kinyitja.

Ez nem az összes, de már elég volt belőlem. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: AFCfan, minibogárka, Szandi0820
2013. augusztus 28. 13:31 #84
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
nos, van sok, de csak párat írok le smileeee.gif
-ha megkarmolom a karomat, a másikat is úgyanúgy meg kell karmolnom, hogy szimmetrikus legyen.
-a chipset mindig pontosan ugyanannyi szósszal kell ennem, mert ha kevesebb, akkor száraz, ha több, akkot csíp.
-a tükör előtt önkéntelenül elkezdek vigyorogni, hogy ne látszodjon a kapafogam biggrin.gif
-a fogszabályzóm kivevős, és kell hozzá tisztítós pezsgőtabletta, ami papírba van csomagolva 6-ossával. a papírt (mármint ami hat négyzetté van perforálva) mindig széttépem, hogy ne kelljen mindennap egyet-egyet kiszakítani; de nem is ez a legfurcsább. Hanem az, hogy mindennapra megvan, melyik tablettát kell elpezsgetnem o.0 biggrin.gif

Belőlem ennyi elég is volt xD
2013. augusztus 28. 13:34 #85
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
-Megnézem az időt a telómon , és néha az agyamig nem jut el, így újra meg kell néznem.
-Amikor nyugis vagyok hadarok, amikor ideges akkor pedig lassan,hangosan és artikulálva beszélek.
-A képeken általában a szemöldököm a homlokomig felhuzom, és akaratlanul grimaszolok.
-Amikor egy számot egy nap ezredszerre hallok, annyira megunom,hogy elkezdem énekelni..
Ez vagyok én! rohog.gif tongue.gif
2013. augusztus 29. 02:35 #86
Kittisz
Kittisz
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.15.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 206245
Offline offline
Szerintem a legtöbb fura szokásomról én nem is tudok, de azért megpróbálom összeszedni biggrin.gif

-Evés előtt mindig kezet mosok, ami szerintem természetes, de anyáékat az őrületbe kergetem vele, hogyha kezet mostam, és bármit megérintettem, akkor utána muszáj megint... Éppen ezért a széket sem fogom meg, hogy kihúzzam, hanem a könyökömmel lökdösöm arrébb xD De ez csak arra vonatkozik, hogyha közvetlenül a kaját fogom meg. Így pl. a csokira nem rohog.gif De igyekszem leszokni erről.
-Itthon mindig csak az egyik fülhallgatót dugom be, mert nem szeretem, ha nem hallom, mi történik a lakásban. Bezzeg az utcán nem zavar... *so logical*
-A buszon zenehallgatás közben szinte állandóan dobolok a kezemmel és/vagy a lábammal. És közben folyamatosan arra gondolok, hogy most hány embert idegesítek és hányan néznek hülyének, így a zenére alig figyelek laugh.gif
-Ha valaki valami hülyeséget/zavarbaejtő dolgot kérdez (persze poénból), mindig elkezdem lassan ingatni a fejem és bizalmatlanul nézek rájuk, de nekem ez fel se tűnik, viszont már többen szóvá tették és kiröhögtek, szóval mostmár még inkább zavarba jövök (Y)
-Mindent az utolsó utáni pillanatra hagyok, de! mindig időben elkészülök (asszem unsure.gif ) Például ha másnapra kell egy házi dolgozat, biztos hogy előző nap este 10-kor még csak a címet írtam fel. Vagy ha indulunk valahova, én előtte 10 perccel még pizsamában TV-zek biggrin.gif
-Egyébként is nagyon válogatós vagyok, de a gyümölcsjoghurtra kifejezetten háklis vagyok. Csak az olyat vagyok hajlandó meginni, amiben a legkisebb gyümölcsdarab sincs. Nem számít, hogyha csak atomnyi méretű, amint megérzem a nyelvemen, nem kell belőle több. pardon.gif És ugyanez áll a dinnyemagokra is. Még a ki sem fejlett magokat is kipiszkálom, ami azt eredményezi, hogy durván egy fél órába telik megennem egy szeletet xD

Így hirtelen ennyi. Szerintem azért nincsenek annyira durva dolgaim biggrin.gif
2014. július 11. 10:53 #87
- törölt felhasználó -    
Hát én fürdés közben éneklek folyamatosan..Ordibálok mindig ha nem tetszik valami stb xdd
2014. július 25. 19:29 #88
- törölt felhasználó -    
-Folyton énekelek valamit, nem bírom megállni.
-Ha várakozok, vagy csak egyszerűen ülök, rázom a lábam.
-Rágom a tollaim végét.
-Idegesít, ha elpakolásszák a dolgaimat.
-Ha dühös vagy fáradt vagyok, esetleg piszkálnak, sírni kezdek. Ha nem sírnék, akkor beverném az illető képét, aki nem hagy békén.
-Nyáron is hajlamos vagyok forró vízben zuhanyozni, és SOKÁIG.
-A szóbeli lecómat CSAKIS járkálva tudom hatásosan tanulni. Telefonálni és agyalni is járkálva szoktam, kivéve, ha fáradt vagyok.
-Folyton attól rettegek, hogy elhagytam valamit. A suliban már sikítva rohannak a közelemből, ha elkezdem ellenőrizni a táskámat. Még akkor is megcsinálom, ha azelőtt öt perccel ellenőriztem utoljára. biggrin.gif
-Ja és: a legfurább, hogy magamban beszélek. rohog.gif
2014. július 25. 20:38 #89
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
- Szigorú rend szerint mosogatok el, és roppantul ideges tudok lenni, ha valaki odahoz még nekem például egy evőeszközt, amikor azokat már régen elmosogattam. dry.gif
- Mindig elolvasom a könyv utolsó oldalát, hogy akkor is tudjam, hogy mi a vége, ha bekövetkezik a világvége. biggrin.gif Filmnél viszont utálom a spoilert. biggrin.gif
- Ha itthon vagyok, a telefonom és én külön életet élünk. rohog.gif
- Ha felelnem kell/előadást kell tartanom/állásinterjún vagyok, olyan ideges vagyok, hogy el tudnék ájulni.
- A koliban kikészítettem a szobatársaimat azzal, hogy ideges lettem minden egyes alkalommal, amikor valaki az ágyamra ült/feküdt.
- Szeretek a saját kispárnámmal aludni (és csak azzal is tudok). Mikor a nagyanyáméktól jártam gimibe, hetente cipeltem hozzájuk és haza. rohog.gif
- Csakis úgy mosogatok/csinálok bármilyen házimunkát, hogy szól a zene mellette (és közben énekelek is). Ha nem így van, akkor ott már baj van.
- Ha várok valakire, kényszeresen bámulom a telefonom - folyamatosan. blush.gif
- A süteményeken/édességeken kívül mindent csak úgy eszek meg, ha borzasztóan erős.
2014. július 25. 20:45 #90
- törölt felhasználó -    
-Ha rámjön valamilyen görcs, képes vagyok akár egy egyszerű szón is elröhögni magam rohog.gif
-Ha két napig nem twitterezhetek, nagyon ideges leszek
-Minden nap adok egy puszit az ajtómon lévő Avril-óriásposzternek
-nyáron mindig lefekszek este 11 körül, és felkelek hajnali 4 fele, aztán visszaalszok 6-kor kb 10-ig biggrin.gif
-Ha valaki elkobozza a telómat, sírógörcs jön rám rohog.gif
-A világból is kirohanok a több napig nem beszélhetek 3 emberrel
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. július 27. 17:14 #91
Sofi Chan
Sofi Chan
Nephilim
 
Státuszkeep it to urself cause no one cares at all.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.06.
Hozzászólás: 4954
Csatolások: 539
Azonosító: 195516
Offline offline
- mindig megszagolom az ételt mielőtt megeszem.
- rágom az ujjbütykeimet és/vagy az ajkamat, ha izgulok és/vagy ideges vagyok.
- ha valahol megszólal (tv, rádió, vagy másnál) egy nekem kedves dal, fülig érő vigyor ül ki az arcomra, és elkezdek a kanapén vagy az ágyon ugrálni, vagy éppen ott, ahol vagyok. biggrin.gif
- szeretek az emberek agyára menni, és idegesíteni őket. xd
- direkt olvasom lassan a könyveket, hogy minél tovább tartson.
- nem tudok elaludni, ha nincs teljesen betakarva a testem, még ha 40°C is van.
- lefekvés előtt mindig megszámolom hány órát fogok aludni.
- mindig rázom a lábam, feltéve ha ülök, persze.
- ha buszon ülök mindig felhangosítom max-ra a hangerőt, hogy az a fülhallgatón keresztül is hallatszon, hogy az az esetleg mellém akaró ülő vagy már mellettem ülő nénit idegesítse. (tudom, gonosz vagyok >:D)
- jó éjszakát kívánok a posztereimnek lefekvés előtt, és meg is puszilom őket. crazy.gif
meg még van pár, amiről még én sem tudok. xd
2014. július 27. 18:43 #92
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Hátöhm, van néhány, de hirtelen csak ennyi jut eszembe:
- Mióta megtanultam lovagolni, mindenféle-fajta kötelet úgy fogok meg, ahogy kell tartani a szárakat(kisujj-gyűrűsujj között). A redőny zsinórját is mindig úgy fogom meg.
- Ha náthás vagyok, mindig befeszítem, elengedem a kezem, hogy ropogjanak az ujjaim.
- Ha szeretethiányom van (elég gyakran...) a telefonomat ölelgetve alszok el.
- Elalvás előtt mindig megpuszilom a telefonom, és jó éjszakát kívánok neki. (Na nem a telefonnak, hanem az ott lévő képeken szereplő emberek.. What?)
- Gépezés közben mindig mennie kell valaminek (TV, zene) mert különben félek, főleg, ha egyedül vagyok itthon.
- Ha teljesen egyedül vagyok itthon, szoktam magammal hangosan beszélgetni, főleg, ha kiakadok.
- Mindent csak nagyon, nagyon tisztán eszek/iszok meg, de ha olyanom van, képes vagyok az ereszből inni.
2014. július 28. 14:16 #93
- törölt felhasználó -    
- Mindig beszélek a kutyámhoz, miközben adom neki a kaját, aztán még azt is mondom, hogy "tessék".
- A macskának ezzel ellentétben egy "nesze" kíséretében adok enni.
- Rágom a körmöm.
- Még itthon sem éneklek hangosan, mert olyan sz*r hangom van. Koncerten viszont üvöltve éneklek.
- A takarómat ölelve alszom el.
- Nem tudok egyszerre gépezni és tévézni, mert nem tudok mindkettőre figyelni egyszerre.
- Mindig gondolkozom valamin, szóval gyakran el is bambulok.
- Ha valakivel nem sikerül már aznap szóba elegyednem, hogy megismerem, akkor több, mint valószínű, hogy utána soha nem tudok majd lazán, felszabadultan beszélgetni vele.
- Rengeteget vitatkozom magammal (ezzel csak annyi a probléma, hogy legtöbbször hangosan).
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, ApusztákBoszorkánya
2014. július 28. 14:21 #94
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
- Néha betakarom a kabalámat és jó éjt puszit adok neki..
- Sosem eszem mazsolát, még akkor sem ha az életem múlna rajta..
- Idegesít, ha az arcomba fúj a szél, és a hajam csikizi az arcom.
- Ha másik városban vagyok, mindig többet eszek, mint itthon.
- Néha ok nélkül rágom a körmöm..
- Nyáron többet vagyok zokniban, mint a nélkül..
2014. július 28. 14:53 #95
- törölt felhasználó -    
Eszembe jutott még pár...
- Soha nem szólok be senkinek, pedig mindig késztetést érzek erre.
- Ha valakit nagyon utálok, inkább tudomást sem veszek róla, mert ha nem tenném, bunkó lennék.
- Ha valaki nagyon idegesít, ökölbe szorítom a kezem, és a nyelvembe harapok, csakhogy visszafogjam magam.
- Naponta 3-4 pohár tejet iszom.
- Lelkiismeretfurdalás és fájdalom nélkül megszakítom a kapcsolatot a legtöbb emberrel, aki közel kerül hozzám.
- Ha nagyon ideges vagyok, akkor kiülök a kutyám mellé, simogatom, és közben elgondolkozom, vagy éppen elmondok neki mindent - hiába nem érti.
- Csak azokkal vagyok bunkó, akik fontosak nekem.
- Bemesélem magamnak, hogy jó okkal cselekedtem valami kib*szott nagy hülyeséget. És elhiszem.
- Bóknak veszem az olyan dolgokat, mint a "gonosz vagy", "te egy fura lány vagy, aki álomvilágban él", és általában meg is köszönöm ezeket az észrevételeket.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, ApusztákBoszorkánya
2014. július 28. 15:03 #96
Metamorphosis
Metamorphosis
mask of sanity
 
StátuszWe are each our own devil, and we make this world our hell.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.07.
Hozzászólás: 2295
Csatolások: 544
Azonosító: 228986
Offline offline
Képtelen vagyok sokáig az emberek szemébe nézni akkor is ha épp beszélgetek valakivel.
Utálom a lábakat bokától lefelé.
Minden szituációra van egy toffifeem.
Lételemem az energy drink.
2014. július 28. 15:11 #97
- törölt felhasználó -    
~Rágom a tollaim végét
~ Néha rágom a körmöm
~ A világ kedvéért sem ennék soha epret
~ Turkálom a hajam
2014. július 31. 13:16 #98
- törölt felhasználó -    
- Mindig olyan érzésem van, mintha valaki nézne, még akkor is ha tök egyedül vagyok.
- Folyton, de folyton piszkálom a hajam, néha már a saját agyamra megyek vele... dry.gif
- Megszokásból mindig megnézem a tükörképem... rolleyes.gif
- Csak úgy tudok aludni, ha közben a takarót magamhoz szorítom.
- Hajlamos vagyok mindenre ok nélkül rágörcsölni.
- Mindent véresen komolyan veszek (nem tehetek róla dry.gif )
- Sosem vagyok megelégedve magammal, mindig máshogy akarok kinézni... bár ez nem szokás. dry.gif
- Folyton ropogtatom az ujjaimat.
- Utálok a középpontban lenni, még azt is utálom, ha felszállok a buszra, és mindenki rám néz (ez csak mások szerint fura, szerintem természetes).

Most hirtelen ennyi.
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2014. szeptember 04. 21:58 #99
- törölt felhasználó -    
• Azon nevetek, ahogyan más nevet.
• Mindig van nálam ecset, de festék nem, ceruza, toll de papír sem.
• Elalvás előtt zenét hallgatok, de csak Green Dayt, mert különben úgy érzem, hogy rosszul fogok aludni. o-o
• Tördelem az ujjaimat.
• Gondolkozás közben "pff" hangokat adok ki és bólogatok, vagy rázom a fejem, attól függ, hogy jóvagy rossz gondolatom támadt.
• Minden füzetembe, minden egyes lapra fura és torz ki lényeket pingálok.
• Ha ideges vagyok, szintén mindig kanyarintok valamit, bármire.
• Nem indulok el, addig míg meg nem találom a nyakláncomat, amit mindig viselek.
• Őrült módon vigyázok a könyvekre, de néha írok egy egy kis megjegyzést bele.
• A hörgős zenétől megihletődöm.
• A horror filmekben, mindig a buktatót keresem.
• Ha megcsikiznek nagyon nevetek és horkantok is rendszerint.
• Koncert előtt sosem hallgatok zenét.
• Első dolgom egy új könyvnél, hogy megszagolom.
• Mindig hátra rakosgatom a kedvenc CD-imet a lemezboltokban, hogy na,majd visszajövök megvenni, és még tuti ott találom, ahová én raktam.
• Rettegek attól, hogy betellik az SD kártyám így naponta többszörmegnézem mennyi rajta a szabad tárterület.
• 5 perc múlva megint megnnézem az időt reménykedve abba, hogy eltelt minimum 30 perc.
• Állandóan belefújok a frufrumba.
• Pörgetem a tollakat/ceruzákat az ujjaim közt és mindig leejtem.
Egyenlőre ennyi, bár már ez is bőven elég. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: AFCfan, Szandi0820
2014. szeptember 07. 13:03 #100
- törölt felhasználó -    
Ceruza rágás
Köpködés
Köröm rágás
Csavargatom hajam FOLYTON biggrin.gif
Mindig úgy érzem ki kell mennem... biggrin.gif
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!