Starity

Rammstein

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 17. 19:16 #101
- törölt felhasználó -    
Idézet (lizz @ 2012.05.17. 19:02)
Én valahogy nem hiszek ebben a májusos dologban. Itt a hónap vége és még semmi. Nem mondom, hogy nem örülnék neki, de nem tartom valószínűnek, hogy csak úgy egyik napról a másikra majd megjelenik a videó. Elvégre a Mein Landnak is volt egy kisebb előszele és nem csak annyi, hogy pár hónappal előtte napvilágot látott pár forgatási kép. Szóval senkit nem akarok lelombozni, de nagyon kicsi az esély, hogy tényleg lesz itt klip hamarosan.  unsure.gif


Van abban valami amit mondasz, de azért én még reménykedek. Elvégre a remény hal meg utoljára. biggrin.gif
Mostanában amúgy leálltak a fotóblog frissítésével. Már elvonási tüneteim vannak. Úgy megszoktam, hogy felmegyek és ott vannak a friss képek. Most meg olyan kihaltság van. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2012. május 20. 11:30 #102
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2012.05.17. 19:16)
Van abban valami amit mondasz, de azért én még reménykedek. Elvégre a remény hal meg utoljára. biggrin.gif 
Mostanában amúgy leálltak a fotóblog frissítésével. Már elvonási tüneteim vannak. Úgy megszoktam, hogy felmegyek és ott vannak a friss képek. Most meg olyan kihaltság van.  sad.gif


Reménykedni lehet, csak sokszor felesleges. pardon.gif
Írták, hogy nem lesznek olyan rendszeresek, hogy akkor tesznek fel majd képeket, amikor alkalmuk lesz rá, de azért sokszor engem is idegesít, hogy felmegyek és nincsen semmi új. Lehetnének tekintettel ránk. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2012. május 21. 17:53 #103
- törölt felhasználó -    
Idézet (lizz @ 2012.05.20. 11:30)
Reménykedni lehet, csak sokszor felesleges. pardon.gif
Írták, hogy nem lesznek olyan rendszeresek, hogy akkor tesznek fel majd képeket, amikor alkalmuk lesz rá, de azért sokszor engem is idegesít, hogy felmegyek és nincsen semmi új. Lehetnének tekintettel ránk.  rohog.gif


Panaszkodjunk sokszor, mert úgy tűnik akkor tesznek fel képeket. Igaz most csak Flake képek jöttek, de hát az is több, mint a semmi. laugh.gif
Egyébként már nem reménykedek, már 21 van és még mindig semmi. Kezdem úgy érezni, hogy a kép tényleg csak egy rajongó által készített kép volt, amivel sok mindenkit megtévesztett. dry.gif
2012. május 24. 18:58 #104
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Egyik kedvenc zenekarom. biggrin.gif Kedvencem a Rosenrot biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Samirah15
2013. május 01. 09:09 #105
- törölt felhasználó -    
De ki van halva az oldal mellow.gif
2013. május 01. 19:18 #106
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Idézet (Someone 15 @ 2013.05.01. 09:09)
De ki van halva az oldal mellow.gif

Nincs kihalva, mert a szarposztolás az megy mindenütt. De értelmes poszt kevés születik.

Ha jól láttam fb-n, Rihcard nemsokára visszatér a szóló bandájával, az Emigrate-tel.
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2013. május 02. 17:19 #107
- törölt felhasználó -    
Idézet (lpmaskmancick @ 2013.05.01. 19:18)
Nincs kihalva, mert a szarposztolás az megy mindenütt. De értelmes poszt kevés születik.
Ha jól láttam fb-n, Rihcard nemsokára visszatér a szóló bandájával, az Emigrate-tel.

Nekem nem jön be a bandája valahogy nem az én stílusom.Jó hangja van de én akkor is a Rammstein gitárosaként látom.
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2014. július 18. 16:35 #108
- törölt felhasználó -    
Nagyon bírom! biggrin.gif
2016. január 03. 20:29 #109
syren007
syren007
új tag
 
Státusz"Célozd meg a holdat és ha el is véted, akkor is a csillagok között leszel..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.06.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 252110
Offline offline
Jó régen nem járt már erre senki sem.. smileeee.gif Sebaj, majd én írok vmi újat. Nos én nemrég kerütem erre az oldalra és most néhány kedvencemhez írok véleményt. A Rammstein egyik best of nálam, amúgy is metált hallgatok már általános óta. biggrin.gif És ez nem is fog változni. A német együttes szerintem az egyik legjobb, nagyon egyedi a zenei világuk, elvontak és igazi művészlelkek.. thumbsup.gif A szövegeik meg igazán kiválóak és elgondolkodtatóak, hála Till Lindemann-nak. meghajolo.gif Én személy szerint a verseit is nagyon bírom. biggrin.gif Ha már róla írok, akkor remélem majd visszafesti a haját feketére. Az jobban áll neki, mint a mostani. smileeee.gif Remélem még sokat hallhatok róluk és jönnek majd újra Magyarországra.
2016. február 09. 08:06 #110
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
Rövid ideje ismerem őket, de egyből bevésődtek a szívembe. Mindegyikőjüknek nagyon bizarr és érdekes stílusuk van, határtalanok, nagyon nagy arcok a szememben. Till hangja pedig nagyon szép, és egyben badass is. Kedvenc számom: Sonne smileeee.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok