Starity

Rammstein

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 22. 22:15 #21
Északi Lovag
Északi Lovag
© A fjordok hercege
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.07.27.
Hozzászólás: 2487
Csatolások: 0
Azonosító: 156653
Offline offline
Idézet (lizz @ 2011.10.22. 19:36)
Személy szerintem engem nem túlzottan az izgat az, hogy ki mit gondol a zenekarról. Engem csak azok véleménye érdekel, akiket tartok is valamire, na meg az, hogy én mit érzek velük kapcsoltban. És felőlem vallhatják magukat bármilyennek, amíg nem követnek el olyan dolgokat, amik már nálam is kiverik a biztosítékot, addig nem zavar velük kapcsolatban semmi sem. pardon.gif


…ne haragudj meg érte, de az első két mondatodról egy nagyon „szakálas” zsidó vicc jut az eszembe biggrin.gif

…mikor a zsidó bemegy a henteshez, a pultra mutatva mondja a hentesnek: „adjon nekem abból egy kilót”, mire a hentes: „szeretném figyelmeztetni, hogy az disznó hús!”, erre a zsidó: „hát maga szerint érdekel az engem, hogy minek nevezi a füstölt-libanyakat?” biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

…persze nehogy magadra vedd, de abból amit írtál ez egyenesen következett pardon.gif

…igazából én azokat a fanokat nem értem, akik, ha egy kicsit jobban képbe kerülnek a rammsteinnel kapcsolatban, hogy mikor, mit, és miért, akkor rögtön úgyérzik magyarázkodniuk kell, hogy ők valójában miért is szeretik (a vicchez visszakanyarodva: ha kell inkább átnevezik, csakhogy kóserré váljon) wink.gif biggrin.gif

…pedig felesleges, mivel attól függetlenül, hogy a rammstein-nek az ideológiai imidzse az ami, attól még nagyon jól felépített, átgondolt, színvonalas produkció, és nem utolsósorban vállalható.

a probléma igazából ott kezdődik, és tényleg csak a példa kedvéért:
…én még egyetlen olyan „kiscsillag” fannal sem találkoztam, aki ha képbe került azzal, hogy valójában mit is képvisel ez a Lovasi Bandi, akkor rögtön magyarázkodásba kezdett volna, hogy attól, hogy hallgatja, még nem lesz olyan, mintamit a „kiscsillag” képvisel. Szarnak rá. Nem is érzik problémának. Akkor a Rammstein esetében nehogy már az érezze rosszul magát, aki szintén csak hallgatja. wink.gif
2011. október 23. 00:02 #22
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Csak azért jó belegondolni abba, hogy amit hallgat az ember, azért mit is képvisel, miről is szól.
2011. október 23. 14:16 #23
- törölt felhasználó -    
Engem régen kifejezetten zavart, hogy ha lenéztek azért, mert valami olyat hallgattam, ami másoknak nem tetszett. Most nem nem érdekel, sőt büszkén vállalom, hogy mit szeretek és ez a Rammsteinnal sincs másképp. Akinek nem tetszik, hogy ilyen ez a zenekar az ne hallgassa, ne foglalkozzon vele és akkor el lehet kerülni a konfliktusokat. wink.gif
2011. október 23. 23:05 #24
Északi Lovag
Északi Lovag
© A fjordok hercege
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.07.27.
Hozzászólás: 2487
Csatolások: 0
Azonosító: 156653
Offline offline
Idézet (lpmaskmancick @ 2011.10.23. 00:02)
Csak azért jó belegondolni abba, hogy amit hallgat az ember, azért mit is képvisel, miről is szól.


…belegondolt már abba valaki, hogy gangszta zotyára miért van „rávarva” a „sarló és a kalapács”? vagy miért szokott viselni CCCP felíratú melegítő felsőt? vagy a majka gyerek a tv képernyőn miért feszít DDR felíratú melegítő felsőben?
…és ami dúrva, ezt még soha senki nem kérte rajtuk számon, és nem amiatt, mert még nem gondolt bele senki sem, hogy ezek a szimbólumok milyen ideológiához kötődnek, hanem amiatt, mert a fejekben működik az önkéntes kettősmérce, ezekben a szimbólumokban „valahogy” senki sem akar még véletlenül sem szélsőségességet belelátni, pedig nagyon is kellene.

…viszont ha már gangszta vagy akár majka komcsi jelképei, úgy nagyáltalánosságban, nem okoz a fejekben problémát, nem számít szélsőségnek, akkor az se okozzon már a fejekben problémát, ha a Rammstein a vizuális szimbolikáit az 1930-as évek Németországából meríti. wink.gif
2011. október 24. 00:01 #25
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Idézet (Északi Lovag @ 2011.10.23. 23:05)
…belegondolt már abba valaki, hogy gangszta zotyára miért van „rávarva” a „sarló és a kalapács”? vagy miért szokott viselni CCCP felíratú melegítő felsőt?)

gangsztát én már láttam egyszerre sarló-kalapácsos cuccában meg skrewdriver feliratú pólóban, ami egy brit szélsőjobbos rockzenekar volt a 70-es, 80-as években. erre már nem tudtam mit mondani.

De ne offoljuk szét szerintem a témát ezekkel, mert zárás lesz a vége.
2011. október 26. 19:39 #26
- törölt felhasználó -    
Nem tudom, hogy láttátok-e már ezt. Már várom, nagyon kíváncsi vagyok rá. Viszont a kép láttán akarva, akaratlanul is nevetnem kellett. rohog.gif
(mondjuk ez a kép se semmi)
2 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, ciccmicc44
2011. október 26. 19:41 #27
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2011.10.26. 19:39)
Nem tudom, hogy láttátok-e már ezt. Már várom, nagyon kíváncsi vagyok rá. Viszont a kép láttán akarva, akaratlanul is nevetnem kellett.  rohog.gif
(mondjuk ez a kép se semmi)


Köszi az infót meghajolo.gif A két kép pedig hatalmas rohog.gif
2011. október 26. 21:22 #28
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Hahahaha tipikus Rammstein képek. biggrin.gif Bírom, hogy mindig viccesek. biggrin.gif
2011. október 27. 12:13 #29
Bandi66
Bandi66
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.27.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 162715
Offline offline
Ti jöttök a budapesti koncertre november 10.-én?
Én megyek!! smileeee.gif tongue.gif Keresem a koncerttársakat, a szintén nagy Rammstein rajongókat! biggrin.gif cool.gif
2011. október 27. 18:53 #30
- törölt felhasználó -    
Egyébként még a kiadó engedélyezi, addig meg lehet hallgatni a neten a Mein Land-ot. wink.gif Nekem tetszik, szerintem nem lett rossz.
Biztos fenn van még máshol is, de én itt hallgattam meg.
2011. október 27. 19:42 #31
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2011.10.27. 18:53)
Egyébként még a kiadó engedélyezi, addig meg lehet hallgatni a neten a  Mein Land-ot.  wink.gif Nekem tetszik, szerintem nem lett rossz. 
Biztos fenn van még máshol is, de én itt hallgattam meg.


Köszi! HammerWorld-re sajnos a másik gépen nem tudok belépni, a rossz képernyőfelbontás miatt, de most épp meg tudom hallgatni. biggrin.gif
2011. október 29. 12:03 #32
ciccmicc44
ciccmicc44
lucid dream(er).
 
Státuszthere is no Hell. do whatever you want
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.06.
Hozzászólás: 3552
Csatolások: 162
Azonosító: 144878
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2011.10.14. 17:49)
Meglepődve tapasztaltam, hogy eme fantasztikus zenekarnak még nincsen társalgója. Így bátorkodtam nyitni egyet, remélem nem én leszek az egyedüli itt. biggrin.gif

Megvan a kedvenc topikom! biggrin.gif
Én sem ismerem őket túl régóta (dátumra pontosan február 24-én hallottam először az egyik számukat és azonnal megtetszett). A Rammstein teljesen megváltoztatta a zenei ízlésemet, és ezúton hálát adok nekik, hogy nem maradtam tucatzene kedvelő. meghajolo.gif Egyszerűen nem tudom szavakba önteni, hogy mennyire imádom őket, a zenéjüket, egyszerűen mindenüket. Biztos vagyok benne, hogy soha nem lesz a Rammsteinhoz hasonló banda, mert ők utánozhatatlanok, zseniálisak.
2011. október 29. 16:15 #33
- törölt felhasználó -    
Egy kis infó a Made in Germany lemezről.
Biztos, hogy nem lesz olcsó mulatság, de valamelyik verziót muszáj lesz beszereznem. cool.gif

Egyébként láttátok már, hogy Schneidernek megint rövid haja van?
4 felhasználónak tetszik: ciccmicc44, lizz, UnhappyMeals, a7xforever
2011. október 29. 18:03 #34
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2011.10.29. 16:15)
 
Egyébként láttátok már, hogy Schneidernek megint rövid haja van?


Köszi minden infóért Mizi. meghajolo.gif
A lemez érdekesnek hangzik már így is, főleg mivel ilyen nagy lesz a választék. Az biztos, hogy nem lesz olcsó, de hét mostanában már semmi nem az. Még egy lemezem sincs tőlük, szóval lehet, hogy rögtön ezzel fogom kezdeni. biggrin.gif
Annak meg kifejezetten örülök, hogy Schneidernek megint rövid haja van. A hosszúval sem volt bajom, de a Du hast óta számomra ő rövid hajjal létezik. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals
2011. november 04. 19:01 #35
- törölt felhasználó -    
Szerintem ezekhez nincs mit hozzáfűznöm. laugh.gif Nagyon kíváncsi leszek a klipre. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: lizz, UnhappyMeals, a7xforever
2011. november 04. 19:55 #36
- törölt felhasználó -    
Hatalmasak ezek a videók. laugh.gif Jaj, a fiúk mindig tudják, hogy hogyan lehet feldobni az embert. wink.gif
2011. november 05. 18:19 #37
- törölt felhasználó -    
Egyébként nem tudom, hogy hallottátok-e, de felröppentek olyan hírek, hogy jön ez a Best of album és utána a Rammsteinnek vége. Én addig ezt nem vagyok hajlandó elhinni, amíg nem a fiúk szájából hallom, de végül is ez egyfajta magyarázatot adna a best of albumra. Én minden esetre reménykedek abban, hogy ez még nem a vég, nem akarom, hogy vége legyen a Rammsteinnek. unsure.gif
2011. november 11. 14:20 #38
- törölt felhasználó -    
A hivatalos oldalon meg lehet nézni a Mein Land klipjét. cool.gif
Nem olyan rossz, bár igazság szerint nekem inkább csak a vége tetszik, az eleje kicsit gyermeteg. Viccesnek vicces, de annyira nem jön be. rolleyes.gif Valamint a dal szövegében is van némi változás.
1 felhasználónak tetszik: lizz
2011. november 11. 17:58 #39
- törölt felhasználó -    
Valamint meghallgatható már a kislemez többi száma is. wink.gif


3 felhasználónak tetszik: a7xforever, lizz, ciccmicc44
2011. november 12. 19:20 #40
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó lett a Mein Land klipje, rengeteget lehet rajta nevetni. Egyértelműen fel tudja dobni az ember napját. biggrin.gif
A Vergiss Uns Nicht pedig gyönyörű és szomorú egyben. cray.gif Zseniális. meghajolo.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok